http://klreality.sk/en/
SK EN
0
?X
Search
ok

Family houses - Sale

ID 9372 Family house
, Košice I
For sale family house Kavečany, Košice I
Extent: m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes city yes canal
Number
of rooms:
Heating
Material:

Ponúkame na predaj rodinný dom v Košiciach, mestskej časti Kavečany, v jednej z najkrajších lokalít mestských častí mesta Košice, čo sa týka prírody a čistoty ovzdušia.. Rodinný dom bol kolaudovaný 2012, stavebný materiál Porotherm + zateplenie 14cm, sedlová strecha - Bramac. Pozemok RD je na rozlohe cca 8,61árovom pozemku, je čiastočne upravené a nachádza sa na ňom rozostavaná garáž s jedným garážovým státím, kovovou konštrukciou na dokončenie altánku a dokončeným „letným“ domčekom s krbom. RD je z každej strany výborne presvetlený, orientovaný na všetky svetové strany. Má prízemie a dve podlažia. Prízemie je chápané ako samostatná bytová jednotka (možnosť samostatného vchodu) pre rodičov, návštevu, alebo podnájom. Nájdete tu miestnosť pre kuchyňu s potrebnou inštaláciou, obývačku, spálňu, sociálne zariadenie a prípravu na saunu. I. NP má kuchyňu, priestrannú obývačku s jedálenskou časťou spojenou s kuchyňou, WC s kúpeľňou a špajzu. II.NP má tri spálne, WC s kúpeľňou. Stav: obývateľný, mesačné náklady cca 120,-€ . IS: elektrina, plyn, vodovod, odpad ČOV - tlaková . Kúrenie: plynom - radiátory . Energetický certifikát: B. Využitie: rodinný dom s priestorom pre spoločné bývanie s rodičmi, alebo priestor pre podnikateľské aktivity . Iné súčasti: internet, satelit, krb, príprava na saunu, príprava na altánok. Občianska vybavenosť: na úrovni obce, alebo KE. Pri dome je zastávka MHD. Neďaleko aj ZOO a v zime využiteľná ziazdovka na zimné športy. Bližšie informácie a obhliadku tejto nehnuteľnosti, Vám radi sprostredkujeme na telefónnom čísle 0911 188 901.

0911 188 901
230 000,- €

ID 8673 Family house
, Košice I
For sale family house Sever, Košice I
Extent: 286 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
220 m2 yes city yes canal
Number
of rooms:
4 Heating
Material:

Novostavba tehlového radového domu v tichej lokalite v severnej časti mesta. Postavený na pozemku 286 m2. more »

289 000,- €

ID 8362 Family house
Extent: 400 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes city yes canal
Number
of rooms:
5 Heating
Material: Tehla-Porotherm ÚK - plyn

Novostavba rodinného domu z roku 2004 na vynikajúcom a tichom mieste v slepej ulici postavený do svahu, zateplený 10 cm polystyrénom, materiál strechy Bramac, drevené eurookná a vstupné dvere. Prízemie: vstupná hala, dvojgaráž, odkladací priestor, posilňovňa so sprchovým kútom. Poschodie: kuchyňa, obývacia hala s jedálňou(teplovzdušný krb) a s výstupom na terasu a do záhrady, pracovňa, kúpeľňa + WC. Podkrovie: 3 x izba(1 x loggia), kúpeľňa so saunou, WC. Cena dohodou.


ID 5596 Family house
Extent: 260 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes city yes canal
Number
of rooms:
Heating
Material: plynové

750 ročná historická 2 podlažná budova v centre mesta. Celý dom je podpivničený. Pivničné preiestory a prízemie sú komerčne využívané. V dome je veľký 4 izbový byt vykurovaný turbokotlom - medené rozvody. Okná sú z ulice plastové, inde pôvodné. V obývačke je pôvodná drevená podlaha špeciálne morená, krb. Budova má podchod, kde je možné parkovanie viacerých áut ďalej dvor, kde je postavená budova, ktorá sa dá zbúrať a na jej mieste postaviť novú nehnuteľnosť.

0917 922 956
545 000,- €

ID 6564 Family house
Extent: 700 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes city yes canal
Number
of rooms:
Heating
Material: tehla ústredné plynové

Menší zrekonštruovaný 2 izbový RD na veľkom pozemku - možnosť výstavby druhého domu. Dom má 2 izby, kuchyňu, kúpeľňu a WC. Vedľa domu je garáž. Bližšie info v RK.

0917 922 956
245 000,- €

ID 9342 Family house
For sale family house Brnenská, Západ, Košice II
Extent: 249 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
250 m2 yes city yes canal
Number
of rooms:
Heating
Material: tehla

Ponúkame na predaj rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite Košíc – Nad Popradskou v radovej zástavbe, na ulici Brnenská. Nehnuteľnosť sa nachádza v lukratívnom tichom prostredí, vo vilovej štvrti v slepej ulici. Je postavená na pozemku o výmere 249 m2. Zastavaná plocha domu je 90 m2 a úžitková plocha je 250 m2. K domu vedie asfaltová mestská komunikácia. Za domom je slnečná, rovinatá záhrada s možnosťou príjemného posedenia. Dom bol postavený v r. 1985. Je v pôvodnom stave, čím je vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv budúceho majiteľa. Okná a vchodové dvere sú plastové. Vnútorné dvere sú pôvodné, drevené. Je napojený na všetky inžinierske siete. Kúrenie - ústredné plynové, kvalitné liatinové radiátory, voda - mestský zdroj. Konštrukcia domu je tehlová, so sedlovou strechou. Jeho súčasťou je aj veľká garáž. Miesto na parkovanie je aj pred domom. Dispozične riešenie: Prízemie: práčovňa, špajza, sauna, izba tzv. slovenská izba s krbom vrátane udiarne, z ktorej je východ do záhrady, sklad, miestnosť slúžiaca na uloženie záhradného náradia, nábytku a grilov. 1.nadzemné podlažie: vstupná predsieň, chodba z ktorej sa schádza po schodoch dole na prízemie a do garáže, vstup na schodisko horného poschodia, WC, kuchyňa so špajzou, veľká obývačka s východom na terasu, do záhrady. 2.nadzemné podlažie: chodba, 3 izby, kúpeľňa s WC, šatník Dom má dve terasy, jedna orientovaná východne do záhrady, druhá západne na ulicu, s možnosťou vytvorenia zimnej záhrady. V MČ Košice - Západ je výborná občianska vybavenosť: MŠ, ZŠ, stredné školy, pošta, Nemocnica, reštaurácie, nákupné centrá, supermarkety, detské ihriská a dostatok zelene. Na území mestskej časti sa nenachádza priemyselná výroba. V kúpnej cene domu sú zahrnuté aj poplatky súvisiace s predajom (vypracovanie kúpnych zmlúv, poplatky za overenie podpisov u notára, kolky za štandardné návrhy na vklad kúpnych zmlúv do katastra) a samozrejme kompletné právne poradenstvo a servis. Cena je vrátane provízie pre RK. Rodinný dom je možné financovať aj cez hypotekárny úver, s ktorým Vám veľmi rada pomôžem. Odporúčam vidieť. Obhliadku nehnuteľnosti si môžete dohodnúť na tel. č. 0903 317 875 - Vaša realitná maklérka Renáta Kalaninová

0903 317 875
199 000,- €

ID 9340 Family house
For sale family house Ku mlynu, Šaca, Košice II
Extent: 584 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
218 m2 yes city yes canal
Number
of rooms:
5 Heating
Material: Tehla ÚK - plyn

Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu v mestskej časti Košice – Šaca. Dom sa nachádza v tichej, zastavanej štvrti rodinných domov, mimo hlavnej cesty a centra. Bol postavený na základe vlastného projektu samotného majiteľa domu. Je navrhnutý pre 4 až 6 osôb. Predáva sa vrátane kompletného vnútorného a vonkajšieho zariadenia a vybavenia domu, nábytku, kuchyne, kuchynských spotrebičov, záhradného krbu. Rodinný dom sa nachádza na pozemku o výmere 584 m2, pričom zastavaná plocha je 143 m2 a úžitková plocha 218 m2. Je napojený na všetky inžinierske siete. Je dvojpodlažný bez podpivničenia. Keďže ide o projekt samotného majiteľa domu, pri výstavbe a vnútornom vybavení boli použité kvalitné materiály. Stavba je postavená z tehál POROTHERM + zateplenie 80 mm AIR PPS. Má sedlovú strechu s dvoma symetrickými vikiermi nad balkónmi. Strešná krytina je z betónovej škridle BRAMAC. V celom dome sú drevené euro okná s dvoj sklom. Dispozičné riešenie: Prízemie : kuchyňa prepojená s priestranným jedálenským kútom, veľká presklená obývačka /s francúzskymi oknami/ umožňuje výhľad do záhrady, východ na terasu. Dominantou obývačky je moderný, na mieru robený krb. Ďalším priestorom je miestnosť, ktorá môže slúžiť pre účely pracovne alebo hosťovskej izby, WC + sprcha, špajza a garáž. Poschodie: 3 izby, samostatné WC, veľká kúpeľňa + WC, šatníky, galéria nad obývačkou, ktorá využíva každý priestor na uloženie a je ideálna na relax s knihou po celom dni pre obyvateľov domu. V celom dome je podlahové kúrenie, okrem spálne, kde sú klasické radiátory. Nová majiteľka domu určite ocení predprípravu na centrálny vysávač. Súčasťou pozemku je záhradný krb a predpríprava na zriadenie vlastnej studne, vrátane oplotenia, terénnych a sadových úprav. Svojím umiestnením záhrada obyvateľom poskytuje úplné súkromie. Prednú časť domu zdobí nádherný 80 ročný javor. Parkovanie je riešené 1 miestom v garáži, 1 miestom pred garážou a 2 miestami vedľa domu. V MČ Košice - Šaca je výborná občianska vybavenosť: MŠ, ZŠ, stredné školy, pošta, Nemocnica – Šaca, reštaurácie, nákupné centrá, Fresh, detské ihriská, kostoly. Dobré autobusové spojenie. Dostupnosť do centra Košíc trvá 13 minút. Na tejto trase je pravidelná MHD. Vzhľadom na to, že ide o štvorpruhovú cestu, nikdy tu nie sú zápchy. Kúpna cena domu je vrátane kompletného vnútorného zariadenia. V cene domu sú zahrnuté aj poplatky súvisiace s predajom (vypracovanie kúpnych zmlúv, poplatky za overenie podpisov u notára, kolky za štandardné návrhy na vklad kúpnych zmlúv do katastra) a samozrejme kompletné právne poradenstvo a servis. Cena je vrátane provízie pre RK. Rodinný dom je možné financovať aj cez hypotekárny úver, s ktorým Vám veľmi rada pomôžem. Odporúčam vidieť. Obhliadku nehnuteľnosti si môžete dohodnúť na tel. č. 0903 317 875 - Vaša realitná maklérka Renáta Kalaninová.

0903 317 875
234 000,- €

ID 9351 Family house
For sale family house Bystrická, Pereš, Košice II
Extent: 287 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
180 m2 yes city yes canal
Number
of rooms:
4 Heating
Material: Tehlový Podlahové

Ponúkame na predaj rozostavaný dvojpodlažný rodinný dom v lukratívnej časti Košíc – Pereš, ul. Bystrická. Dom sa predáva v stave holo domu, čím umožňuje budúcemu majiteľovi jeho dokončenie podľa vlastných predstáv. Je už zateplený vrátane farebnej fasádnej omietky. Dom je postavený z kvalitných materiálov, nakoľko bol postavený pre súčasných majiteľov domu, nie na biznis. Je tehlový, s podlahovým kúrením a plastovými oknami. Je v radovej zástavbe, ako druhý v poradí od cesty, čiže sa nachádza v tichej časti, blízko do lesa. Je orientovaný na južnú stranu s dostatkom slnka počas celého dňa. Má samostatnú prístupovú cestu. Predáva sa vrátane podielu na prístupovú cestu. Úžitková plocha domu: 180 m² . Zastavaná plocha: 90 m². Výmera pozemku 287 m². Dispozičné riešenie: Vo vstupnej časti domu je priestranná chodba, otvorená kuchyňa s obývačkou. Z obývačky, cez posuvné francúzske dvere, je východ na terasu do záhrady. V obývačke je predpríprava na krb. Kúpeľňa vrátane WC. Na poschodí sú 3 izby a taktiež kúpeľňa s WC. Z dvoch izieb je prístup na balkón s krásnym výhľadom na mesto. Informácie o cene v kancelárii u realitnej maklérky. Každopádne odporúčam vidieť. V kúpnej cene domu sú zahrnuté aj poplatky súvisiace s predajom (vypracovanie kúpnych zmlúv, poplatky za overenie podpisov u notára, kolky za štandardné návrhy na vklad kúpnych zmlúv do katastra) a samozrejme kompletné právne poradenstvo a servis. Cena je vrátane provízie pre RK. Rodinný dom je možné financovať aj cez hypotekárny úver, s ktorým Vám veľmi rada pomôžem. Obhliadku nehnuteľnosti si môžete dohodnúť na tel. č. 0903 317 875 - Vaša realitná maklérka Renáta Kalaninová.

0903 317 875
179 000,- €

ID 9300 Family house
For sale family house Svidnícka, Pereš, Košice II
Extent: 1155 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
450 m2 yes city yes canal
Number
of rooms:
Heating
Material: zmiešaný ústredné

Veľký rodinný dom v mestskej časti Pereš, ktorý je upravený na penzión(ubytovňa). Momentálne je kapacita lôžok 25, ale okamžite je možné pridať postele a zvýšiť kapacitu o 29 lôžok. Je tu 12 WC, 10 kúpeľní. Izby sú od jednoposteľových, po apartmány, každá s vlastným sociálnym zariadením. Tento dom je vhodný ako investícia s okamžitým príjmom, alebo ako vybudovanie rodinného podniku s bývaním a podnikaním. Sú tu apartmány aj s kychynkou a komorou. Dom má ústredné kúrenie na plyn, kde sú 2 kotle, takže je možnosť odpojiť časť domu. Kúrenie sa dá riešiť aj kotlom na tuhé palivo. Do podkrovia vedú zvonku schody, je tu možnosť zobytniť celé podkrovie. K domu patria dve veľké parkoviská, jedno pre domom, druhé v uzavretom dvore. Bližšie info v RK.

0917 922 956
350 000,- €

ID 8140 Family house
For sale family house Nad Popradskou, Západ, Košice II
Extent: 431 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
270 m2 yes city yes canal
Number
of rooms:
5 Heating
Material: Plyn + tuhé palivo

Na predaj dvojpodlažný rodinný dom v radovej zástavbe vo vilovej štvrti nad Popradskou, postavený na pozemku o výmere 431m2 z tehál a kvádrov, úžitková plocha 270m2. more »

298 900,- €

ID 6291 Family house
Extent: 322 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
156 m2 yes city yes canal
Number
of rooms:
Heating
Material:

Na predaj samostatný rodinný dom č.1 , ktorý je súčasťou dvojdomu. Jedná sa o dokončenú hrubú stavbu vč. plastových okien, dverí a finálne upravenej zateplenej fasády: - zastavaná plocha 83m2 - úžitková plocha 156m2 - pozemok 322m2 Konštrukčne sa jedná o nepodpivničený štvorizbový rodinný dom: - základy, podkladový betón, fólia Platón - hydroizolácia Hydrobit - pod murivom - komín SCHIEDEL komplet pre turbo kotol - murivo POROTHERM hr. 250, 300, 440mm, priečky POROTHERM hr. 115mm - ŽB doska vč. prievlakov, prekladov a vencov - krov drevený s oceľ. väznicou - zastrešenie strechy BRAMAC komplet - strešné okná VELUX - prednástrek vnútorných omietok - žľaby, zvody - bleskozvod - kanalizačná prípojka K predmetnému RD je vybudovaná prístupová komunikácia a možnosť napojenia na všetky inžinierske siete, ktoré sa nachádzajú na pozemku a je poskytnutá komplet projektová dokumentácia na dokončenie stavby. Cena za dom č.1 je: 178 200,-€ Ďalej na predaj rodinné domy č.3 a č.4, t.j. dva samostatné rodinné domy dvojdomu. Jedná sa o dokončenú hrubú stavbu vč. plastových okien, dverí a finálne upravenej zateplenej fasády : - zastavaná plocha 83m2 - úžitková plocha 156m2 - pozemok dom č.3 - 290m2 - pozemok dom č.4 - 286m2 Konštrukčne sa jedná o nepodpivničený štvorizbový rodinný dom: - základy, podkladový betón, fólia Platón - hydroizolácia Hydrobit - pod murivom - komín SCHIEDEL komplet pre turbo kotol - murivo POROTHERM hr. 250, 300, 440mm, priečky POROTHERM hr. 115mm - ŽB doska vč. prievlakov, prekladov a vencov - krov drevený s oceľ. väznicou - zastrešenie strechy BRAMAC komplet - strešné okná VELUX - prednástrek vnútorných omietok - žľaby, zvody - bleskozvod - kanalizačná prípojka K predmetnému RD je vybudovaná prístupová komunikácia a možnosť napojenia na všetky inžinierske siete, ktoré sa nachádzajú na pozemku a je poskytnutá komplet projektová dokumentácia na dokončenie stavby. Cena dom č.3: 172 800,-€ Cena dom č.4: 172 100,-€ Pri rýchlom jednaní, alebo pri kúpe celého dvojdomu č.3 a č.4, možná zľava.

