Hľadanie
ok

Do pozornosti

Vybavíme hypotekárny úver v maďarských bankách na tam zakúpenú nehnuteľnosť.

oddargov budova
villa kosice vizualizacia

Podnikateľské objekty - Predaj - Košický kraj

ID 6936 Budova
Lokalita: Sečovce Košický kraj
Výmera: 870 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno mestská áno kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: tehla, kváder

Murovaná budova na hlavnom ťahu v Sečovciach, bola renovovaná pred 3 rokmi s 1 ročnou prístavbou. V budove bola prevádzka potravín a v novej prístavbe kaderníctvo. Strecha je pôvodná s projektom na nadstavbu podkrovného bytu alebo kancelárie, strešná krytina je v cene aj strešné okná (lakoplastovaný plech). Kompletné siete, predajný priestor 50 m2, sklad + sociálka 25 m2, kaderníctvo 50 m2 so samostatným vchodom, zásobovanie alebo vjazd do dvora autom aj nákladiakom. Zastavaná plocha 373 m2, záhrada 497 m2. Dobrá poloha aj parkovanie pred budovou. Na pozemku možnosť ďalšej stavby. Predaj s komplet vybavením aj bez.

Telefón: Cena: 95 000,- €

ID 7159 Budova
Lokalita: Somotor Košický kraj
Výmera: 1117 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
108 m2        
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál:

Na predaj dvojpodlažný, čiastočne podpivničený administartívno-prevádzkový objekt v centre obce Somotor, v blízkosti Tokajskej vinohradníckej oblasti. Objekt, postavený v roku 1976, je napojený na verejné rozvody inžinierskych sietí. Zastavaná plocha 1117 m2 (125 m2). Celková úžitková plocha 108 m2. Cena 10.124,00,- €.

Telefón: Cena: 10 124,- €

ID 7164 Budova
Lokalita: Plešivec Košický kraj
Výmera: 422 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
48 m2        
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál:

Na predaj prízemný objekt s pozemkom v obci Plešivec, s prístupom po spevnenej verejnej komunikácii. Celková plocha 422 m2. Úžitková plocha 48,04 m2. Cena 3.253,- €.

Telefón: Cena: 3 253,- €

ID 3342 Budova
Lokalita: Sečovce Košický kraj
Výmera: 2100 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2        
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál:

Zastavaná plocha 600 m2, IS - komplet, čiastočne podpivničená, murovaná hala (12,6 x 48 x 3m), 10 m výška, Prízemie: hala, sociálky, sklad, Podkrovie: 3 izb. byt, miesto v podkroví na sklad s vysokou nosnosťou. Cena dohodou.

Telefón: Cena: 173 000,- €

ID 5619 Budova
Lokalita: Veľké Kapušany okres Michalovce Košický kraj
Výmera: 3670 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno mestská áno kanál
Počet
izieb:
15 Kúrenie
Materiál: kotolňa

Objekt bývalého kláštora prístupný z dvoch strán po kompletnej rekonštrukcii s novým výťahom aj pre imobilných, postavená z tvárnic Ytong, priečky sú z tehál a strecha pokrytá kanadským šindlom. V kaplnke a jedálni je podlahové kúrenie. Troj podlažná budova s parkom a kaplnkou v ktorej sa konajú bohoslužby, sa predáva s kompletným zariadením /inventár kaplnky a budovy/. Budova je vhodná na domov dôchodcov, penzión atď. Počet izieb 15 /dvojlôžkové s umývadlom/. Vlastná studňa, kompletné siete. Cena dohodou.

Telefón: Cena: 410 000,- €

ID 3170 Budova
Lokalita: Ružín-Rolova Huta Košický kraj
Výmera: 250 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
  m2 áno studňa nie žumpa
Počet
izieb:
7 Kúrenie
Materiál: el. ohrievače, krb

Pozemok o výmere 250 m2, budova 197 m2, kúrenie krbová vložka alebo elektricky ohrievačmi, nová škridlová strecha podkrovie prázdne a nevyužité. Budova má 7 miestností, slúžia pre pohostinstvo, výčap, hlavná miestnosť pre zákazníkov, 3 x sociálne zariadenia, podpivničený sklad, vonkajšia terasa s posedením. Objekt s pozemkom sa nachádza pri vodnej ploche a pri železničnej trati. Po úpravách vhodné aj ako rodinný dom, chata, ubytovacie zariadenie.

