http://klreality.sk
SK EN
0
?X
Hľadanie
ok

Rodinné domy - Predaj

ID 9467 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Ďumbierska, Sever, Košice I
Výmera: 460 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
180 m2 áno mestská áno kanál
Počet
izieb:
5 Kúrenie
Materiál: Tehla - plná voštinka ÚK - plyn

Ponúkame Vám rodinný dom na Podhradovej. viac »

235 000,- €

ID 9372 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Kavečany, Košice I
Výmera: m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno mestská áno kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál:

Ponúkame na predaj rodinný dom v Košiciach, mestskej časti Kavečany, v jednej z najkrajších lokalít mestských častí mesta Košice, čo sa týka prírody a čistoty ovzdušia.. Rodinný dom bol kolaudovaný 2012, stavebný materiál Porotherm + zateplenie 14cm, sedlová strecha - Bramac. Pozemok RD je na rozlohe cca 8,61árovom pozemku, je čiastočne upravené a nachádza sa na ňom rozostavaná garáž s jedným garážovým státím, kovovou konštrukciou na dokončenie altánku a dokončeným „letným“ domčekom s krbom. RD je z každej strany výborne presvetlený, orientovaný na všetky svetové strany. Má prízemie a dve podlažia. Prízemie je chápané ako samostatná bytová jednotka (možnosť samostatného vchodu) pre rodičov, návštevu, alebo podnájom. Nájdete tu miestnosť pre kuchyňu s potrebnou inštaláciou, obývačku, spálňu, sociálne zariadenie a prípravu na saunu. I. NP má kuchyňu, priestrannú obývačku s jedálenskou časťou spojenou s kuchyňou, WC s kúpeľňou a špajzu. II.NP má tri spálne, WC s kúpeľňou. Stav: obývateľný, mesačné náklady cca 120,-€ . IS: elektrina, plyn, vodovod, odpad ČOV - tlaková . Kúrenie: plynom - radiátory . Energetický certifikát: B. Využitie: rodinný dom s priestorom pre spoločné bývanie s rodičmi, alebo priestor pre podnikateľské aktivity . Iné súčasti: internet, satelit, krb, príprava na saunu, príprava na altánok. Občianska vybavenosť: na úrovni obce, alebo KE. Pri dome je zastávka MHD. Neďaleko aj ZOO a v zime využiteľná ziazdovka na zimné športy. Bližšie informácie a obhliadku tejto nehnuteľnosti, Vám radi sprostredkujeme na telefónnom čísle 0911 188 901.

0911 188 901
230 000,- €

ID 8673 Rodinný dom
Sever, Košice I
Na predaj rodinný dom Sever, Košice I
Výmera: 286 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
220 m2 áno mestská áno kanál
Počet
izieb:
4 Kúrenie
Materiál:

Novostavba tehlového radového domu v tichej lokalite v severnej časti mesta. Postavený na pozemku 286 m2. viac »

289 000,- €

ID 8362 Rodinný dom
Výmera: 400 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno mestská áno kanál
Počet
izieb:
5 Kúrenie
Materiál: Tehla-Porotherm ÚK - plyn

Novostavba rodinného domu z roku 2004 na vynikajúcom a tichom mieste v slepej ulici postavený do svahu, zateplený 10 cm polystyrénom, materiál strechy Bramac, drevené eurookná a vstupné dvere. viac »


ID 5596 Rodinný dom
Výmera: 260 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno mestská áno kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: plynové

750 ročná historická 2 podlažná budova v centre mesta. Celý dom je podpivničený. Pivničné preiestory a prízemie sú komerčne využívané. V dome je veľký 4 izbový byt vykurovaný turbokotlom - medené rozvody. Okná sú z ulice plastové, inde pôvodné. V obývačke je pôvodná drevená podlaha špeciálne morená, krb. Budova má podchod, kde je možné parkovanie viacerých áut ďalej dvor, kde je postavená budova, ktorá sa dá zbúrať a na jej mieste postaviť novú nehnuteľnosť.

0917 922 956
545 000,- €

ID 6564 Rodinný dom
Výmera: 700 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno mestská áno kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: tehla ústredné plynové

Menší zrekonštruovaný 2 izbový RD na veľkom pozemku - možnosť výstavby druhého domu. Dom má 2 izby, kuchyňu, kúpeľňu a WC. Vedľa domu je garáž. Bližšie info v RK.

0917 922 956
245 000,- €

ID 9342 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Brnenská, Západ, Košice II
Výmera: 249 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
250 m2 áno mestská áno kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: tehla

Ponúkame na predaj rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite Košíc – nad Popradskou v radovej zástavbe, na ulici Brnenská. Nehnuteľnosť sa nachádza v lukratívnom tichom prostredí, vo vilovej štvrti v slepej ulici. Je postavená na pozemku o výmere 249 m2. Zastavaná plocha domu je 90 m2 a úžitková plocha je 250 m2. K domu vedie asfaltová mestská komunikácia. Za domom je slnečná, rovinatá záhrada s možnosťou príjemného posedenia. Dom bol postavený v r. 1985. Je v pôvodnom stave, čím je vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv budúceho majiteľa. Okná a vchodové dvere sú plastové. Vnútorné dvere sú pôvodné, drevené. Je napojený na všetky inžinierske siete. Kúrenie - ústredné plynové, kvalitné liatinové radiátory, voda - mestský zdroj. Konštrukcia domu je tehlová, so sedlovou strechou. Jeho súčasťou je aj veľká garáž. Miesto na parkovanie je aj pred domom. Dispozične riešenie: Prízemie: práčovňa, špajza, sauna, izba tzv. slovenská izba s krbom vrátane udiarne, z ktorej je východ do záhrady, sklad, miestnosť slúžiaca na uloženie záhradného náradia, nábytku a grilov. 1.nadzemné podlažie: vstupná predsieň, chodba z ktorej sa schádza po schodoch dole na prízemie a do garáže, vstup na schodisko horného poschodia, WC, kuchyňa so špajzou, veľká obývačka s východom na terasu, do záhrady. 2.nadzemné podlažie: chodba, 3 izby, kúpeľňa s WC, šatník Dom má dve terasy, jedna orientovaná východne do záhrady, druhá západne na ulicu, s možnosťou vytvorenia zimnej záhrady. V MČ Košice - Západ je výborná občianska vybavenosť: MŠ, ZŠ, stredné školy, pošta, Nemocnica, reštaurácie, nákupné centrá, supermarkety, detské ihriská a dostatok zelene. Na území mestskej časti sa nenachádza priemyselná výroba. V kúpnej cene domu sú zahrnuté aj poplatky súvisiace s predajom (vypracovanie kúpnych zmlúv, poplatky za overenie podpisov u notára, kolky za štandardné návrhy na vklad kúpnych zmlúv do katastra) a samozrejme kompletné právne poradenstvo a servis. Cena je vrátane provízie pre RK. Rodinný dom je možné financovať aj cez hypotekárny úver, s ktorým Vám veľmi rada pomôžem. Odporúčam vidieť. Obhliadku nehnuteľnosti si môžete dohodnúť na tel. č. 0903 317 875 - Vaša realitná maklérka Renáta Kalaninová

0903 317 875
189 000,- €

ID 9351 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Bystrická, Pereš, Košice II
Výmera: 287 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
180 m2 áno mestská áno kanál
Počet
izieb:
4 Kúrenie
Materiál: Tehlový Podlahové

Ponúkame na predaj rozostavaný dvojpodlažný rodinný dom v lukratívnej časti Košíc – Pereš, ul. Bystrická. Dom sa predáva v stave holo domu, čím umožňuje budúcemu majiteľovi jeho dokončenie podľa vlastných predstáv. Je už zateplený vrátane farebnej fasádnej omietky. Dom je postavený z kvalitných materiálov, nakoľko bol postavený pre súčasných majiteľov domu, nie na biznis. Je tehlový, s podlahovým kúrením a plastovými oknami. Je v radovej zástavbe, ako druhý v poradí od cesty, čiže sa nachádza v tichej časti, blízko do lesa. Je orientovaný na južnú stranu s dostatkom slnka počas celého dňa. Má samostatnú prístupovú cestu. Predáva sa vrátane podielu na prístupovú cestu. Úžitková plocha domu: 180 m² . Zastavaná plocha: 90 m². Výmera pozemku 287 m². Dispozičné riešenie: Vo vstupnej časti domu je priestranná chodba, otvorená kuchyňa s obývačkou. Z obývačky, cez posuvné francúzske dvere, je východ na terasu do záhrady. V obývačke je predpríprava na krb. Kúpeľňa vrátane WC. Na poschodí sú 3 izby a taktiež kúpeľňa s WC. Z dvoch izieb je prístup na balkón s krásnym výhľadom na mesto. Informácie o cene v kancelárii u realitnej maklérky. Každopádne odporúčam vidieť. V kúpnej cene domu sú zahrnuté aj poplatky súvisiace s predajom (vypracovanie kúpnych zmlúv, poplatky za overenie podpisov u notára, kolky za štandardné návrhy na vklad kúpnych zmlúv do katastra) a samozrejme kompletné právne poradenstvo a servis. Cena je vrátane provízie pre RK. Rodinný dom je možné financovať aj cez hypotekárny úver, s ktorým Vám veľmi rada pomôžem. Obhliadku nehnuteľnosti si môžete dohodnúť na tel. č. 0903 317 875 - Vaša realitná maklérka Renáta Kalaninová.

0903 317 875
179 000,- €

ID 9300 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Svidnícka, Pereš, Košice II
Výmera: 1155 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
450 m2 áno mestská áno kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: zmiešaný ústredné

Veľký rodinný dom v mestskej časti Pereš, ktorý je upravený na penzión(ubytovňa). Momentálne je kapacita lôžok 25, ale okamžite je možné pridať postele a zvýšiť kapacitu o 29 lôžok. Je tu 12 WC, 10 kúpeľní. Izby sú od jednoposteľových, po apartmány, každá s vlastným sociálnym zariadením. Tento dom je vhodný ako investícia s okamžitým príjmom, alebo ako vybudovanie rodinného podniku s bývaním a podnikaním. Sú tu apartmány aj s kychynkou a komorou. Dom má ústredné kúrenie na plyn, kde sú 2 kotle, takže je možnosť odpojiť časť domu. Kúrenie sa dá riešiť aj kotlom na tuhé palivo. Do podkrovia vedú zvonku schody, je tu možnosť zobytniť celé podkrovie. K domu patria dve veľké parkoviská, jedno pre domom, druhé v uzavretom dvore. Bližšie info v RK.

0917 922 956
350 000,- €

ID 8140 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Nad Popradskou, Západ, Košice II
Výmera: 431 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
270 m2 áno mestská áno kanál
Počet
izieb:
5 Kúrenie
Materiál: Tehla, kváder Plyn + tuhé palivo

Na predaj dvojpodlažný rodinný dom v radovej zástavbe vo vilovej štvrti nad Popradskou, postavený na pozemku o výmere 431m2 z tehál a kvádrov, úžitková plocha 270m2. viac »

298 900,- €

ID 6291 Rodinný dom
Výmera: 322 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
156 m2 áno mestská áno kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: tehla- Porotherm ústredné vlastné

Na predaj samostatný rodinný dom č.1 , ktorý je súčasťou dvojdomu. Jedná sa o dokončenú hrubú stavbu vč. plastových okien, dverí a finálne upravenej zateplenej fasády: - zastavaná plocha 83m2 - úžitková plocha 156m2 - pozemok 322m2 Konštrukčne sa jedná o nepodpivničený štvorizbový rodinný dom: - základy, podkladový betón, fólia Platón - hydroizolácia Hydrobit - pod murivom - komín SCHIEDEL komplet pre turbo kotol - murivo POROTHERM hr. 250, 300, 440mm, priečky POROTHERM hr. 115mm - ŽB doska vč. prievlakov, prekladov a vencov - krov drevený s oceľ. väznicou - zastrešenie strechy BRAMAC komplet - strešné okná VELUX - prednástrek vnútorných omietok - žľaby, zvody - bleskozvod - kanalizačná prípojka K predmetnému RD je vybudovaná prístupová komunikácia a možnosť napojenia na všetky inžinierske siete, ktoré sa nachádzajú na pozemku a je poskytnutá komplet projektová dokumentácia na dokončenie stavby. Cena za dom č.1 je: 164 000,-€ Ďalej na predaj rodinné domy č.3 a č.4, t.j. dva samostatné rodinné domy dvojdomu. Jedná sa o dokončenú hrubú stavbu vč. plastových okien, dverí a finálne upravenej zateplenej fasády : - zastavaná plocha 83m2 - úžitková plocha 156m2 - pozemok dom č.3 - 290m2 - pozemok dom č.4 - 286m2 Konštrukčne sa jedná o nepodpivničený štvorizbový rodinný dom: - základy, podkladový betón, fólia Platón - hydroizolácia Hydrobit - pod murivom - komín SCHIEDEL komplet pre turbo kotol - murivo POROTHERM hr. 250, 300, 440mm, priečky POROTHERM hr. 115mm - ŽB doska vč. prievlakov, prekladov a vencov - krov drevený s oceľ. väznicou - zastrešenie strechy BRAMAC komplet - strešné okná VELUX - prednástrek vnútorných omietok - žľaby, zvody - bleskozvod - kanalizačná prípojka K predmetnému RD je vybudovaná prístupová komunikácia a možnosť napojenia na všetky inžinierske siete, ktoré sa nachádzajú na pozemku a je poskytnutá komplet projektová dokumentácia na dokončenie stavby. Cena dom č.3: 145 000,-€ Cena dom č.4: 150 100,-€ Pri rýchlom jednaní, alebo pri kúpe celého dvojdomu č.3 a č.4 možná zľava.

145 000,- €

ID 2318 Rodinný dom
Výmera: 660 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
  m2 áno obecná áno kanál
Počet
izieb:
8 Kúrenie
Materiál: Tehla ÚK - plyn

31 ročný, nová strecha: RANNILA (plech), dom pozostáva z 3 samostatných bytových jednotiek, po vonkajšej rekonštrukcii – nová fasáda, zateplený, plastové okná, terasy, drevo z masívu. Prízemie: dvojgaráž, pivnica, kotolňa, 2 izb. byt (56 m2) s kuchyňou, kúpeľňou a WC. 1 NP: 3 izb. byt (136 m2) s kuchyňou, kúpeľňou, WC a terasou. 2 NP: 3 izb. byt (136 m2) s kuchyňou, kúpeľňou, WC a terasou. V podkroví vytvorená nová bytová jednotka (58 m2) s kúpeľňou a WC. Výmera 660m2.


ID 9382 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Vrabčia, Juh, Košice IV
Výmera: 488 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
119 m2 áno mestská áno kanál
Počet
izieb:
7 Kúrenie
Materiál: tehla ústredné

Ponúkame na predaj rodinný dom v Košiciach - Juh, neďaleko centra (7min peši), v lukratívnej tichej časti mesta Košice. Rodinný dom bol kolaudovaný v osemdesiatych rokoch, stavebný materiál tehla, kváder + zateplenie obvodových stien 8cm – polyst., rovná strecha tiež zateplená 30cm min. vatou, plastové okná. Pozemok RD je na rozlohe cca 4,88 árovom pozemku. Na pozemku sú ovocné stromčeky a drevený altánok. RD má pivnicu (1/3 plochy RD) a dve nadzemné podlažia. Pivnica je suchá, na uskladnenie zeleniny a ovocia. Sú tu umiestnené aj spotrebiče na vykurovanie a ohrev vody v RD. Na prízemí, teda 1NP je vstupná hala s kozubom, kuchyňa, špajza, wc, dve izby, kúpelňa so sprchovacím kútom, s wc a so saunou. Na poschodí, teda 2NP sa nachádzajú 4izby a kúpeľňa s vaňou. Mesačné náklady cca 130,-€, v závislosti od počtu obyvateľov RD. IS: elektrina, plyn, vodovod – mestský (možnosť navŕtať studňu), odpad – mestská kanalizácia. Kúrenie je ústredné zabezpečené plynovým kotlom. Ohrev vody – plynový bojler. Využitie: rodinný dom s priestorom pre spoločné bývanie s rodičmi, alebo priestor pre podnikateľské aktivity . Bližšie informácie a obhliadku tejto nehnuteľnosti, Vám radi sprostredkujeme na telefónnom čísle 0911 188 901.