145 000,- €

ID 2318 Family house
Extent: 660 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
  m2 yes communal yes canal
Number
of rooms:
8 Heating
Material: Tehla ÚK - plyn

31 ročný, nová strecha: RANNILA (plech), dom pozostáva z 3 samostatných bytových jednotiek, po vonkajšej rekonštrukcii – nová fasáda, zateplený, plastové okná, terasy, drevo s masívu. Prízemie: dvojgaráž, pivnica, kotolňa, 2 izb. byt (56 m2) s kuchyňou, kúpeľňou a WC. 1 NP: 3 izb. byt (136 m2) s kuchyňou, kúpeľňou, WC a terasou. 2 NP: 3 izb. byt (136 m2) s kuchyňou, kúpeľňou, WC a terasou. V podkroví vytvorená nová bytová jednotka (58 m2) s kúpeľňou a WC.


ID 9382 Family house
For sale family house Vrabčia, Juh, Košice IV
Extent: 488 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
119 m2 yes city yes canal
Number
of rooms:
7 Heating
Material: tehla ústredné

Ponúkame na predaj rodinný dom v Košiciach - Juh, neďaleko centra (7min peši), v lukratívnej tichej časti mesta Košice. Rodinný dom bol kolaudovaný v osemdesiatych rokoch, stavebný materiál tehla, kváder + zateplenie obvodových stien 8cm – polyst., rovná strecha tiež zateplená 30cm min. vatou, plastové okná. Pozemok RD je na rozlohe cca 4,88 árovom pozemku. Na pozemku sú ovocné stromčeky a drevený altánok. RD má pivnicu (1/3 plochy RD) a dve nadzemné podlažia. Pivnica je suchá, na uskladnenie zeleniny a ovocia. Sú tu umiestnené aj spotrebiče na vykurovanie a ohrev vody v RD. Na prízemí, teda 1NP je vstupná hala s kozubom, kuchyňa, špajza, wc, dve izby, kúpelňa so sprchovacím kútom, s wc a so saunou. Na poschodí, teda 2NP sa nachádzajú 4izby a kúpeľňa s vaňou. Mesačné náklady cca 130,-€, v závislosti od počtu obyvateľov RD. IS: elektrina, plyn, vodovod – mestský (možnosť navŕtať studňu), odpad – mestská kanalizácia. Kúrenie je ústredné zabezpečené plynovým kotlom. Ohrev vody – plynový bojler. Využitie: rodinný dom s priestorom pre spoločné bývanie s rodičmi, alebo priestor pre podnikateľské aktivity . Bližšie informácie a obhliadku tejto nehnuteľnosti, Vám radi sprostredkujeme na telefónnom čísle 0911 188 901.

0911 188 901
229 950,- €/nehnuteľnosť

ID 9357 Family house
For sale family house Vajanského, Juh, Košice IV
Extent: 228 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
150 m2 yes city yes canal
Number
of rooms:
Heating
Material: tehla

Ponúkame na predaj dvojpodlažný rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite Košice – JUH, ul. Vajanského. Dom je z roku 1940 a na sa nachádza v tichej časti, blízko do centra mesta. Vedľa domu je garáž s montážnou jamou a malou dielňou. Hneď za domom je terasa a malá záhradka. V susedstve domu sa nachádza ďalší rodičovský rodinný dom, ktorý je taktiež na predaj /v našej ponuke/. Ideálne je kúpiť obidva domy, z ktorých by jeden bol na bývanie a druhý na podnikanie, alebo aj pre mladú rodinu a starých rodičov, aby bol kto pomôcť s vnúčatami. Nehnuteľnosť je orientovaná na východ. Je postavená na pozemku o výmere 228 m2. Zastavaná plocha domu je 90 m2 a úžitková plocha je 150 m2. Dom je tehlový, čiastočne zrekonštruovaný – plastové okná, zateplený so severnej strany, nová fasádna omietka a nová škridlová strecha /možnosť vytvorenia obytného podkrovia z povaly/. Má vlastné vykurovanie plynovým kotlom zn. Junkers. Je vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv budúceho majiteľa. Dispozičné riešenie: vstupná predsieň, z ktorej je vstup do prízemnej časti a na prvé poschodie domu. Na prízemí sa nachádza chodba, veľká obývačka, kuchyňa, špajza, sklad na uloženie vecí kúpeľňa s WC, pivnica. Na 1. poschodí sú 4 izby a WC. Všetky izby a miestnosti sú neprechodné. V kúpnej cene domu sú zahrnuté aj poplatky súvisiace s predajom (vypracovanie kúpnych zmlúv, poplatky za overenie podpisov u notára, kolky za štandardné návrhy na vklad kúpnych zmlúv do katastra) a samozrejme kompletné právne poradenstvo a servis. Cena je vrátane provízie pre RK. Rodinný dom je možné financovať aj cez hypotekárny úver, s ktorým Vám veľmi rada pomôžem. Odporúčam vidieť. Obhliadku nehnuteľnosti si môžete dohodnúť na tel. č. 0903 317 875 - Vaša realitná maklérka Renáta Kalaninová.

0903 317 875
145 000,- €

ID 5606 Family house
, Košice IV
For sale family house Juh, Košice IV
Extent: 346 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
330 m2 yes city yes canal
Number
of rooms:
6 Heating
Material: Tehla ÚK - plyn

Zrekonštruovaný RD v tichom prostredí na Juhu. Zastavaná plocha 121, úžitková plocha 330m2, pozemok 346m2. Bližšie informácie osobne v RK.

0917 922 956
295 000,- €

ID 7508 Family house
For sale family house Krásna, Košice IV
Extent: 668 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes city yes canal
Number
of rooms:
Heating
Material: tehla ústredné plynové

Na predaj dvojposchodový zateplený rodinný dom v tichej lokalite. Celý dom je podpivničený. V polosuteréne sú 3 miestnosti a technická miestnosť s plynovým kotlom. Na prízemí je presklenná chodba, hala, jedáleň, jedna menšia izba so vstavanou skriňou, kuchyňa a kúpeľňa s vaňou, WC a bidetom. Východ na terasu zozadu do záhrady. Na poschodí sú 2 terasy, 2 väčšie a 2 menšie izby, chodba, kúpeľňa so sprchovým kútom a s WC. Vedľa domu je dvojgaráž s montážnou jamou, vstupná brána je elektrická. Pozemok je rovný a široký. Dom má nové rozvody elektriny a vody, novú strechu-poplastovaný plech, je zateplený.

0917 922 956
230 000,- €

ID 6563 Family house
, Košice IV
Extent: 470 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
286 m2 yes city yes canal
Number
of rooms:
Heating
Material: tehla ústredné plynové

Prízemný kompletne kvalitne zrekonštruovaný dom na Juhu pri nemocnici- nové rozvody vody, elektriny, plynu, odpadu, nové mietky, eurookná, vnútorné zvislé žalúzie, zárubne, dvere, dlažba. Dom je čiastočne podpivničený. Má 2 vchody a zvláštny vchod do zatiaľ neupraveného podkrovia. Má 2 predsiene, 5 izieb, kuchyňu, kúpeľňu a WC. Je možnosť ho upraviť aj na dvojgeneračné bývanie, alebo ho využiť aj na podnikanie.

0917 922 956
266 000,- €

ID 9399 Family house
For sale family house Bohdanovce, Košice - okolie
Extent: 800 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
190 m2 yes communal yes canal
Number
of rooms:
5 Heating
Material: Tehla + kváder ÚK - plyn + tuhé pal

Ponúkame na predaj krásny kompletne zrekonštruovaný rodinný dom v centre obce Bohdanovce. more »

164 000,- €

ID 9410 Family house
For sale family house Kováčová okres Rožňava, Košice - okolie
Extent: 2791 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2        
Number
of rooms:
Heating
Material:

Na predaj chalupa v krásnom prostredí chalupárskej obce Kováčová. Od Košíc cesta 55 minút 65 km z Rožňavy cesta 15 minút 15 km. Dom sa nachádza na peknom širokom a udržiavanom pozemku s možnosťou aj rozdelenia s prístupovou cestou ku zadnej časti pozemku. Pozemok má 2791 m2. Na pozemku je malá koliba na opekanie a posedenie pri ohni, bazén, plechová náraďovňa, dve studne. Pozemok hraničí v spodnej časti s vyregulovaným potokom a vo vrchnej časti s lesom. Okolo pozemku aj domu sú osadené nové plotové stĺpiky. Dom je napojený na vodu z rezervoáru, odpad je riešený do žumpy. Samotný dom je postavený z miešaného materiálu prevažne kameň, váľok, tehla a je čiastočne renovovaný, nové odizolované podlahy, nové omietky, plastové okná a drevené dvere, keramická pec. Kuchyňa je prepojená s jedálenskou časťou a obývacou časťou. Spálňa so vstupom z obývačky. V dome je špajza, kúpeľňa s WC a vaňou. Voda sa ohrieva v kuchyni prietokovým ohrievačom a v kúpeľni s bojlerom. Pred domom je vydláždená terasa s posedením. V dome je aj komora s východom na povalu. Strešná krytina je z pálenej škridle.

55 000,- €

ID 9341 Family house
For sale family house Zlaté pole - Malá Ida, Košice - okolie
Extent: 677 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
126 m2 yes communal yes canal
Number
of rooms:
3 Heating
Material: Tehla ÚK - elektrika

Na predaj rodinný dom v blízkosti lesa v Malej Ide Ponúkame na predaj prízemný rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite v obci Malá Ida. V súčasnosti v tejto obci prebieha rozšírená výstavba rodinných domov. Jej poloha, v tichom lesnom prostredí, ju predurčuje na pokojné bývanie, ktoré čím ďalej, tým viac vyhľadávajú Košičania so záujmom o život v rodinnom dome na vidieku. Obec ponúka výborné podmienky na voľnočasové aktivity, možnosť športového a rekreačného vyžitia. V blízkosti sa nachádza rekreačné stredisko Bukovec, aj známe golfové ihrisko. Predávaná nehnuteľnosť je situovaná priamo v zastavanej časti obce, a to hneď na začiatku, len 9 km od Košíc. Dom sa nachádza v tichom prostredí v slepej ulici, v tesnej blízkosti lesa. Svojou polohou a orientáciou spĺňa všetky predpoklady pre pokojné, komfortné bývanie. Je postavený na pozemku o výmere 677 m2. Zastavaná plocha domu je 142 m2 a obytná plocha je 126 m2. K domu vedie asfaltová obecná komunikácia. Za domom je slnečná, rovinatá záhrada, ktorú zdobí vysoká stará čerešňa. Na pozemku sa nachádza aj studňa. Dom je v pôvodnom stave, čím je vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv budúceho majiteľa. Je napojený na verejný vodovod, kanalizáciu, elektriku, plynová prípojka je vo dvore, hneď pri plote. Vykurovanie je elektrické, aj na tuhé palivo. Konštrukcia domu je tehlová, s rovnou strechou, s možnosťou nadstavby podkrovia. Dom bol zateplený špeciálnym termoizolačným náterom – ThermoShield. Jeho súčasťou je aj veľká garáž s možnosťou prestavby na ďalšiu izbu, pracovňu. Miesto na parkovanie je aj pred domom, kde je dostatok priestoru aj pre prípadnú prístavbu prístrešku pre ďalšie auto. Dispozičné riešenie: vstupná predsieň, chodba, z ktorej je vstup do jednotlivých miestností, 2 izby /z každej samostatný vstup do kúpeľne/, kúpeľňa, WC, kuchyňa so špajzou, veľká obývačka, ktorej dominantou je kachľová pec s krbovou vložkou a s prieduchmi do jednotlivých izieb, malá pivnica. Z obývačky je východ na terasu, ktorá svojou orientáciou na západnú stranu zabezpečuje dostatok slnka celé popoludnie. Výhodou sú dobrí susedia. V obci je výborná občianska vybavenosť: MŠ, ZŠ, pošta, hotel, reštaurácia, kaderníctvo, potraviny, mäsiareň, pizzeria vrátane donáškovej služby, veterinárna ambulancia, obecná knižnica a kostol. Pravidelné autobusové spojenie. Do Nemocnice Košice – Šaca je to len 4 km. Dostupnosť do centra Košíc trvá 10 minút. V kúpnej cene domu sú zahrnuté aj poplatky súvisiace s predajom (vypracovanie kúpnych zmlúv, poplatky za overenie podpisov u notára, kolky za štandardné návrhy na vklad kúpnych zmlúv do katastra) a samozrejme kompletné právne poradenstvo a servis. Cena je vrátane provízie pre RK. Rodinný dom je možné financovať aj cez hypotekárny úver, s ktorým Vám veľmi rada pomôžem. Odporúčam vidieť. Obhliadku nehnuteľnosti si môžete dohodnúť na tel. č. 0903 317 875 - Vaša realitná maklérka Renáta Kalaninová.

0903 317 875
119 000,- €

ID 6826 Family house
For sale family house Turňa nad Bodvou, Košice - okolie
Extent: 613 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
152 m2 yes communal yes sump
Number
of rooms:
Heating
Material:

Na predaj 27r. RD v Turni nad Bodvou. Výmera pozemku je 613 m2, zastavaná plocha je 152 m2. Dom je rekonštruovaný z časti. Nová strecha, kuchynská linka, plynový kotol, podlahy, kúpeľňa- dlažba, vykurovaná garáž. Okná sú pôvodné. Dom je nepodpivničený. Postavený z kvádrov a tehál. IS: voda obecná, plyn, žumpa, elektrina. Hospodárska budova, kotolňa v dome. Tichá ulica, blízko zastávka vlaková aj SAD. Výhľad na hrad.