Telefón: Cena: 50 000,- €

ID 7433 Priemyselný areál
Lokalita: Rožňava Košický kraj
Výmera: 32561 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2        
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál:

Na predaj priemyselný areál nachádzajúci sa v intraviláne mesta Rožňava. Vynikajúca poloha zabezpečuje trvalú reklamu pre akýkoľvek druh reklamy, keď denne v oboch smeroch medzinárodnej cesty prejde 12 - 20000 vozidiel za 24 hodín v oboch smeroch, meranie prevedené vlastnými zamestnancami, možnosť zriadenia obchodného domu, čerpacej stanice. Je to smer na Poprad – Tatry, Košice- Bratislava, preto sa uvedený pozemok radí za vysoko-lukratívny. Uvedený pozemok je vyňatý z pozemkového fondu. Je to stavebný pozemok (sú vydané stavebné povolenia, na vjazd a výjazd z areálu na hlavnú cestu, sú vydané stavebné povolenia na zástavbu celého areálu podľa vlastných potrieb, teda s okamžitou realizáciou výstavby). Celková výmera pozemku je 32.561 m². Vedľa pozemku je možnosť odkúpenia susedného pozemku o výmere 36.000m². Celý pozemok je oplotený vlnitým plechom, vlastné trafo s rozvodmi elekrickej energie vo všetkých skladových priestoroch, celý areál je napojený na hlavnú kanalizačnú sieť, cesty sú spevnené cestnými panelmi, zabudovaný je aj septik (50 tonový), vlastná studňa. Na pozemku sa nachádzajú zastavané sklady Jeseníckeho typu zateplené, (vhodné aj pre potravinársku výrobu), troj – loď, stredná hala, priebežná o rozmeroch 15x 45m, dve lode s prepojením so strednými rozťahovacími dvermi rozmerov 2 x 45m, celkovej vnútornej výmere o rozmeroch 45x45m, za prenájom uvedeného spevneného podlahového priestoru, kde váha zaťaženia je počítaná na 1 m², 10.000 kg/1m², vnútorná výška je 6 m. Uvedené skladové priestory sú z troch strán zabezpečené rampou, prístreškom z dvoch strán, nakladacej a vykladacej časti, teda z čelnej strany. Zo zadnej strany je možný vjazd kamiónov do všetkých troch skladových lodí. Vonkajšie spevnené plochy, vyložené cestnými panelmi, nezastrešené priestory, ohradené o rozmeroch 50x50m s prístreškom o rozmeroch 12x30m. Skladové polooblúkové priestory typu krechta o rozmeroch 12x45m x 2 kusy zateplené, vhodné aj na uskladnenie zeleniny, zemiakov, teda na potravinársku prvovýrobu, spevnené podložie betónové plochy, výšky 6m, z možným vstupom dvoch kamiónov za sebou, teda celkovo v obidvoch krechtách štyri kamióny. Cena dohodou.

Telefón: Cena:

ID 3150 Hotel
Lokalita: Slovenský Raj (lok. Čingov) Košický kraj
Výmera: 5202 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
  m2 áno obecná áno kanál
Počet
izieb:
0 Kúrenie
Materiál:

Hotel FLÓRA - 3 km od Spiš. Novej Vsi, zastavaná plocha 3127, úžitková 8329, 3* hotel, rekonštrukcia prebehla v roku 2004. V hoteli sa nachádza krytý bazén v pôvodnom stave, ktorý je možné prestavať na rekreačné apartmány (do 100 ap. jednotiek) na základe projektu. Kapacita hotela je 70 lôžok, v areáli sú 2 tenisové kurty. V areáli hotela je možné vystavať športové a relaxačné centrum na základe projektu so stavebným povolením. Cena dohodou.

Telefón: Cena: 0,- €

ID 4884 Hotel
Lokalita: Gelnica Košický kraj
Výmera: m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno studňa nie žumpa
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál:

Horský hotel skapacitou cca 40 lôžok. Nutná rekonštrukcia. Pri hotely sa nechádzajú lyžiarske vleky. Hotel je v peknom prostredí.

Telefón: 0917 922 956 Cena: 169 000,- €

ID 7240 Penzión
Lokalita: Zemplínska Šírava- Kamenec Košický kraj
Výmera: 244 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
488 m2        
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál:

Ponúkame na predaj v rekreačnej oblasti Zemplínska Šírava funkčný penzión o kapacite 36 lôžok v apartmánoch s kuchynským kútom, sociálnym zariadením a balkónmi. Vlastným reštauračným zariadením s barom, krytou terasou, kozubom a kuchyňou. Má 9 dvojposteľových izieb, bar a krytú terasu s grilom. Izby majú vlastné sociálne zariadenie, vstavané skrine, dve postele, nábytok s rozkladacím gaučom, kuchynský kút, loggiu so záhradným nábytkom a výhľadom na Šíravu.

