http://klreality.sk/en/
SK EN
0
?X

Flats - Sale - Prešov region

ID 8036 2 rooms flat
For sale 2 bedrooms flat Smokovec časť Sibír, Prešovský kraj
Size: 60 m2 Floor: 1/3
Material: porotherm s loggiou

Na predaj 2 izbový byt v Tatrách - Smokovec časť Sibír. Byt o výmere 60 m2 s loggiou. Nachádza sa na 1/3 poschodí bez výťahu. Vlastníctvo OV. V byte sú nové stúpačky, murované jadro, plávajúca podlaha, nová kuch. linka z masívnej jelše, plastové okná...

87 500,- €

ID 6133 2 rooms flat
For sale 2 bedrooms flat Vyšné Hágy, Prešovský kraj
Size: 42 m2 Floor: 4/4
Material: panel balkón zasklený

Pôvodný stav,zasklený balkón+nábytok slovenský ťažký, bez výťahu.

51 000,- €

ID 8125 3 rooms flat
For sale 3 bedrooms flat Tatranská Štrba, Prešovský kraj
Size: 65 m2 Floor: 5/6
Material: Balkón 8m2

Na predaj apartmán v krásnom vysokohorskom prostredí Tatranskej Štrby na 1/6 poschodí o výmere 36m2+ 8m2 plocha balkóna. Apartmánový dom bol sklolaudovaný v roku 2011, má 6 podlaží. Na výstavbu boli použité stavebné materiály vysokej kvality. Atraktívne architektonické riešenie stavby. Veľké parkovacie boxy v podzemných garážach. Mimoriadne výhodná investícia pri zakúpení apartmánu firmou (platcom DPH) – zákonné právo na uplatnenie odpisov a vrátenie DPH. Tatranská Štrba má vynikajúce cestné, železničné i letecké dopravné spojenie. V blízkosti sú rôzne atrakcie – aquaparky v Poprade a Liptovskom Mikuláši, lyžiarske vleky.

118 800,- €

ID 7933 more rooms flat
For sale more bedrooms flat Tatranská Štrba, Prešovský kraj
Size: m2 Floor:
Material: s balkónom

Na predaj apartmány v krásnom vysokohorskom prostredí Tatranskej Štrby. Apartmánový dom bol sklolaudovaný v roku 2011, má 6 podlaží a poskytuje apartmány o výmere od 36m2 do 190m2, súčasťou každého apartmánu je aj balkón. Ceny apartmánov sa pohybujú od 46.750,- Eur do 106 539,-Eur. Na výstavbu boli použité stavebné materiály vysokej kvality. Atraktívne architektonické riešenie stavby. Veľké parkovacie boxy v podzemných garážach. Ak majiteľ svoj apartmán prenajme, príjem z prenájmu pokryje všetky jeho výdavky vrátane splátky úveru. (možnosť kúpy prostredníctvom výhodného úveru na bývanie). Mimoriadne výhodná investícia pri zakúpení apartmánu firmou (platcom DPH) – zákonné právo na uplatnenie odpisov a vrátenie DPH. Tatranská Štrba má vynikajúce cestné, železničné i letecké dopravné spojenie. V blízkosti sú rôzne atrakcie – aquaparky v Poprade a Liptovskom Mikuláši, lyžiarske vleky.


Search
ok
Do pozornosti

Vybavíme hypotekárny úver v madarských bankách na tam zakúpenú nehnutelnost.

logo ovb
villa kosice vizualizacia
OC Cassovia