0917 922 956
84 000,- €

ID 6658 Family house
For sale family house Budimír, Košice - okolie
Extent: 705 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes well yes canal
Number
of rooms:
Heating
Material:

Na predaj rodinný dom v Budimíri. Výmera pozemku - orná pôda 445 m2, zastavené plochy a nádvoria 260 m2. Počet izieb 4. IS – voda,elektrika,plyn. Príslušenstvo – ploty,studňa a vodomerná šachta. Dom sa predáva so zariadením: vstup do domu: vešiak, malá skrinka, veľká skrinka. prízemie: 2x vstavaná skriňa, veľká vitráž, malý stolík stolík pod TV, komoda, 2x vitríny, komplet zariadená kuchyňa, digestor, chladnička, mraznička, varná doska, mikrovlná rúra, rúra na pečenie, jedálenský stôl, 6 stoličiek, 4 barové stoličky, koberec, veľká stolová lampa, stolíky k sedačke, krb, podlahové kúrenie. bazénová časť: vnútorný bazén so zrkadlovou hladinou s osvetlením, odlhčovač, kúpeľňa so sprchovým panelom a WC, vonkajšia fínska sauna a jacuzzi, stolový minifutbal. poschodie: každá izba s vlastnou klimatizáciou. 1. izba: 2x vstavaná skriňa, šatník so skriňami, francúzska posteľ, komody, kúpeľňa s hydromasážnou vaňou, WC, bidet. 2.- 3. izba: obývacia stena, francúzska posteľ, skrinky 4. izba: gauč, pracovný stôl, stolík, 2x skriňa, stolík pod TV, skrinky. Kúpeľňa so sprchou a WC. suterén: odkladacie skrine, sušiareň, práčovňa a zariadená pivnica. kotolňa: VIESSMANN plynový kotol, výmenník na vodu solárne panely na ohrev vody a bazénu dvojgaráž s automatickým otváraním centrálny vysávač, dubové euró okná a dvere poplašné zariadenie s napojením na pult, vonkajšie kamery s nahrávaním, čídla na CO2 napojené na alarm. 2x autpomatická brána. Náročne usporiadaná a ustálená záhrada s automatickým zavlažovacím systémom. Mietsnosť pre správcu domu.

0917 922 956
400 000,- €

ID 8807 Family house
For sale family house Moldava nad Bodvou, Košický kraj
Extent: 150 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
100 m2 yes city yes canal
Number
of rooms:
3 Heating
Material: Válok (suché)

Na predaj dom v lukratívnej časti Moldavy nad Bodvou. more »

0917 922 956
57 000,- €

ID 7137 Family house
For sale family house Kokšov Bakša, Košice - okolie
Extent: 582 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes communal yes sump
Number
of rooms:
Heating
Material: zmiešaný

Zrekonštruovaný RD gazdovského typu. Nová strecha Ranila, nové rozvody elektriny, vody, plynu. Vo vnútri sú nové omietky, zárubne, dvere. Kuchyňa a kúpeľňa je v stave holodomu - privedené kompletné siete- bez zariadenia. Nutné je urobiť aj schody do podkrovia - tam sú 2 izby a príprava na kúpeľńu s WC. Radiátory sú v dome, nie je kotol, treba zapojiť plynové aj vodomerové hodiny. Okolie je tiché, na konci dediny je rybník, kde sa dá kúpať, ale aj loviť ryby . V blízkej dobe sa plánuje aquapark.

0917 922 956
125 000,- €

ID 7757 Family house
For sale family house Ďurkov, Košice - okolie
Extent: 3000 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes well   no
Number
of rooms:
Heating
Material:

Na predaj starý rodinný dom z kameňa a kvádrov. V dome nie je voda ani odpad. Dom potrebuje rozsiahlu rekonštrukciu, alebo je vhodný na zbúranie. Má veľkú predsieň, ktorá slúžila aj ako kuchyňa a 2 izby. Kúrenie je lokálne na tuhé palivo - piecky. Pozemok je veľký, široký 13,5 m. Má vlastnú studňu. Pred pozemkom je plyn. Kanalizácia v obci ešte nie je. Prístupová cesta je plánovaná zozadu k pozemku, možnosť odpredať jeho zadnú časť.

0917 922 956
47 000,- €

ID 8778 Family house
For sale family house Skároš, Košice - okolie
Extent: 1144 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes communal yes sump
Number
of rooms:
Heating
Material: kváder ústredné plynové

Zrekonštruovaný dvojpodlažný rodinný dom v obci pri maďarskej hranici. Dom je postavený z kvádrov, strecha je dojitá IPA, prešiel celkovou rekonštrukciou. Má nové rozvody elektriny, vody, plynu, nové omietky, kotol na ústredné plynové kúrenie, 5 komorové plastové okná a dvere. V dome sú plávajúce podlahy a dlažba. Dom je podpivničený. Na prízemí je veľká predsieň, izba, kuchyňa, špajza a vchod do pivnice. Na poschodí je galéria, z ktorej sa vchádza do 4 samostatných izieb. 3 izby majú každá loggiu a z jednej je východ na ešte nedokončenú terasu, ktorá bude strechou nedokončenej garáže, ktorá je pristavaná k domu. Teplá voda aj kúrenie je na plyn. Pozemok je široký, dá sa na ňom postaviť ešte jeden dom. Obec Skároš je známa turistická lokalita s cyklodráhami a pohybom turistov. Pozemok poskytuje využitie aj na komerčné účely. Bližšie informácie iba osobne v RK po telefonickom dohovore.

0917 922 956
175 000,- €

ID 5927 Family house
For sale family house Nižný Klatov, Košice - okolie
Extent: 461 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes well yes sump
Number
of rooms:
Heating
Material: tehla ÚK - plyn

Veľmi pekná atraktívna celoročne obývaná chata na 461 m2 pozemku priamo pri lese, kompletne renovovaná pred rokom, murovaná základ kameň, murivo tehlové, strecha odizolovaná, škrídľa Bramac, chata má kompletné upravené zázemie pre náročných a to : altánok, detské ihrisko, hojdačky, 3 zakryté terasy s krbom a grilom a hojdacími kreslami, garáž, ohnisko v lese s hojdačkou, sauna, parková úprava, udržiavané kríky aj trávnik, alarm, telefónna linka, satelit, osvetlenie na čidlá, okná zdvojené so žalúziami a vonkajšími roletami, chata sa predáva s kompletným zariadením, nábytkom aj záhradným, spotrebičmi, elektronikou, náradím atď..., Chata má vlastný kotol, kúrenie cez nové radiátory, dvoj okruhové čerpanie vody so zásobníkom, kopanú studňu, Na prízemí je menšia kuchynka pre obsluhu pri oddychu na terase, kúpelňa s WC a vaňou, kotolňa s domácou vodárňou, sušiareň, práčovňa so sprchou a saunou, pri kuchynke je obývačka s krbom a točitými schodami do poschodia, kde je kuchyňa so zabudovanými spotrebičmi, loggiou, obývačkou, menšou izbou, a na chodbe WC, východ na zadnú veľkú terasu, súčasťou je drez. Podkrovie má dve izby, so šatníkovými a úložnými skriňami. Pri chate tečie potok, ktorý sa nevylial. Za chatou je vstup do lesa.

170 000,- €

ID 7756 Family house
For sale family house Čečejovce, Košice - okolie
Extent: 1083 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2        
Number
of rooms:
Heating
Material:

Na predaj predaj rodinný dom v obci Čečejovce, Košice – okolie. Dvojgeneračný dvojposchodový rodinný dom o obytnej ploche 324 m2 je podpivničený. Výmera pozemku je 1083 m2. Dom pozostáva z dvoch bytov. Na každom poschodí sú 3 izby, kuchyňa, kúpeľňa, WC, vlastný plynový kotol. Na hornom podlaží sa nachádza aj loggia. Dom prešiel rekonštrukciou: plastové okná, nová strecha. Prislúcha k nemu aj garáž. Ideálne ako investícia na možný prenájom dvoch bytov.

0917 922 956
135 000,- €

ID 9358 Family house
For sale family house Ortuťová, Prešovský kraj
Extent: 1153 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
190 m2 yes well yes sump
Number
of rooms:
4 Heating
Material: tehla ÚK plyn, pevné paliv

Na predaj útulný a priestranný rodinný dom v tichej obci Ortuťová. more »

0949 527 779
45 000,- €

ID 7716 Family house
For sale family house Humenné, Prešovský kraj
Extent: 949 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
220 m2 yes city yes canal
Number
of rooms:
7 Heating
Material: Kváder + tehla ÚK - plyn

ZNÍŽENÁ CENA ZO 109.500,- Eur. Na predaj veľký rodinný dom vo výbornej lokalite neďaleko centra Humenného na kopci Handrix s nádherným výhľadom na celé mesto more »

99 500,- €

ID 4497 Family house
For sale family house Hozelec, Prešovský kraj
Extent: 800 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes communal yes canal
Number
of rooms:
3 Heating
Material: tehla, kváder ÚK - elektrika

Dom sa nachádza v obci Hozelec, asi 3 km od Popradu (smerom na Košice), dom je 50 ročný, podpivničený, na prízemí sú 3 izby + kuchyňa a sociálne zariadenie WC, možnosť obývania podkrovia, dom vhodný na bývanie, penzión alebo iné podnikateľské účely. Pred pozemkom ide vedenie plynu (možnosť pripojenia).

120 000,- €

ID 8070 Family house
For sale family house Tisovec, B. Bystrický kraj
Extent: m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes communal yes canal
Number
of rooms:
Heating
Material: Tehla + vaľok kachle + plyn

Na predaj chalupa v malebnom prostredí národného parku Muránska Planina v meste Tisovec. Nehnuteľnosť sa nachádza v dosahu viacerých stredísk: lyžiarske a rekreačné stredisko Mýto pod Ďumbierom (cca 40 km), Čertovica (cca 50 km), Vysoké Tatry (cca 70 km), Slovenský raj (cca 70 km). Na pozemku ležia na ňom 2 objekty: 1. objekt je celoročne obývateľný s možnosťou celoročného trvalého bývania alebo chalupárskeho využitia. Je napojený na verejný vodovod s vlastnou vodomernou šachtou, elektrickou prípojku 380V s dvojtarifným meraním a plynovou prípojkou. Kúrenie je plynové (prietokový ohrievač vody Junkers) alebo na tuhé palivo. Má 2 obývacie izby (v jednej je otvorený krb a v druhej krbové kachle), kuchyňa, WC + sprcha, predsieň, špajza a 2 štvorposteľové podkrovné spálne. Stavba je z časti podpivničená, postavená z tehál a hlinených vaľkov + zateplenie. Strecha je plechová. 2. objekt je postavený z tehál a v súčasnosti napojený len na verejný vodovod. Plyn a elektrina sú v súčasnosti odpojené.

29 500,- €

ID 7355 Family house
For sale family house Blatná na Ostrove, Trnavský kraj
Extent: 2580 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2        
Number
of rooms:
Heating
Material:

Na predaj rodinný dom- Blatná na Ostrove na pozemku s celkovou výmerou 2.580 m2 so všetkými inžinierskymi sieťami. Veľký pozemok je vhodný aj ako samostatný stavebný pozemok. Dom je dvojgeneračný a pozostáva z dvoch samostatných stavieb. Je vhodný aj na podnikanie. Na prízemí domu sa nachádza veľká obývačka o rozmeroch 6,5 x 5,5 m, spálňa so šatníkom, dve kúpelne a WC. V 1. kúpelni sa nachádza vaňa o rozmeroch 150 x 150 cm, sprchový kút, umývadlo a vchod do samostatného WC s vchodom aj do samostatnej nevyužívanej miestnosti. V druhej kúpelni sa nachádza vaňa o rozmeroch 180 x 70 cm, WC, bidet, umývadlo. Na prízemí je ešte hala so šatníkom, kuchyňa o rozmeroch 6,5 x 4,5 m s barovým pultom a jedálňou, samostatná jedáleň o rozmeroch 6,5 x 3,5 m. Na poschodí sa nachádzajú 3 izby a galéria, z toho 2 izby sú o rozmeroch každá 7 x 3,5 m, tretia je menšia pracovňa. Vykurovanie je plynové, zateplenie Jub Kastaco, strešná krytina Bramac, okná INCON, strešné okná Velux, plávajúce podlahy a dlažba keramická. Vstupná brána do areálu je kovaná, opletenie je pletivo a betónový barierový plot. V prípade zriadenia stavebného pozemku sa v barierovom betónovom iba osadí vstupná nová brána priamo z asfaltovej obecnej cesty. Druhá budova má rozmery 12 x4,5 m, sú v nej 3 miestnosti a WC. Dom sa nachádza sa v tichom prostredí plnom zelene. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta.

225 000,- €

ID 9423 Family house
For sale family house Streda nad Bodrogom, Košický kraj
Extent: 1047 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
270 m2 yes communal no sump
Number
of rooms:
Heating
Material: kváder, tehla ústredné

Veľký dvojgeneračný rodinný dom v peknom tichom prostredí mestečka Streda nad Bodrogom. Dom je z kvádrov a tehál s plechovou strechou opatrenou náterom. Dom je dvojpodlažný. Na prízemí je vchod cez zasrešenú terasu do predizby. Z nej je vchod do 2 samostatných izieb, kuchyne so špajzou, kúpeľne, samostratného WC, 2 technických miestností, kotolne a východ do záhrady. Po mramorových schodoch je na poschodí galéria a balkón. Na jednej strane je veľká obývačka a 1 izba. Na druhej strane sú 2 samostatné izby, kuchyňa, špajza, WC, kúpeľňa. Teplá voda je na elektrický bojler, samostatne na každom poschodí. Kúrenie je ústredné na tuhé palivo, alebo elektrické. Vo veľkej obývačke sú drevené parkety, inde dlažba a betón. Vstupná predizba a schody sú z mramoru. Dom bol, skolaudovaný v roku 1979. Pred domom je parkovo upravená časť, pozemok za domom sa využíva ako záhrada. Dom je veľký, každé poschodie má 132 m2. Môže slúžiť ako dvojgeračné bývanie, alebo pre viacpočetnú rodinu. Je vo veľmi dobrom stave.

0917 922 956
57 500,- €

ID 9291 Family house
For sale family house Trhovište, Michalovce, Košický kraj
Extent: 2718 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2        
Number
of rooms:
Heating
Material:

Na predaj starý cca 100 ročný tehlový dom s okolitým pozemkom o výmere 2718 m2 vo vynikajúcej lokalite obce Trhovište. V susedstve domu sa nachádza základná škola, polícia. Objekt s pozemkom je vhodný na rekonštrukciu ako sídlo spoločnosti alebo objekt slúžiaci verejnosti, prípadne na zbúranie a vytvorenie priestoru na stavebné pozemky pre domy a bytovku. Cena objektu a pozemku je stanovená na základe znaleckého posudku, ktorý je k dispozícii záujemcom. Predáva sa ako celok za cenu 60.000,-

40 000,- €

ID 4335 Family house
For sale family house Čerhov - okres Trebišov, Košický kraj
Extent: 3009 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
100 m2 yes communal yes canal
Number
of rooms:
4 Heating
Material: Tehla - kváder ÚK - plyn

Jedná sa o samostatný rodinný dom po rekonštukcii na okraji obce na kopci (žiadne záplavy). Nové plastové okná, nové kúrenie, nové kompletné inžinierske siete (aj studňa), nové omietky, podlahy, kúpeľňa + WC (kompletne nové), dom je čiastočne podpivničený, nový kotol, pekné a kľudné miesto v Tokajskej oblasti!!! Možnosť výmeny aj za 1 izbový byt v Košiciach prípadne za 2 izbový byt v Šaci.

41 000,- €

ID 9442 Family house
Encs, Hungary
For sale family house Encs, Maďarsko
Extent: 700 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
170 m2 yes city no canal
Number
of rooms:
Heating
Material: Ytong

Nový dvojpodlažný moderný dom z Ytongu so škridlovou strechou v mestečku Encs, asi 50 km od centra Košíc. V dome sú drevené eurookná, drevené podlahy, bezpečnostné dvere, dlažba. Na prízemí je zo zadu veľká terasa, veľká hala, jedna veľká izba, kuchyňa, kúpeľňa s WC a práčovňa. Na poschodí je galéria a 4 izby. Kúrenie je riešené pieckami na tuhé palivo. Plyn je na pozemku. Dom je napojený na kanalizáciu. Pozemok má 700 m2. Dom je v tichej vilovej štvrti s dobrými susedmi.