Telefón: Cena:

ID 5940 Penzión
Lokalita: Veľké Kapušany Košický kraj
Výmera: 3670 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno studňa áno kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: tehla

Objekt bývalého kláštora prístupný z dvoch strán pozemok celkovo 3670 m2 po kompletnej rekonštrukcii s novým výťahom aj pre imobilných, postavená z tvárnic Ytong, priečky sú z tehál a strecha pokrytá kanadským šindlom. V kaplnke a jedálni je podlahové kúrenie. Troj podlažná budova s parkom a kaplnkou v ktorej sa konajú bohoslužby, sa predáva s kompletným zariadením /inventár kaplnky a budovy/. Budova je vhodná na domov dôchodcov, penzión atď. Počet izieb 15 /dvojlôžkové s umývadlom/. Vlastná studňa, kompletné siete. Cena dohodou.

Telefón: Cena: 410 000,- €

ID 6223 Penzión
Lokalita: Trnava pri Laborci Košický kraj
Výmera: 4800 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno mestská áno kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: kváder, tehla

Zrekonštruovaný rodinný penzión s novou prístavbou v kľudnej časti pri Šírave (3km) a Vinnom jazere (4km), obec je bezproblémová. Súčasťou pozemku je veľké parkovisko, popri pozemku tečie potok. Nutné dokončovacie práce na pozemku, altánku, fasáde (zateplenie).Penzión sa skladá zo staršej časti a novej prístavby. V staršej časti je: hlavná časť na sedenie s krbom a barom, poľovnícky salónik, diskotéková miestnosť, kuchyňa s WC pre personál, kancelária s kúpeľňou a WC, sklad, 2x WC (pre pánov a dámy), rampa zo zadnej časti. V novej časti je: 5 dvojposteľových izieb s vlastnou kúpeľňou a WC. Penzión je vykurovaný plynovým kotlom a staršia časť aj v kombinácii s teplovzdušným krbom. Na dvore je uzatvorené parkovisko, posedenie, nedokončený altánok (možnosť dokončiť bar), samostatná stavba s WC pre pánov a dámy a so skladom (dá sa využiť napríklad pri zakáľačkách). Možnosť dorobenia podkrovia (rozšíriť ubytovacie kapacity). Strecha objektu je z poplastovaného plechu. Ako bonus je na začiatku obce montovaná hala o výmere 850m2, ktorá sa dá využiť na chov koní, strelnica.... (bonus platí len pri aktuálnej cene).

Telefón: Cena: 380 000,- €

ID 4777 Iné
Lokalita: Michalovce Košický kraj
Výmera: 10000 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2        
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál:

Multifunkčný objekt s 3 výrobnými halami -zateplené s vlastnou kotolňoou, 2 administratívne budovy a kaštieľom - kultúrna pamiatka a prislúchajúci park. Možnosť sprostredkovania EUROFONDOV.

Telefón: 0917 922 956 Cena:

ID 7564 Iné
Lokalita: Kráľovský Chlmec Košický kraj
Výmera: 8464 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno studňa nie žumpa
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál:

Veľký oplotený pozemok s vlastnou trafostanicou, generátorom, studňou a filtračným zariadením a úpravou vody vhodný na rôzne účely. Má 3 vstupné brány, samostatne stojacu murovanú dvojgaráž, obmurovaný bazén, vedľa ktorého sú sprchy, WC, príprava na saunu a ďalšie technické a iné miestnosti. Objekty slúžiace na uskladnenie dreva s možnosťou využiť ich ako stajne, alebo inak upraviť. Objekty ako dielne, koterce. Na pozemku je aj dom, slúžiaci na bývanie s veľkou terasou, presklennou verandou, obývačkou spojenou s jedálenskou časťou a kuchyňou. V kuchyni sú všetky spotrebiče. Z kuchyne je špajza. Na prízemí je ešte WC a kúpeľňa. Na poschodí je galéria a 2 samostatné izby. Celý objekt má rôzne využitie, plánované boli rôzne aktivity - to je už na osobný kontakt s maklérom.

Telefón: 0917 922 956 Cena:

ID 7051 Iné
Lokalita: Viničky Košický kraj
Výmera: 46694 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2        
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál:

Na predaj bývalé kúpele HATFA vo Viničkách, krásne tiché prostredie, 46 694m2 pozemok, vhodné na agroturistiku, dom pre seniorov.., na pozemku vyviera minerálny prameň, budova-nutná rekonštrukcia. IS: voda prameň, studňa, elektrika 250m od domu, žumpa. Dom ma suterén určený na saunu, kúpelne. Na pozemku sú základy na dve chatky a zastavaná plocha po bývalej usadlosti.