0911 188 901
229 950,- €/nehnuteľnosť

ID 9357 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Vajanského, Juh, Košice IV
Výmera: 228 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
150 m2 áno mestská áno kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: tehla

Ponúkame na predaj dvojpodlažný rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite Košice – JUH, ul. Vajanského. Dom je z roku 1940 a na sa nachádza v tichej časti, blízko do centra mesta. Vedľa domu je garáž s montážnou jamou a malou dielňou. Hneď za domom je terasa a malá záhradka. V susedstve domu sa nachádza ďalší rodičovský rodinný dom, ktorý je taktiež na predaj /v našej ponuke/. Ideálne je kúpiť obidva domy, z ktorých by jeden bol na bývanie a druhý na podnikanie, alebo aj pre mladú rodinu a starých rodičov, aby bol kto pomôcť s vnúčatami. Nehnuteľnosť je orientovaná na východ. Je postavená na pozemku o výmere 228 m2. Zastavaná plocha domu je 90 m2 a úžitková plocha je 150 m2. Dom je tehlový, čiastočne zrekonštruovaný – plastové okná, zateplený so severnej strany, nová fasádna omietka a nová škridlová strecha /možnosť vytvorenia obytného podkrovia z povaly/. Má vlastné vykurovanie plynovým kotlom zn. Junkers. Je vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv budúceho majiteľa. Dispozičné riešenie: vstupná predsieň, z ktorej je vstup do prízemnej časti a na prvé poschodie domu. Na prízemí sa nachádza chodba, veľká obývačka, kuchyňa, špajza, sklad na uloženie vecí kúpeľňa s WC, pivnica. Na 1. poschodí sú 4 izby a WC. Všetky izby a miestnosti sú neprechodné. V kúpnej cene domu sú zahrnuté aj poplatky súvisiace s predajom (vypracovanie kúpnych zmlúv, poplatky za overenie podpisov u notára, kolky za štandardné návrhy na vklad kúpnych zmlúv do katastra) a samozrejme kompletné právne poradenstvo a servis. Cena je vrátane provízie pre RK. Rodinný dom je možné financovať aj cez hypotekárny úver, s ktorým Vám veľmi rada pomôžem. Odporúčam vidieť. Obhliadku nehnuteľnosti si môžete dohodnúť na tel. č. 0903 317 875 - Vaša realitná maklérka Renáta Kalaninová.

0903 317 875
145 000,- €

ID 5606 Rodinný dom
JUH, Košice IV
Na predaj rodinný dom JUH, Košice IV
Výmera: 346 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
330 m2 áno mestská áno kanál
Počet
izieb:
6 Kúrenie
Materiál: Tehla ÚK - plyn

Zrekonštruovaný rodinný dom v tichom prostredí na Juhu neďaleko Steel arény. Zastavaná plocha 121 m2, úžitková plocha 330m2, pozemok 346m2. Bližšie informácie osobne v RK.

0917 922 956
295 000,- €

ID 7508 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Krásna, Košice IV
Výmera: 668 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno mestská áno kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: tehla ústredné plynové

Na predaj dvojposchodový zateplený rodinný dom v tichej lokalite. Celý dom je podpivničený. V polosuteréne sú 3 miestnosti a technická miestnosť s plynovým kotlom. Na prízemí je presklenná chodba, hala, jedáleň, jedna menšia izba so vstavanou skriňou, kuchyňa a kúpeľňa s vaňou, WC a bidetom. Východ na terasu zozadu do záhrady. Na poschodí sú 2 terasy, 2 väčšie a 2 menšie izby, chodba, kúpeľňa so sprchovým kútom a s WC. Vedľa domu je dvojgaráž s montážnou jamou, vstupná brána je elektrická. Pozemok je rovný a široký. Dom má nové rozvody elektriny a vody, novú strechu-poplastovaný plech, je zateplený.

0917 922 956
230 000,- €

ID 6563 Rodinný dom
Výmera: 470 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
286 m2 áno mestská áno kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: tehla ústredné plynové

Prízemný kompletne kvalitne zrekonštruovaný dom na Juhu pri nemocnici- nové rozvody vody, elektriny, plynu, odpadu, nové mietky, eurookná, vnútorné zvislé žalúzie, zárubne, dvere, dlažba. Dom je čiastočne podpivničený. Má 2 vchody a zvláštny vchod do zatiaľ neupraveného podkrovia. Má 2 predsiene, 5 izieb, kuchyňu, kúpeľňu a WC. Je možnosť ho upraviť aj na dvojgeneračné bývanie, alebo ho využiť aj na podnikanie. Bližšie info v RK.

0917 922 956
266 000,- €

ID 9399 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Bohdanovce, Košice - okolie
Výmera: 800 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
190 m2 áno obecná áno kanál
Počet
izieb:
5 Kúrenie
Materiál: Tehla + kváder ÚK - plyn + tuhé pal

Ponúkame na predaj krásny kompletne zrekonštruovaný rodinný dom v centre obce Bohdanovce. viac »

159 000,- €

ID 9472 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Čaňa, Košice - okolie
Výmera: 600 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
130 m2 áno studňa nie žumpa
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: ytong podlahové elektrické

Hľadáte novostavbu s dobrou dostupnosťou do Košíc? Ponúkame Vám novostavbu rodinného domu v obci Čaňa, o výmere 130 m2, s výbornou dispozíciou: predsieň, 3 samostatné izby, priestranná obývacia izba prepojená s kuchyňou, kúpeľňa (vaňa, sprchovací kút, WC), samostatné WC, technická miestnosť. V obývacej izbe a spálni sú francúzske okná - východ na terasu. Dom má podlahové vykurovanie, predáva sa kompletne dokončený - okrem kuchynskej linky. Termín dokončenia - koniec júla 2016, približne do 10.07.2016 má nový majiteľ možnosť výberu plávajúcich podláh, dlažieb, obkladov a podobne, podľa vlastných predstáv. Stavba je situovaná na rovinatom pozemku o výmere cca 600 m2, v bezzáplavovej, novej časti obce. IS: elektrika, vlastná studňa, vlastná žumpa.

0949 527 779
145 000,- €

ID 9473 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Čaňa, Košice - okolie
Výmera: 800 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
130 m2 áno studňa nie žumpa
Počet
izieb:
4 Kúrenie
Materiál: ytong podlahové elektrické

Hľadáte novostavbu s dobrou dostupnosťou do Košíc? Ponúkame Vám novostavbu rodinného domu v obci Čaňa, o výmere 130 m2, s výbornou dispozíciou: predsieň, 3 samostatné izby, priestranná obývacia izba prepojená s kuchyňou, kúpeľňa (vaňa, sprchovací kút, WC), samostatné WC, technická miestnosť. V obývacej izbe a spálni sú francúzske okná - východ na terasu. Dom má podlahové vykurovanie, predáva sa kompletne dokončený - okrem kuchynskej linky. Termín dokončenia - koniec júla 2016, približne do 10.07.2016 má nový majiteľ možnosť výberu plávajúcich podláh, dlažieb, obkladov a podobne, podľa vlastných predstáv. Stavba je situovaná na rovinatom pozemku o výmere cca 800 m2, v bezzáplavovej, novej časti obce. IS: elektrika, vlastná studňa, vlastná žumpa.

0949 527 779
155 000,- €

ID 9448 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Valaliky, Košice - okolie
Výmera: 555 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
350 m2 áno obecná áno žumpa
Počet
izieb:
6 Kúrenie
Materiál: Tehla + kváder ÚK - plyn

Ponúkame na predaj priestranný a krásny rodinný dom v obci Valaliky. viac »

195 000,- €

ID 9410 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Kováčová okres Rožňava, Košice - okolie
Výmera: 2791 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2        
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál:

Na predaj chalupa v krásnom prostredí chatárskej obce Kováčová. Od Košíc cesta 55 minút 65 km z Rožňavy cesta 15 minút 15 km. Dom sa nachádza na peknom širokom a udržiavanom pozemku s možnosťou aj rozdelenia s prístupovou cestou ku zadnej časti pozemku. Pozemok má 2791 m2. Na pozemku je malá koliba na opekanie a posedenie pri ohni, bazén, plechová náraďovňa, dve studne. Pozemok hraničí v spodnej časti s vyregulovaným potokom a vo vrchnej časti s lesom. Okolo pozemku aj domu sú osadené nové plotové stĺpiky. Dom je napojený na vodu z rezervoáru, odpad je riešený do žumpy. Samotný dom je postavený z miešaného materiálu prevážne kameň, váľok, tehla a je čiastočne renovovaný, nové odizolované podlahy, nové omietky, plastové okná a drevené dvere, keramická pec. Kuchyňa je prepojená s jedálenskou časťou a obývacou časťou. Spálňa so vstupom z obývačky. V dome je špajza, kúpeľňa s WC a vaňou. Voda sa ohrieva v kuchyni prietokovým ohrievačom a v kúpeľni s bojlerom. Pred domom je vydláždená terasa s posedením. V dome je aj komora s východom na povalu. Strešná krytina je z pálenej škridle.

55 000,- €

ID 9341 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Zlaté pole - Malá Ida, Košice - okolie
Výmera: 677 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
126 m2 áno obecná áno kanál
Počet
izieb:
3 Kúrenie
Materiál: Tehla ÚK - elektrika

Na predaj rodinný dom v blízkosti lesa v Malej Ide Ponúkame na predaj prízemný rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite v obci Malá Ida. V súčasnosti v tejto obci prebieha rozšírená výstavba rodinných domov. Jej poloha, v tichom lesnom prostredí, ju predurčuje na pokojné bývanie, ktoré čím ďalej, tým viac vyhľadávajú Košičania so záujmom o život v rodinnom dome na vidieku. Obec ponúka výborné podmienky na voľnočasové aktivity, možnosť športového a rekreačného vyžitia. V blízkosti sa nachádza rekreačné stredisko Bukovec, aj známe golfové ihrisko. Predávaná nehnuteľnosť je situovaná priamo v zastavanej časti obce, a to hneď na začiatku, len 9 km od Košíc. Dom sa nachádza v tichom prostredí v slepej ulici, v tesnej blízkosti lesa. Svojou polohou a orientáciou spĺňa všetky predpoklady pre pokojné, komfortné bývanie. Je postavený na pozemku o výmere 677 m2. Zastavaná plocha domu je 142 m2 a obytná plocha je 126 m2. K domu vedie asfaltová obecná komunikácia. Za domom je slnečná, rovinatá záhrada, ktorú zdobí vysoká stará čerešňa. Na pozemku sa nachádza aj studňa. Dom je v pôvodnom stave, čím je vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv budúceho majiteľa. Je napojený na verejný vodovod, kanalizáciu, elektriku, plynová prípojka je vo dvore, hneď pri plote. Vykurovanie je elektrické, aj na tuhé palivo. Konštrukcia domu je tehlová, s rovnou strechou, s možnosťou nadstavby podkrovia. Dom bol zateplený špeciálnym termoizolačným náterom – ThermoShield. Jeho súčasťou je aj veľká garáž s možnosťou prestavby na ďalšiu izbu, pracovňu. Miesto na parkovanie je aj pred domom, kde je dostatok priestoru aj pre prípadnú prístavbu prístrešku pre ďalšie auto. Dispozičné riešenie: vstupná predsieň, chodba, z ktorej je vstup do jednotlivých miestností, 2 izby /z každej samostatný vstup do kúpeľne/, kúpeľňa, WC, kuchyňa so špajzou, veľká obývačka, ktorej dominantou je kachľová pec s krbovou vložkou a s prieduchmi do jednotlivých izieb, malá pivnica. Z obývačky je východ na terasu, ktorá svojou orientáciou na západnú stranu zabezpečuje dostatok slnka celé popoludnie. Výhodou sú dobrí susedia. V obci je výborná občianska vybavenosť: MŠ, ZŠ, pošta, hotel, reštaurácia, kaderníctvo, potraviny, mäsiareň, pizzeria vrátane donáškovej služby, veterinárna ambulancia, obecná knižnica a kostol. Pravidelné autobusové spojenie. Do Nemocnice Košice – Šaca je to len 4 km. Dostupnosť do centra Košíc trvá 10 minút. V kúpnej cene domu sú zahrnuté aj poplatky súvisiace s predajom (vypracovanie kúpnych zmlúv, poplatky za overenie podpisov u notára, kolky za štandardné návrhy na vklad kúpnych zmlúv do katastra) a samozrejme kompletné právne poradenstvo a servis. Cena je vrátane provízie pre RK. Rodinný dom je možné financovať aj cez hypotekárny úver, s ktorým Vám veľmi rada pomôžem. Odporúčam vidieť. Obhliadku nehnuteľnosti si môžete dohodnúť na tel. č. 0903 317 875 - Vaša realitná maklérka Renáta Kalaninová.

0903 317 875
119 000,- €

ID 6826 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Turňa nad Bodvou, Košice - okolie
Výmera: 613 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
152 m2 áno obecná áno žumpa
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál:

Na predaj 27r. RD v Turni nad Bodvou. Výmera pozemku je 613 m2, zastavaná plocha je 152 m2. Dom je rekonštruovaný z časti. Nová strecha, kuchynská linka, plynový kotol, podlahy, kúpeľňa- dlažba, vykurovaná garáž, plastové okná a dvere.. Dom je nepodpivničený. Postavený z kvádrov a tehál. IS: voda obecná, plyn, žumpa, elektrina. Hospodárska budova, kotolňa v dome. Tichá ulica, blízko zastávka vlaková aj SAD. Výhľad na hrad.

0917 922 956
84 000,- €

ID 6658 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom 9 km od KE, Košice - okolie
Výmera: 705 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno studňa áno kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál:

RD pre náročných klientov s možnosťou odpočtu DPH. viac »

0917 922 956
400 000,- €

ID 8807 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Moldava nad Bodvou, Košický kraj
Výmera: 150 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
100 m2 áno mestská áno kanál
Počet
izieb:
3 Kúrenie
Materiál: Válok (suché)

Na predaj dom v lukratívnej časti Moldavy nad Bodvou. viac »

0917 922 956
57 000,- €

ID 7137 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Kokšov Bakša, Košice - okolie
Výmera: 582 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno obecná áno žumpa
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: zmiešaný

Zrekonštruovaný RD gazdovského typu. Nová strecha Ranila, nové rozvody elektriny, vody, plynu. Vo vnútri sú nové omietky, zárubne, dvere. Kuchyňa a kúpeľňa je v stave holodomu - privedené kompletné siete- bez zariadenia. Nutné je urobiť aj schody do podkrovia - tam sú 2 izby a príprava na kúpeľńu s WC. Radiátory sú v dome, nie je kotol, treba zapojiť plynové aj vodomerové hodiny. Okolie je tiché, na konci dediny je rybník, kde sa dá kúpať, ale aj loviť ryby . V blízkej dobe sa plánuje aquapark.

0917 922 956
125 000,- €

ID 7757 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Ďurkov, Košice - okolie
Výmera: 3000 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno studňa   nie
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál:

Na predaj starý rodinný dom z kameňa a kvádrov. V dome nie je voda ani odpad. Dom potrebuje rozsiahlu rekonštrukciu, alebo je vhodný na zbúranie. Má veľkú predsieň, ktorá slúžila aj ako kuchyňa a 2 izby. Kúrenie je lokálne na tuhé palivo - piecky. Pozemok je veľký, široký 13,5 m. Má vlastnú studňu. Pred pozemkom je plyn. Kanalizácia v obci ešte nie je. Prístupová cesta je plánovaná zozadu k pozemku, možnosť odpredať jeho zadnú časť.

0917 922 956
47 000,- €

ID 8778 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Skároš, Košice - okolie
Výmera: 1144 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno obecná áno žumpa
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: kváder ústredné plynové

Zrekonštruovaný dvojpodlažný rodinný dom v obci pri maďarskej hranici. Dom je postavený z kvádrov, strecha je dojitá IPA, prešiel celkovou rekonštrukciou. Má nové rozvody elektriny, vody, plynu, nové omietky, kotol na ústredné plynové kúrenie, 5 komorové plastové okná a dvere. V dome sú plávajúce podlahy a dlažba. Dom je podpivničený. Na prízemí je veľká predsieň, izba, kuchyňa, špajza a vchod do pivnice. Na poschodí je galéria, z ktorej sa vchádza do 4 samostatných izieb. 3 izby majú každá loggiu a z jednej je východ na ešte nedokončenú terasu, ktorá bude strechou nedokončenej garáže, ktorá je pristavaná k domu. Teplá voda aj kúrenie je na plyn. Pozemok je široký, dá sa na ňom postaviť ešte jeden dom. Obec Skároš je známa turistická lokalita s cyklodráhami a pohybom turistov. Pozemok poskytuje využitie aj na komerčné účely. Bližšie informácie iba osobne v RK po telefonickom dohovore.

0917 922 956
175 000,- €

ID 5927 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Nižný Klatov, Košice - okolie
Výmera: 461 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno studňa áno žumpa
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: tehla ÚK - plyn

Veľmi pekná atraktívna celoročne obývaná chata na 461 m2 pozemku priamo pri lese, kompletne renovovaná pred rokom, murovaná základ kameň, murivo tehlové, strecha odizolovaná, škrídľa Bramac, chata má kompletné upravené zázemie pre náročných a to : altánok, detské ihrisko, hojdačky, 3 zakryté terasy s krbom a grilom a hojdacími kreslami, garáž, ohnisko v lese s hojdačkou, sauna, parková úprava, udržiavané kríky aj trávnik, alarm, telefónna linka, satelit, osvetlenie na čidlá, okná zdvojené so žalúziami a vonkajšími roletami, chata sa predáva s kompletným zariadením, nábytkom aj záhradným, spotrebičmi, elektronikou, náradím atď..., Chata má vlastný kotol, kúrenie cez nové radiátory, dvoj okruhové čerpanie vody so zásobníkom, kopanú studňu, Na prízemí je menšia kuchynka pre obsluhu pri oddychu na terase, kúpelňa s WC a vaňou, kotolňa s domácou vodárňou, sušiareň, práčovňa so sprchou a saunou, pri kuchynke je obývačka s krbom a točitými schodami do poschodia, kde je kuchyňa so zabudovanými spotrebičmi, loggiou, obývačkou, menšou izbou, a na chodbe WC, východ na zadnú veľkú terasu, súčasťou je drez. Podkrovie má dve izby, so šatníkovými a úložnými skriňami. Pri chate tečie potok, ktorý sa nevylial. Za chatou je vstup do lesa. Foto z interiéru v kancelárii. Cena dohodou.