0917 922 956
52 000,- €

ID 9441 Family house
Forró, Hungary
For sale family house Forró, Maďarsko
Extent: 600 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
97 m2 yes communal yes canal
Number
of rooms:
Heating
Material: kváder, tehla tuhé + gamatky

Rodinný dom v okrajovej tichej časti mestečka Forró, asi 50 km od Košíc. Dom je z kvádra a tehly v pôvodnom, ale slušnom stave. Kúrenie je riešené gamatkami, alebo pieckami na tuhé palivo. V dome sú 3 izby, kuchyňa, kúpeľňa, WC, špajza, predizba. Pozemok je pekný, široký, asi 60 m2. Na pozemku je kanalizačná prípojka, treba napojiť na existujúci odpad v dome.

0917 922 956
17 500,- €

ID 9432 Family house
For sale family house Novajidrány, Maďarsko
Extent: 1400 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes communal yes canal
Number
of rooms:
Heating
Material: lokálne gamatky

Rodinný dom s veľkou kuchyňou, špajzou, kúpeľňou s WC. Má 2 veľké izby. Kúrenie je riešené gamatkami, ale sú tu aj 2 komíny na alternatívne kúrenie tuhým palivom. Na dvore je studňa a prípojka na kanalizáciu. Dom je v tichej uličke s príjemnými susedmi. Na pozemku sú ovocné stormy arodiace kríky.

0917 922 956
15 600,- €

ID 9433 Family house
For sale family house Novajidrány, Maďarsko
Extent: 2000 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes communal yes canal
Number
of rooms:
Heating
Material: ústredné

Okamžite obývateľný rodinný dom v obci Novajidrány asi 30 km od košíc. Rozloha obytnej plochy je 112 m2. Sú tu 3 izby, kuchyňa, kúpeľňa, samostatné WC, zastrešená terasa.. Pod polovicou domu je pivnica. Kúrenie je ústredné s možnosťou využitia dvoch kotlov - na tuhé palivo a plyn. Dom je napojený na kanalizáciu a na dvore je studňa.

0917 922 956
22 100,- €

ID 9434 Family house
For sale family house Novajidrány, Maďarsko
Extent: 2580 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
100 m2 yes communal yes canal
Number
of rooms:
Heating
Material: ústredné plyn+tuhé p

Kompletne zrekonštruovaný rodinný dom z kameňa plus 2 objekty tiež zrekonštruované na veľkom pozemku upravenom parkovo a úžitkovo. Kamenný dom je zateplený, s plastovými oknami a vchodovými dverami. Má dva vchody. Cez predný je vstup do veľkej presklennej predizby v tvare písmena L. Z nej sú 3 samostatné izby, kuchyňa, kúpeľňa s WC. Zo zadného vchodu je vstup do predizby a z nej do kuchyne. Kúrenie je ústredné na plyn, alebo tuhé palivo. Strecha je Bramac. Ďalší objekt má 4 miestnosti, s 2 vchodmi. Tu je zavedená voda, odpad, kúrenie zabezpečujú gamatky. Druhý objekt má 2 miestnosti. Jedna slúži ako kotolňa. Sú tu 2 kotle - na tuhé palivo a plyn. Ďalšia miestnosť je vínna pivnica vykladná kameňom. Obe budovy sú zateplené so strechou Bramac. Na pozemku je studňa. Cena tohoto domu je podľa jeho kvality a stavu výnimočná. Dostupnosť od hraníc je do 20 minút po hlavnom ťahu.

0917 922 956
29 400,- €

ID 9431 Family house
For sale family house Novajidrány, Maďarsko
Extent: 600 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes communal yes canal
Number
of rooms:
Heating
Material: kváder ústredné plyn+tuhé p

Rodinný dom v tichej uličke obce Novajidrány, asi 30 km od Košíc. Dom má 2 vchody, dve predizby, 3 izby, kuchyňu, kúpeľňu s WC. Rozloha domu je 100 m2. Kúrenie je ústredné s možnosťou kúrenia plynovým kotlom, alebo kotlom na tuhé palivo. Dom je napojený na všetky IS - voda, plyn, kanál, elektrina, ale má aj vlasnú studňu. Je okamžite obývateľný. Pozemok je pekný, upravený.

0917 922 956
18 900,- €

ID 9428 Family house
For sale family house Novajidrány, Maďarsko
Extent: 1400 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes communal no canal
Number
of rooms:
Heating
Material: tehla lokálne

Tehlový 3 izbový rodinný dom v obci Novajidrány asi 30 km od Košíc. Dom je napojený na kanalizáciu, vodovod, ale má aj vlastnú studňu. Má 3izby, kuchyňu, špajzu, WC s kúpeľňou. Kúrenie je lokálne, ale plyn je na pozemku. K domu je možné dokúpiť susediaci pozemok o rozlohe 1400 m2 za 2000 €.

0917 922 956
13 900,- €

ID 9430 Family house
For sale family house Novajidrány, Maďarsko
Extent: 500 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes well no canal
Number
of rooms:
Heating
Material: kameň

Rodinný dom v obci Novajidrány asi 30 km od Košíc. Dom je z kameňa, vhodný na celkovú rekonštrukciu. V dome je elektrina, ostatné siete je potrebné zaviesť do domu. Je možné sa napojiť na obecnú vodu a kanalizáciu. Na pozemku je studňa. Pozemok nie je veľký, ale rovinatý. Má 500 m2. Je tu aj kopaná pivnica.

0917 922 956
7 200,- €

ID 9429 Family house
For sale family house Novajidrány, Maďarsko
Extent: 1050 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes communal   canal
Number
of rooms:
Heating
Material: zmiešaný lokálne

Rodinný dom zo zmiešaných materiálov vhodný pre ľudí, ktorí si chcú vytvoriť bývanie podľa vlastných predstáv. Pôvodný dom má 2 izby a kuchyňu. Za domom je novopristavená časť, kde sú 3 miestnosti. Tu je predpríprava na kuchyňu, kúpeľňu a WC - zavedená voda a kanalizácia. Kúrenie je momentálne riešené kachlami a pieckami na tuhé palivo. Pri dome je pekná pivnica. Pozemok je pekný, široký.

0917 922 956
8 900,- €

ID 9416 Family house
Méra, Hungary
For sale family house Méra, Maďarsko
Extent: 670 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes well no canal
Number
of rooms:
Heating
Material: ústredné na tuhé pal

Novostavba rodinného domu v obci Méra, asi 35 km od Košíc. Dom má vstupnú halu spojenú s kuchyňou, dve samostatné izby, kúpeľňu s WC. Zaujímavé na dome sú stropy v celom dome, ktoré sú z dreva na spôsob starých vidieckych domov. Na popdlahe je dlažba a plávajúce podlahy. Dom je zateplený, napojený na kanalizáciu, voda v dome je z vlastnej studne, ale pred domom je obecná voda. Pod pol domom je pivnica. Kúrenie je riešené ústredne kotlom na tuhé palivo. Na dom je napojená tzv. letná kuchynka. V dedine žije už viac slovenských rodín.

0917 922 956
53 000,- €

ID 9427 Family house
Méra, Hungary
For sale family house Méra, Maďarsko
Extent: 2000 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
100 m2 yes communal no canal
Number
of rooms:
Heating
Material: kváder lokálne na tuhé pali

Pekný domček v tichej lokalite obce Méra asi 40 km od centra Košíc. Dom je z kvádrov a tehly so škridľovou strechou. Má veľkú predizbu, kuchyňu WC, kúpeľňu a 2 veľké izby. Je napojený na kanalizáciu. Kúrenie je pieckou na tuhé palivo. Sú tu dva komíny. Pozemok je široký, rovinatý 2000 m2.

0917 922 956
18 900,- €

ID 9425 Family house
For sale family house Tornyosnémeti, Maďarsko
Extent: 1393 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
83 m2 yes communal no canal
Number
of rooms:
Heating
Material: vaľok tuhé palivo

Veľmi pekný rodinný dom v prvej dedine za hranicami z Košíc. Dom je z vaľkov, ale pekne zrekonštruovaný zvonku aj zvnútra. Má novú strechu a rozvody médií. Je napojený na kanalizáciu a má aj studňu. Sú tu 3 izby, dve sú prechodné. Kuchyňa, kúpeľňa, samostatné WC. Veľmi pekne sú zrekonštruované aj drevené stropy. Kúrenie je riešené krbom s výmenníkom, ktorý vykuruje radiátory. Teplá voda je na elektrický bojler na nočný prúd. Sú tu veľmi nízke náklady na bývanie. Pozemok je rovný, časť je zasadená ovocnými stromami a kríkmi. Za domom je garáž.

0917 922 956
53 500,- €

ID 9422 Family house
For sale family house Boldogkoujfalu, Maďarsko
Extent: 1200 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
90 m2 yes communal no sump
Number
of rooms:
Heating
Material: kameň lokálne

Pekný starší kamenný dom s nádhernými vždyzelenými okrasnými drevinami a kríkmi na pozemku. V dome sú 3 izby, kuchyňa, veľká kúpeľňa s WC, presklenná veranda. V dome nie je riešené kúrenie, ale sú tu funkčné komíny na kúrenie tuhým palivom. Na dvore je studňa a pivnica. Je tu množstvo veľkých tují, vysokých aj plazivých, ktorých hodnota je veľká. Brečtany, veľkokveté orgovány, zvláštne ihličnany. Dom je tichej lokalite.

0917 922 956
14 400,- €

ID 9420 Family house
For sale family house Szalaszend, Maďarsko
Extent: 1425 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
100 m2 yes communal no canal
Number
of rooms:
Heating
Material: kváder ústredné na tuhé pal

Veľmi pekný, okamžite obývateľný rodinný dom v dedinke asi 40 km od Košíc mimo hlavného ťahu smerom na Miskolc. Dom okrem toho, že je zvnútra aj zvonku zrekonštruovaný, jeho okolie je veľmi pekne, účelovo , ale aj vkusne upravené. Vonku je altánok s grilom, osedením, ktoré je obklopené zeleňou. Na pozemku je množstvo rodiacich ovocných stromov asi všetkých druhov /marhule, boskyne, nektarinky, čerešne, višne, hrušky, jablká, slivky, gaštany, oriešky.../, rodiace kríky maliny, ríbezle, egreše.../, hrozno , aj parkovo upravená časť. Dom je v tichej časti, poskytuje maximálny kľud a súkromie. Do domu sú dva vchody. Zo zadu sa vstupuje cez zastrešenú terasu do kotolne, dielenskej miestnosti so skladom na drevo, pivnice a do kuchyne spojenej s obývačkou. Predný vchod má vstup do predizby, z nej je vstup do dvoch samostatných izieb, obývačky spojenej s kuchyňou, kúpeľne s WC. Na podlahe je laminátová plávajúca podlaha a dlažba. V dome sú plastové okná. Vedľa domu je garáž a hospodárke budovy, ktoré sú tiež zrekoštruované. Je tu pekný altánok s hojdačkou, grilom a posedením, ktorý je obklopený zeleňou, hroznom. Ak hľadáte pokoj, relax a súkromie, je to ideálny dom. Je tu aj studňa s domácou vodárňou. Je možnosť prepnúť vodu do domu aj zo studne. Pri kúpe domu ostáva aj nejaký nábytok, podľa dohody.

0917 922 956
29 000,- €

ID 9415 Family house
Léh, Hungary
For sale family house Léh, Maďarsko
Extent: 1800 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes communal yes sump
Number
of rooms:
Heating
Material: gamatky

Dom v dedinke Léh asi 60 km od Košíc. Dom má halu spojenú s kuchyňou, 2 izby, kúpeľňu s WC. Vedľa domu je hospodárska miestnosť. Kúrenie je riešené gamatkami, teplá voda na plynový bojler. Pozemok je veľký, s ovocnými stromami. Dom je obývateľný ihneď, pri rýchlom jednaní možná dohoda na cene.

0917 922 956
19 000,- €

ID 9414 Family house
Gibárt, Hungary
For sale family house Gibárt, Maďarsko
Extent: 1700 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
84 m2 yes communal yes canal
Number
of rooms:
Heating
Material: lokálne

Dvojizboý rodinný dom zo zmiešaných materiálov v dedinke Gibárt. Gibárt je v blízkosti Encsu vedľa rieky Hornád. Rieka tu nikdy nespôsobila záplavy, netreba sa obávať. Navyše je to čistá obec. Dom je vhodný pre dvoch ľudí. Je pekne zrekonštruovaný. Steny sú zvnútra obložené sadrokartónom. Všetky rozvody sú nové. Dom je napojený na obecnú vodu, ale na dvore je studňa, z ktorej vodu nožno používať aj v dome po prepojení. Odpad je napojený na kanalizáciu. Pozemok je široký, rovinatý s prístupom aj zo zadnej strany pozemku.

0917 922 956
16 900,- €

ID 9417 Family house
Forró, Hungary
For sale family house Forró, Maďarsko
Extent: 800 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes city yes canal
Number
of rooms:
Heating
Material: tehla ústredné na plyn

Veľký dvojpodlažný rodinný dom v mestečku Forró, asi 50 km od Košíc. Na prízemí je vchod, vstupná hala, 3 izby, kuchyňa s jedálńou, kúpeľňa, WC a vchod do garáže. Na poschodí sú 2 izby a práčovňa. Na podlahe sú parkety a laminátová podlaha. V dome sú vymenené niektoré okná a dvere za plastové. Vykurovanie je ústredné plynové, ale je tu možnosť kúriť aj tuhým palivom, keďže je tu funkčný komín. Zastavaná plocha domu je si 100 m2 Pozemok je pekný rovinatý. Na dvore je studňa, ktorá sa pomocou domácej vodárne zapnúť aj do domu. Je tu aj prúd 380 V, čo umožňuje aj elektrické vykurovanie, alebo použitie výkonnej techniky.

0917 922 956
49 000,- €

ID 8178 Family house
Arka, Hungary
For sale family house Arka, Maďarsko
Extent: 800 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes communal yes sump
Number
of rooms:
Heating
Material: kameň

Kompletne zrekonštruovaný kamenný rodinný dom vo vyhľadávanom prostredí nádhernej dedinky obkolesenej horami jednej z mála bez neprispôsobivých občanov. Samotný dom má 3 izby, z toho jednu so samostatným vchodom, kuchyňu, kúpeľňu, WC. Vedľa domu je novopostavený menší dom, v ktorom je kuchyňa, kúpeľňa, WC a sauna. Na upravenom dvore je zastrešená časť na vonkajšie posedenie, originálna pec, kde sa dá upiecť chlieb, rôzne druhy mäsa aj celé prasa, jazierko s leknami a asi 200 kusmi okrasných rýb, studňa. V dome je obecná voda, ale na pozemku sú zakopané dve nádrže, ktoré zachytávajú dažďovú vodu zo všetkých striech. Jedna slúži pre vodu v jazierku, druhá na polievanie, alebo inak potrebnú úžitkovú vodu vonku. Pod domom je vínna pivnica, upravená aj na posedenie. Kúrenie je riešené dvojako -ústredné na plyn a vo vnútri sú črepené kachle, v kuchyni pec na drevo, ktorá slúži aj na varenie. Nehnuteľnosť je pre náročnejšieho klienta, ktorý hľadá absolútne súkromie a pohodlie.

0917 922 956
89 000,- €

ID 9408 Family house
For sale family house Boldogkovaralja, Maďarsko
Extent: 700 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
80 m2 yes communal no sump
Number
of rooms:
Heating
Material: lokálne

Rodinný dom v peknom prostredí pod hradom Boldogko, kde je vyhľadávaná dobová reštaurácia Slovákov. Dom je v tichej uličke. Má 3 izby, kuchyňu, komoru, kúpeľňu s WC. Pod polovicou domu je pivnica. Kúrenie je riešené pecami na tuhé palivo. Dom má asi 20 rokov, dá sa urobiť aj podkrovie. Pri rýchlom jednaní dohoda na cene možná.

