http://klreality.sk
SK EN
0
?X
Hľadanie
ok

Rodinné domy - Predaj - Košice II

ID 9342 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Brnenská, Západ, Košice II
Výmera: 249 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
250 m2 áno mestská áno kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: tehla

Ponúkame na predaj rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite Košíc – nad Popradskou v radovej zástavbe, na ulici Brnenská. Nehnuteľnosť sa nachádza v lukratívnom tichom prostredí, vo vilovej štvrti v slepej ulici. Je postavená na pozemku o výmere 249 m2. Zastavaná plocha domu je 90 m2 a úžitková plocha je 250 m2. K domu vedie asfaltová mestská komunikácia. Za domom je slnečná, rovinatá záhrada s možnosťou príjemného posedenia. Dom bol postavený v r. 1985. Je v pôvodnom stave, čím je vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv budúceho majiteľa. Okná a vchodové dvere sú plastové. Vnútorné dvere sú pôvodné, drevené. Je napojený na všetky inžinierske siete. Kúrenie - ústredné plynové, kvalitné liatinové radiátory, voda - mestský zdroj. Konštrukcia domu je tehlová, so sedlovou strechou. Jeho súčasťou je aj veľká garáž. Miesto na parkovanie je aj pred domom. Dispozične riešenie: Prízemie: práčovňa, špajza, sauna, izba tzv. slovenská izba s krbom vrátane udiarne, z ktorej je východ do záhrady, sklad, miestnosť slúžiaca na uloženie záhradného náradia, nábytku a grilov. 1.nadzemné podlažie: vstupná predsieň, chodba z ktorej sa schádza po schodoch dole na prízemie a do garáže, vstup na schodisko horného poschodia, WC, kuchyňa so špajzou, veľká obývačka s východom na terasu, do záhrady. 2.nadzemné podlažie: chodba, 3 izby, kúpeľňa s WC, šatník Dom má dve terasy, jedna orientovaná východne do záhrady, druhá západne na ulicu, s možnosťou vytvorenia zimnej záhrady. V MČ Košice - Západ je výborná občianska vybavenosť: MŠ, ZŠ, stredné školy, pošta, Nemocnica, reštaurácie, nákupné centrá, supermarkety, detské ihriská a dostatok zelene. Na území mestskej časti sa nenachádza priemyselná výroba. V kúpnej cene domu sú zahrnuté aj poplatky súvisiace s predajom (vypracovanie kúpnych zmlúv, poplatky za overenie podpisov u notára, kolky za štandardné návrhy na vklad kúpnych zmlúv do katastra) a samozrejme kompletné právne poradenstvo a servis. Cena je vrátane provízie pre RK. Rodinný dom je možné financovať aj cez hypotekárny úver, s ktorým Vám veľmi rada pomôžem. Odporúčam vidieť. Obhliadku nehnuteľnosti si môžete dohodnúť na tel. č. 0903 317 875 - Vaša realitná maklérka Renáta Kalaninová

0903 317 875
199 000,- €

ID 9340 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Ku mlynu, Šaca, Košice II
Výmera: 584 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
218 m2 áno mestská áno kanál
Počet
izieb:
5 Kúrenie
Materiál: Tehla ÚK - plyn

Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu v mestskej časti Košice – Šaca. Dom sa nachádza v tichej, zastavanej štvrti rodinných domov, mimo hlavnej cesty a centra. Bol postavený na základe vlastného projektu samotného majiteľa domu. Je navrhnutý pre 4 až 6 osôb. Predáva sa vrátane vnútorného a vonkajšieho zariadenia domu /kuchyne, kuchynských spotrebičov, záhradného krbu/. Rodinný dom sa nachádza na pozemku o výmere 584 m2, pričom zastavaná plocha je 143 m2 a úžitková plocha 218 m2. Je napojený na všetky inžinierske siete. Je dvojpodlažný bez podpivničenia. Keďže ide o projekt samotného majiteľa domu, pri výstavbe a vnútornom vybavení boli použité kvalitné materiály. Stavba je postavená z tehál POROTHERM + zateplenie 80 mm AIR PPS. Má sedlovú strechu s dvoma symetrickými vikiermi nad balkónmi. Strešná krytina je z betónovej škridle BRAMAC. V celom dome sú drevené euro okná s dvoj sklom. Dispozičné riešenie: Prízemie : kuchyňa prepojená s priestranným jedálenským kútom, veľká presklená obývačka /s francúzskymi oknami/ umožňuje výhľad do záhrady, východ na terasu. Dominantou obývačky je moderný, na mieru robený krb. Ďalším priestorom je miestnosť, ktorá môže slúžiť pre účely pracovne alebo hosťovskej izby, WC + sprcha, špajza a garáž. Poschodie: 3 izby, samostatné WC, veľká kúpeľňa + WC, šatníky, galéria nad obývačkou, ktorá využíva každý priestor na uloženie a je ideálna na relax s knihou po celom dni pre obyvateľov domu. V celom dome je podlahové kúrenie, okrem spálne, kde sú klasické radiátory. Nová majiteľka domu určite ocení predprípravu na centrálny vysávač. Súčasťou pozemku je záhradný krb a predpríprava na zriadenie vlastnej studne, vrátane oplotenia, terénnych a sadových úprav. Svojím umiestnením záhrada obyvateľom poskytuje úplné súkromie. Prednú časť domu zdobí nádherný 80 ročný javor. Parkovanie je riešené 1 miestom v garáži, 1 miestom pred garážou a 2 miestami vedľa domu. V MČ Košice - Šaca je výborná občianska vybavenosť: MŠ, ZŠ, stredné školy, pošta, Nemocnica – Šaca, reštaurácie, nákupné centrá, Fresh, detské ihriská, kostoly. Dobré autobusové spojenie. Dostupnosť do centra Košíc trvá 13 minút. Na tejto trase je pravidelná MHD. Vzhľadom na to, že ide o štvorpruhovú cestu, nikdy tu nie sú zápchy. Kúpna cena domu je vrátane kompletného vnútorného zariadenia. V cene domu sú zahrnuté aj poplatky súvisiace s predajom (vypracovanie kúpnych zmlúv, poplatky za overenie podpisov u notára, kolky za štandardné návrhy na vklad kúpnych zmlúv do katastra) a samozrejme kompletné právne poradenstvo a servis. Cena je vrátane provízie pre RK. Rodinný dom je možné financovať aj cez hypotekárny úver, s ktorým Vám veľmi rada pomôžem. Odporúčam vidieť. Obhliadku nehnuteľnosti si môžete dohodnúť na tel. č. 0903 317 875 - Vaša realitná maklérka Renáta Kalaninová.

0903 317 875
234 000,- €

ID 9351 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Bystrická, Pereš, Košice II
Výmera: 287 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
180 m2 áno mestská áno kanál
Počet
izieb:
4 Kúrenie
Materiál: Tehlový Podlahové

Ponúkame na predaj rozostavaný dvojpodlažný rodinný dom v lukratívnej časti Košíc – Pereš, ul. Bystrická. Dom sa predáva v stave holo domu, čím umožňuje budúcemu majiteľovi jeho dokončenie podľa vlastných predstáv. Je už zateplený vrátane farebnej fasádnej omietky. Dom je postavený z kvalitných materiálov, nakoľko bol postavený pre súčasných majiteľov domu, nie na biznis. Je tehlový, s podlahovým kúrením a plastovými oknami. Je v radovej zástavbe, ako druhý v poradí od cesty, čiže sa nachádza v tichej časti, blízko do lesa. Je orientovaný na južnú stranu s dostatkom slnka počas celého dňa. Má samostatnú prístupovú cestu. Predáva sa vrátane podielu na prístupovú cestu. Úžitková plocha domu: 180 m² . Zastavaná plocha: 90 m². Výmera pozemku 287 m². Dispozičné riešenie: Vo vstupnej časti domu je priestranná chodba, otvorená kuchyňa s obývačkou. Z obývačky, cez posuvné francúzske dvere, je východ na terasu do záhrady. V obývačke je predpríprava na krb. Kúpeľňa vrátane WC. Na poschodí sú 3 izby a taktiež kúpeľňa s WC. Z dvoch izieb je prístup na balkón s krásnym výhľadom na mesto. Informácie o cene v kancelárii u realitnej maklérky. Každopádne odporúčam vidieť. V kúpnej cene domu sú zahrnuté aj poplatky súvisiace s predajom (vypracovanie kúpnych zmlúv, poplatky za overenie podpisov u notára, kolky za štandardné návrhy na vklad kúpnych zmlúv do katastra) a samozrejme kompletné právne poradenstvo a servis. Cena je vrátane provízie pre RK. Rodinný dom je možné financovať aj cez hypotekárny úver, s ktorým Vám veľmi rada pomôžem. Obhliadku nehnuteľnosti si môžete dohodnúť na tel. č. 0903 317 875 - Vaša realitná maklérka Renáta Kalaninová.

0903 317 875
179 000,- €

ID 9300 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Svidnícka, Pereš, Košice II
Výmera: 1155 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
450 m2 áno mestská áno kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: zmiešaný ústredné

Veľký rodinný dom v mestskej časti Pereš, ktorý je upravený na penzión(ubytovňa). Momentálne je kapacita lôžok 25, ale okamžite je možné pridať postele a zvýšiť kapacitu o 29 lôžok. Je tu 12 WC, 10 kúpeľní. Izby sú od jednoposteľových, po apartmány, každá s vlastným sociálnym zariadením. Tento dom je vhodný ako investícia s okamžitým príjmom, alebo ako vybudovanie rodinného podniku s bývaním a podnikaním. Sú tu apartmány aj s kychynkou a komorou. Dom má ústredné kúrenie na plyn, kde sú 2 kotle, takže je možnosť odpojiť časť domu. Kúrenie sa dá riešiť aj kotlom na tuhé palivo. Do podkrovia vedú zvonku schody, je tu možnosť zobytniť celé podkrovie. K domu patria dve veľké parkoviská, jedno pre domom, druhé v uzavretom dvore. Bližšie info v RK.