170 000,- €

ID 7756 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Čečejovce, Košice - okolie
Výmera: 1083 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2        
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál:

Na predaj predaj rodinný dom v obci Čečejovce, Košice – okolie. Dvojgeneračný dvojposchodový rodinný dom o obytnej ploche 324 m2 je podpivničený. Výmera pozemku je 1083 m2. Dom pozostáva z dvoch bytov. Na každom poschodí sú 3 izby, kuchyňa, kúpeľňa, WC, vlastný plynový kotol. Na hornom podlaží sa nachádza aj loggia. Dom prešiel rekonštrukciou: plastové okná, nová strecha. Prislúcha k nemu aj garáž. Ideálne ako investícia na možný prenájom dvoch bytov.

0917 922 956
135 000,- €

ID 9358 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Ortuťová, Prešovský kraj
Výmera: 1153 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
190 m2 áno studňa áno žumpa
Počet
izieb:
4 Kúrenie
Materiál: tehla ÚK plyn, pevné paliv

Na predaj útulný a priestranný rodinný dom v tichej obci Ortuťová. viac »

0949 527 779
45 000,- €

ID 7716 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Humenné, Prešovský kraj
Výmera: 949 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
220 m2 áno mestská áno kanál
Počet
izieb:
7 Kúrenie
Materiál: Kváder + tehla ÚK - plyn

ZNÍŽENÁ CENA ZO 109.500,- Eur. Na predaj veľký rodinný dom vo výbornej lokalite neďaleko centra Humenného na kopci Handrix s nádherným výhľadom na celé mesto viac »

99 500,- €

ID 4497 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Hozelec, Prešovský kraj
Výmera: 800 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno obecná áno kanál
Počet
izieb:
3 Kúrenie
Materiál: tehla, kváder ÚK - elektrika

Dom sa nachádza v obci Hozelec, asi 3 km od Popradu (smerom na Košice), dom je 50 ročný, podpivničený, na prízemí sú 3 izby + kuchyňa a sociálne zariadenie WC, možnosť obývania podkrovia, dom vhodný na bývanie, penzión alebo iné podnikateľské účely. Pred pozemkom ide vedenie plynu (možnosť pripojenia).

120 000,- €

ID 8070 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Tisovec, B. Bystrický kraj
Výmera: m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno obecná áno kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: Tehla + vaľok kachle + plyn

Na predaj chalupa v malebnom prostredí národného parku Muránska Planina v meste Tisovec. Nehnuteľnosť sa nachádza v dosahu viacerých stredísk: lyžiarske a rekreačné stredisko Mýto pod Ďumbierom (cca 40 km), Čertovica (cca 50 km), Vysoké Tatry (cca 70 km), Slovenský raj (cca 70 km). Na pozemku ležia 3 objekty: 1. objekt je celoročne obývateľný s možnosťou celoročného trvalého bývania alebo chalupárskeho využitia. Je napojený na verejný vodovod s vlastnou vodomernou šachtou, elektrickou prípojku 380V s dvojtarifným meraním a plynovou prípojkou. Kúrenie je plynové (prietokový ohrievač vody Junkers) alebo na tuhé palivo. Má 2 obývacie izby (v jednej je otvorený krb a v druhej krbové kachle), kuchyňa, WC + sprcha, predsieň, špajza a 2 štvorposteľové podkrovné spálne. Stavba je z časti podpivničená, postavená z tehál a hlinených vaľkov + zateplenie. Strecha je plechová. 2. objekt je postavený z tehál a v súčasnosti napojený len na verejný vodovod. Plyn a elektrina sú v súčasnosti odpojené. 3.objekt je využíteľný ako dreváreň alebo úložný priestor na pracovné náradie atď. K týmto nehnuteľnostiam prislúcha cca 41 árov pozemkov, ktoré sú z polovice svahovité a z časti zalesnené.

29 500,- €

ID 7355 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Blatná na Ostrove, Trnavský kraj
Výmera: 2580 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2        
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál:

Na predaj rodinný dom- Blatná na Ostrove na pozemku s celkovou výmerou 2.580 m2 so všetkými inžinierskymi sieťami. Veľký pozemok je vhodný aj ako samostatný stavebný pozemok. Dom je dvojgeneračný a pozostáva z dvoch samostatných stavieb. Je vhodný aj na podnikanie. Na prízemí domu sa nachádza veľká obývačka o rozmeroch 6,5 x 5,5 m, spálňa so šatníkom, dve kúpelne a WC. V 1. kúpelni sa nachádza vaňa o rozmeroch 150 x 150 cm, sprchový kút, umývadlo a vchod do samostatného WC s vchodom aj do samostatnej nevyužívanej miestnosti. V druhej kúpelni sa nachádza vaňa o rozmeroch 180 x 70 cm, WC, bidet, umývadlo. Na prízemí je ešte hala so šatníkom, kuchyňa o rozmeroch 6,5 x 4,5 m s barovým pultom a jedálňou, samostatná jedáleň o rozmeroch 6,5 x 3,5 m. Na poschodí sa nachádzajú 3 izby a galéria, z toho 2 izby sú o rozmeroch každá 7 x 3,5 m, tretia je menšia pracovňa. Vykurovanie je plynové, zateplenie Jub Kastaco, strešná krytina Bramac, okná INCON, strešné okná Velux, plávajúce podlahy a dlažba keramická. Vstupná brána do areálu je kovaná, opletenie je pletivo a betónový barierový plot. V prípade zriadenia stavebného pozemku sa v barierovom betónovom iba osadí vstupná nová brána priamo z asfaltovej obecnej cesty. Druhá budova má rozmery 12 x4,5 m, sú v nej 3 miestnosti a WC. Dom sa nachádza sa v tichom prostredí plnom zelene. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Viac foto v RK.

225 000,- €

ID 9060 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Kluknava, Gelnica, Košický kraj
Výmera: 726 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
240 m2 áno studňa áno žumpa
Počet
izieb:
5 Kúrenie
Materiál: plynové

Na predaj pekný rodinný dom v Kluknave, okres Gelnica. viac »

85 000,- €

ID 9423 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Streda nad Bodrogom, Košický kraj
Výmera: 1047 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
270 m2 áno obecná nie žumpa
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: kváder, tehla ústredné

Veľký dvojgeneračný rodinný dom v peknom tichom prostredí mestečka Streda nad Bodrogom. Dom je z kvádrov a tehál s plechovou strechou opatrenou náterom. Dom je dvojpodlažný. Na prízemí je vchod cez zasrešenú terasu do predizby. Z nej je vchod do 2 samostatných izieb, kuchyne so špajzou, kúpeľne, samostratného WC, 2 technických miestností, kotolne a východ do záhrady. Po mramorových schodoch je na poschodí galéria a balkón. Na jednej strane je veľká obývačka a 1 izba. Na druhej strane sú 2 samostatné izby, kuchyňa, špajza, WC, kúpeľňa. Teplá voda je na elektrický bojler, samostatne na každom poschodí. Kúrenie je ústredné na tuhé palivo, alebo elektrické. Vo veľkej obývačke sú drevené parkety, inde dlažba a betón. Vstupná predizba a schody sú z mramoru. Dom bol, skolaudovaný v roku 1979. Pred domom je parkovo upravená časť, pozemok za domom sa využíva ako záhrada. Dom je veľký, každé poschodie má 132 m2. Môže slúžiť ako dvojgeračné bývanie, alebo pre viacpočetnú rodinu. Je vo veľmi dobrom stave.

0917 922 956
57 500,- €

ID 9291 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Trhovište, Michalovce, Košický kraj
Výmera: 2718 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2        
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál:

Na predaj starý cca 100 ročný tehlový dom s okolitým pozemkom o výmere 2718 m2 vo vynikajúcej lokalite obce Trhovište. V susedstve domu sa nachádza základná škola, polícia. Objekt s pozemkom je vhodný na rekonštrukciu ako sídlo spoločnosti alebo objekt slúžiaci verejnosti, prípadne na zbúranie a vytvorenie priestoru na stavebné pozemky pre domy a bytovku. Cena objektu a pozemku je stanovená na základe znaleckého posudku, ktorý je k dispozícii záujemcom. Predáva sa ako celok za cenu 50.000,-

40 000,- €

ID 4335 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Čerhov - okres Trebišov, Košický kraj
Výmera: 3009 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
100 m2 áno obecná áno kanál
Počet
izieb:
4 Kúrenie
Materiál: Tehla - kváder ÚK - plyn

Jedná sa o samostatný rodinný dom po rekonštukcii na okraji obce na kopci (žiadne záplavy). Nové plastové okná, nové kúrenie, nové kompletné inžinierske siete (aj studňa), nové omietky, podlahy, kúpeľňa + WC (kompletne nové), dom je čiastočne podpivničený, nový kotol, pekné a kľudné miesto v Tokajskej oblasti!!! Možnosť výmeny aj za 1 izbový byt v Košiciach prípadne za 2 izbový byt v Šaci.

41 000,- €

ID 9284 Rodinný dom
Encs, Maďarsko
Na predaj rodinný dom Encs, Maďarsko
Výmera: 653 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno mestská áno kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: váťok ústredné plyn aj tuh

Kompletne a kvalitne zrekonštruovaný rodinný dom v Encsi. Dom gazdovského typu má 3 izby, halu, kuchyňu so špajzou, garáž, kotolňu, 30 m2 veľkú zastrešenú vonkajšiu terasu. V dome je ústredné kúrenie s kotlom na tuhé palivo a plyn. V dome bola urobená kompletne nová fasáda, drevené nové okná , dvere - aj vnútorné. Všetky rozvody médií, strecha. Okolie domu je parkovito upravené. Toto je dom, v ktorom netreba robiť nič, iba sa nasťahovať.

0917 922 956
60 000,- €

ID 9469 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Novajidrány, Maďarsko
Výmera: 1070 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno studňa áno kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: kváder ústredné

Rodinný dom z kvádra so škridľovou strechou v dedine Novajidrány, asi 10 km od hraníc. Dom má 3 izby, predizbu, kuchyňu, kúpeľńu, WC. Má dva vchody, zo zadného je letná kuchyňa. Kúrenie je ústredné, smožnosťou kúrenia na plyn, alebo tuhé palivo. Voda je alebo obecná, alebo zo studne. Dom je na konci ulice, s možnosťou dokúpiť susediaci pozemok o rozlohe 1400 m2 za 700 €.

0917 922 956
18 900,- €

ID 9465 Rodinný dom
Forró, Maďarsko
Na predaj rodinný dom Forró, Maďarsko
Výmera: 1000 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno mestská nie kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: vaľok, tehla ústredné

Veľmi pekne a kvalitne kompletne zrekonštruovaný rodinný dom v mestečku Forró , asi 50 km od Košíc. Dom je z vaľkov a tehál s novými omietkami zvnútra aj vonku. Strech a je nová, škridľová s parozábranou. Sú tu 2 vchody, 2 predsiene, hala spojená s kuchyňou 2 prechodné izby, šatník, kúpeľňa s WC. Okná sú drevené eurookná, dvere aj zárubne sú drevené. Za domom je tiež zrekonštruovaná hospodárska časť, kde je kotol na tuhé palivo so zásobníkom vody, ktorá slúži na vykurovanie radiátorov aj ako teplá voda do celého domu. Je tu ešte jeden kotol na tuhé palivo. Na pozemku je samostatne stojaca garáž, ktorá má úložný priestor pod strechou. Je tu z dreva postavené detské ihrisko, studňa. Celá záhrada je parkovo upravená. Tento dom je okamžite obývateľný bez akýchkoľvek úprav, zvnútra, či zvonku.

0917 922 956
59 000,- €

ID 9181 Rodinný dom
Encs, Maďarsko
Na predaj rodinný dom Encs, Maďarsko
Výmera: m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno mestská áno kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál:

Veľmi pekný, okamžite obývateľný rodinný dom v tichej, najlukratívbejšej časti mestečka Encs. Dom je dvojpodlažný s možnosťou ešte zobytnenia podkrovia. Na prízemí má obývačku spojenú s jedálenskou časťou, ktorá je okienkom spojená s kuchyňou. Z kuchyne je veľká špajza s oknom. V obývacej časti je krb

0917 922 956
87 000,- €

ID 9470 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Goncruszka, Maďarsko
Výmera: 1300 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno obecná áno žumpa
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: lokálne

Starší gazdovský rodinný dom v obci Goncruszka. Dom má novú kúpeľňu a 3 miestnosti. Na strope sú drevá. Potrebuje rekonštrukciu, ale DÁ SA KÚPIŤ NA SPLÁTKY. Akontácia 9000€ + 5 rokov 350 € mesačne. Pozemok je v tvare L.

0917 922 956

ID 9461 Rodinný dom
Méra, Maďarsko
Na predaj rodinný dom Méra, Maďarsko
Výmera: 670 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
100 m2 áno obecná áno kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: Úk plyn+tuhé palivo

Kvádrový dom v najtichšej časti dediny Méra do 40 km od Košíc. Dom má rozlohu 100 m2. Je tu predizba, hala, kuchyňa, 2 samostatné izby, jedna menšia otvorená nspojená s kuchyňouz a špajza. V prednej aj zadnej časti je terasa. Na podlahe je dlažba a laminátová podlaha. V kúpeľni je aj vaňa aj sprchový kút. Kúrenie je ústredné s možnosťou kúrenia plynom, alebo tuhým palivom. Na pozemku je studňa, zastrešený prístrešok na auto, pec aj hospodárske budovy.

0917 922 956

ID 9463 Rodinný dom
Encs, Maďarsko
Na predaj rodinný dom Encs, Maďarsko
Výmera: 700 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
170 m2 áno mestská nie kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: Ytong lokálne

Novostavba rodinného domu v mestečku Encs, asi 50 km od centra Košíc. Dom z Ygtongu so škridľovou strechou je v tichej lokalite rodinných domov. Na prízemí je predizba, veľká hala, 1 veľká izba, kuchyńa, kúpeľňa s WC, práčovňa. Na poschodí je galéria, 4 izby. Tu je vyvedený odpad aj voda, ale kúpeľňa nie je urobená. V dome sú drevené eurookná, , drevené kvalitné podlahy, drevené stropy a dvere. Kúrenie je riešené pieckami na tuhé palivo. Zo zadného vchodu je veľká terasa, garáž. Pozemok je 700 m2.

0917 922 956
51 900,- €

ID 9464 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Sárospatak, Maďarsko
Výmera: 700 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
260 m2 áno obecná nie kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: ústredné

Pekný rodinný dom v mestečku Sárospatak. Dom je v peknej vilovej štvrti. Podlahová plocha domu je 130 m2. Na prízemí je predizba, veľká hala, kuchyńa, špajza, jedna samostatná izba, WC a kúpeľňa. Na poschodí je galéria, 3 nedokončené izby, kúpeľňa a WC. V dome sú plastové okná a vchodové dvere. Pod polovicou domu je pivnica, kde je kotol na tuhé palivo. Za domom je garáž. Pozemok je široký, zatrávnený , zasadený vzadu s ovocnými stromami.

0917 922 956
35 000,- €

ID 9462 Rodinný dom
Gibárt, Maďarsko
Na predaj rodinný dom Gibárt, Maďarsko
Výmera: 1216 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
75 m2 áno obecná áno kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál:

Veľmi pekný, zrekonštruovaný kamenný rodinný dom v obci Gibárt, 2 km od Encsu. Je tu hala spojená s kuchyňou a dve samostatné izby. Kúpeľňa je s WC. Kúrenie v dome je ústredné na plyn. Strecha je nová, zateplená, s parozábranou. Všetky rozvody sú nové, okná a dvere sú plastové. Pozemok je parkovo upravený, v zadnej časti zasadený ovocnými stromami.

0917 922 956
34 000,- €

ID 8857 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Vágáshuta, Maďarsko
Výmera: 678 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
80 m2 áno obecná   kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál:

Dvojposchodový rodinný dom na ploche 80 m2. Na prízemí je predizba, kúpeľňa, kuchyňa spojená s halou, terasa. Na poschodí sú 2 samostatné izby, galéria a WC. Podlahy v dome sú plávajúce podlahy a dlažba. Kúrenie je lokálne na tuhé palivo - kachľové pece, železné piecky. Teplá voda je nočný prúd, sporák je na plynovú bombu. Vedľa domu je hospodárska budova, kde skladujú drevo a náradie. Pozemok je krásne upavený ozdobnými krovinami tak, aby celý rok niečo kvitlo.

