http://klreality.sk
SK EN
0
?X
Hľadanie
ok

Rodinné domy - Predaj - Košický kraj

ID 9423 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Streda nad Bodrogom, Košický kraj
Výmera: 1047 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
270 m2 áno obecná nie žumpa
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: kváder, tehla ústredné

Veľký dvojgeneračný rodinný dom v peknom tichom prostredí mestečka Streda nad Bodrogom. Dom je z kvádrov a tehál s plechovou strechou opatrenou náterom. Dom je dvojpodlažný. Na prízemí je vchod cez zasrešenú terasu do predizby. Z nej je vchod do 2 samostatných izieb, kuchyne so špajzou, kúpeľne, samostratného WC, 2 technických miestností, kotolne a východ do záhrady. Po mramorových schodoch je na poschodí galéria a balkón. Na jednej strane je veľká obývačka a 1 izba. Na druhej strane sú 2 samostatné izby, kuchyňa, špajza, WC, kúpeľňa. Teplá voda je na elektrický bojler, samostatne na každom poschodí. Kúrenie je ústredné na tuhé palivo, alebo elektrické. Vo veľkej obývačke sú drevené parkety, inde dlažba a betón. Vstupná predizba a schody sú z mramoru. Dom bol, skolaudovaný v roku 1979. Pred domom je parkovo upravená časť, pozemok za domom sa využíva ako záhrada. Dom je veľký, každé poschodie má 132 m2. Môže slúžiť ako dvojgeračné bývanie, alebo pre viacpočetnú rodinu. Je vo veľmi dobrom stave.

0917 922 956
57 500,- €

ID 9291 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Trhovište, Michalovce, Košický kraj
Výmera: 2718 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2        
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál:

Na predaj starý cca 100 ročný tehlový dom s okolitým pozemkom o výmere 2718 m2 vo vynikajúcej lokalite obce Trhovište. V susedstve domu sa nachádza základná škola, polícia. Objekt s pozemkom je vhodný na rekonštrukciu ako sídlo spoločnosti alebo objekt slúžiaci verejnosti, prípadne na zbúranie a vytvorenie priestoru na stavebné pozemky pre domy a bytovku. Cena objektu a pozemku je stanovená na základe znaleckého posudku, ktorý je k dispozícii záujemcom. Predáva sa ako celok za cenu 50.000,-

40 000,- €

ID 4335 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Čerhov - okres Trebišov, Košický kraj
Výmera: 3009 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
100 m2 áno obecná áno kanál
Počet
izieb:
4 Kúrenie
Materiál: Tehla - kváder ÚK - plyn

Jedná sa o samostatný rodinný dom po rekonštukcii na okraji obce na kopci (žiadne záplavy). Nové plastové okná, nové kúrenie, nové kompletné inžinierske siete (aj studňa), nové omietky, podlahy, kúpeľňa + WC (kompletne nové), dom je čiastočne podpivničený, nový kotol, pekné a kľudné miesto v Tokajskej oblasti!!! Možnosť výmeny aj za 1 izbový byt v Košiciach prípadne za 2 izbový byt v Šaci.

41 000,- €

ID 7551 Ranč
Na predaj Kráľovský Chlmec, Trebišov, Košický kraj
Výmera: 8464 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno studňa nie žumpa
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál:

Veľký oplotený pozemok s vlastnou trafostanicou, generátorom, studňou a filtračným zariadením a úpravou vody vhodný na rôzne účely. Má 3 vstupné brány, samostatne stojacu murovanú dvojgaráž, obmurovaný bazén, vedľa ktorého sú sprchy, WC, príprava na saunu a ďalšie technické a iné miestnosti. Objekty slúžiace na uskladnenie dreva s možnosťou využiť ich ako stajne, alebo inak upraviť. Objekty ako dielne, koterce. Na pozemku je aj dom, slúžiaci na bývanie s veľkou terasou, presklennou verandou, obývačkou spojenou s jedálenskou časťou a kuchyňou. V kuchyni sú všetky spotrebiče. Z kuchyne je špajza. Na prízemí je ešte WC a kúpeľňa. Na poschodí je galéria a 2 samostatné izby. Celý objekt má rôzne využitie, plánované boli rôzne aktivity - to je už na osobný kontakt s maklérom.

0917 922 956

ID 9059 Bytový dom
Na predaj Gelnica, Košický kraj
Výmera: 2624 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno mestská áno čistička
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: tehla plyn

Na predaj novostavba rodinného domu v Gelnici s pekným výhľadom na okolie a mesto. viac »

180 000,- €

Do pozornosti

Z dôvodu, aby sme k Vám boli bližšie, meníme naše priestory. Od 01.07.2013 nás nájdete na novej adrese Južná trieda č.25 Košice.

villa kosice vizualizacia
OC Cassovia