http://klreality.sk
SK EN

Referencie od klientov

Stavebný pozemok Vyšná Hutka, Košice - okolie

Pri predaji pozemku začiatkom roka 2014 sme oslovil realitnú kanceláriu Kolesár a Lagin, konkrétne p. Lagina. Keďze sme už s nimi v milulosti spolupracovali a s prístupom sme boli spokojní, obrátili sme sa na p. Lagina aj tentoraz. Pri predaji pozemku začiatkom roka 2014 sme oslovil realitnú kanceláriu Kolesár a Lagin, konkrétne p. Lagina. Keďže sme už s nimi v minulosti spolupracovali a s prístupom sme boli spokojní, obrátili sme sa na p. Lagina aj tentoraz. Na predaj sme ponúkali väčší pozemok. Pán Lagin nám navrhol spôsob predaja tak, aby sa pozemok predal úspešne. Proces predaja pozemku prebehol vo veľmi krátkom čase, hladko a bez komplikácií. Odporúčame všetkým, ktorí uvažujú o kúpe alebo predaji nehnuteľnosti osloviť túto RK.

Nora a Marián Š.
Máj2014


Stavebný pozemok Vyšná Hutka, Košice - okolie

Pri kúpe pozemku som telefonicky oslovil realitnú kamceláriu Kolesár a Lagin, kde hneď od prvého kontaktu s p. Laginom bolo jasné, že sa jedná o odborníka na mieste a jeho služby poskytnuté s kúpov pozemku prekonali všetky moje očakávania. Informácie mi boli podávané vždy veľmi rýchlo, aj mimo pracovného času a hlavne s milým a ľudským prístupom. Vrele odporúčam všetkým, ktorí uvažujú o kúpe alebo predaji svojej nehnuteľnosti.

Róbert P.
Máj2014


Stavebný pozemok Rákoš, Košice - okolie

Pri kúpe pozemku sme spolupracovali s realitnou kanceláriou Kolesár a Lagin. S prácou pána Lagina sme boli veľmi spokojní. Odporúčame služby tejto realitnej kancelárie v plnej miere. Dôkazom je aj, že v prípade vzniknutých problémov zo strany predávajúcich bolo jednanie realitného makléra veľmi rýchle a efektívne. Ďakujeme.

Veronika a Štefan P.
Február2014


2 izbový byt Tatranská, Staré mesto, Košice I

Predávali sme byt v Košiciach na diaľku (žijeme v zahraničí). Pri výbere z realitných maklérov bez váhania padla voľba na pána Tomáša Kolesára a ukázala sa ako správna voľba. Na jedinej schôdzke sme prebrali úplne všetky detaily predaja, preto sme mohli kľudne odcestovať. Odvtedy sa potrebné záležitosti ohľadne predaja bytu riešili iba e - mailovou cestou. Pravidelne nás informoval e - mailom, alebo telefonicky o priebehu predaja bytu. Predaj bytu prebehol bez problémov a k našej spokojnosti. Môžeme všetkým doporučiť pána Kolesára ako realitného makléra s veľkými skúsenosťami a prehľadom a príjemným jednaním.

Adriana M. s rodinou
Január2014


4 izbový byt Húskova, KVP, Košice II

Keďže sme využili služby realitnej kancelárie Kolesár a Lagin pri predaji nášho menšieho bytu a boli sme nadmieru spokojní, rozhodli sme sa na túto realitnú kanceláriu obrátiť aj pri kúpe väčšieho bytu. Pán Lagin nám pomohol nájsť náš nový domov. Vykonaná práca a služby poskytnuté pánom Laginom prekonali všetky naše očakávania. Informácie nám boli podávané vždy veľmi rýchlo a s milým, ľudským prístupom. Vrele odporúčam všetkým, ktorí uvažujú o kúpe alebo predaji svojej nehnuteľnosti.

Vierka a Zdeno S.
Október2013


3 izbový byt Čordákova, KVP, Košice II

Rada by som sa poďakovala realitnej kancelárii Kolesár a Lagin, konkrétne pánovi Laginovi za veľkú pomoc pri predaji nášho 3 izbového bytu. V priebehu krátkej doby sa p. Laginovi podarilo nielen nájsť serióznych záujemcov, ale aj pomôcť im pri riešení špecifických problémov s úverovaním nákupu nehnuteľnosti. Táto realitná kancelária je z hľadiska prístupu a profesionality skutočne odzrkadlením férového, ľudského, odborného a najmä efektívneho spôsobu práce.

Vierka a Zdeno S.
September2013


2 izbový byt Obrancov mieru, Sever, Košice I

Touto cestou by sme chceli vyjadriť spokojnosť s prácou Vašej realitnej kancelárie, s profesionálnym a ústretovým prístupom pána Lagina. Ďakujeme za pomoc pri vyhľadaní kupca a vybavení všetkých náležitostí spojených s predajom bytu v krátkom čase.

Katarína s rodinou.
Marec2013


2 izbový byt Pražská, Západ, Košice II

"V septembri 2011 sa nám naskytla možnosť kúpiť 3 izbový byt v tom istom vchode, čo sme privítali, keďže sme s lokalitou spokojní. Potrebovali sme predať náš pôvodný 2 izbový byt, kúpiť a zrekonštruovať 3 izbový a celé to zorganizovať v priateľnom čase pre všetky zúčastnené strany. Chceme sa týmto poďakovať realitnej kancelárii Kolesár a Lagin, ktorí nám našli serióznych kupcov, terajších naších dobrých susedov, do 5 dní, pomohli nám s prípravou zmlúv a s ostatnými náležitosťami spojenými s predajom".

Slávka a Rudolf M.
December2011


firstprev1nextlast