0917 922 956
34 600,- €

ID 9442 Rodinný dom
Encs, Maďarsko
Na predaj rodinný dom Encs, Maďarsko
Výmera: 700 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
170 m2 áno mestská nie kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: Ytong

Nový dvojpodlažný moderný dom z Ytongu so škridlovou strechou v mestečku Encs, asi 50 km od centra Košíc. V dome sú drevené eurookná, drevené podlahy, bezpečnostné dvere, dlažba. Na prízemí je zo zadu veľká terasa, veľká hala, jedna veľká izba, kuchyňa, kúpeľňa s WC a práčovňa. Na poschodí je galéria a 4 izby. Kúrenie je riešené pieckami na tuhé palivo. Plyn je na pozemku. Dom je napojený na kanalizáciu. Pozemok má 700 m2. Dom je v tichej vilovej štvrti s dobrými susedmi.

0917 922 956
52 000,- €

ID 9441 Rodinný dom
Forró, Maďarsko
Na predaj rodinný dom Forró, Maďarsko
Výmera: 600 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
97 m2 áno obecná áno kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: kváder, tehla tuhé + gamatky

Rodinný dom v okrajovej tichej časti mestečka Forró, asi 50 km od Košíc. Dom je z kvádra a tehly v pôvodnom, ale slušnom stave. Kúrenie je riešené gamatkami, alebo pieckami na tuhé palivo. V dome sú 3 izby, kuchyňa, kúpeľňa, WC, špajza, predizba. Pozemok je pekný, široký, asi 60 m2. Na pozemku je kanalizačná prípojka, treba napojiť na existujúci odpad v dome.

0917 922 956
17 500,- €

ID 9432 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Novajidrány, Maďarsko
Výmera: 1400 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno obecná áno kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: lokálne gamatky

Rodinný dom s veľkou kuchyňou, špajzou, kúpeľňou s WC. Má 2 veľké izby. Kúrenie je riešené gamatkami, ale sú tu aj 2 komíny na alternatívne kúrenie tuhým palivom. Na dvore je studňa a prípojka na kanalizáciu. Dom je v tichej uličke s príjemnými susedmi. Na pozemku sú ovocné stormy arodiace kríky.

0917 922 956
15 600,- €

ID 9433 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Novajidrány, Maďarsko
Výmera: 2000 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno obecná áno kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: ústredné

Okamžite obývateľný rodinný dom v obci Novajidrány asi 30 km od košíc. Rozloha obytnej plochy je 112 m2. Sú tu 3 izby, kuchyňa, kúpeľňa, samostatné WC, zastrešená terasa.. Pod polovicou domu je pivnica. Kúrenie je ústredné s možnosťou využitia dvoch kotlov - na tuhé palivo a plyn. Dom je napojený na kanalizáciu a na dvore je studňa.

0917 922 956
22 100,- €

ID 9434 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Novajidrány, Maďarsko
Výmera: 2580 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
100 m2 áno obecná áno kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: ústredné plyn+tuhé p

Kompletne zrekonštruovaný rodinný dom z kameňa plus 2 objekty tiež zrekonštruované na veľkom pozemku upravenom parkovo a úžitkovo. Kamenný dom je zateplený, s plastovými oknami a vchodovými dverami. Má dva vchody. Cez predný je vstup do veľkej presklennej predizby v tvare písmena L. Z nej sú 3 samostatné izby, kuchyňa, kúpeľňa s WC. Zo zadného vchodu je vstup do predizby a z nej do kuchyne. Kúrenie je ústredné na plyn, alebo tuhé palivo. Strecha je Bramac. Ďalší objekt má 4 miestnosti, s 2 vchodmi. Tu je zavedená voda, odpad, kúrenie zabezpečujú gamatky. Druhý objekt má 2 miestnosti. Jedna slúži ako kotolňa. Sú tu 2 kotle - na tuhé palivo a plyn. Ďalšia miestnosť je vínna pivnica vykladná kameňom. Obe budovy sú zateplené so strechou Bramac. Na pozemku je studňa. Cena tohoto domu je podľa jeho kvality a stavu výnimočná. Dostupnosť od hraníc je do 20 minút po hlavnom ťahu.

0917 922 956
29 400,- €

ID 9430 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Novajidrány, Maďarsko
Výmera: 500 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno studňa nie kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: kameň

Rodinný dom v obci Novajidrány asi 30 km od Košíc. Dom je z kameňa, vhodný na celkovú rekonštrukciu. V dome je elektrina, ostatné siete je potrebné zaviesť do domu. Je možné sa napojiť na obecnú vodu a kanalizáciu. Na pozemku je studňa. Pozemok nie je veľký, ale rovinatý. Má 500 m2. Je tu aj kopaná pivnica.

0917 922 956
7 200,- €

ID 9431 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Novajidrány, Maďarsko
Výmera: 600 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno obecná áno kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: kváder ústredné plyn+tuhé p

Rodinný dom v tichej uličke obce Novajidrány, asi 30 km od Košíc. Dom má 2 vchody, dve predizby, 3 izby, kuchyňu, kúpeľňu s WC. Rozloha domu je 100 m2. Kúrenie je ústredné s možnosťou kúrenia plynovým kotlom, alebo kotlom na tuhé palivo. Dom je napojený na všetky IS - voda, plyn, kanál, elektrina, ale má aj vlasnú studňu. Je okamžite obývateľný. Pozemok je pekný, upravený.

0917 922 956
18 900,- €

ID 9428 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Novajidrány, Maďarsko
Výmera: 1400 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno obecná nie kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: tehla lokálne

Tehlový 3 izbový rodinný dom v obci Novajidrány asi 30 km od Košíc. Dom je napojený na kanalizáciu, vodovod, ale má aj vlastnú studňu. Má 3izby, kuchyňu, špajzu, WC s kúpeľňou. Kúrenie je lokálne, ale plyn je na pozemku. K domu je možné dokúpiť susediaci pozemok o rozlohe 1400 m2 za 2000 €.

0917 922 956
13 900,- €

ID 9429 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Novajidrány, Maďarsko
Výmera: 1050 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno obecná   kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: zmiešaný lokálne

Rodinný dom zo zmiešaných materiálov vhodný pre ľudí, ktorí si chcú vytvoriť bývanie podľa vlastných predstáv. Pôvodný dom má 2 izby a kuchyňu. Za domom je novopristavená časť, kde sú 3 miestnosti. Tu je predpríprava na kuchyňu, kúpeľňu a WC - zavedená voda a kanalizácia. Kúrenie je momentálne riešené kachlami a pieckami na tuhé palivo. Pri dome je pekná pivnica. Pozemok je pekný, široký.

0917 922 956
8 900,- €

ID 9416 Rodinný dom
Méra, Maďarsko
Na predaj rodinný dom Méra, Maďarsko
Výmera: 670 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno studňa nie kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: ústredné na tuhé pal

Novostavba rodinného domu v obci Méra, asi 35 km od Košíc. Dom má vstupnú halu spojenú s kuchyňou, dve samostatné izby, kúpeľňu s WC. Zaujímavé na dome sú stropy v celom dome, ktoré sú z dreva na spôsob starých vidieckych domov. Na popdlahe je dlažba a plávajúce podlahy. Dom je zateplený, napojený na kanalizáciu, voda v dome je z vlastnej studne, ale pred domom je obecná voda. Pod pol domom je pivnica. Kúrenie je riešené ústredne kotlom na tuhé palivo. Na dom je napojená tzv. letná kuchynka. V dedine žije už viac slovenských rodín.

0917 922 956
53 000,- €

ID 9425 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Tornyosnémeti, Maďarsko
Výmera: 1393 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
83 m2 áno obecná nie kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: vaľok tuhé palivo

Veľmi pekný rodinný dom v prvej dedine za hranicami z Košíc. Dom je z vaľkov, ale pekne zrekonštruovaný zvonku aj zvnútra. Má novú strechu a rozvody médií. Je napojený na kanalizáciu a má aj studňu. Sú tu 3 izby, dve sú prechodné. Kuchyňa, kúpeľňa, samostatné WC. Veľmi pekne sú zrekonštruované aj drevené stropy. Kúrenie je riešené krbom s výmenníkom, ktorý vykuruje radiátory. Teplá voda je na elektrický bojler na nočný prúd. Sú tu veľmi nízke náklady na bývanie. Pozemok je rovný, časť je zasadená ovocnými stromami a kríkmi. Za domom je garáž.

0917 922 956
53 500,- €

ID 9422 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Boldogkoujfalu, Maďarsko
Výmera: 1200 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
90 m2 áno obecná nie žumpa
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: kameň lokálne

Pekný starší kamenný dom s nádhernými vždyzelenými okrasnými drevinami a kríkmi na pozemku. V dome sú 3 izby, kuchyňa, veľká kúpeľňa s WC, presklenná veranda. V dome nie je riešené kúrenie, ale sú tu funkčné komíny na kúrenie tuhým palivom. Na dvore je studňa a pivnica. Je tu množstvo veľkých tují, vysokých aj plazivých, ktorých hodnota je veľká. Brečtany, veľkokveté orgovány, zvláštne ihličnany. Dom je tichej lokalite.

0917 922 956
14 400,- €

ID 9420 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Szalaszend, Maďarsko
Výmera: 1425 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
100 m2 áno obecná nie kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: kváder ústredné na tuhé pal

Veľmi pekný, okamžite obývateľný rodinný dom v dedinke asi 40 km od Košíc mimo hlavného ťahu smerom na Miskolc. Dom okrem toho, že je zvnútra aj zvonku zrekonštruovaný, jeho okolie je veľmi pekne, účelovo , ale aj vkusne upravené. Vonku je altánok s grilom, osedením, ktoré je obklopené zeleňou. Na pozemku je množstvo rodiacich ovocných stromov asi všetkých druhov /marhule, boskyne, nektarinky, čerešne, višne, hrušky, jablká, slivky, gaštany, oriešky.../, rodiace kríky maliny, ríbezle, egreše.../, hrozno , aj parkovo upravená časť. Dom je v tichej časti, poskytuje maximálny kľud a súkromie. Do domu sú dva vchody. Zo zadu sa vstupuje cez zastrešenú terasu do kotolne, dielenskej miestnosti so skladom na drevo, pivnice a do kuchyne spojenej s obývačkou. Predný vchod má vstup do predizby, z nej je vstup do dvoch samostatných izieb, obývačky spojenej s kuchyňou, kúpeľne s WC. Na podlahe je laminátová plávajúca podlaha a dlažba. V dome sú plastové okná. Vedľa domu je garáž a hospodárke budovy, ktoré sú tiež zrekoštruované. Je tu pekný altánok s hojdačkou, grilom a posedením, ktorý je obklopený zeleňou, hroznom. Ak hľadáte pokoj, relax a súkromie, je to ideálny dom. Je tu aj studňa s domácou vodárňou. Je možnosť prepnúť vodu do domu aj zo studne. Pri kúpe domu ostáva aj nejaký nábytok, podľa dohody.

0917 922 956
29 000,- €

ID 9415 Rodinný dom
Léh, Maďarsko
Na predaj rodinný dom Léh, Maďarsko
Výmera: 1800 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno obecná áno žumpa
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: gamatky

Dom v dedinke Léh asi 60 km od Košíc. Dom má halu spojenú s kuchyňou, 2 izby, kúpeľňu s WC. Vedľa domu je hospodárska miestnosť. Kúrenie je riešené gamatkami, teplá voda na plynový bojler. Pozemok je veľký, s ovocnými stromami. Dom je obývateľný ihneď, pri rýchlom jednaní možná dohoda na cene.

0917 922 956
19 000,- €

ID 9417 Rodinný dom
Forró, Maďarsko
Na predaj rodinný dom Forró, Maďarsko
Výmera: 800 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno mestská áno kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: tehla ústredné na plyn

Veľký dvojpodlažný rodinný dom v mestečku Forró, asi 50 km od Košíc. Na prízemí je vchod, vstupná hala, 3 izby, kuchyňa s jedálńou, kúpeľňa, WC a vchod do garáže. Na poschodí sú 2 izby a práčovňa. Na podlahe sú parkety a laminátová podlaha. V dome sú vymenené niektoré okná a dvere za plastové. Vykurovanie je ústredné plynové, ale je tu možnosť kúriť aj tuhým palivom, keďže je tu funkčný komín. Zastavaná plocha domu je si 100 m2 Pozemok je pekný rovinatý. Na dvore je studňa, ktorá sa pomocou domácej vodárne zapnúť aj do domu. Je tu aj prúd 380 V, čo umožňuje aj elektrické vykurovanie, alebo použitie výkonnej techniky.

0917 922 956
49 000,- €

ID 8178 Rodinný dom
Arka, Maďarsko
Na predaj rodinný dom Arka, Maďarsko
Výmera: 800 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno obecná áno žumpa
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: kameň

Kompletne zrekonštruovaný kamenný rodinný dom vo vyhľadávanom prostredí nádhernej dedinky obkolesenej horami jednej z mála bez neprispôsobivých občanov. Samotný dom má 3 izby, z toho jednu so samostatným vchodom, kuchyňu, kúpeľňu, WC. Vedľa domu je novopostavený menší dom, v ktorom je kuchyňa, kúpeľňa, WC a sauna. Na upravenom dvore je zastrešená časť na vonkajšie posedenie, originálna pec, kde sa dá upiecť chlieb, rôzne druhy mäsa aj celé prasa, jazierko s leknami a asi 200 kusmi okrasných rýb, studňa. V dome je obecná voda, ale na pozemku sú zakopané dve nádrže, ktoré zachytávajú dažďovú vodu zo všetkých striech. Jedna slúži pre vodu v jazierku, druhá na polievanie, alebo inak potrebnú úžitkovú vodu vonku. Pod domom je vínna pivnica, upravená aj na posedenie. Kúrenie je riešené dvojako -ústredné na plyn a vo vnútri sú črepené kachle, v kuchyni pec na drevo, ktorá slúži aj na varenie. Nehnuteľnosť je pre náročnejšieho klienta, ktorý hľadá absolútne súkromie a pohodlie.

0917 922 956
89 000,- €

ID 9408 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Boldogkovaralja, Maďarsko
Výmera: 700 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
80 m2 áno obecná nie žumpa
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: lokálne

Rodinný dom v peknom prostredí pod hradom Boldogko, kde je vyhľadávaná dobová reštaurácia Slovákov. Dom je v tichej uličke. Má 3 izby, kuchyňu, komoru, kúpeľňu s WC. Pod polovicou domu je pivnica. Kúrenie je riešené pecami na tuhé palivo. Dom má asi 20 rokov, dá sa urobiť aj podkrovie. Pri rýchlom jednaní dohoda na cene možná.

0917 922 956
19 700,- €

ID 9407 Rodinný dom
Méra, Maďarsko
Na predaj rodinný dom Méra, Maďarsko
Výmera: 1692 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
200 m2 áno obecná áno kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: kváder ústredné

Zrekonštruovaný zateplený okamžite obývateľný veľký rodinný dom. Dom je asi 40 km od Košíc na peknom širokom rovinatom pozemku. Je dvojpodlažný a pod celým domom je priestranná pivnica. Na prízemí sú dva vchody - z prednej aj zadnej časti, kuchyňa, hala, 1 izba, kúpeľňa, WC. Na poschodí sú 3 izby, kúpeľňa s WC, 2x loggia z izieb. Vykurovanie v dome je ústredné s možnosťou kúrenie na plyn, alebo tuhé palivo. Pod domom je aj garáž s montážnou jamou. Dom je napojený na kanalizáciu a obecnú vodu, ale na dvore je aj funkčná studňa. Vedľa domu je nová zastrešená zástavba, ktorá slúži ako vonkajšie posedenie, uskladnenie dreva a garáž. Susedia z jednej strany sú Slováci, ktorí tam trvalo žijú. V dedine je aj viac slovenských rodín. Dom je rozlohou aj rozmiestnením izieb veľký, veľmi pekne a prakticky upravený. Tým, že pivničná časť - polosuterén -je veľká, môže slúžiť aj na podnikanie. Záhrada má aj rodiace stromy, ale aj dostatok miesta na príklad na bazén, ihrisko...