0917 922 956
19 700,- €

ID 9407 Family house
Méra, Hungary
For sale family house Méra, Maďarsko
Extent: 1692 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
200 m2 yes communal yes canal
Number
of rooms:
Heating
Material: kváder ústredné

Zrekonštruovaný zateplený okamžite obývateľný veľký rodinný dom. Dom je asi 40 km od Košíc na peknom širokom rovinatom pozemku. Je dvojpodlažný a pod celým domom je priestranná pivnica. Na prízemí sú dva vchody - z prednej aj zadnej časti, kuchyňa, hala, 1 izba, kúpeľňa, WC. Na poschodí sú 3 izby, kúpeľňa s WC, 2x loggia z izieb. Vykurovanie v dome je ústredné s možnosťou kúrenie na plyn, alebo tuhé palivo. Pod domom je aj garáž s montážnou jamou. Dom je napojený na kanalizáciu a obecnú vodu, ale na dvore je aj funkčná studňa. Vedľa domu je nová zastrešená zástavba, ktorá slúži ako vonkajšie posedenie, uskladnenie dreva a garáž. Susedia z jednej strany sú Slováci, ktorí tam trvalo žijú. V dedine je aj viac slovenských rodín. Dom je rozlohou aj rozmiestnením izieb veľký, veľmi pekne a prakticky upravený. Tým, že pivničná časť - polosuterén -je veľká, môže slúžiť aj na podnikanie. Záhrada má aj rodiace stromy, ale aj dostatok miesta na príklad na bazén, ihrisko...

0917 922 956
52 000,- €

ID 9397 Family house
Gonc, Hungary
For sale family house Gonc, Maďarsko
Extent: 1100 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes communal yes canal
Number
of rooms:
Heating
Material: kváder ústredné plynové

Rodinný dom vo vilovej štvrti mestečka Encs. Dom je z kvádrov, v pôvodnej stave, ale obývateľný. Má 3 izby, kúchyňu, špajzu, kúpeľňu, WC. Zaujímavosťou domu sú veľké polosuterénne miestnosti, kde sa dá podnikať, vytvoriť skladové miestnosti... V dome je kúrenie ústredné. Momentálne je riešené plynovým kotlom, ale je tu možnosť aj napojiť kotol na tuhé palivo. Využiteľné je aj podkrovie. Pozemok je pekný rovný, široký, upravený.

0917 922 956
33 000,- €

ID 9395 Family house
Hejce, Hungary
For sale family house Hejce, Maďarsko
Extent: 1120 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
118 m2 yes communal no sump
Number
of rooms:
Heating
Material: podlahové elektrické

200 ročný kamenný dom pre náročného klienta. Prešiel kompletnou nadštandartnou rekonštrukciou zvnútra aj zvonku. Bol zospodu odizolovaný, múry boli zbavené starej omietky, boli odhalené kamenné múry, tie boli nanovo spojené. Dom je zvnútra zateplený, strecha odizolovaná. V celom dome je podlahové elektrické kúrenoie, nastavovateľné v každej miestnosti samostatne. Má dva vchody, dve predizby, dve chodby, 3 veľké izby, 3 kúpeľne s WC. každá kúpeľňa má samostatý bojler na teplú vodu. Kuchyňa má linku na mieru, špajzu, komoru vykachličkovanú. V celom dome je hodnotná dlažba. Okná sú nové drevené prispôsobené pôvodnému vzhľadu /vyrezávané drevo/. Všetky interiérové dvere sú drevené. V izbách sú pôvodné drevené stropy s nádhernými hredami. Celý pozemok je obkolesený kamenným plotom, cestičky na pozemku sú tiež k kameňa. Na pozemku sú ďalšie dve budovy - jedna ako sklad, samozrejme s elektrinou, druhá ako vchod do jednej z pivníc. Tu je pec na pečenie, udiareň a kamenné ohnisko. Na pozemku je aj vonkajšia voda, tiež upravená dookola kameňom. Dvor je od vstupnej brány osvetlený až do konca pozemku. Keďže je pozemok svahovitý, všade sú oporné kamenné múry. Na pozemku je ďalšia presklenná budova kde je bazén. Časť chodníka, ktorá vedie na koniec pozemku je riešená tak, že idete popod kovovú konštrukciu na ktorej sú poťahané veľkoplodé černice. Pozemok má pocej dĺžke naťahanú vodu na polievanie. Na pozemku je viac rodiacich ovocných stromov. Pozemok je prístupný aj zo zadnej časti aj nákladnými autami. Tam sú zasadené tiež ovocné stromy. V cene nehnuteľnosti je kompletné zariadenie celého domu.

0917 922 956
130 000,- €

ID 9396 Family house
Vizsoly, Hungary
For sale family house Vizsoly, Maďarsko
Extent: 1460 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes well no no
Number
of rooms:
Heating
Material: kameň lokálne

Starší kamenný rodinný dom na okraji dedinky 40 km od centra Košíc. Dom je v pôvodnom stave s hospodárskymi budovami , skladom na drevo, letnej kuchyne, garáže. V dedine žije viac Slovákov. Dom je suchý, dá sa pekne prerobiť.

0917 922 956
14 500,- €

ID 9320 Family house
For sale family house Boldogkoújfalu, Maďarsko
Extent: m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes communal yes sump
Number
of rooms:
Heating
Material: kameň gamatky+pece na tuhé

Veľký pekný kamenný dom gazdovského typu v dedinke Boldogkoújfalu. Dom má 2 vchody, presklennú terasu, 4 izby, kuchyňu, kúpeľňu s WC. Kúrenie je riešené gamatkami, alebo pecami na tuhé palivo. Vedľa domu sú využiteľné hospodárske budovy. Oproti je malý vínny domček, kde sa spracovávalo víno, z ktorého je vchod do vínnej pivnice. Pri rýchlom jednaní dohoda na cene možná.

0917 922 956
14 500,- €

ID 9323 Family house
Garadna, Hungary
For sale family house Garadna, Maďarsko
Extent: 1730 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes communal yes sump
Number
of rooms:
Heating
Material: tehla gamatky+pece na tuhé

Rodinný dom v slušnej dedine na hlavnom ťahu Košice- Miskolc. Dom je z kameňa a tehál. Má dve a pol izby, predizbu, kuchyňu, kúpeľňu a WC. Kúrenie je riešené gamatkami, alebo pecami na tuhé palivo. Na dvore je studňa, pivnica.

0917 922 956
26 000,- €

ID 9338 Family house
For sale family house Boldogkoújfalu, Maďarsko
Extent: 2200 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes communal no sump
Number
of rooms:
Heating
Material:

Pekný kamenný dom na širokom dvojpozemku v dedinke cca 50 km od centra Košíc. Do domu sú dva vchody. Z jedného sa cez predizbu dostaneme do dvoch samostatných izieb, kúpeľne s WC a komory.Z druhého vcodu je kuchyňa a veľká špajza, z ktorej sa dá vytvoriť izba. Dom je suchý, kúrenie je na tuhé palivo. Na dvore je funkčná studňa, inak je v dome obecná voda. Cena nehnuteľnosti je naozaj nízka vzhľadom na jej stav a veľkosť pozemku.

0917 922 956
11 900,- €

ID 9226 Family house
For sale family house Boldogkoújfalu, Maďarsko
Extent: 1830 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
100 m2 yes communal   sump
Number
of rooms:
Heating
Material: kameň ústredné-tuhé palivo

Zateplený, zrekonštruovaný kamenný dom. V dome boli vymené rozvody vody, odpadu, elektrina, nový krov, strešné latovanie, zateplený strop. Sú tu nové okná -plastové a drevené, vchodové dvere. V dome je nové ústredné kúrenie s kotlom na tuhé palivo.

0917 922 956
25 000,- €

ID 9389 Family house
Garadna, Hungary
For sale family house Garadna, Maďarsko
Extent: 1600 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes communal yes sump
Number
of rooms:
Heating
Material: kameň plynové gamatky

Kamenný dom v obci Garadna, kde žije už veľa Slovákov pre dobrú dostupnosť a čistú dedinu. Dom má predizbu, 3 samostatné izby, kuchyňu s jadálňou, špajzu, kúpeľňu s WC. Pod časťou domu je pivnica, za domom sú hospodárske časti. Na pozemku je aj garáž a studňa, ktorá sa teraz nepoužíva. Na dome je nová strecha. Pozemok je svahovitý.

0917 922 956
28 000,- €

ID 9366 Family house
Forró, Hungary
Na predaj rodinný dom Forró, Maďarsko
Extent: 2070 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
90 m2 yes city yes canal
Number
of rooms:
Heating
Material: tehla ústredné

Okamžite obývateľný rodinný dom v mestečku Forró, asi 50 km od Košíc. Dom má strechu Bramac, odizolovanú s parozábranou. Na prízemí je predizba, jedna izba, kuchyňa, kúpeľňa s WC. Na poschodí sú 3 izby. Pozemok je rovný, široký s altánkom. Vedľa domu je dvojgaráž.

0917 922 956
35 300,- €

ID 8772 Family house
For sale family house Goncruszka, Maďarsko
Extent: 1800 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2        
Number
of rooms:
Heating
Material:

Pekný okamžite obývateľný dom. Má 4 izby, kuchyňu, špajzu, kúpeľňu, WC. Dom je podpivničený. Vedľa sa nachádzajú hospodárske budovy. Kúrenie je riešené gamatkami. Voda je obecná. ale na pozemku je aj studňa.

0917 922 956
21 000,- €

ID 9348 Family house
Méra, Hungary
For sale family house Méra, Maďarsko
Extent: 1062 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes communal no canal
Number
of rooms:
Heating
Material: lokálne -kachlové pe

Pekný rodinný dom s halou, 3 izbami, kuchyňou, kúpeľňou a WC. V dome sú pekné 3 kachlové pece a nový krb. V dome bola začatá rekonštrukcia. Pod celým domom, ktorý má plochu 140 m2 je pivnica, ktorá sa dá rôzne využiť. Podkrovie sa dá dobudovať. Vedľa domu je zastrešená časť, vysoká, ktorá je využiteľná alebo ako dvojgaráž, sedenie a pod. Ďalej sú tu kvalitné murované bývalé hospodárske časti /chlievy/. V dedine je už veľa trvalo bývajúcich Slovákov. Dedina Méra je odbočka z hlavného ťahu na Miskolc, cca 40 km od Košíc.

0917 922 956
28 000,- €

ID 9332 Family house
Forró, Hungary
For sale family house Forró, Maďarsko
Extent: 1646 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
200 m2 yes city yes canal
Number
of rooms:
Heating
Material: ústredné plyn aj tuh

Veľký veľmi pekne moderne zrekonštruovaný rodinný dom cca 50 km od košíc v mestečku Forró. Dom by sa dal využívať aj na dvojgeneračné bývanie. Na prízemí je predizba, 3 izby, peknú kúpeľňu s WC a dva vchody do domu. Po pekných drevených schodoch je na poschodí veľká galéria, dve izby, kuchyňa prepojená na galériu, špajza kúpeľňa s WC. Z jednej izby je balkón. Druhé drevené schody vedú do podkrovia, ktoré zatiaľ nebolo zobytnené, ale ju možnoť vytvoriť ďalšie obytné plochy. Kúrenie v dome je ústredné, sú tu dva kotle na tuhé palivo, alebo plyn. Vo vnútri sú na podlahách drevené parkety a dlažba. Sú tu plastové okná a dvere. Na pozemku je veľká budova, kde je možné zaparkovať dve autá a tu majú uskladnené aj drdvo na kúrenie. Pozemok je parkovo upravený, široký, veľký 1646 m2.

0917 922 956
39 000,- €

ID 9333 Family house
Fancsal, Hungary
For sale family house Fancsal, Maďarsko
Extent: 1061 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
98 m2 yes city no canal
Number
of rooms:
Heating
Material: ústredné na tuhé pal

Rodinný dom sa nachádza vo veľmi peknej čistej dedinke s okolitými lesmi asi 54 km od centra Košíc. Nehnuteľnosti tu už využíva viac Slovákov na chalupy práve pre prostredie a bezpečnosť. Dom je vo vnútri veľmi pekný, okamžite obývateľný. Pozemok je užší, v zadnej časti sú zasadené ovocné stromy. Dom je dvojpodlažný. Na prízemí je prediba, 2 izby, kuchyňa, kúpeľňa, WC. Na podkroví je galéria a dve izby. Kúrenie je ústredné na tuhé palivo. Nehnuteľnosť je napojená na kanalizáciu.

0917 922 956
25 500,- €

ID 9329 Family house
For sale family house Boldpgkoújfalu, Maďarsko
Extent: 1800 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes communal yes sump
Number
of rooms:
Heating
Material: kameň gamatky a kachlová p

Pekný rodinný dom s tromi samostatnýni izbami, kuchyňou s jedálenskou časťou, kúpeľňou, WC. Pod domom je pivnica, vedľa domu sú hospodárske budovy. Na dvore je posedenie. Dom je z kameňa, okamžite obývateľný, V predizbe je obrovská kachlová pec, v izbách sú gamatky.

0917 922 956
19 900,- €

ID 9330 Family house
For sale family house Boldogkoujfalu, Maďarsko
Extent: 1932 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
130 m2 yes communal no sump
Number
of rooms:
Heating
Material: kameň ústredné na tuhé pal

Pekne moderne zvnútra zrekonštruovaný rodinný dom v dedinke Boldogkóújfalu asi 50 km od centra Košíc. V dome je nová elektrina, voda, odpad, ústredné kúrenie. Na stenách sú sádrokartóny, na podlahe drevené parkety aj plávajúca podlaha. Zrekonštruované sú 3 izby, kúpeľňa, WC a kuchyňa. V dome je ešte stará kuchyňa s klasickou pecou, špajza, kotolňa a práčovňa. Kúrenie je ústredné na tuhé palivo. Na dvore je studňa, 15 m2 kopaná pivnica. Vedľa sú hospodárske budovy.

0917 922 956
23 000,- €

ID 9322 Family house
Golop, Hungary
For sale family house Golop, Maďarsko
Extent: 3600 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes communal yes canal
Number
of rooms:
Heating
Material: kameň gamatky

Kamenný dom na veľkom dvojpozemku v prekrásnej dedine. Dom má 3 miestnosti kúrené gamatkami, alebo pecami na tuhé palivo. V dome nie je zavedená voda ani odpad. Voda je v domčeku oproti, kde je momentálne kuchyńa. Na pozemku je aj kanalizácia. je tu veľká vínna pivnica. V hospodárkych budovách je dielenská časť, skladové priestory, garáž.

0917 922 956
12 500,- €

ID 9325 Family house
Forró, Hungary
For sale family house Forró, Maďarsko
Extent: 2036 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
140 m2 yes city no canal
Number
of rooms:
Heating
Material: ústredné na ruhé pal

Tehlový zvnútra zateplený rodinný dom v mestečku Forró, asi 50 km od Košíc. Aj keď je na hlavnom ťahu na Miskolc, dom je umiestnený v strede pozemku, takže nie je tu hluk. Od cesty a zboku sú plastové okná. Má predizbu, 3 izby, kuchyňu kotolňu, špajzu, kúpeľňu s WC: Vedľa domu sú hospodárske časti, garáž. Do je obývaťeľný ihneď. Z dvora je vchod cez zastrešenú peknú terasu. Je tu aj studňa. Dom je napojený na kanalizáciu. Teplá voda je na nočný prúd. Pozemok je pekný, široký, upravený.

