http://klreality.sk
SK EN
0
?X
Hľadanie
ok

Rodinné domy - Predaj - Košice IV

ID 9382 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Vrabčia, Juh, Košice IV
Výmera: 488 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
119 m2 áno mestská áno kanál
Počet
izieb:
7 Kúrenie
Materiál: tehla ústredné

Ponúkame na predaj rodinný dom v Košiciach - Juh, neďaleko centra (7min peši), v lukratívnej tichej časti mesta Košice. Rodinný dom bol kolaudovaný v osemdesiatych rokoch, stavebný materiál tehla, kváder + zateplenie obvodových stien 8cm – polyst., rovná strecha tiež zateplená 30cm min. vatou, plastové okná. Pozemok RD je na rozlohe cca 4,88 árovom pozemku. Na pozemku sú ovocné stromčeky a drevený altánok. RD má pivnicu (1/3 plochy RD) a dve nadzemné podlažia. Pivnica je suchá, na uskladnenie zeleniny a ovocia. Sú tu umiestnené aj spotrebiče na vykurovanie a ohrev vody v RD. Na prízemí, teda 1NP je vstupná hala s kozubom, kuchyňa, špajza, wc, dve izby, kúpelňa so sprchovacím kútom, s wc a so saunou. Na poschodí, teda 2NP sa nachádzajú 4izby a kúpeľňa s vaňou. Mesačné náklady cca 130,-€, v závislosti od počtu obyvateľov RD. IS: elektrina, plyn, vodovod – mestský (možnosť navŕtať studňu), odpad – mestská kanalizácia. Kúrenie je ústredné zabezpečené plynovým kotlom. Ohrev vody – plynový bojler. Využitie: rodinný dom s priestorom pre spoločné bývanie s rodičmi, alebo priestor pre podnikateľské aktivity . Bližšie informácie a obhliadku tejto nehnuteľnosti, Vám radi sprostredkujeme na telefónnom čísle 0911 188 901.

0911 188 901
229 950,- €/nehnuteľnosť

ID 9357 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Vajanského, Juh, Košice IV
Výmera: 228 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
150 m2 áno mestská áno kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: tehla

Ponúkame na predaj dvojpodlažný rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite Košice – JUH, ul. Vajanského. Dom je z roku 1940 a na sa nachádza v tichej časti, blízko do centra mesta. Vedľa domu je garáž s montážnou jamou a malou dielňou. Hneď za domom je terasa a malá záhradka. V susedstve domu sa nachádza ďalší rodičovský rodinný dom, ktorý je taktiež na predaj /v našej ponuke/. Ideálne je kúpiť obidva domy, z ktorých by jeden bol na bývanie a druhý na podnikanie, alebo aj pre mladú rodinu a starých rodičov, aby bol kto pomôcť s vnúčatami. Nehnuteľnosť je orientovaná na východ. Je postavená na pozemku o výmere 228 m2. Zastavaná plocha domu je 90 m2 a úžitková plocha je 150 m2. Dom je tehlový, čiastočne zrekonštruovaný – plastové okná, zateplený so severnej strany, nová fasádna omietka a nová škridlová strecha /možnosť vytvorenia obytného podkrovia z povaly/. Má vlastné vykurovanie plynovým kotlom zn. Junkers. Je vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv budúceho majiteľa. Dispozičné riešenie: vstupná predsieň, z ktorej je vstup do prízemnej časti a na prvé poschodie domu. Na prízemí sa nachádza chodba, veľká obývačka, kuchyňa, špajza, sklad na uloženie vecí kúpeľňa s WC, pivnica. Na 1. poschodí sú 4 izby a WC. Všetky izby a miestnosti sú neprechodné. V kúpnej cene domu sú zahrnuté aj poplatky súvisiace s predajom (vypracovanie kúpnych zmlúv, poplatky za overenie podpisov u notára, kolky za štandardné návrhy na vklad kúpnych zmlúv do katastra) a samozrejme kompletné právne poradenstvo a servis. Cena je vrátane provízie pre RK. Rodinný dom je možné financovať aj cez hypotekárny úver, s ktorým Vám veľmi rada pomôžem. Odporúčam vidieť. Obhliadku nehnuteľnosti si môžete dohodnúť na tel. č. 0903 317 875 - Vaša realitná maklérka Renáta Kalaninová.

0903 317 875
145 000,- €

ID 5606 Rodinný dom
JUH, Košice IV
Na predaj rodinný dom JUH, Košice IV
Výmera: 346 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
330 m2 áno mestská áno kanál
Počet
izieb:
6 Kúrenie
Materiál: Tehla ÚK - plyn

Zrekonštruovaný rodinný dom v tichom prostredí na Juhu neďaleko Steel arény. Zastavaná plocha 121 m2, úžitková plocha 330m2, pozemok 346m2. Bližšie informácie osobne v RK.

0917 922 956
295 000,- €

ID 7508 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Krásna, Košice IV
Výmera: 668 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno mestská áno kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: tehla ústredné plynové

Na predaj dvojposchodový zateplený rodinný dom v tichej lokalite. Celý dom je podpivničený. V polosuteréne sú 3 miestnosti a technická miestnosť s plynovým kotlom. Na prízemí je presklenná chodba, hala, jedáleň, jedna menšia izba so vstavanou skriňou, kuchyňa a kúpeľňa s vaňou, WC a bidetom. Východ na terasu zozadu do záhrady. Na poschodí sú 2 terasy, 2 väčšie a 2 menšie izby, chodba, kúpeľňa so sprchovým kútom a s WC. Vedľa domu je dvojgaráž s montážnou jamou, vstupná brána je elektrická. Pozemok je rovný a široký. Dom má nové rozvody elektriny a vody, novú strechu-poplastovaný plech, je zateplený.

0917 922 956
230 000,- €

ID 6563 Rodinný dom
Výmera: 470 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
286 m2 áno mestská áno kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: tehla ústredné plynové

Prízemný kompletne kvalitne zrekonštruovaný dom na Juhu pri nemocnici- nové rozvody vody, elektriny, plynu, odpadu, nové mietky, eurookná, vnútorné zvislé žalúzie, zárubne, dvere, dlažba. Dom je čiastočne podpivničený. Má 2 vchody a zvláštny vchod do zatiaľ neupraveného podkrovia. Má 2 predsiene, 5 izieb, kuchyňu, kúpeľňu a WC. Je možnosť ho upraviť aj na dvojgeneračné bývanie, alebo ho využiť aj na podnikanie. Bližšie info v RK.

0917 922 956
266 000,- €

Do pozornosti

Z dôvodu, aby sme k Vám boli bližšie, meníme naše priestory. Od 01.07.2013 nás nájdete na novej adrese Južná trieda č.25 Košice.

villa kosice vizualizacia
OC Cassovia