0917 922 956
52 000,- €

ID 9395 Rodinný dom
Hejce, Maďarsko
Na predaj rodinný dom Hejce, Maďarsko
Výmera: 1120 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
118 m2 áno obecná nie žumpa
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: podlahové elektrické

200 ročný kamenný dom pre náročného klienta. Prešiel kompletnou nadštandartnou rekonštrukciou zvnútra aj zvonku. Bol zospodu odizolovaný, múry boli zbavené starej omietky, boli odhalené kamenné múry, tie boli nanovo spojené. Dom je zvnútra zateplený, strecha odizolovaná. V celom dome je podlahové elektrické kúrenoie, nastavovateľné v každej miestnosti samostatne. Má dva vchody, dve predizby, dve chodby, 3 veľké izby, 3 kúpeľne s WC. každá kúpeľňa má samostatý bojler na teplú vodu. Kuchyňa má linku na mieru, špajzu, komoru vykachličkovanú. V celom dome je hodnotná dlažba. Okná sú nové drevené prispôsobené pôvodnému vzhľadu /vyrezávané drevo/. Všetky interiérové dvere sú drevené. V izbách sú pôvodné drevené stropy s nádhernými hredami. Celý pozemok je obkolesený kamenným plotom, cestičky na pozemku sú tiež k kameňa. Na pozemku sú ďalšie dve budovy - jedna ako sklad, samozrejme s elektrinou, druhá ako vchod do jednej z pivníc. Tu je pec na pečenie, udiareň a kamenné ohnisko. Na pozemku je aj vonkajšia voda, tiež upravená dookola kameňom. Dvor je od vstupnej brány osvetlený až do konca pozemku. Keďže je pozemok svahovitý, všade sú oporné kamenné múry. Na pozemku je ďalšia presklenná budova kde je bazén. Časť chodníka, ktorá vedie na koniec pozemku je riešená tak, že idete popod kovovú konštrukciu na ktorej sú poťahané veľkoplodé černice. Pozemok má pocej dĺžke naťahanú vodu na polievanie. Na pozemku je viac rodiacich ovocných stromov. Pozemok je prístupný aj zo zadnej časti aj nákladnými autami. Tam sú zasadené tiež ovocné stromy. V cene nehnuteľnosti je kompletné zariadenie celého domu.

0917 922 956
130 000,- €

ID 9397 Rodinný dom
Gonc, Maďarsko
Na predaj rodinný dom Gonc, Maďarsko
Výmera: 1100 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno obecná áno kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: kváder ústredné plynové

Rodinný dom vo vilovej štvrti mestečka Encs. Dom je z kvádrov, v pôvodnej stave, ale obývateľný. Má 3 izby, kúchyňu, špajzu, kúpeľňu, WC. Zaujímavosťou domu sú veľké polosuterénne miestnosti, kde sa dá podnikať, vytvoriť skladové miestnosti... V dome je kúrenie ústredné. Momentálne je riešené plynovým kotlom, ale je tu možnosť aj napojiť kotol na tuhé palivo. Využiteľné je aj podkrovie. Pozemok je pekný rovný, široký, upravený.

0917 922 956
33 000,- €

ID 9396 Rodinný dom
Vizsoly, Maďarsko
Na predaj rodinný dom Vizsoly, Maďarsko
Výmera: 1460 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno studňa nie nie
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: kameň lokálne

Starší kamenný rodinný dom na okraji dedinky 40 km od centra Košíc. Dom je v pôvodnom stave s hospodárskymi budovami , skladom na drevo, letnej kuchyne, garáže. V dedine žije viac Slovákov. Dom je suchý, dá sa pekne prerobiť.

0917 922 956
14 500,- €

ID 9323 Rodinný dom
Garadna, Maďarsko
Na predaj rodinný dom Garadna, Maďarsko
Výmera: 1730 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno obecná áno žumpa
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: tehla gamatky+pece na tuhé

Rodinný dom v slušnej dedine na hlavnom ťahu Košice- Miskolc. Dom je z kameňa a tehál. Má dve a pol izby, predizbu, kuchyňu, kúpeľňu a WC. Kúrenie je riešené gamatkami, alebo pecami na tuhé palivo. Na dvore je studňa, pivnica.

0917 922 956
26 000,- €

ID 9320 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Boldogkoújfalu, Maďarsko
Výmera: m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno obecná áno žumpa
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: kameň gamatky+pece na tuhé

Veľký pekný kamenný dom gazdovského typu v dedinke Boldogkoújfalu. Dom má 2 vchody, presklennú terasu, 4 izby, kuchyňu, kúpeľňu s WC. Kúrenie je riešené gamatkami, alebo pecami na tuhé palivo. Vedľa domu sú využiteľné hospodárske budovy. Oproti je malý vínny domček, kde sa spracovávalo víno, z ktorého je vchod do vínnej pivnice. Pri rýchlom jednaní dohoda na cene možná.

0917 922 956
14 500,- €

ID 9338 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Boldogkoújfalu, Maďarsko
Výmera: 2200 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno obecná nie žumpa
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál:

Pekný kamenný dom na širokom dvojpozemku v dedinke cca 50 km od centra Košíc. Do domu sú dva vchody. Z jedného sa cez predizbu dostaneme do dvoch samostatných izieb, kúpeľne s WC a komory.Z druhého vcodu je kuchyňa a veľká špajza, z ktorej sa dá vytvoriť izba. Dom je suchý, kúrenie je na tuhé palivo. Na dvore je funkčná studňa, inak je v dome obecná voda. Cena nehnuteľnosti je naozaj nízka vzhľadom na jej stav a veľkosť pozemku.

0917 922 956
11 900,- €

ID 9226 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Boldogkoújfalu, Maďarsko
Výmera: 1830 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
100 m2 áno obecná   žumpa
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: kameň ústredné-tuhé palivo

Zateplený, zrekonštruovaný kamenný dom. V dome boli vymené rozvody vody, odpadu, elektrina, nový krov, strešné latovanie, zateplený strop. Sú tu nové okná -plastové a drevené, vchodové dvere. V dome je nové ústredné kúrenie s kotlom na tuhé palivo.

0917 922 956
25 000,- €

ID 9389 Rodinný dom
Garadna, Maďarsko
Na predaj rodinný dom Garadna, Maďarsko
Výmera: 1600 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno obecná áno žumpa
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: kameň plynové gamatky

Kamenný dom v obci Garadna, kde žije už veľa Slovákov pre dobrú dostupnosť a čistú dedinu. Dom má predizbu, 3 samostatné izby, kuchyňu s jadálňou, špajzu, kúpeľňu s WC. Pod časťou domu je pivnica, za domom sú hospodárske časti. Na pozemku je aj garáž a studňa, ktorá sa teraz nepoužíva. Na dome je nová strecha. Pozemok je svahovitý.

0917 922 956
28 000,- €

ID 9366 Rodinný dom
Forró, Maďarsko
Na predaj rodinný dom Forró, Maďarsko
Výmera: 2070 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
90 m2 áno mestská áno kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: tehla ústredné

Okamžite obývateľný rodinný dom v mestečku Forró, asi 50 km od Košíc. Dom má strechu Bramac, odizolovanú s parozábranou. Na prízemí je predizba, jedna izba, kuchyňa, kúpeľňa s WC. Na poschodí sú 3 izby. Pozemok je rovný, široký s altánkom. Vedľa domu je dvojgaráž.

0917 922 956
35 300,- €

ID 8772 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Goncruszka, Maďarsko
Výmera: 1800 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2        
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál:

Pekný okamžite obývateľný dom. Má 4 izby, kuchyňu, špajzu, kúpeľňu, WC. Dom je podpivničený. Vedľa sa nachádzajú hospodárske budovy. Kúrenie je riešené gamatkami. Voda je obecná. ale na pozemku je aj studňa.

0917 922 956
21 000,- €

ID 9333 Rodinný dom
Fancsal, Maďarsko
Na predaj rodinný dom Fancsal, Maďarsko
Výmera: 1061 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
98 m2 áno mestská nie kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: ústredné na tuhé pal

Rodinný dom sa nachádza vo veľmi peknej čistej dedinke s okolitými lesmi asi 54 km od centra Košíc. Nehnuteľnosti tu už využíva viac Slovákov na chalupy práve pre prostredie a bezpečnosť. Dom je vo vnútri veľmi pekný, okamžite obývateľný. Pozemok je užší, v zadnej časti sú zasadené ovocné stromy. Dom je dvojpodlažný. Na prízemí je prediba, 2 izby, kuchyňa, kúpeľňa, WC. Na podkroví je galéria a dve izby. Kúrenie je ústredné na tuhé palivo. Nehnuteľnosť je napojená na kanalizáciu.

0917 922 956
25 500,- €

ID 9329 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Boldpgkoújfalu, Maďarsko
Výmera: 1800 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno obecná áno žumpa
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: kameň gamatky a kachlová p

Pekný rodinný dom s tromi samostatnýni izbami, kuchyňou s jedálenskou časťou, kúpeľňou, WC. Pod domom je pivnica, vedľa domu sú hospodárske budovy. Na dvore je posedenie. Dom je z kameňa, okamžite obývateľný, V predizbe je obrovská kachlová pec, v izbách sú gamatky.

0917 922 956
19 900,- €

ID 9330 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Boldogkoujfalu, Maďarsko
Výmera: 1932 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
130 m2 áno obecná nie žumpa
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: kameň ústredné na tuhé pal

Pekne moderne zvnútra zrekonštruovaný rodinný dom v dedinke Boldogkóújfalu asi 50 km od centra Košíc. V dome je nová elektrina, voda, odpad, ústredné kúrenie. Na stenách sú sádrokartóny, na podlahe drevené parkety aj plávajúca podlaha. Zrekonštruované sú 3 izby, kúpeľňa, WC a kuchyňa. V dome je ešte stará kuchyňa s klasickou pecou, špajza, kotolňa a práčovňa. Kúrenie je ústredné na tuhé palivo. Na dvore je studňa, 15 m2 kopaná pivnica. Vedľa sú hospodárske budovy.

0917 922 956
23 000,- €

ID 9322 Rodinný dom
Golop, Maďarsko
Na predaj rodinný dom Golop, Maďarsko
Výmera: 3600 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno obecná áno kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: kameň gamatky

Kamenný dom na veľkom dvojpozemku v prekrásnej dedine. Dom má 3 miestnosti kúrené gamatkami, alebo pecami na tuhé palivo. V dome nie je zavedená voda ani odpad. Voda je v domčeku oproti, kde je momentálne kuchyńa. Na pozemku je aj kanalizácia. je tu veľká vínna pivnica. V hospodárkych budovách je dielenská časť, skladové priestory, garáž.

0917 922 956
12 500,- €

ID 9325 Rodinný dom
Forró, Maďarsko
Na predaj rodinný dom Forró, Maďarsko
Výmera: 2036 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
140 m2 áno mestská nie kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: ústredné na ruhé pal

Tehlový zvnútra zateplený rodinný dom v mestečku Forró, asi 50 km od Košíc. Aj keď je na hlavnom ťahu na Miskolc, dom je umiestnený v strede pozemku, takže nie je tu hluk. Od cesty a zboku sú plastové okná. Má predizbu, 3 izby, kuchyňu kotolňu, špajzu, kúpeľňu s WC: Vedľa domu sú hospodárske časti, garáž. Do je obývaťeľný ihneď. Z dvora je vchod cez zastrešenú peknú terasu. Je tu aj studňa. Dom je napojený na kanalizáciu. Teplá voda je na nočný prúd. Pozemok je pekný, široký, upravený.

0917 922 956
25 500,- €

ID 9318 Rodinný dom
Encs, Maďarsko
Na predaj rodinný dom Encs, Maďarsko
Výmera: 727 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno mestská áno kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: tehla ústredné plynové

Luxusný veľký rodinný dom za cenu jednoizbového bytu s pekne upraveným pozemkom v mestečku Encs asi 50 km od Košíc. Dom je v tichej vilovej štvrti, okamžite obývateľný. Z ulice sú do domu dva samostatné vchody. Jeden slúžil niekedy ako vchod do kancelárie. Je to jedná veľká miestmosť, s prechodom do druhej časti domu. Tu je na prízemí predizba, dve izby, vchod do pivnice. Po troch scvhodoch sa prechádza na medziposchodie, kde je kuchyňa, špajza, jedáleň, veľká obývačka, moderná pekná kúpeľňa s vaňou, bidetom a WC. Z nej je vytvorená technická miestnosť s kotlom na kúrenie a ohrevom teplej vody. Na ďalšom medziposchodí sú 2 izby s balkónom a druhá moderná kúpeľňa s bidetom, WC. Ďalšie medziposchodie má jednu podkrovnú veľkú izbu s vchodom na terasu s výhľadom na dvor. Dom má aj zadný východ do záhrady. Tá je parkovo upravená so vždyzelenými stomami. Tu je samostatne stojaca veľká garáž a ďalšia budova s pivnicou a veľkým úložným priestorom, ktorý sa dá využiť rôzne, napríklad aj na umiesnenie pimpongového stola... Dom je preto za nízku sumu, lebo majiteľ, ktorý žil dlhodobo v zahraničí zomrel a ani jeden z dedičov nebýva v Maďarsku.

0917 922 956
35 000,- €

ID 8777 Rodinný dom
Encs, Maďarsko
Na predaj rodinný dom Encs, Maďarsko
Výmera: m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
140 m2 áno mestská áno kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál:

Rodinný dom v radovej zástavbe v peknom prostredí mestečka Encs. Dom je postavený z materiálu tehla a izolovaný betón. Dom má pred vchodom malú terasu. Na prízemí je obývačka s východom dozadu na dvor s vydláždenou krytou terasou, malá kuchyňa, špajza, WC a vchodom do podpivničenej garáže. Na poschodí sú 3 izby, šatník, kúpeľňa, WC. Na druhom poschodí je podkrovie, ktoré je možné bez veľkých úprav zobytniť. Vzadu na pozemku je budova, ktorá má podpivničenú garáž a skladové priestory. Dom má ústredné kúrenie na plyn, alebo tuhé palivo. Aj keď je nehnuteľnosť v radovej zástavbe, poskytuje absolútne súkromie zo zadnej časti a výhodou je aj vykurovanie v zime od susedov. Dom je okamžite obývateľný.

0917 922 956
35 300,- €

ID 9316 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Boldogkoújfalu, Maďarsko
Výmera: 12179 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
110 m2 áno obecná áno žumpa
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: lokálne-gamatky

Tehlový dom gazdovského typu s dvoma vchodmi. Je tu veľká predizba, dve samostatné izby, jedna veľká izba, z ktorej je vchod do kuchyne, špajze. Je tu aj kúpeľňa sa WC. V dome je kúrenie gamatkami, ale sú tu 3 komíny, takže je možné riešiť kúrenie aj na tuhé palivo. Vedľa domu sú hospodárske budovy, letná kuchyňa. Na pozemku je aj pivnica a studňa. Na pozemku je vinič, ovocné stromy.

0917 922 956
12 500,- €

ID 9244 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Tiszabúl, Maďarsko
Výmera: 1172 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno obecná áno kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: kváder, tehla ústredné plyn + tuhé

Rodinný dom v mestečku s 8000 obyvateľmi 10 km od Tiszaújvárosu /obľúbené kúpalisko Slovákov/, 17 km od Miskolca. Dom je postavený z kvádrov a tehly. Má predizbu. 4 izby, jedáleň s halou, kuchyňu, špajzu, kúpeľňu s WC a zvlášť WC a sprchový kút. V dome sú plastové okná, parkety, plávajúca podlaha, dlažba. K nehnuteľnosti patrí predajňa - bývalé potraviny-, kde je predajná časť, 2 skladové priestory, sociálne zázemie. Táto predajňa bola funkčná ešte vlani. Dom má ústredné kúrenie na plyn aj tuhé palivo. Na peknom rovnom širokom pozemku je veľká garáž. Dom je oplotený murovaným plotom s žezezným kovaním a bránou.

0917 922 956
36 000,- €

ID 9307 Rodinný dom
Encs, Maďarsko
Na predaj rodinný dom Encs, Maďarsko
Výmera: 674 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno mestská áno kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: tehla ústredné

Rodinný dom v tichej lokalite vilovej štvrti mestečka Encs, asi 50 km od Košíc. Dom je dvojpodlažný, celý podpivničený s garážou na bránu na diaľkové ovládanie. Na prízemí je veľká vonkajšia terasa, hala s krbom, kuchyňa, špajza, kúpeľňa, WC a jedna malá izba. Na poschosí sú 4 izby, z toho dve majú loggiu, šatník a kúpeľňa s WC. V celom dome sú plastové okná a dvere. Záhrada je parkovo upravená, je tu aj pec a záhradný gril, hodačka.

0917 922 956
86 000,- €

ID 9308 Rodinný dom
Encs, Maďarsko
Na predaj rodinný dom Encs, Maďarsko
Výmera: 748 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno mestská áno kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: ústredné

Veľmi pekný rodinný dom v mestečku Encs, 50 km od Košíc. Nachádza sa vo vilovej štvrti najkrajšej časti Encsu. Pozemok je nádherne parkovo upravený s altánkom, studňou, so stálozenými kríkmi a rastlinami. Pri dome je dvojgaráž. Vchod z dvora je cez terasu. V dome na prízemí predsieň, veľká hala, kuchyňa, kúpeľňa, WC a jedna malá izba. Na poschodí je galéria, 3 izby a kúpeľňa s WC. V dome je využitá každá časť, vstavanými skriňami z kvalitné dreva, z toho je oblkad na stenách a schodisko. Drevo robí v dome príjemnú atmosféru. Na podlahe sú tiež drevené parkety. Kúrenie je ústredné. Sú tu dva kotle na tuhé palivo a plyn. Celý dom je podpivničený, rozdelený na pivnicu na zeleninu, technickú časť s kotlami, skladovanie dreva a vínnu pivnicu.