0917 922 956
25 500,- €

ID 9318 Family house
Encs, Hungary
For sale family house Encs, Maďarsko
Extent: 727 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes city yes canal
Number
of rooms:
Heating
Material: tehla ústredné plynové

Luxusný veľký rodinný dom za cenu jednoizbového bytu s pekne upraveným pozemkom v mestečku Encs asi 50 km od Košíc. Dom je v tichej vilovej štvrti, okamžite obývateľný. Z ulice sú do domu dva samostatné vchody. Jeden slúžil niekedy ako vchod do kancelárie. Je to jedná veľká miestmosť, s prechodom do druhej časti domu. Tu je na prízemí predizba, dve izby, vchod do pivnice. Po troch scvhodoch sa prechádza na medziposchodie, kde je kuchyňa, špajza, jedáleň, veľká obývačka, moderná pekná kúpeľňa s vaňou, bidetom a WC. Z nej je vytvorená technická miestnosť s kotlom na kúrenie a ohrevom teplej vody. Na ďalšom medziposchodí sú 2 izby s balkónom a druhá moderná kúpeľňa s bidetom, WC. Ďalšie medziposchodie má jednu podkrovnú veľkú izbu s vchodom na terasu s výhľadom na dvor. Dom má aj zadný východ do záhrady. Tá je parkovo upravená so vždyzelenými stomami. Tu je samostatne stojaca veľká garáž a ďalšia budova s pivnicou a veľkým úložným priestorom, ktorý sa dá využiť rôzne, napríklad aj na umiesnenie pimpongového stola... Dom je preto za nízku sumu, lebo majiteľ, ktorý žil dlhodobo v zahraničí zomrel a ani jeden z dedičov nebýva v Maďarsku.

0917 922 956
35 000,- €

ID 8777 Family house
Encs, Hungary
For sale family house Encs, Maďarsko
Extent: m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
140 m2 yes city yes canal
Number
of rooms:
Heating
Material:

Rodinný dom v radovej zástavbe v peknom prostredí mestečka Encs. Dom je postavený z materiálu tehla a izolovaný betón. Dom má pred vchodom malú terasu. Na prízemí je obývačka s východom dozadu na dvor s vydláždenou krytou terasou, malá kuchyňa, špajza, WC a vchodom do podpivničenej garáže. Na poschodí sú 3 izby, šatník, kúpeľňa, WC. Na druhom poschodí je podkrovie, ktoré je možné bez veľkých úprav zobytniť. Vzadu na pozemku je budova, ktorá má podpivničenú garáž a skladové priestory. Dom má ústredné kúrenie na plyn, alebo tuhé palivo. Aj keď je nehnuteľnosť v radovej zástavbe, poskytuje absolútne súkromie zo zadnej časti a výhodou je aj vykurovanie v zime od susedov. Dom je okamžite obývateľný.

0917 922 956
35 300,- €

ID 9316 Family house
For sale family house Boldogkoújfalu, Maďarsko
Extent: 12179 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
110 m2 yes communal yes sump
Number
of rooms:
Heating
Material: lokálne-gamatky

Tehlový dom gazdovského typu s dvoma vchodmi. Je tu veľká predizba, dve samostatné izby, jedna veľká izba, z ktorej je vchod do kuchyne, špajze. Je tu aj kúpeľňa sa WC. V dome je kúrenie gamatkami, ale sú tu 3 komíny, takže je možné riešiť kúrenie aj na tuhé palivo. Vedľa domu sú hospodárske budovy, letná kuchyňa. Na pozemku je aj pivnica a studňa. Na pozemku je vinič, ovocné stromy.

0917 922 956
12 500,- €

ID 9244 Family house
Tiszabúl, Hungary
For sale family house Tiszabúl, Maďarsko
Extent: 1172 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes communal yes canal
Number
of rooms:
Heating
Material: kváder, tehla ústredné plyn + tuhé

Rodinný dom v mestečku s 8000 obyvateľmi 10 km od Tiszaújvárosu /obľúbené kúpalisko Slovákov/, 17 km od Miskolca. Dom je postavený z kvádrov a tehly. Má predizbu. 4 izby, jedáleň s halou, kuchyňu, špajzu, kúpeľňu s WC a zvlášť WC a sprchový kút. V dome sú plastové okná, parkety, plávajúca podlaha, dlažba. K nehnuteľnosti patrí predajňa - bývalé potraviny-, kde je predajná časť, 2 skladové priestory, sociálne zázemie. Táto predajňa bola funkčná ešte vlani. Dom má ústredné kúrenie na plyn aj tuhé palivo. Na peknom rovnom širokom pozemku je veľká garáž. Dom je oplotený murovaným plotom s žezezným kovaním a bránou.

0917 922 956
36 000,- €

ID 9307 Family house
Encs, Hungary
For sale family house Encs, Maďarsko
Extent: 674 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes city yes canal
Number
of rooms:
Heating
Material: tehla ústredné

Rodinný dom v tichej lokalite vilovej štvrti mestečka Encs, asi 50 km od Košíc. Dom je dvojpodlažný, celý podpivničený s garážou na bránu na diaľkové ovládanie. Na prízemí je veľká vonkajšia terasa, hala s krbom, kuchyňa, špajza, kúpeľňa, WC a jedna malá izba. Na poschosí sú 4 izby, z toho dve majú loggiu, šatník a kúpeľňa s WC. V celom dome sú plastové okná a dvere. Záhrada je parkovo upravená, je tu aj pec a záhradný gril, hodačka.

0917 922 956
86 000,- €

ID 9308 Family house
Encs, Hungary
For sale family house Encs, Maďarsko
Extent: 748 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes city yes canal
Number
of rooms:
Heating
Material: ústredné

Veľmi pekný rodinný dom v mestečku Encs, 50 km od Košíc. Nachádza sa vo vilovej štvrti najkrajšej časti Encsu. Pozemok je nádherne parkovo upravený s altánkom, studňou, so stálozenými kríkmi a rastlinami. Pri dome je dvojgaráž. Vchod z dvora je cez terasu. V dome na prízemí predsieň, veľká hala, kuchyňa, kúpeľňa, WC a jedna malá izba. Na poschodí je galéria, 3 izby a kúpeľňa s WC. V dome je využitá každá časť, vstavanými skriňami z kvalitné dreva, z toho je oblkad na stenách a schodisko. Drevo robí v dome príjemnú atmosféru. Na podlahe sú tiež drevené parkety. Kúrenie je ústredné. Sú tu dva kotle na tuhé palivo a plyn. Celý dom je podpivničený, rozdelený na pivnicu na zeleninu, technickú časť s kotlami, skladovanie dreva a vínnu pivnicu.

0917 922 956
69 700,- €

ID 9306 Family house
Korlát, Hungary
For sale family house Korlát, Maďarsko
Extent: 1751 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes communal no tail away
Number
of rooms:
Heating
Material: zmiešaný lokálne

Rodinný dom zo zmiešaných materiálov gazdovského typu so škridlovou strechou. Dom je na začiatku dediny, čo zabezpečuje súkromie. Pozemok má 1751 m2. Sú tu 3 izby, dlhú presklennú terasu, kuchyňa, WC s kúpeľňou. Teplá voda je na nočný prúd. Na dvore je aj studňa s domácou vodárňou. Kúrenie je riešené lokálne, pecami na tuhé palivo. Na dvore je viac hospodárskych budov, bývalých maštalí a chlievov.

0917 922 956
14 500,- €

ID 9303 Family house
Gonc, Hungary
For sale family house Gonc, Maďarsko
Extent: 1097 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes communal no no
Number
of rooms:
Heating
Material: kameň

Starší kamenný rodinný dom na veľkom, ale úzkom pozemku 1097 m2. Dom potrebuje rekonštrukciu. Má veľmi pekné drevené okná, dvere, stropné trámy. V dome je okrem elektriny iba voda. Má veľké 3 izby, kuchyňu, komoru, pivnicu a hospodárske časti. Na pozemku je aj zaujímavá stavba, ktorá kedysi slúžila ako sklad pre poľnohospodárske plodiny.

0917 922 956
9 900,- €

ID 9302 Family house
Gonc, Hungary
For sale family house Gonc, Maďarsko
Extent: 1176 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes communal yes canal
Number
of rooms:
Heating
Material: kameň lokálne plyn, tuhé p

Kamenný gazdovský rodinný dom so škridlovou stechou v mestečku Gonc, vzdialený 25 km od Košíc. V dome je zavedený plyn /teplá voda a kúrenie gamatkami/, obecná voda, elektrina, kanalizácia. Pozemok má 1176 m2, obytná plocha je 72m2. Má kuchyňu, špajzu, 2 veľké izby, 2x kúpeľňu so sprchovým kútom s WC. Z každej izby je vchod do samostatnej kúpeľne s WC, takže je možnosť dvojgeneračného bývania. Kúrenie je plynovými gamatkami, alebo pecami na tuhé palivo. Vedľa domu sú hospodárske budovy a samostatne stojaci domček, ktorý slúžil ako letná kuchynka, kde je komín, ktorý využívali na údenie. Pod domom je 25 m2 veľká pivnica. Na dvore je aj studňa. Pri rýchlom jednaní je možné mierne zníženie ceny.

0917 922 956
18 000,- €

ID 9286 Family house
Gonc, Hungary
For sale family house Gonc, Maďarsko
Extent: 850 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes city   canal
Number
of rooms:
Heating
Material: kváder ústredné na tuhé pal

Na predaj rodinný dom v mestečku Gonc, neďaleko hraníc. Rodinný dom je v tichej štvrti rodinných domov. Je okamžite obývateľný. Má 3 izby, 2 predizby, kuchyňu, špajzu. kúpeľňu, WC. Je celý podpivničený. Ústredné kúrenie je na tuhé palivo, alebo plyn. V blízkej dobe bude ho možné napojiť na verejnú kanalizáciu. Mestečko je známe krytým kúpaliskom, trhmi. Býva tu už veľa Slovákov.

0917 922 956

ID 9284 Family house
Encs, Hungary
For sale family house Encs, Maďarsko
Extent: 653 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes city yes canal
Number
of rooms:
Heating
Material: váťok ústredné plyn aj tuh

Kompletne a kvalitne zrekonštruovaný rodinný dom v Encsi. Dom gazdovského typu má 3 izby, halu, kuchyňu so špajzou, garáž, kotolňu, 30 m2 veľkú zastrešenú vonkajšiu terasu. V dome je ústredné kúrenie s kotlom na tuhé palivo a plyn. V dome bola urobená kompletne nová fasáda, drevené nové okná , dvere - aj vnútorné. Všetky rozvody médií, strecha. Okolie domu je parkovito upravené. Toto je dom, v ktorom netreba robiť nič, iba sa nasťahovať.

0917 922 956
66 500,- €

ID 9283 Family house
Ináncs, Hungary
For sale family house Ináncs, Maďarsko
Extent: 2154 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes communal yes canal
Number
of rooms:
Heating
Material:

Rodinný dom v dedinke asi 60 km od Košíc cestou na Miskolc, ale nie priamo na hlavnom ťahu. Okolie je známe veľkou bio-farmou, známou distribúciou jej výrobkov do celej EÚ. Samotná dedinka je tichá, upravená. Dom je dobom stave, obývateľný okamžite. Má 3 izby, kuchyňu s jedálenskou časťou, kúpeľňa s WC, špajza. Je tu aj vonkajšia terasa, garáž, kotolňa. V dome je ústredné kúrenie na plyn, alebo tuhé palivo. V dome sú funkčné 3 komíny. Na jeden je napojená piecka, ktorá dokáže vykúriť takmer celý dom. Dom je napojený na kanalizáciu. Zavedená je tu obecná voda, ale na dvore je aj studňa. Na podlahe sú drevené parkety a dlažba. Na pozemku sú 3 veľké fóliovníky, ktoré nie sú v cene domu. Po dohode sa alebo odstránia, alebo treba počítať s cenou vyššou asi o 6800€.

0917 922 956
39 700,- €

ID 9285 Family house
For sale family house Goncruszka, Maďarsko
Extent: m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2        
Number
of rooms:
Heating
Material:

Na predaj rodinný dom v dedinke Goncruszka, kde žije už veľa Slovákov. Samotný dom je v tichej uličke. Dom je v pôvodnom stave, treba rozsiahlu rekonštrukciu, zavedenie médií, ktoré sú na pozemku. práve preto je cena tejto nehnuteľnosti nízka, vzhľadom na veľkosť celého rovinatého a širokého pozemku 2500 m2.

0917 922 956
9 900,- €

ID 9273 Family house
Encs, Hungary
For sale family house Encs, Maďarsko
Extent: 718 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes city yes canal
Number
of rooms:
Heating
Material: tehla, kváder ústredné plyn+tuhé p

Rodinný dom v mestečku Encs v tichej lokalite. Dom je z tehál, prístavba je z kvádra. Má 2 vchody. Z prvého vchodu je veľká presklenná predizba, 2 veľké izby, hala s kuchynským kútom, kúpeľňa s WC. Je tu aj vchod do novopristavej časti, kde je aj samostatný vchod. Tu je veľká izba a špajza. Pod domom sú dve pivnice. Jedna slúži ako kotolňa. V dome je ústredné kúrenie s možnosťou kúrenia na plyn aj tuhé palivo. V dome sú parkety a dlažba. Na pozemku sú kvety aj ovocné stromy. Dom je v slušnom stave.

0917 922 956
36 000,- €

ID 9251 Family house
Méra, Hungary
Na predaj rodinný dom Méra, Maďarsko
Extent: 1100 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes communal yes canal
Number
of rooms:
Heating
Material: kváder, tehla lokálne na tuhé pali

Rodinný dom v dedinke Méra asi 40 km od centra Košíc. Dom je postavený z kvádrov a tehál so škridľovou strechou. Má 2 samostatné izby, kuchyňu s halou, predizbu, kúpeľňu s WC a špajzu. Kúrenie je riešené gamatkami, alebo pieckami na tuhé palivo. Na dlážke je plávajúca podlaha a dlažba. Vedľa domu sú hospodárske budovy. Vchod na pôjd je zvonku. Na pozemku je studňa, v dome je zavedená obecná voda. Je tu aj pivnica. Dom je napojený na kanalizáciu. Pozemok je široký, udržiavaný.

0917 922 956
23 000,- €

ID 9245 Family house
For sale family house Hernádvécse, Maďarsko
Extent: 7300 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 no well no no
Number
of rooms:
Heating
Material:

Starý dom vhodný na zbúranie, alebo úplnú rekonštrukciu na hlavnom ťahu Košice - Miskolc s veľkým pozemkom 7300 m2. Dom patrí pod obec Hernádvécse, ale stojí samostatne bez sususedov pri hlavnej ceste. Dom je v zlom stave, ale je zapísaný na liste vlastníctva ako "tanya" /chalupa/. Pozemok je časť "les" a časť "poľnohospodárska pôda". Meter štvorcový pozemku vychádza na 0,74 centov, čo je zaujímavá investícia. Na pozemku je pivnica a vlastná studňa. Je v kopcovitom teréne, oplotený , na kopci je ďalšia prístupová cesta.

0917 922 956
9 900,- €

ID 7948 Family house
Hejce, Hungary
For sale family house Hejce, Maďarsko
Extent: 1800 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes communal no sump
Number
of rooms:
Heating
Material:

Kompletne zrekonštruovaný rodinný dom. Má 2 izby, kuchyňu, 2x kúpeľňu, 2x WC. Z bývalých hospodárskych miestností sa dajú urobiť ďalšie obytné miestnosti. Všetky okná a dvere vonkajšie aj interiérové sú nové. Strecha je plechová, natretá farbou so zárukou 25 rokov.V dome sú klenbové steny, nové rozvody elektriny a vody. Z domu je vchod do veľkých dvojpodlažných vínnych pivníc, ktoré sú nielen pod domom, ale aj pod pozemkom. Hejce sú jedna z najkrajších lokalít v horskom prostredí. Dedina nemá problémové obyvateľstvo.

0917 922 956
26 000,- €

ID 9214 Family house
Encs, Hungary
Na predaj rodinný dom Encs, Maďarsko
Extent: 860 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
110 m2 yes city yes canal
Number
of rooms:
Heating
Material: tehla ústredné plyn+tuhé p

Rodinný dom vo vilovej štvrti mestečka Encs. Postavený bol v roku 2001 z tehál. Je zateplený 10 cm polystyrénom, strecha Bramac. V dome je ústredné kúrenie na plyn aj tuhé palivo. Má dva vchody, jeden z ulice, druhý zo záhrady cez veľkú zastrešenú terasu. Dom je prízemný, chodba je cez celý dom, medzi predným a zadným vchodom. Na jednej strane je 1 izba, kuchyňa, kúpeľňa, WC, na druhej strane jedna otvorená izba, z ktorej na obe strany sú 2 izby. Pod celým domom je priestranná pivnica, ktorej jednou časťou je garáž. Pozemok je parkovo upravený - tuje, ruže.