0917 922 956
350 000,- €

ID 8140 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Nad Popradskou, Západ, Košice II
Výmera: 431 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
270 m2 áno mestská áno kanál
Počet
izieb:
5 Kúrenie
Materiál: Tehla, kváder Plyn + tuhé palivo

Na predaj dvojpodlažný rodinný dom v radovej zástavbe vo vilovej štvrti nad Popradskou, postavený na pozemku o výmere 431m2 z tehál a kvádrov, úžitková plocha 270m2. viac »

298 900,- €

ID 6291 Rodinný dom
Výmera: 322 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
156 m2 áno mestská áno kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: tehla- Porotherm ústredné vlastné

Na predaj samostatný rodinný dom č.1 , ktorý je súčasťou dvojdomu. Jedná sa o dokončenú hrubú stavbu vč. plastových okien, dverí a finálne upravenej zateplenej fasády: - zastavaná plocha 83m2 - úžitková plocha 156m2 - pozemok 322m2 Konštrukčne sa jedná o nepodpivničený štvorizbový rodinný dom: - základy, podkladový betón, fólia Platón - hydroizolácia Hydrobit - pod murivom - komín SCHIEDEL komplet pre turbo kotol - murivo POROTHERM hr. 250, 300, 440mm, priečky POROTHERM hr. 115mm - ŽB doska vč. prievlakov, prekladov a vencov - krov drevený s oceľ. väznicou - zastrešenie strechy BRAMAC komplet - strešné okná VELUX - prednástrek vnútorných omietok - žľaby, zvody - bleskozvod - kanalizačná prípojka K predmetnému RD je vybudovaná prístupová komunikácia a možnosť napojenia na všetky inžinierske siete, ktoré sa nachádzajú na pozemku a je poskytnutá komplet projektová dokumentácia na dokončenie stavby. Cena za dom č.1 je: 164 000,-€ Ďalej na predaj rodinné domy č.3 a č.4, t.j. dva samostatné rodinné domy dvojdomu. Jedná sa o dokončenú hrubú stavbu vč. plastových okien, dverí a finálne upravenej zateplenej fasády : - zastavaná plocha 83m2 - úžitková plocha 156m2 - pozemok dom č.3 - 290m2 - pozemok dom č.4 - 286m2 Konštrukčne sa jedná o nepodpivničený štvorizbový rodinný dom: - základy, podkladový betón, fólia Platón - hydroizolácia Hydrobit - pod murivom - komín SCHIEDEL komplet pre turbo kotol - murivo POROTHERM hr. 250, 300, 440mm, priečky POROTHERM hr. 115mm - ŽB doska vč. prievlakov, prekladov a vencov - krov drevený s oceľ. väznicou - zastrešenie strechy BRAMAC komplet - strešné okná VELUX - prednástrek vnútorných omietok - žľaby, zvody - bleskozvod - kanalizačná prípojka K predmetnému RD je vybudovaná prístupová komunikácia a možnosť napojenia na všetky inžinierske siete, ktoré sa nachádzajú na pozemku a je poskytnutá komplet projektová dokumentácia na dokončenie stavby. Cena dom č.3: 145 000,-€ Cena dom č.4: 150 100,-€ Pri rýchlom jednaní, alebo pri kúpe celého dvojdomu č.3 a č.4 možná zľava.

145 000,- €

ID 2318 Rodinný dom
Výmera: 660 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
  m2 áno obecná áno kanál
Počet
izieb:
8 Kúrenie
Materiál: Tehla ÚK - plyn

31 ročný, nová strecha: RANNILA (plech), dom pozostáva z 3 samostatných bytových jednotiek, po vonkajšej rekonštrukcii – nová fasáda, zateplený, plastové okná, terasy, drevo z masívu. Prízemie: dvojgaráž, pivnica, kotolňa, 2 izb. byt (56 m2) s kuchyňou, kúpeľňou a WC. 1 NP: 3 izb. byt (136 m2) s kuchyňou, kúpeľňou, WC a terasou. 2 NP: 3 izb. byt (136 m2) s kuchyňou, kúpeľňou, WC a terasou. V podkroví vytvorená nová bytová jednotka (58 m2) s kúpeľňou a WC. Výmera 660m2.


Do pozornosti

Z dôvodu, aby sme k Vám boli bližšie, meníme naše priestory. Od 01.07.2013 nás nájdete na novej adrese Južná trieda č.25 Košice.

villa kosice vizualizacia
OC Cassovia