0917 922 956
69 700,- €

ID 9302 Rodinný dom
Gonc, Maďarsko
Na predaj rodinný dom Gonc, Maďarsko
Výmera: 1176 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno obecná áno kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: kameň lokálne plyn, tuhé p

Kamenný gazdovský rodinný dom so škridlovou stechou v mestečku Gonc, vzdialený 25 km od Košíc. V dome je zavedený plyn /teplá voda a kúrenie gamatkami/, obecná voda, elektrina, kanalizácia. Pozemok má 1176 m2, obytná plocha je 72m2. Má kuchyňu, špajzu, 2 veľké izby, 2x kúpeľňu so sprchovým kútom s WC. Z každej izby je vchod do samostatnej kúpeľne s WC, takže je možnosť dvojgeneračného bývania. Kúrenie je plynovými gamatkami, alebo pecami na tuhé palivo. Vedľa domu sú hospodárske budovy a samostatne stojaci domček, ktorý slúžil ako letná kuchynka, kde je komín, ktorý využívali na údenie. Pod domom je 25 m2 veľká pivnica. Na dvore je aj studňa. Pri rýchlom jednaní je možné mierne zníženie ceny.

0917 922 956
18 000,- €

ID 9303 Rodinný dom
Gonc, Maďarsko
Na predaj rodinný dom Gonc, Maďarsko
Výmera: 1097 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno obecná nie nie
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: kameň

Starší kamenný rodinný dom na veľkom, ale úzkom pozemku 1097 m2. Dom potrebuje rekonštrukciu. Má veľmi pekné drevené okná, dvere, stropné trámy. V dome je okrem elektriny iba voda. Má veľké 3 izby, kuchyňu, komoru, pivnicu a hospodárske časti. Na pozemku je aj zaujímavá stavba, ktorá kedysi slúžila ako sklad pre poľnohospodárske plodiny.

0917 922 956
9 900,- €

ID 9283 Rodinný dom
Ináncs, Maďarsko
Na predaj rodinný dom Ináncs, Maďarsko
Výmera: 2154 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno obecná áno kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál:

Rodinný dom v dedinke asi 60 km od Košíc cestou na Miskolc, ale nie priamo na hlavnom ťahu. Okolie je známe veľkou bio-farmou, známou distribúciou jej výrobkov do celej EÚ. Samotná dedinka je tichá, upravená. Dom je dobom stave, obývateľný okamžite. Má 3 izby, kuchyňu s jedálenskou časťou, kúpeľňa s WC, špajza. Je tu aj vonkajšia terasa, garáž, kotolňa. V dome je ústredné kúrenie na plyn, alebo tuhé palivo. V dome sú funkčné 3 komíny. Na jeden je napojená piecka, ktorá dokáže vykúriť takmer celý dom. Dom je napojený na kanalizáciu. Zavedená je tu obecná voda, ale na dvore je aj studňa. Na podlahe sú drevené parkety a dlažba. Na pozemku sú 3 veľké fóliovníky, ktoré nie sú v cene domu. Po dohode sa alebo odstránia, alebo treba počítať s cenou vyššou asi o 6800€.

0917 922 956
39 700,- €

ID 9285 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Goncruszka, Maďarsko
Výmera: m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2        
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál:

Na predaj rodinný dom v dedinke Goncruszka, kde žije už veľa Slovákov. Samotný dom je v tichej uličke. Dom je v pôvodnom stave, treba rozsiahlu rekonštrukciu, zavedenie médií, ktoré sú na pozemku. práve preto je cena tejto nehnuteľnosti nízka, vzhľadom na veľkosť celého rovinatého a širokého pozemku 2500 m2.

0917 922 956
9 900,- €

ID 9273 Rodinný dom
Encs, Maďarsko
Na predaj rodinný dom Encs, Maďarsko
Výmera: 718 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno mestská áno kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: tehla, kváder ústredné plyn+tuhé p

Rodinný dom v mestečku Encs v tichej lokalite. Dom je z tehál, prístavba je z kvádra. Má 2 vchody. Z prvého vchodu je veľká presklenná predizba, 2 veľké izby, hala s kuchynským kútom, kúpeľňa s WC. Je tu aj vchod do novopristavej časti, kde je aj samostatný vchod. Tu je veľká izba a špajza. Pod domom sú dve pivnice. Jedna slúži ako kotolňa. V dome je ústredné kúrenie s možnosťou kúrenia na plyn aj tuhé palivo. V dome sú parkety a dlažba. Na pozemku sú kvety aj ovocné stromy. Dom je v slušnom stave.

0917 922 956
36 000,- €

ID 9251 Rodinný dom
Méra, Maďarsko
Na predaj rodinný dom Méra, Maďarsko
Výmera: 1100 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno obecná áno kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: kváder, tehla lokálne na tuhé pali

Rodinný dom v dedinke Méra asi 40 km od centra Košíc. Dom je postavený z kvádrov a tehál so škridľovou strechou. Má 2 samostatné izby, kuchyňu s halou, predizbu, kúpeľňu s WC a špajzu. Kúrenie je riešené gamatkami, alebo pieckami na tuhé palivo. Na dlážke je plávajúca podlaha a dlažba. Vedľa domu sú hospodárske budovy. Vchod na pôjd je zvonku. Na pozemku je studňa, v dome je zavedená obecná voda. Je tu aj pivnica. Dom je napojený na kanalizáciu. Pozemok je široký, udržiavaný.

0917 922 956
23 000,- €

ID 9245 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Hernádvécse, Maďarsko
Výmera: 7300 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 nie studňa nie nie
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál:

Starý dom vhodný na zbúranie, alebo úplnú rekonštrukciu na hlavnom ťahu Košice - Miskolc s veľkým pozemkom 7300 m2. Dom patrí pod obec Hernádvécse, ale stojí samostatne bez sususedov pri hlavnej ceste. Dom je v zlom stave, ale je zapísaný na liste vlastníctva ako "tanya" /chalupa/. Pozemok je časť "les" a časť "poľnohospodárska pôda". Meter štvorcový pozemku vychádza na 0,74 centov, čo je zaujímavá investícia. Na pozemku je pivnica a vlastná studňa. Je v kopcovitom teréne, oplotený , na kopci je ďalšia prístupová cesta.

0917 922 956
9 900,- €

ID 9214 Rodinný dom
Encs, Maďarsko
Na predaj rodinný dom Encs, Maďarsko
Výmera: 860 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
110 m2 áno mestská áno kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: tehla ústredné plyn+tuhé p

Rodinný dom vo vilovej štvrti mestečka Encs. Postavený bol v roku 2001 z tehál. Je zateplený 10 cm polystyrénom, strecha Bramac. V dome je ústredné kúrenie na plyn aj tuhé palivo. Má dva vchody, jeden z ulice, druhý zo záhrady cez veľkú zastrešenú terasu. Dom je prízemný, chodba je cez celý dom, medzi predným a zadným vchodom. Na jednej strane je 1 izba, kuchyňa, kúpeľňa, WC, na druhej strane jedna otvorená izba, z ktorej na obe strany sú 2 izby. Pod celým domom je priestranná pivnica, ktorej jednou časťou je garáž. Pozemok je parkovo upravený - tuje, ruže.

0917 922 956
64 000,- €

ID 9143 Rodinný dom
Gibárt, Maďarsko
Na predaj rodinný dom Gibárt, Maďarsko
Výmera: 941 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
78 m2 áno obecná áno kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: kameň, gamatky

Kamenný dom v dedinke 1 km od mestečka Encz pri rieke Hornád, ktorá je zaujímavá tým, že tu nežijú neprispôsobilí občania. Dom je z kameňa so škridľovou strechou. Má síce len 2 izby, ale veľké, veľká je aj kuchyňa a presklenná terasa, kúpeľňa s WC. Kúrenie je riešené gamatkami. Pod domom je 15 m2 pivnica. Vedľa domu je veľká garáž. Dom je suchý, záplavy tu nikdy neboli, ani spodné vody. DOM JE MOžNé KúPIť NA SPLáTKY

0917 922 956
15 400,- €

ID 9199 Rodinný dom
Regéc, Maďarsko
Na predaj rodinný dom Regéc, Maďarsko
Výmera: 1800 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno obecná nie žumpa
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: kachle + elektrické

Dedinka bez problémových obyvateľov asi 48 km od centra Košíc. Je vyhľadávaná lokalita pre víkandové domy. Rodinný dom je veľmi pekný, kompletne zrekonštruovaný, zariadený, okamžite obývateľný. Pôvodne je z kameňa, je zateplený, na strech je Bramac, Velux strešné okná, strecha odizolovaná. Na úprízemí je kuchyńa s galériou,1 izba, miestnosť s otvoreným ohniskom, WC, kúpeľňa, schody na podkrovie. Na podkoví sú 2 izby, sauna, kúpeľňa s WC. Kúrenie na prízemí je riešené klachľovými pecami, na poschodí elektrickými pecami. Na podlahe je plávajúca podlaha a dlažba. Vedľa domu je letná kuchyňa s vodou aj odpadom, dvojgaráž a veľké posedenie, ktoré sa dá veľkými zasúvateľnými dverami zatvoriť. Je tu aj komín. Nehnuteľnosť je pre náročného klienta, ktorý si chce užívať pokoj bez roboty a opráv. Vchod na pozemok je cez elektickú bránu. Na dvore je studňa.

0917 922 956
90 000,- €

ID 9159 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Hollóháza, Maďarsko
Výmera: 3900 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno obecná áno žumpa
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: kameň ústrednén

Rodinný dom v Hollóháze neďaleko hraníc vo vyhľadávanej lokalite Slovákov. Dom je kompletne zrekonštruovaný. Je z kameňa, zvonku zateplený. Celý je dookola odvodnený drenážou. Strecha je nová, zateplená. Vedľa domu je prístrešok pre dve autá, záhradný domček, nová maštaľ. V dome je na vyvýšenom prízemí 1 izba, kuchyňa, WC, kúpeľňa so sprchovým kútom. V polosuteréne sú 2 izby a špajza. Kúrenie v dome je ústredné plynové, ale sú tu dva komíny, takže sa dá urobiť aj kúrenie na tuhé palivo. Všetky rozvody v dome sú vymenené. Do je okamžite obývateľný. Pozemok je pekný, zozadu končí v lese, bez susedov. Pozemok je veľký, 39 árov, ale je možné kúpiť menšiu časť.

0917 922 956
45 000,- €

ID 9161 Rodinný dom
Korlát, Maďarsko
Na predaj rodinný dom Korlát, Maďarsko
Výmera: 3623 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
120 m2 áno studňa nie kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: kameň lokálne na tuhé pali

Starší zachovalý kamenný dom gazdovského typu. Má 2 vchody, miestnosti sú prechodné. Je tu veľká predizba, 2 veľké izby, kuchyňa, špajza, kúeľňa s WC. Na podlahe v izbách je pôvodná kvalitná drevená podlaha, inde betón. V izbách sú na strope drevené trámy. Kúrenie je riešené lokálne pecami na tuhé palivo / črepené kachle/. obytná časťdomu pokračuje hospodárskymi časťami. Voda v dome je zo studne, plyn je pri dome, V kuchyni je pec na tuhé palivo, a šporák na PB bombu. Dom je v slušnom stave, suchý. Na streche je škridľa.

0917 922 956
19 700,- €

ID 9167 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Hidasnémeti, Maďarsko
Výmera: 3650 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2        
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: tehla, Mediteran

Hrubá stavba nadštandartného rodinného domu. Dom je na veľkom, širokom rovnom pozemku oplotený vysokým betónovým múrom zabezpečujúcim maximálne súkromie. Stavba samotného domu je na 486 m2. V dome sa počíta s 3 kúpeľňami, halou, hosťovskou izbou, 4 spálňami, technickými miestnosťami, dvojgarážou... Bližšie info v RK, kde je k dispozícii CD so všetkými podkladmi. Nehnuteľnosť je pre solventných, ktorí chcú súkromie a väčšie priestory pre bývanie. Cena nie je pevne určená, je dohodou.

0917 922 956
1,- €

ID 9150 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Tornyosnémeti, Maďarsko
Výmera: 600 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno obecná   kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: kameň, tehla pece na tuhé palivo.

Starší kamenný dom, ktorý bol postavený niekedy pre zámožnejšie rodiny. Je tesne za hranicami v tichej štvrti. Má 3 miestnosti, predprípravu na kúpeľňu. Dom potrebuje rekonštrukciu, ale je veľmi pekný s množstvom hospodárskych častí, využiteľných na rôzne účely. V dome je nádherná kachľová pec s ornamentami, okná a dvere s drevenými ozdobami. Keďže je tesne za hranicami, žije tu veľa Slovákov .

0917 922 956
40 000,- €

ID 9142 Rodinný dom
Encs, Maďarsko
Na predaj rodinný dom Encs, Maďarsko
Výmera: 800 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
100 m2 áno mestská áno kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: kváder, tehla plynové gamatky, kac

Rodinný dom vo vilovej štvrti mestečka Encs. Dom je z kvádrov a tehly, so škridľovou strechou postavený v roku 1973. Strecha je zateplená. Má predizbu, 3 izby, jedálenskú časť s kachľovou pecou, kuchyňu, špajzu, kúpeľňu, zvlášť WC. Má vymenené 2 plastové okná. Na podlahe v izbách sú drevené parkety, inde laminátová podlaha a dlažba. 2/3 domu je podpivničená.

0917 922 956
38 000,- €

ID 9118 Rodinný dom
Hejce, Maďarsko
Na predaj rodinný dom Hejce, Maďarsko
Výmera: 1000 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno obecná áno žumpa
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: kameň, tehla ústredné plyn

Kompletne zrekonštruovaný rodinný dom v prekrásnom prostredí hôr. Dom je zatepletý, odizolovaný. Na prízemí je kuchyňa spojená s jedálňou, 2 izby, 2 kúpeľne s WC /jedna s vaňou, druhá so sprchovým kútom/, kotolňa, dve veľké terasy. Na poschodí je menšia galéria, jedna veľká izba so 4 posteľami a ešte nedokončená povala, ktorá sa dá upraviť na ďalšie miestnosti. Dom je kompletne zariadený - kuchyňa so všetkými spotrebičmi, riadom, príbormi, pohármi, hrncami...Predáva sa so všetkým zariadením, vrátane nových paplónov a obliečok na postele, ... Dom je určený pre klienta, ktorý cchce okamžite bývať, nič neprerábať. Je v horskom prostredí iba s jedným susedom. Poskytuje kľud, relax. V dedine nie sú neprispôsobilí občania.

0917 922 956
84 000,- €

ID 9100 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Abaújszántó, Maďarsko
Výmera: 1500 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno studňa áno kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: ústredné plyn aj tuh

Dva domy + pohostinstvo na jednom pozemku. V mestečku Abaújszántó ponúkame na predaj zabehnuté pohostinstvo na prízemí a 2,5 izbový byt na poschodí v jednom dome. V druhom ,samostatnom, dome sú 2 izby, kuchyňa, špajza, kúpeľňa s WC. Každý z domov má možnosť samostatného kúrenia - ústredné na plyn aj tuhé palivo, lokálne vykurovanie na tuhé palivo. Menší z domov je novostavba z porothermu, zateplený. Vo veľkom dome, kde je na prízemí pohostinstvo sa nachádza 2,5 izbový byt s kuchyňou, špajzou, kúpeľňou a WC. Pohostinstvo má barovú časť, 2 miestnosti na posedenie, vonkajšiu terasu, miestnosť s biliardovým stolom a stolným futbalom, sociálne zariadenia pre personál a hostí, skladové a prevádzkové miestnosti. Polovica domu je podpivničená. Starší kamenný dom prešiel kompletnou rekonštrukciou, nová strecha, rozvody vody, elektriny. Voda v dome je z výdatnej vlastnej studne cez domovú vodárničku. Na upravenom pozemku je menší , do zeme zapustený bazén. Z domu je prístup do veľkej garáže. Okolie je tiché, pekné.

0917 922 956
87 000,- €

ID 9102 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Boldogkoujfalu, Maďarsko
Výmera: 1439 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno obecná nie žumpa
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: lokálne

Dom z kvádrov na peknom upravenom pozemku. Má 2,5 izby, kuchyńu, špajzu, WC s kúpeľňou, V dome je lokálne vykurovanie - dva komíny. Je v tichom prostredí s dobrými susedmi. Voda v dome je obecná, na pozemku je prípojka plynu. Strechu má škridľovú.

0917 922 956
14 900,- €

ID 9103 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Boldogkoújfalu, Maďarsko
Výmera: 1198 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno studňa áno žumpa
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: kváder ústredné

Pekný rodinný dom v tichej lokalite na peknom upravenom pozemku. Dom je z kvádrov s ústredným kúrením. Má predizbu, veľkú kuchyňu, špajzu, kúpeľňu s WC, jednu veľkú a jednu menšiu izbu. Voda je zo studne. Na pozenku je aj garáž, letná kuchyňa a technické miestnosti. Z domu je pekný výhľad na kopce.

0917 922 956
19 900,- €

ID 8861 Rodinný dom
Encs, Maďarsko
Na predaj rodinný dom Encs, Maďarsko
Výmera: 720 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
125 m2 áno mestská áno kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál:

Rodinný dom v tichej lokalite mestečka Encs. Dom je zateplený s plastovými oknami a dverami. Pozemok je parkovo upravavený. V dome sú 2 izby, obývačka, kuchyňa, špajza, WC, kúpeľňa. V podkroví je možnosť vytvorenia viacerých izieb aj so sociálnymi zariadeniami. Pod domom je pivnica, na dvore 2 garáže a zastrešený priestor. Na pozemku je vŕtaná studňa. Dom je okamžite obývateľný s nádherne upraveným pozemkom.