0917 922 956
64 000,- €

ID 9143 Family house
Gibárt, Hungary
Na predaj rodinný dom Gibárt, Maďarsko
Extent: 941 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
78 m2 yes communal yes canal
Number
of rooms:
Heating
Material: kameň, gamatky

Kamenný dom v dedinke 1 km od mestečka Encz pri rieke Hornád, ktorá je zaujímavá tým, že tu nežijú neprispôsobilí občania. Dom je z kameňa so škridľovou strechou. Má síce len 2 izby, ale veľké, veľká je aj kuchyňa a presklenná terasa, kúpeľňa s WC. Kúrenie je riešené gamatkami. Pod domom je 15 m2 pivnica. Vedľa domu je veľká garáž. Dom je suchý, záplavy tu nikdy neboli, ani spodné vody.

0917 922 956
15 400,- €

ID 9199 Family house
Regéc, Hungary
For sale family house Regéc, Maďarsko
Extent: 1800 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes communal no sump
Number
of rooms:
Heating
Material: kachle + elektrické

Dedinka bez problémových obyvateľov asi 48 km od centra Košíc. Je vyhľadávaná lokalita pre víkandové domy. Rodinný dom je veľmi pekný, kompletne zrekonštruovaný, zariadený, okamžite obývateľný. Pôvodne je z kameňa, je zateplený, na strech je Bramac, Velux strešné okná, strecha odizolovaná. Na úprízemí je kuchyńa s galériou,1 izba, miestnosť s otvoreným ohniskom, WC, kúpeľňa, schody na podkrovie. Na podkoví sú 2 izby, sauna, kúpeľňa s WC. Kúrenie na prízemí je riešené klachľovými pecami, na poschodí elektrickými pecami. Na podlahe je plávajúca podlaha a dlažba. Vedľa domu je letná kuchyňa s vodou aj odpadom, dvojgaráž a veľké posedenie, ktoré sa dá veľkými zasúvateľnými dverami zatvoriť. Je tu aj komín. Nehnuteľnosť je pre náročného klienta, ktorý si chce užívať pokoj bez roboty a opráv. Vchod na pozemok je cez elektickú bránu. Na dvore je studňa.

0917 922 956
90 000,- €

ID 7869 Family house
For sale family house Mogyoroska, Maďarsko
Extent: m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes   no no
Number
of rooms:
Heating
Material:

Kamenný dom s 3 izbami, kuchyňou, komorou. Voda je na dvore.

0917 922 956
19 500,- €

ID 9179 Family house
Kéked, Hungary
For sale family house Kéked, Maďarsko
Extent: 454 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes well no sump
Number
of rooms:
Heating
Material: vaľok lokálne

Gazdovský dom z vaľkov v dedinke Kéked. V dome sú 3 izby, kuchyňa, kúpeľňa a WC. Dom je v pôvodom stave vhodný pre rekreačné účely, ale aj na bývanie. Na dvore je studňa, v dome je voda z obecného vodovodu. Pozemok je užší, mierne svahovitý.

0917 922 956
10 000,- €

ID 9159 Family house
For sale family house Hollóháza, Maďarsko
Extent: 3900 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes communal yes sump
Number
of rooms:
Heating
Material: kameň ústrednén

Rodinný dom v Hollóháze neďaleko hraníc vo vyhľadávanej lokalite Slovákov. Dom je kompletne zrekonštruovaný. Je z kameňa, zvonku zateplený. Celý je dookola odvodnený drenážou. Strecha je nová, zateplená. Vedľa domu je prístrešok pre dve autá, záhradný domček, nová maštaľ. V dome je na vyvýšenom prízemí 1 izba, kuchyňa, WC, kúpeľňa so sprchovým kútom. V polosuteréne sú 2 izby a špajza. Kúrenie v dome je ústredné plynové, ale sú tu dva komíny, takže sa dá urobiť aj kúrenie na tuhé palivo. Všetky rozvody v dome sú vymenené. Do je okamžite obývateľný. Pozemok je pekný, zozadu končí v lese, bez susedov. Pozemok je veľký, 39 árov, ale je možné kúpiť menšiu časť.

0917 922 956
45 000,- €

ID 9161 Family house
Korlát, Hungary
For sale family house Korlát, Maďarsko
Extent: 3623 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
120 m2 yes well no canal
Number
of rooms:
Heating
Material: kameň lokálne na tuhé pali

Starší zachovalý kamenný dom gazdovského typu. Má 2 vchody, miestnosti sú prechodné. Je tu veľká predizba, 2 veľké izby, kuchyňa, špajza, kúeľňa s WC. Na podlahe v izbách je pôvodná kvalitná drevená podlaha, inde betón. V izbách sú na strope drevené trámy. Kúrenie je riešené lokálne pecami na tuhé palivo / črepené kachle/. obytná časťdomu pokračuje hospodárskymi časťami. Voda v dome je zo studne, plyn je pri dome, V kuchyni je pec na tuhé palivo, a šporák na PB bombu. Dom je v slušnom stave, suchý. Na streche je škridľa.

0917 922 956
19 700,- €

ID 9167 Family house
For sale family house Hidasnémeti, Maďarsko
Extent: 3650 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2        
Number
of rooms:
Heating
Material: tehla, Mediteran

Hrubá stavba nadštandartného rodinného domu. Dom je na veľkom, širokom rovnom pozemku oplotený vysokým betónovým múrom zabezpečujúcim maximálne súkromie. Stavba samotného domu je na 486 m2. V dome sa počíta s 3 kúpeľňami, halou, hosťovskou izbou, 4 spálňami, technickými miestnosťami, dvojgarážou... Bližšie info v RK, kde je k dispozícii CD so všetkými podkladmi. Nehnuteľnosť je pre solventných, ktorí chcú súkromie a väčšie priestory pre bývanie. Cena nie je pevne určená, je dohodou.

0917 922 956
1,- €

ID 9150 Family house
For sale family house Tornyosnémeti, Maďarsko
Extent: 600 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes communal   canal
Number
of rooms:
Heating
Material: kameň, tehla pece na tuhé palivo.

Starší kamenný dom, ktorý bol postavený niekedy pre zámožnejšie rodiny. Je tesne za hranicami v tichej štvrti. Má 3 miestnosti, predprípravu na kúpeľňu. Dom potrebuje rekonštrukciu, ale je veľmi pekný s množstvom hospodárskych častí, využiteľných na rôzne účely. V dome je nádherná kachľová pec s ornamentami, okná a dvere s drevenými ozdobami. Keďže je tesne za hranicami, žije tu veľa Slovákov .

0917 922 956
40 000,- €

ID 9142 Family house
Encs, Hungary
For sale family house Encs, Maďarsko
Extent: 800 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
100 m2 yes city yes canal
Number
of rooms:
Heating
Material: kváder, tehla plynové gamatky, kac

Rodinný dom vo vilovej štvrti mestečka Encs. Dom je z kvádrov a tehly, so škridľovou strechou postavený v roku 1973. Strecha je zateplená. Má predizbu, 3 izby, jedálenskú časť s kachľovou pecou, kuchyňu, špajzu, kúpeľňu, zvlášť WC. Má vymenené 2 plastové okná. Na podlahe v izbách sú drevené parkety, inde laminátová podlaha a dlažba. 2/3 domu je podpivničená.

0917 922 956
38 000,- €

ID 9118 Family house
Hejce, Hungary
For sale family house Hejce, Maďarsko
Extent: 1000 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes communal yes sump
Number
of rooms:
Heating
Material: kameň, tehla ústredné plyn

Kompletne zrekonštruovaný rodinný dom v prekrásnom prostredí hôr. Na prízemí je kuchyňa spojená s jedálňou, 2 izby, 2 kúpeľne s WC /jedna s vaňou, druhá so sprchovým kútom/, kotolňa, dve veľké terasy. Na poschodí je menšia galéria, jedna veľká izba so 4 posteľami a ešte nedokončená povala, ktorá sa dá upraviť na ďalšie miestnosti. Dom je kompletne zariadený - kuchyňa so všetkými spotrebičmi, riadom, príbormi, pohármi, hrncami...Predáva sa so všetkým zariadením, vrátane nových paplónov a obliečok na postele, ... Je to dom, kde nemusíte nič kúpiť, doslova idete iba" s kabelkou".

0917 922 956
84 000,- €

ID 9102 Family house
For sale family house Boldogkoujfalu, Maďarsko
Extent: 1439 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes communal no sump
Number
of rooms:
Heating
Material: lokálne

Dom z kvádrov na peknom upravenom pozemku. Má 2,5 izby, kuchyńu, špajzu, WC s kúpeľňou, V dome je lokálne vykurovanie - dva komíny. Je v tichom prostredí s dobrými susedmi. Voda v dome je obecná, na pozemku je prípojka plynu. Strechu má škridľovú.

0917 922 956
14 900,- €

ID 9103 Family house
For sale family house Boldogkoújfalu, Maďarsko
Extent: 1198 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes well yes sump
Number
of rooms:
Heating
Material: kváder ústredné

Pekný rodinný dom v tichej lokalite na peknom upravenom pozemku. Dom je z kvádrov s ústredným kúrením. Má predizbu, veľkú kuchyňu, špajzu, kúpeľňu s WC, jednu veľkú a jednu menšiu izbu. Voda je zo studne. Na pozenku je aj garáž s montážnou jamou, letná kuchyňa, pivnica a technické miestnosti. Z domu je pekný výhľad na kopce.

0917 922 956
19 900,- €

ID 9100 Family house
For sale family house Abaújszántó, Maďarsko
Extent: 1500 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes well yes canal
Number
of rooms:
Heating
Material: ústredné plyn aj tuh

Dva domy + pohostinstvo na jednom pozemku. V mestečku Abaújszántó ponúkame na predaj zabehnuté pohostinstvo na prízemí a 2,5 izbový byt na poschodí v jednom dome. V druhom ,samostatnom, dome sú 2 izby, kuchyňa, špajza, kúpeľňa s WC. Každý z domov má možnosť samostatného kúrenia - ústredné na plyn aj tuhé palivo, lokálne vykurovanie na tuhé palivo. Menší z domov je novostavba z porothermu, zateplený. Vo veľkom dome, kde je na prízemí pohostinstvo sa nachádza 2,5 izbový byt s kuchyňou, špajzou, kúpeľňou a WC. Pohostinstvo má barovú časť, 2 miestnosti na posedenie, vonkajšiu terasu, miestnosť s biliardovým stolom a stolným futbalom, sociálne zariadenia pre personál a hostí, skladové a prevádzkové miestnosti. Polovica domu je podpivničená. Starší kamenný dom prešiel kompletnou rekonštrukciou, nová strecha, rozvody vody, elektriny. Voda v dome je z výdatnej vlastnej studne cez domovú vodárničku. Na upravenom pozemku je menší , do zeme zapustený bazén. Z domu je prístup do veľkej garáže. Okolie je tiché, pekné.

0917 922 956
87 000,- €

ID 8861 Family house
Encs, Hungary
For sale family house Encs, Maďarsko
Extent: 720 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
125 m2 yes city yes canal
Number
of rooms:
Heating
Material:

Rodinný dom v tichej lokalite mestečka Encs. Dom je zateplený s plastovými oknami a dverami. Pozemok je parkovo upravavený. V dome sú 2 izby, obývačka, kuchyňa, špajza, WC, kúpeľňa. V podkroví je možnosť vytvorenia viacerých izieb aj so sociálnymi zariadeniami. Pod domom je pivnica, na dvore 2 garáže a zastrešený priestor. Na pozemku je vŕtaná studňa. Dom je okamžite obývateľný s nádherne upraveným pozemkom.

0917 922 956
63 000,- €

ID 8816 Family house
Aranyos, Hungary
Na predaj rodinný dom Aranyos, Maďarsko
Extent: 2800 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
85 m2 yes well yes sump
Number
of rooms:
Heating
Material: ústredné

Rodinnáý dom v zachovalom, ihneď obývateľnom stave v prekrásnom prostredí - údolie pred vstupom do hôr. Má 2 izby, jedáleň, americký typ kuchyne, WC, kúpeľňu. Kúrenie je ústredné na tuhé palivo. Na pozemku je ešte letná kuchyňa, garáž, pivnica, studňa a veľký úrodný pozemok.

0917 922 956
30 500,- €

ID 9091 Family house
Encs, Hungary
For sale family house Encs, Maďarsko
Extent: 1140 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
200 m2 yes city yes canal
Number
of rooms:
Heating
Material: kváder ústredné plynové

Pekný okamžite obývateľný rodinný dom v mestečku Encs. Dom je okamžite obývateľný v peknom tichom prostredí. more »

0917 922 956
44 000,- €

ID 9065 Family house
Encs, Hungary
For sale family house Encs, Maďarsko
Extent: 800 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
164 m2 yes communal yes canal
Number
of rooms:
Heating
Material: ústredné-plyn+tuhé p

Zrekonštruovaný rodinný dom vo vilovej štvrti mesta Encs. more »

0917 922 956
78 000,- €

ID 8599 Family house
Korlat, Hungary
For sale family house Korlat, Maďarsko
Extent: m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2        
Number
of rooms:
Heating
Material:

Zachovalý kamenný dom s 3 izbami, kuchyňou, špajzou, kúpeľňou s WC. Dom má lokálne vykurovanie pieckami - 2 komíny. Vedľa domu sú hospodárske budovy. Sú tu 2 pivnice. Voda v dome je obecná, ale na pozemku je aj studňa. V susedstve trvalo bývajú Košičania.

0917 922 956
24 000,- €

ID 8235 Family house
For sale family house Novajidrány, Maďarsko
Extent: 976 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes communal yes sump
Number
of rooms:
Heating
Material:

Dvojpodlažný rodinný dom, kde je možné zobytniť aj podkrovie. Celý dom je podpivničený, podpivničená je aj zastrešená prístavba, kde je možnosť parkovania viacerých áut. V dome sú 4 izby, v ktorých sú na podlahe drevené parkety, inde je dlažba. Má kuchyňu, kúpeľňu, komoru, galériu a jedna z izieb má východ na balkón. V dedine sa momentálne zavádza kanalizácia. Kúrenie je úsredné na tuhé palivo. V dome sú klasické liatinové radiátory, dvojkomorové drevené okná. Pozemok je široký 16 m. Cena nehnuteľnosti je iba informatívna vzhľadom na pohyblivosť kurzu.

0917 922 956
1,- €

ID 9038 Family house
For sale family house Miskolc- Tapolca, Maďarsko
Extent: 970 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes city yes canal
Number
of rooms:
Heating
Material: tehla, Bramac ústredné plynové

Rodinný dom postavený v roku 1999 z kvalitných materiálov. Zastavaná plocha je 230 m2. Pozemok je z ulice spádový, preto je z ulice riešený ako prízemie a podkrovie, z dvora je prízemie, poschodie a podkrovie, čím sa využila poloha pozemku. V dome sú 2 obývačky, 2 kuchyne, jedáleň, 4,5 izby, 2 x kúpeľňa, 3 x WC. /Podkrovie je oddelené, preto umožňuje bezproblémové dvojgeneračné bývanie. Kúrenie je ústredné - plynový kotol. V častiach s dlažbou je podlahové, v izbách sú radiátory.Dom je ztehál, je zateplený, dvere sú drevené. Smerom do dbora je 20 mľ terasa. pozemok je parkovo upravený, s hojdačkou, detskou šmykľavkou a pieskoviskom.. pri dome je dvojgaráž.