Telefón: Cena: 199 000,- €

ID 3083 Iné
Lokalita: Čiernohorské kúpele Nálepkovo Košický kraj
Výmera: 17500 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
  m2 áno obecná áno kanál
Počet
izieb:
0 Kúrenie
Materiál:

Čiernohorské kúpele majú inštalované ústredné kúrenie na tuhé palivo, vlastný zdroj pitnej vody, čističku odpadových vôd, trafostanicu, 3 veľké garáže, priestory pre práčovňu, dielne, saunu, triedy na vyučovanie,.. nachádzajú sa v nad. výške 750 m, výborné klimatické podmienky, primerane vlhký a čistý vzduch, bohaté športové využitie, nádherná príroda, momentálne sú kúpele zavreté, nevyužívajú sa, vhodné sú však na ozdravovňu, domov dôchodcov, rekreačné stredisko,....

Telefón: Cena: 600 000,- €

ID 6178 Iné
Lokalita: Sečovská Polianka Košický kraj
Výmera: 1250 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
320 m2 áno studňa áno žumpa
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: tehla,kváder plyn

Predám prevádzku malej pekárne so zastavanou plochou 320 m2 s 12,5-ár pozemkom, vlastnou predajnou, tradičnou technológiou, pri frekventovanej ceste (VT, HE, MI, TV, KE). Možnosť parkovania. Na pozemku je možnosť rozšírenia výrobných a skladovacích priestorov. Pec na chlieb je plynová - automatika. V zázemí sú šatne, sociálne zariadenia, sklady. Voda je momentálne riešenánzo studne a odpad je žumpa - pri dome je obecná voda, a v dedine je kanalizácia vo výstavbe.

Telefón: 0917 922 956 Cena: 71 000,- €

ID 4791 Iné
Lokalita: Vinné Košický kraj
Výmera: 6549 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno obecná áno kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál:

Kaštieľ vo Vinnom pri Michalovciach. Ku kaštieľu je možnosť dokúpiť 300 hektárov lesa. Cena lesa je 1 mil. € (30 miliónov). Kúpa lesa nie je podmienkou. Blízko kaštieľa sa nachádza Vinianske jazero. Rozmery pozemku spolu sú 6 549 m2. Zastavaná plocha 1 796 m2. Ďalšie budovy patriace k pozemku majú 571 m2 zastavanej plochy. Záhrada má 4 182 m2. Nehnuteľnosť je nutné zrekonštruovať, bola začatá renovácia. Je vydané stavebné povolenie na rekonštrukciu. Strecha medená plechová. Objekt je vhodné využiť ako penzión, sídlo firmy na sympózia, prezentácie firiem a pod.

Telefón: Cena: 500 000,- €

ID 3447 Iné
Lokalita: Jaklovce - okr. Gelnica Košický kraj
Výmera: m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno mestská áno žumpa
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: pálená tehla

Pozemok vedený ako zastavané plochy a nádvoria o výmere 6273 m2. Pri kaštieli nie sú žiadne hospodárske budovy, pred budovou je spevnené parkovisko s asfaltovým povrchom. Za budovou je záhrada s okrasnými drevinami. Budova má 2 nadzemné podlažia, 2 podzemné, 2 podkrovné. Na objekt je možné použiť dotáciu z euro fondov.

Telefón: Cena: 1 000 000,- €

ID 7145 Výrobno - skladové priestory
Lokalita: Priemyselná Košický kraj
Výmera: 4023 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2        
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál:

Ponúkame na predaj podnikateľský areál v Michalovciach v blízkosti hlavného ťahu E 50 Močaranskej ulici. Na pozemku sa nachádza plechová hala o výmere 438 m2, budova-vrátnica v blízkosti ktorej je váha.

Telefón: 0917 922 954 Cena: 450 000,- €

ID 2756 Skladové priestory
Lokalita: Rožňava Košický kraj
Výmera:   m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
  m2 áno obecná áno kanál
Počet
izieb:
0 Kúrenie
Materiál: ÚK - plyn, gamatky

Výmera zastavanej plochy: 1586 m2, kotolňa: 76 m2, IS – komplet, jednopodlažná, samostatne stojaca hala s prístavbou (dvojpodlažná, s učebňami a hyg. zariadením), hala pozostáva z konštrukčného systému POMS – kovový nosný systém so zvislými vodorovnými stenami, strecha je plochá, krytina – pozinkovaný plech, okná sú jednoduché, oceľové, vráta oceľové. Výška haly je 7,3 m. Prístavba je murovaná, dvere plné hladké a presklené, hygienické priestory – sprchy a WC sú opatrené keramickým obkladom a dlažbou, strecha je plochá, vstup do prístavby je riešený z haly. Hala bola využívaná na skladovanie hutného materiálu a prístavba ako učebne odborného učilišťa, voľná.

Telefón: Cena: 405 000,- €

Objekty podľa typu

Objekty podľa lokality