0917 922 956
63 000,- €

ID 8816 Rodinný dom
Aranyos, Maďarsko
Na predaj rodinný dom Aranyos, Maďarsko
Výmera: 2800 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
85 m2 áno studňa áno žumpa
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: ústredné

Rodinný dom v zachovalom, ihneď obývateľnom stave v prekrásnom prostredí - údolie pred vstupom do hôr. Má 2 izby, jedáleň, americký typ kuchyne, WC, kúpeľňu. Kúrenie je ústredné na tuhé palivo. Na pozemku je ešte letná kuchyňa, garáž, pivnica, studňa a veľký úrodný pozemok. Dedinka je pri vstupe do prekrásnych hôr, bez nesprispôsobilých občanov.

0917 922 956
30 500,- €

ID 9091 Rodinný dom
Encs, Maďarsko
Na predaj rodinný dom Encs, Maďarsko
Výmera: 1140 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
200 m2 áno mestská áno kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: kváder ústredné plynové

Pekný okamžite obývateľný rodinný dom v mestečku Encs. Dom je okamžite obývateľný v peknom tichom prostredí. viac »

0917 922 956
44 000,- €

ID 9065 Rodinný dom
Encs, Maďarsko
Na predaj rodinný dom Encs, Maďarsko
Výmera: 800 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
164 m2 áno obecná áno kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: ústredné-plyn+tuhé p

Zrekonštruovaný rodinný dom vo vilovej štvrti mesta Encs. viac »

0917 922 956
78 000,- €

ID 8599 Rodinný dom
Korlat, Maďarsko
Na predaj rodinný dom Korlat, Maďarsko
Výmera: m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2        
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál:

Zachovalý kamenný dom s 3 izbami, kuchyňou, špajzou, kúpeľňou s WC. Dom má lokálne vykurovanie pieckami - 2 komíny. Vedľa domu sú hospodárske budovy. Sú tu 2 pivnice. Voda v dome je obecná, ale na pozemku je aj studňa. V susedstve trvalo bývajú Košičania.

0917 922 956
24 000,- €

ID 9038 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Miskolc- Tapolca, Maďarsko
Výmera: 970 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno mestská áno kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: tehla, Bramac ústredné plynové

Rodinný dom postavený v roku 1999 z kvalitných materiálov. Zastavaná plocha je 230 m2. Pozemok je z ulice spádový, preto je z ulice riešený ako prízemie a podkrovie, z dvora je prízemie, poschodie a podkrovie, čím sa využila poloha pozemku. V dome sú 2 obývačky, 2 kuchyne, jedáleň, 4,5 izby, 2 x kúpeľňa, 3 x WC. /Podkrovie je oddelené, preto umožňuje bezproblémové dvojgeneračné bývanie. Kúrenie je ústredné - plynový kotol. V častiach s dlažbou je podlahové, v izbách sú radiátory.Dom je ztehál, je zateplený, dvere sú drevené. Smerom do dbora je 20 mľ terasa. pozemok je parkovo upravený, s hojdačkou, detskou šmykľavkou a pieskoviskom.. pri dome je dvojgaráž.

0917 922 956
106 000,- €

ID 9049 Rodinný dom
Fony, Maďarsko
Na predaj rodinný dom Fony, Maďarsko
Výmera: 1036 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno studňa nie nie
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: kameň lokálne na tuhé pali

Starší kamenný rodinný dom so škridľovou strechou. viac »

0917 922 956
12 900,- €

ID 9035 Rodinný dom
Encs, Maďarsko
Na predaj rodinný dom Encs, Maďarsko
Výmera: 720 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
120 m2 áno mestská áno kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: kameň, tehla plyn+tuhé palivo

Zateplený okamžite obývateľný rodinný dom v mestečku Encs. viac »

0917 922 956
64 000,- €

ID 9030 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Boldogkovaralja, Maďarsko
Výmera: 707 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno obecná áno žumpa
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: kameň gamatky

Kamenný okamžite obývateľný dom s troma izbami. viac »

0917 922 956
19 800,- €

ID 8368 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Novajidrány, Maďarsko
Výmera: 2048 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno obecná   žumpa
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: lokálne na tuhé pali

Kamenný rodinný dom s vysokými stropmi. Má veľkú predizbu, z ktorej sa dá vytvoriť samostatná izba, 2 veľké izby, kuchyňu, kúpeľňu s WC. viac »

0917 922 956
24 000,- €

ID 9009 Rodinný dom
Arka, Maďarsko
Na predaj rodinný dom Arka, Maďarsko
Výmera: 2700 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
260 m2 áno obecná áno žumpa
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: tehla ústredné plynové

5 ročná tehlová stavba nadštandartného rodinného domu v atraktívnej lokalite maďarskej horskej dedinky Arka 50 km od Košíc. viac »

0917 922 956
94 000,- €

ID 9007 Rodinný dom
Zalkod, Maďarsko
Na predaj rodinný dom Zalkod, Maďarsko
Výmera: 1400 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
600 m2 áno obecná áno kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: ústredné

Veľký rodinný dom, ktorý môže slúžiť aj ako penzión v tichej lokalite dedinky Zalkod 37 km od Slovenského Nového Mesta. viac »

0917 922 956
175 000,- €

ID 8996 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Gonczruszka, Maďarsko
Výmera: 1149 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno obecná áno žumpa
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: kameň lokálne na tuhé pali

Kamenný väčší 4 izbový dom v dedine Goncruszka asi 30 km od Košíc. viac »

0917 922 956
14 800,- €

ID 8308 Rodinný dom
Hejce, Maďarsko
Na predaj rodinný dom Hejce, Maďarsko
Výmera: 1000 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno obecná nie žumpa
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: ústredné

Novostavba rodinného domu. Prízemie domu je zvnútra dokončené, kde je predizba, hala, kuchyňa, kúpeľňa a WC. Kúrenie - ústredné (kotol na tuhé palivo). Podkrovie je možné zobytniť. Stavba je zvonku zateplená, nemá farebnú omietku. Celý dom je podpivničený, z ulice je vchod do podzemnej garáže. Pozemok nie je oplotený, je rovný a široký. Cena nehnuteľnosti je iba informatívna vzhľadom na pohyblivosť kurzu.

0917 922 956
50 000,- €

ID 8987 Rodinný dom
Vilmany, Maďarsko
Na predaj rodinný dom Vilmany, Maďarsko
Výmera: 1800 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno obecná nie žumpa
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: kameň lokálne na tuhé pali

Pekný rodinný dom v slušnom stave za dobrú cenu asi 35 km od Košíc. viac »

0917 922 956
15 000,- €

ID 8980 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Goncruszka, Maďarsko
Výmera: 1880 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno obecná áno žumpa
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: gamatky

Zrekonštruovaný rodinný dom na tichom mieste so susedmi Slovákmi. viac »

0917 922 956
27 000,- €

ID 8941 Rodinný dom
Encs, Maďarsko
Na predaj rodinný dom Encs, Maďarsko
Výmera: 1500 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno mestská áno kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: kameň, tehla ústredné

Veľmi pekný rodinný dom v tichej lokalite mesta Encs. viac »

0917 922 956
23 300,- €

ID 8774 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Goncruszka, Maďarsko
Výmera: 500 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2        
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál:

3 izbový rodinný dom v dedinke s množstvom Slovákov. Je okamžite obývateľný. Má 3 izby, kuchyňu, kúpeľňu a WC. Kúrenie je riešené pecami na tuhé palivo.

0917 922 956
39 000,- €

ID 8879 Rodinný dom
Miskolc, Maďarsko
Na predaj rodinný dom Miskolc, Maďarsko
Výmera: 400 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
140 m2 áno mestská áno kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál:

Tehlový rodinný dom v radovej zástavbe v tichej časti mesta Miskolc. Pozemok má 400 m2, zastavaná plocha 140 m2. Je dvojpodlažný, s pivnicou a terasou. Má 3 izby, kuchyňu, kúpeľňu, WC. Kúrenie v dome je plynové, ale riešené aj krbovou vložkou a kachľami. Dom sa predáva aj so zariadením. Dom je okamžite obývateľný.

0917 922 956
68 000,- €

ID 8900 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Abaújszántó, Maďarsko
Výmera: 1183 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
500 m2 áno mestská áno kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: kameň ústredné

Veľký kompletne zrekonštruovaný dom, ktorý môže slúžiť ako nadštandardné bývanie viacpočetnej rodiny, alebo penzión či sídlo firmy. viac »

0917 922 956
185 000,- €

ID 8805 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Abaújszántó, Maďarsko
Výmera: 1600 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno obecná áno kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: tehla, kváder ústredné - tuhé pali

Okamžite obývateľný rodinný dom v tichej lokalite mestečka Abaújszántó. Na prízemí má halu s krbom, kuchyňu. špajzu, kúpeľňu s WC. Na poschodí sú 3 samostatné podkrovné izby. Kúrenie je ústredné na tuhé palivo, na poschodí je samostatná kovovová pec na tuhé palivo. V dome je obecná voda, ale na pozemku je aj studňa.

0917 922 956
29 000,- €

ID 8773 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Goncruszka, Maďarsko
Výmera: 1800 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno studňa nie žumpa
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál:

Starší dom postavený z kameňa a vaľkov so škridľovou strechou. V dome sú 3 izby, kuchynský kút, kúpeľňa, WC. Na podlahe je dlažba a v izbách betón. Voda v dome je obecná, ale na pozemkku je studňa. Kúrenie je riešené krbom s prieduchmi do izieb. Pozemok je veľký, upravený.

0917 922 956
33 500,- €

ID 8706 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Baktakék, Maďarsko
Výmera: 1798 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno obecná áno žumpa
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: gamatky

Rodinný dom okamžite obývateľný. Na prízemí je garáž a pivnica. Na poschodí sú 3 izby, hala, kuchyňa, kúpeľňa s WC. Kúrenie je plynovými gamatkami, alebo krbom. Vedľa sú hospodárske budovy. Veľká upravená záhrada. Cena nehnuteľnosti je iba informatívna vzhľadom na pohyblivosť kurzu.

0917 922 956
29 600,- €

ID 8702 Rodinný dom
Léh, Maďarsko
Na predaj rodinný dom Léh, Maďarsko
Výmera: 2600 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
100 m2 áno obecná áno žumpa
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál:

Rodinný dom 30 km od Miskolca, 40 km od hraníc. Dom má 3 izby, jedáleň, kuchyňu, špajzu, kotolňu. Vedľa domu sú 2 garáže a hospodárske budova. Kúrenie je riešené kotlom na tuhé palivo alebo plyn. Strecha bola vymenená. Podlahy v dome sú laminátové a dlažba. Nové eurookná a dvere. Prerobená je aj kúpeľňa. Dom je okamžite obývateľný. Má veľký rovný pozemok. Cena nehnuteľnosti je iba informatívna vzhľadom na pohyblivosť kurzu.

0917 922 956
23 700,- €

ID 8703 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Siófok Sóstó, Maďarsko
Výmera: m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno mestská áno kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál:

Rodinný dom + reštauračné zariadenie a penzión vo vyhľadávanej rekreačnej lokalite Sóstó. Nehnuteľnosti sú vzdialené 300 m od Balatonu, železnica cca 600 m, centrum Siófoku 3 km, oproti je veľký autokemping. Rodinný dom je dvojpodlažný cca 180 m2. Postavený bol v roku 1988, rekonštruovaný v roku 2011. Materiál je tehla, strecha šindel. Kúrenie je riešené gamatkami alebo elektrickými pecami. Prízemie domu má 4 izby, halu, kuchyňu, špajzu, kúpeľňu, WC a veľkú terasu. Na poschodí sú 4 izby - každá s vlastnou kúpeľňou, WC a terasou, americký typ kuchyne s jedálňou. Z domu prechádzame zastršenou časťou k prevádzkovej časti. Reštaurácia 80 m2 + galéria + 100 m2 krytá terasa. Pod kuchyňou je pivnica - zvlášť zeleninová. Tu je aj WC a kúpeľňa pre zamestnancov. V ďalšej časti je zamestnanecká izba s WC a kúpeľňou. Na terase je kapacita 80 osôb, v reštaurácii a galérii 50.

0917 922 956
198 000,- €

ID 8596 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Szalaszend, Maďarsko
Výmera: 1625 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
220 m2 áno obecná nie kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: tehla ústredné

Veľmi pekný okamžite obývateľný rodinný dom v kľudnej lokalite. Dom je posledný v slepej uličke, zabezpečuje maximálne súkromie. Má 2 vchody. Na prízemí je predsieň, veľká izba, kuchyňa s východom na zadnú terasu, ďalšia izba, kúpeľňa, WC, pod schodami je úložný priestor. Na poschodí je galéria, 2 samostatné izby a kúpeľňa so sprchovacím kútom. Pod domom je garáž a technická miestnosť s novým kotlom na tuhé palivo. Dom ešte nie je napojený na kanalizáciu, tá je pred domom. Cena nehnuteľnosti je iba informatívna vzhľadom na pohyblivosť kurzu.

0917 922 956
48 000,- €

ID 8652 Rodinný dom
Fugod, Maďarsko
Na predaj rodinný dom Fugod, Maďarsko
Výmera: 1330 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
100 m2 áno obecná áno žumpa
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: tehla, kváder gamatky, črepané kac

Rodinný dom z tehál a kvádrov so škridlovou strechou. Má 4 izby, kuchynu, kúpeľňu a WC. V izbách sú plávajúce podlahy a parkety. Kúrenie je riešené kachľovými pecami a gamatkami. Kuchyňa a kúpeľňa prešla kompletnou rekonštrukciou pred 4 rokmi. Je okamžite obývateľný. Vedľa domu je garáž s montážnou jamou. Záhrada je upravená, časť parkovo, druhá ovocnými stromami. Cena nehnuteľnosti je iba informatívna vzhľadom na pohyblivosť kurzu.

0917 922 956
25 500,- €

ID 8642 Rodinný dom
Gonc, Maďarsko
Na predaj rodinný dom Gonc, Maďarsko
Výmera: m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno mestská nie kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál:

Tehlový rodinný dom so škridlovou strechou. Má predizbu, 3 izby, kuchyňu, špajzu. Zo špajze je vchod na povalu a pivnice. V dome nie je ústredné kúrenie, ale sú tu dva komíny. Plyn je pred domom. Pod pol domom je pivnica. Dom je v tichej lokalite. Cena nehnuteľnosti je iba informatívna vzhľadom na pohyblivosť kurzu.

0917 922 956
20 500,- €

ID 8597 Rodinný dom
Encs, Maďarsko
Na predaj rodinný dom Encs, Maďarsko
Výmera: 1600 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
220 m2 áno mestská áno kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: ústredné plyn

Novší veľký rodinný dom vhodný pre viacpočetnú rodinu. Je z Porothermu, strecha Bramac. Je dvojpodlažný a celý podpivničený. Na prízemí je predsieň, veľká obývačka s jedálenským kútom a kuchynským kútom - tu je aj krb, špajza, 2 malé izby, kúpeľňa, WC, šatník a východ na zadnú terasu. Na poschodí je galéria, 2 väčšie a 2 menšie izby, kúpeľňa s 2 sprchami a WC. Kúrenie v dome je ústredné na plyn, na prízemí je podlahové, na poshhodí sú radiátory. Za domom sú 2 garáže. Cena nehnuteľnosti je iba informatívna vzhľadom na pohyblivosť kurzu.

0917 922 956
65 000,- €

ID 8624 Rodinný dom
Encs, Maďarsko
Na predaj rodinný dom Encs, Maďarsko
Výmera: 717 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno mestská áno kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: ústredné plynové

Zateplený vkusne zrekonštruovaný dvojpodlažný rodinný dom v najkrajšej lokalite mestečka Encs. Má dva vchody. Zo zadného vchodu zo záhrady je vstup do obývačky, spojenej s jedálenskou časťou a kychyňou. Predný vchod má vstup do predsiene, 2 samostatných izieb, kúpeľne a WC. Na poschodí je galéria, z ktorej je vstup do 3 samostatných izieb, balkón a kúpeľňa so sprchou a WC. V celom dome je podlahové kúrenie na plyn. Dom je podpivničený. Vstup do pivnice je zvonku aj z prízemia domu. Na upravenom pozemku je vybetónovaný bazén a studňa. Vedľa domu je garáž a kryté sedenie. Cena nehnuteľnosti je iba informatívna vzhľadom na pohyblivosť kurzu.

0917 922 956
66 000,- €

ID 8208 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Vilmány, Maďarsko
Výmera: 1800 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno obecná áno žumpa
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: lokálne

Zrekonštruovaný rodinný dom. Má 2 izby, kuchyňu, kúpeľňu s WC a s 2 oknami. Pri dome sú ďalšie miestnosti, ktoré slúžia ako garáž a hospodárska budova, aj zastrešené posedenie. Na peknom rovnom pozemku je nový altánok, zrekonštruovaná stará kamenná studňa a malé chlieviky, kde majú majitelia psov. Kúrenie v dome je lokálne, voda obecná, plyn na pozemku.

0917 922 956
27 000,- €

ID 8531 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Vilmány, Maďarsko
Výmera: 1800 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno obecná áno žumpa
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: kváder

Okamžite obývateľný rodinný dom z kvádrov. Na prízemí je predizba, hala, kuchyňa, špajza, technická miestnosť, zadný vchod na terasu, WC a kúpeľňa. Na poschodí je galéria, 3 samostatné izby, WC a kúpeľňa. Kúrenie v dome je ústredné - kotol na tuhé palivo. V kuchyni je kvalitná drevená linka. Okolie domu je upravené, záhrada má rodiace stromy, časť je parkovo upravená. Cena nehnuteľnosti je iba informatívna vzhľadom na pohyblivosť kurzu.

0917 922 956
56 000,- €

ID 8418 Rodinný dom
Fancsal, Maďarsko
Na predaj rodinný dom Fancsal, Maďarsko
Výmera: 1450 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno obecná áno žumpa
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: Ytong ústredné

Rodinný dom pozostávajúci z novej 4 ročnej stavby z Ytongu - kuchyňa, kúpeľňa, WC, hala a 2 izby. viac »

0917 922 956
51 200,- €

ID 8408 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Vilmany, Maďarsko
Výmera: 1600 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno obecná áno žumpa
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: kváder ústredné

Rodinný dom z kvádrov. Má 4 izby, kuchyňu, kúpeľňu s WC. Vedľa domu sú skladové priestory - v jednej miestnosti kotol na tuhé palivo a sklad dreva, v druhej plynový kotol. viac »

0917 922 956
27 000,- €

ID 8323 Rodinný dom
Encs, Maďarsko
Na predaj rodinný dom Encs, Maďarsko
Výmera: 695 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno mestská áno kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál:

Novostavba rodinného domu z Ytongu. Na prízemí je predsieň, veľká hala, jedna veľká samostatná izba, kuchyňa, kúpeľňa s WC, východ na vonkajšiu terasu. Na poschodí sú 4 izby a príprava na veľkú kúpeľňu. Kúrenie je zatiaľ riešené pieckami na tuhé palivo, ale všetky rozvody sú umiestené v stenách, treba iba kúpiť kotol na aké palivo chcete riešiť kúrenie. Na prízemí sú plávajúce podlahy a dlažba, na poschodí je iba betón. Treba dokončiť vonkajšiu terasu. Pozemok je pekný rovný. Dom je v tichom prostredí medzi rodinnými domami. Cena nehnuteľnosti je iba informatívna vzhľadom na pohyblivosť kurzu.

0917 922 956
57 000,- €

ID 8309 Rodinný dom
Encs, Maďarsko
Na predaj rodinný dom Encs, Maďarsko
Výmera: 1000 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno obecná áno kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: kváder ústredné

Rodinný dom v tichej lokalite mestečka Encs. Dom má predsieň, 3 izby, kuchyňu, komoru, kúpeľňu, WC. Celý je podpivničený. V suteréne je kotol na tuhé palivo, elektrický bojler na teplú vodu a skladovací priestor na drevo. Pozemok je upravený, rovinatý. Vedľa domu sú 4 garáže. Na pozemku je aj studňa. Cena nehnuteľnosti je iba informatívna vzhľadom na pohyblivosť kurzu.

0917 922 956
49 500,- €

ID 8267 Rodinný dom
Hejce, Maďarsko
Na predaj rodinný dom Hejce, Maďarsko
Výmera: 1100 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno obecná nie nie
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál:

Na predaj kamenný rodinný dom postavený na pozemku o výmere 1100m2 a zastavanou plochou 125 m2 (36,7m x 5,5m). Dom má škridľovú strechu. IS - elektrina, voda, plyn a odpad nie sú v dome zavedené. Dom má 4 izby a predizbu a 4 vchody. Jeden vchod do kuchyne a sprc. kútu, druhý vchod do bývalej maštale a tretí vchod vedie k vonkajšiemu posedeniu. Cena nehnuteľnosti je iba informatívna vzhľadom na pohyblivosť kurzu.

0917 922 956
17 500,- €

ID 8130 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Boldogkoújfalu, Maďarsko
Výmera: m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno obecná áno žumpa
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál:

Starší kamenný dom s 2 izbami, kuchyňou, kúpeľňou a WC. Vedľa domu je letná kuchyňa, v ktorej je pec na pečenie chleba. Na dvore je aj studňa. Hospodárske časti vedľa domu sa dajú prestavať na vonkajšie posedenie. Na pozemku sú rodiace ovocné stromy. Cena nehnuteľnosti je iba informatívna vzhľadom na pohyblivosť kurzu.

0917 922 956
19 000,- €

ID 8207 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Vilmány, Maďarsko
Výmera: 1800 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno obecná nie žumpa
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: tehla lokálne-tuhé palivo

Tehlový menší rodinný dom so škridľovou strechou. Má kuchyňu s jedálenskou časťou, 2 izby a kúpeľňu s WC. Kúrenie je lokálne na tuhé palivo. Pozemok je pekný, upravený. Vedľa domu je aj letná kuchyňa a veľká vínna pivnica.

0917 922 956
19 300,- €

ID 8184 Rodinný dom
Vizsoly, Maďarsko
Na predaj rodinný dom Vizsoly, Maďarsko
Výmera: 800 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno obecná áno žumpa
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál:

Čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom. Má 3 izby, kuchyňu bez zariadenia, kúpeľňu, WC, komoru a predsieň. V dome nie je riešené kúrenie - treba kotol - podľa zváženia nového majieľa kúrenie na plyn, tuhé palivo, alebo elektrinu. V stenách sú pripravené konzoly na radiátory. V podlahe v kuchynskej časti a kúpeľni je podlahové kúrenie, ktoré sa napojí na kotol. Podlahy sú dokončené - plávajúce a dlažba. Dom je zateplený, okná a dvere neboli menené. Pozemok je rovinatý.

0917 922 956
40 000,- €

ID 8177 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Boldogkovarujfalu, Maďarsko
Výmera: 1100 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno obecná áno žumpa
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál:

Starší kamenný rodinný dom s veľkou záhradou s ovocnými stromami. Dom je na užšom, ale veľkom pozemku. Má 2 izby, kuchyňu, kúpeľňu s WC. Vedľa sú ďalšie hospodárske časti, z ktorých sa dajú vytvoriť izby. Oproti domu je letná kuchynka, v ktorej je funkčná pec na pečenie chleba. Dom potrebuje rekonštrukciu. Na dvore je studňa, v dome je voda z obecného vodovodu. Cena nehnuteľnosti je iba orientačná vzhľadom na pohyblivosť kurzu.

0917 922 956
13 000,- €

ID 8154 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Vilmány, Maďarsko
Výmera: 814 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno obecná áno žumpa
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: tehla

Novší tehlový dom s plastovými oknami a vonkajšími dverami. V dome sú 3 izby, predizba, jedálenská časť, kuchyňa, kúpeľňa, WC a špajza. Kúrenie je plynovými gamatkami a pecou na tuhé palivo. Na podlahe je dlažba a plávajúce podlahy. Cena nehnuteľnosti je iba informatívna vzhľadom na pohyblivosť kurzu.

0917 922 956
43 000,- €

ID 5571 Rodinný dom
Méra, Maďarsko
Na predaj rodinný dom Méra, Maďarsko
Výmera: 958 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
90 m2 áno obecná áno kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: tehla plyn aj tuhé palivo

Novostavba RD s 3 izbami, kuchyňou riešenou americkým systémom spojenou s halou, modernou kúpelňou. Kúrenie je riešené centrálne plynom a, krbom na tuhé palivo. Dvor je upravený. Dom bol v roku 2006 zateplený. Cena nehnuteľnosti je iba informatívna vzhľadom na pohyblivosť kurzu.

0917 922 956
53 000,- €

ID 7946 Rodinný dom
Hejce, Maďarsko
Na predaj rodinný dom Hejce, Maďarsko
Výmera: 1800 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno obecná nie žumpa
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál:

Starší kamenný dom s 3 izbami, kuchyňou, WC na veľkom pozemku. Vedľa domu je veľká hlboká vínna pivnica. Dedina je v prekrásnom horskom prostredí bez problémových občanov. Cena nehnuteľnosti je iba informatívna vzhľadom na pohyblivosť kurzu.

0917 922 956
31 000,- €

ID 7945 Rodinný dom
Hejce, Maďarsko
Na predaj rodinný dom Hejce, Maďarsko
Výmera: 1800 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno obecná nie žumpa
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál:

Starší rodinný dom bez zavedenej vody do domu. Má 2 izby a kuchyňu. Zaujímavé sú obrovské vínne pivnice nielen pod celým domom, ale aj pod pozemkom. Obec je v prekrásnom horskom prostredí bez neprispôsobivých občanov. Cena nehnuteľnosti je iba informatívna vzhľadom na pohyblivosť kurzu.

0917 922 956
16 000,- €

ID 7001 Rodinný dom
Tarcal, Maďarsko
Na predaj rodinný dom Tarcal, Maďarsko
Výmera: 571 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
120 m2 áno obecná áno žumpa
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: ústredné plynové

Gazdovský typ rodinného domu s dvomi vchodmi. Väčšia časť domu bola zvnútra zrekonštruovaná - 2 izby, kuchyňa, kúpeľňa, WC a komora. Druhá je čiastočne zrekonštruovaná. Výmera pozemku je 571 m2. Cena nehnuteľnosti je iba informatívna vzhľadom na pohyblivosť kurzu.

0917 922 956
17 500,- €

ID 6920 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Hernádbúl, Maďarsko
Výmera: 1160 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
120 m2 áno obecná áno kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: plynové ústredné

Zateplená tehlová novostavba s obývačkou spojenou s kuchyňou, a 2 samostatnými izbami, 2x WC ,2x kúpeľňa.Vedľa domu je garáž s automatickou bránou 38 m2, a terasa o výmere 30 m2. Na pozemku je prameň s pitnou vodou. Cena nehnuteľnosti je iba informatívna vzhľadom na pohyblivosť kurzu.

0917 922 956
71 000,- €

ID 7863 Rodinný dom
Na predaj rodinný dom Mogyoroska, Maďarsko
Výmera: m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno obecná áno žumpa
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: podlahové plynové -P

Novostavba rodinného domu s ešte nedokončeným podkrovím, ktoré je pripravené na zobytnenie. Nachádza sa v novej vilovej štvrti v peknom prostredí. V dome sú použite nadštandardné materiály, majitelia si to stavali pre seba, ale z vážnych dôvodov ho nevedia dokončiť. Na prízemí je veľká garáž, kotolňa, vstupná predsieň s veľkými zabudovanými skriňami, veľká hala s mramorovým krbom spojená s americkým typom kuchyne, východ na veľkú zastrešenú zadnú terasu a jedna izba, kúpeľňa s WC a samostatné WC. Po mramorových schodoch sa vchádza na podkrovnú časť domu, kde je zatiaľ jeden veľký nedokončený otvorený priestor, kde je možné urobiť 5 samostatných izieb so sociálnym zariadením. Vonku je príprava na vonkajšie posedenie, vybetónované stĺpy-drevené hranoly sú zakúpené, iba nie sú namontované. Taktiež je zakúpený kameň na príjazdovú cestu, dlažba na terasy, a iný materiál. Kúrenie je podlahové, ústredné na PB plyn. Kotol je obojživelník. Cena nehnuteľnosti je iba informatívna vzhľadom na pohyblivosť kurzu.

0917 922 956
107 000,- €

ID 8045 Rodinný dom
Kéked, Maďarsko
Na predaj rodinný dom Kéked, Maďarsko
Výmera: 2400 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno obecná áno kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: kameň

Pekný zrekonštruovaný dom v tichej lokalite. Má 2 veľké izby, predsieň, presklennú verandu, šatník, kuchyňu, z ktorej je vchod do pivnice, kúpeľňu s WC. V dome je zavedená obecná voda, ale na pozemku je aj studňa. Súčasťou domu je veľká garáž, z ktorej je vstup na povalu a bývalá hospodárska miestosť. Dom je kamenný, ale novovytvorená presklenná veranda je tehlová so zaujímavo riešeným vysokým stropom. V dome sú repasované drevené podlahy, v nových častiach plávajúce podlahy a v kúpeľni dlažba. Pozemok je veľký s množstvom ovocných stromov. Keďže v pôvodnom dome nebola voda ani kanalizácia, všetky rozvody sú nové, dažďová voda bola zvedená do kanalizácie. Cena nehnuteľnosti je iba informatívna vzhľadom na pohyblivosť kurzu.

0917 922 956
58 000,- €

ID 7551 Ranč
Na predaj Kráľovský Chlmec, Trebišov, Košický kraj
Výmera: 8464 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno studňa nie žumpa
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál:

Veľký oplotený pozemok s vlastnou trafostanicou, generátorom, studňou a filtračným zariadením a úpravou vody vhodný na rôzne účely. Má 3 vstupné brány, samostatne stojacu murovanú dvojgaráž, obmurovaný bazén, vedľa ktorého sú sprchy, WC, príprava na saunu a ďalšie technické a iné miestnosti. Objekty slúžiace na uskladnenie dreva s možnosťou využiť ich ako stajne, alebo inak upraviť. Objekty ako dielne, koterce. Na pozemku je aj dom, slúžiaci na bývanie s veľkou terasou, presklennou verandou, obývačkou spojenou s jedálenskou časťou a kuchyňou. V kuchyni sú všetky spotrebiče. Z kuchyne je špajza. Na prízemí je ešte WC a kúpeľňa. Na poschodí je galéria a 2 samostatné izby. Celý objekt má rôzne využitie, plánované boli rôzne aktivity - to je už na osobný kontakt s maklérom.

0917 922 956

ID 8030 Bytový dom
Výmera: 1378 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
400 m2 áno obecná áno kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: Tehla ÚK - plyn

Na predaj lukratívny bytový dom v krásnej a neporušenej časti Vysokých Tatier postavený okolo roku 1940, zastavaná plocha o výmere 120 m2, 4 podlažia, 3 samostatné byty a 1 podkrovný byt. Byt na prízemí bol zrekonštruovaný cca v roku 2002. Vhodný je po rekonštrukcii na penzión, luxusnú rodinnú vilu, sídlo firmy, prípadne po prístavbe vhodné aj ako hotel. Možnosť dokúpenia stavebného pozemku o výmere 8.290 m2. Platné územné rozhodnutie na výstavbu apartmánových domov a koliby, schválená EIA. Platnosť schváleného územného rozhodnutia je časovo neobmedzená. Projekt je súčasťou kúpnej ceny(500.000,-Eur). Viac info priamo v kancelárii.

400 000,- €

ID 9059 Bytový dom
Na predaj Gelnica, Košický kraj
Výmera: 2624 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno mestská áno čistička
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: tehla plyn

Na predaj novostavba rodinného domu v Gelnici s pekným výhľadom na okolie a mesto. viac »

180 000,- €

ID 9198 Rodinná vila
Regéc, Maďarsko
Na predaj Regéc, Maďarsko
Výmera: 5000 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
600 m2        
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: tehla, Bramac podlahové ústredné +

Nadštandartný dom, rodinná vila, menší penzión, sídlo firmy. Je vzdialený asi 48 km od centra Košíc. Dedina je bez problémových obyvateľov. Nehnuteľnosť je z tehál, zateplená, na steche je Bramac. Kúrenie je podlahové - ústredné s kotlom na drevené pelety a prídavným kotlom na tuhé palivo pre radiátory. Teplú vodu zabezpečujú 2 bojlery. Tento objekt má 2 veľké terasy, vonku veľké zastrešené posedenie, pec, gril, 2 pivnice - vínnu a na uskladnenie zelenin a podobne. Je tu dvojgaráž. Na prízemí je predizba, hala s barovým pultom, veľká zasadačka, pracovňa s trezorom a kamerovým systémom pre zabezpečenie celého objektu, 2 sauny s WC a sprchou, 2x WC s umývadlami, veľká kuchyňa v tvare L kompletne zariadená s drevenou na mieru robenou linkou. Na prvom poschodí je hala s kozubom s východom na terasu zariadená kvalitným nábytkom, koženou gaučovou súpravou,klavírom, menším barom, kúpeľňa s WC a zvlášť WC, a dve izby. Na ďalšom poschodí sú 4 izby, terasa a sociálne zariadenia. Z terasy je vchod do dvoch apartmánov s vlastými sociálnymi zariadeniami. Celý objekt a jeho oklie je upravené. Nehnuteľnosť sa predáva so zariadením, vybavením kuchyne... Cena nehnuteľnosti je dohodou. Okolie je raj pre poľovníkov.

0917 922 956
1,- €

Do pozornosti

Z dôvodu, aby sme k Vám boli bližšie, meníme naše priestory. Od 01.07.2013 nás nájdete na novej adrese Južná trieda č.25 Košice.

villa kosice vizualizacia
OC Cassovia