0917 922 956
106 000,- €

ID 9049 Family house
Fony, Hungary
For sale family house Fony, Maďarsko
Extent: 1036 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes well no no
Number
of rooms:
Heating
Material: kameň lokálne na tuhé pali

Starší kamenný rodinný dom so škridľovou strechou. more »

0917 922 956
12 900,- €

ID 9030 Family house
For sale family house Boldogkovaralja, Maďarsko
Extent: 707 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes communal yes sump
Number
of rooms:
Heating
Material: kameň gamatky

Kamenný okamžite obývateľný dom s troma izbami. more »

0917 922 956
19 800,- €

ID 9035 Family house
Encs, Hungary
For sale family house Encs, Maďarsko
Extent: 720 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
120 m2 yes city yes canal
Number
of rooms:
Heating
Material: kameň, tehla plyn+tuhé palivo

Zateplený okamžite obývateľný rodinný dom v mestečku Encs. more »

0917 922 956
64 000,- €

ID 8311 Family house
Encs, Hungary
For sale family house Encs, Maďarsko
Extent: 1000 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes city yes canal
Number
of rooms:
Heating
Material:

Kamenný rodinný dom so 4 izbami, predsieňou, komorou, novou kúpeľňou a WC. Vedľa domu je ďalšia budova, ktorá bola niekedy pekárňou. Tu sú zachované pece, miesiaci stroj...Táto časť má aj WC, kúpeľňu a zázemie, ktoré slúžilo ako šatne. Na pozemku sú aj bývalé hospodárke budovy, maštale, chlievy. Pozemok je rovinatý s ovocnými stromami. Cena nehnuteľnosti je iba informatívna vzhľadom na pohyblivosť kurzu.

0917 922 956
43 000,- €

ID 8368 Family house
For sale family house Novajidrány, Maďarsko
Extent: 2048 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes communal   sump
Number
of rooms:
Heating
Material: lokálne na tuhé pali

Kamenný rodinný dom s vysokými stropmi. Má veľkú predizbu, z ktorej sa dá vytvoriť samostatná izba, 2 veľké izby, kuchyňu, kúpeľňu s WC. Kúrenie je lokálne, črepané kachle, nové piecky. V dome je obecná voda, ale na dvore sú 2 studne, pri dome je prípojka plynu, kanalizácia bude do mesiaca. Pozemok je veľký, široký. V dome sú drevené parkety a dlažba. Pod domom je zeleninová pivnica. Dom je okamžite obývateľný. Cena nehnuteľnosti je iba informatívna vzhľadom na pohyblivosť kurzu.

0917 922 956
24 000,- €

ID 9009 Family house
Arka, Hungary
For sale family house Arka, Maďarsko
Extent: 2700 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
260 m2 yes communal yes sump
Number
of rooms:
Heating
Material: tehla ústredné plynové

5 ročná tehlová stavba nadštandartného rodinného domu v atraktívnej lokalite maďarskej horskej dedinky Arka 50 km od Košíc. more »

0917 922 956
94 000,- €

ID 9007 Family house
Zalkod, Hungary
For sale family house Zalkod, Maďarsko
Extent: 1400 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
600 m2 yes communal yes canal
Number
of rooms:
Heating
Material: ústredné

Veľký rodinný dom, ktorý môže slúžiť aj ako penzión v tichej lokalite dedinky Zalkod 37 km od Slovenského Nového Mesta. more »

0917 922 956
175 000,- €

ID 8996 Family house
For sale family house Gonczruszka, Maďarsko
Extent: 1149 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes communal yes sump
Number
of rooms:
Heating
Material: kameň lokálne na tuhé pali

Kamenný väčší 4 izbový dom v dedine Goncruszka asi 30 km od Košíc. more »

0917 922 956
14 800,- €

ID 8308 Family house
Hejce, Hungary
For sale family house Hejce, Maďarsko
Extent: 1000 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes communal no sump
Number
of rooms:
Heating
Material: ústredné

Novostavba rodinného domu. Prízemie domu je zvnútra dokončené, kde je predizba, hala, kuchyňa, kúpeľňa a WC. Kúrenie - ústredné (kotol na tuhé palivo). Podkrovie je možné zobytniť. Stavba je zvonku zateplená, nemá farebnú omietku. Celý dom je podpivničený, z ulice je vchod do podzemnej garáže. Pozemok nie je oplotený, je rovný a široký.

0917 922 956
50 000,- €

ID 8643 Family house
For sale family house Balatonujlak, Maďarsko
Extent: 1079 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
340 m2 yes communal yes canal
Number
of rooms:
Heating
Material:

Dvojpodlažný rodinný dom okamžite obývateľný. more »

0917 922 956
62 000,- €

ID 8987 Family house
Vilmany, Hungary
For sale family house Vilmany, Maďarsko
Extent: 1800 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes communal no sump
Number
of rooms:
Heating
Material: kameň lokálne na tuhé pali

Pekný rodinný dom v slušnom stave za dobrú cenu asi 35 km od Košíc. more »

0917 922 956
15 000,- €

ID 8980 Family house
For sale family house Goncruszka, Maďarsko
Extent: 1880 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes communal yes sump
Number
of rooms:
Heating
Material: gamatky

Zrekonštruovaný rodinný dom na tichom mieste so susedmi Slovákmi. more »

0917 922 956
27 000,- €

ID 8941 Family house
Encs, Hungary
For sale family house Encs, Maďarsko
Extent: 1500 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes city yes canal
Number
of rooms:
Heating
Material: kameň, tehla ústredné

Veľmi pekný rodinný dom v tichej lokalite mesta Encs. more »

0917 922 956
23 300,- €

ID 8774 Family house
For sale family house Goncruszka, Maďarsko
Extent: 500 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2        
Number
of rooms:
Heating
Material:

3 izbový rodinný dom v dedinke s množstvom Slovákov. Je okamžite obývateľný. Má 3 izby, kuchyňu, kúpeľňu a WC. Kúrenie je riešené pecami na tuhé palivo.

0917 922 956
39 000,- €

ID 8879 Family house
Miskolc, Hungary
For sale family house Miskolc, Maďarsko
Extent: 400 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
140 m2 yes city yes canal
Number
of rooms:
Heating
Material:

Tehlový rodinný dom v radovej zástavbe v tichej časti mesta Miskolc. Pozemok má 400 m2, zastavaná plocha 140 m2. Je dvojpodlažný, s pivnicou a terasou. Má 3 izby, kuchyňu, kúpeľňu, WC. Kúrenie v dome je plynové, ale riešené aj krbovou vložkou a kachľami. Dom sa predáva aj so zariadením. Dom je okamžite obývateľný.

0917 922 956
68 000,- €

ID 8583 Family house
Gönc, Hungary
For sale family house Gönc, Maďarsko
Extent: 200 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
140 m2 yes city yes canal
Number
of rooms:
Heating
Material: kameň, tehla ústredné plynové

Rodinný dom z kameňa a tehál, ktorý môže slúžiť skôr na podnikanie, alebo pre záujemcu, ktorý nepotrebuje k domu pozemok. Niekedy tu bola cukrárenská výroba, momentálne slúži ako turistická ubytovňa, ktorá je vyťažená. Má 2 vchody, jeden z ulice a druhý zboku budovy, kde je malý vyasfaltovaný dvor s vchodom na hornú terasu. V prednej časti domu je veľká izba, WC, sprchový kút a miestnosť so zavedenou vodou a odpadom, kde sa piuekli koláče. Cez veľkú izbu sa dostaneme do izby z ktorej sa vchádza do 2 samostatných izieb, veľká kúpeľňa a veľká kuchyňa, komora. Kúrenie je ústredné na plyn - kotol Junkers a sú tu aj piecky na tuhé palivo. V izbách a v kuchyni sú drevené parkety, dlažba v ostatných miestostiach. Pod časťou domu je pivnica. Cena nehnuteľnosti je iba informatívna vzhľadom na pohyblivosť kurzu.

0917 922 956
38 000,- €

ID 8918 Family house
Gonc, Hungary
For sale family house Gonc, Maďarsko
Extent: 1200 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes city yes canal
Number
of rooms:
Heating
Material: ústredné

Kamenný zachovalý rodinný dom v tichej lokalite. Dom má 3 izby, predizbu, kuchyňu, kúpeľňu s WC. V izbách sú veľmi pekné drevené parkety, všade inde dlažba. Kúrenie je riešené ako ústredné s možnosťou 2 kotlov - na plyn a na tuhé palivo. V jednej z izieb kachľová pec. V dome sú funkčné ďalšie 3 komíny, takže kúrenie je možné prerobiť aj na lokálne. Vedľa domu sú hospodárske a technické miestnosti a garáž s jamou. Je tu aj pivnica pod časťou domu. Dom je obývateľný.

0917 922 956
35 500,- €

ID 8900 Family house
For sale family house Abaújszántó, Maďarsko
Extent: 1183 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
500 m2 yes city yes canal
Number
of rooms:
Heating
Material: kameň ústredné

Veľký kompletne zrekonštruovaný dom, ktorý môže slúžiť ako nadštandardné bývanie viacpočetnej rodiny, alebo penzión či sídlo firmy. more »

0917 922 956
185 000,- €

ID 8878 Family house
For sale family house Goncruszka, Maďarsko
Extent: 500 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes communal yes sump
Number
of rooms:
Heating
Material: kváder plynové gamatky

Rodinný dom z kvádrov gazdovského typu. Má 3 izby, kuchyňu, kúpeľňu s WC. Má 2 vchody a ďalšie 2 samostatné miestnosti momentálne slúžiace ako skladové priestory. Na užšom pozemku je studňa a pivnica vhodná na skladovanie vína aj zeleniny.

0917 922 956
19 300,- €

ID 8782 Family house
Méra, Hungary
For sale family house Méra, Maďarsko
Extent: 850 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
98 m2 yes communal no canal
Number
of rooms:
Heating
Material:

Zrekonštruovaný gazdovský typ domu s 3 izbami, kuchyňou, kúpeľňou a WC. Má 2 vhcody. Vedľa domu je postavená garáž s jamou. Dom má vonkajšie žalúzie. Je okamžite obývateľný. Na pozemku je aj vlastná studňa. Kúrenie je riešené pecami na tuhé palivo, pred domom je plyn.

0917 922 956
22 000,- €

ID 8857 Family house
Na predaj rodinný dom Vágáshuta, Maďarsko
Extent: 678 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
80 m2 yes communal   canal
Number
of rooms:
Heating
Material:

Dvojposchodový rodinný dom na ploche 80 m2. Na prízemí je predizba, kúpeľňa, kuchyňa spojená s halou, terasa. Na poschodí sú 2 samostatné izby, galéria a WC. Podlahy v dome sú plávajúce podlahy a dlažba. Kúrenie je lokálne na tuhé palivo - kachľové pece, železné piecky. Teplá voda je nočný prúd, sporák je na plynovú bombu. Vedľa domu je hospodárska budova, kde skladujú drevo a náradie. Pozemok je krásne upavený ozdobnými krovinami tak, aby celý rok niečo kvitlo.

0917 922 956
34 600,- €

ID 8805 Family house
For sale family house Abaújszántó, Maďarsko
Extent: 1600 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes communal yes canal
Number
of rooms:
Heating
Material: tehla, kváder ústredné - tuhé pali

Okamžite obývateľný rodinný dom v tichej lokalite mestečka Abaújszántó. Na prízemí má halu s krbom, kuchyňu. špajzu, kúpeľňu s WC. Na poschodí sú 3 samostatné podkrovné izby. Kúrenie je ústredné na tuhé palivo, na poschodí je samostatná kovovová pec na tuhé palivo. V dome je obecná voda, ale na pozemku je aj studňa.

0917 922 956
29 000,- €

ID 8773 Family house
For sale family house Goncruszka, Maďarsko
Extent: 1800 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes well no sump
Number
of rooms:
Heating
Material:

Starší dom postavený z kameňa a vaľkov so škridľovou strechou. V dome sú 3 izby, kuchynský kút, kúpeľňa, WC. Na podlahe je dlažba a v izbách betón. Voda v dome je obecná, ale na pozemkku je studňa. Kúrenie je riešené krbom s prieduchmi do izieb. Pozemok je veľký, upravený.

0917 922 956
33 500,- €

ID 8722 Family house
Gonc, Hungary
For sale family house Gonc, Maďarsko
Extent: 1200 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes communal yes sump
Number
of rooms:
Heating
Material:

Zrekonštruovaný kamenný rodinný dom v mestečku Gonc. V dome boli vymenené rozvody vody, elektriny, plynu. Dom má plastové okná a vonkajšie vchodové dvere. Na oknách sú vonkajšie žalúzie. V auguste bude už funkčná kanalizácia, na ktorú je možné sa pripojiť. Vnútorné omietky sú nové, aj vonkajšie, ale dom sa nezatepľoval, keďže je z kameňa. V dome sú 3 izby, 2 veľké predizby, kuchyňa, kúpeľňa, WC a špajza. Všetok nábytok je nový, ktorý je v cene nehnuteľnosti. Kúrenie je gamatkami, kachlovou pecou a kovovým kozubom. Je okamžite obývateľný. Vedľa domu je garáž, skladový priestor a vybetónovaný základ na vonkajšie posedenie. V záhrade sú rodiace stromy.

0917 922 956
30 600,- €

ID 8706 Family house
Baktakék, Hungary
For sale family house Baktakék, Maďarsko
Extent: 1798 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes communal yes sump
Number
of rooms:
Heating
Material: gamatky

Rodinný dom okamžite obývateľný. Na prízemí je garáž a pivnica. Na poschodí sú 3 izby, hala, kuchyňa, kúpeľňa s WC. Kúrenie je plynovými gamatkami, alebo krbom. Vedľa sú hospodárske budovy. Veľká upravená záhrada. Cena nehnuteľnosti je iba informatívna vzhľadom na pohyblivosť kurzu.

0917 922 956
29 600,- €

ID 8702 Family house
Léh, Hungary
For sale family house Léh, Maďarsko
Extent: 2600 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
100 m2 yes communal yes sump
Number
of rooms:
Heating
Material:

Rodinný dom 30 km od Miskolca, 40 km od hraníc. Dom má 3 izby, jedáleň, kuchyňu, špajzu, kotolňu. Vedľa domu sú 2 garáže a hospodárske budova. Kúrenie je riešené kotlom na tuhé palivo alebo plyn. Strecha bola vymenená. Podlahy v dome sú laminátové a dlažba. Nové eurookná a dvere. Prerobená je aj kúpeľňa. Dom je okamžite obývateľný. Má veľký rovný popzemok. Cena nehnuteľnosti je iba informatívna vzhľadom na pohyblivosť kurzu.

0917 922 956
23 700,- €

ID 8703 Family house
For sale family house Siófok Sóstó, Maďarsko
Extent: m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes city yes canal
Number
of rooms:
Heating
Material:

Rodinný dom + reštauračné zariadenie a penzión vo vyhľadávanej rekreačnej lokalite Sóstó. Nehnuteľnosti sú vzdialené 300 m od Balatonu, železnica cca 600 m, centrum Siófoku 3 km, oproti je veľký autokemping. Rodinný dom je dvojpodlažný cca 180 m2. Postavený bol v roku 1988, rekonštruovaný v roku 2011. Materiál je tehla, strecha šindel. Kúrenie je riešené gamatkami alebo elektrickými pecami. Prízemie domu má 4 izby, halu, kuchyňu, špajzu, kúpeľňu, WC a veľkú terasu. Na poschodí sú 4 izby - každá s vlastnou kúpeľňou, WC a terasou, americký typ kuchyne s jedálňou. Z domu prechádzame zastršenou časťou k prevádzkovej časti. Reštaurácia 80 m2 + galéria + 100 m2 krytá terasa. Pod kuchyňou je pivnica - zvlášť zeleninová. Tu je aj WC a kúpeľňa pre zamestnancov. V ďalšej časti je zamestnanecká izba s WC a kúpeľňou. Na terase je kapacita 80 osôb, v reštaurácii a galérii 50.

0917 922 956
198 000,- €

ID 8596 Family house
For sale family house Szalaszend, Maďarsko
Extent: 1625 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
220 m2 yes communal no canal
Number
of rooms:
Heating
Material: tehla ústredné

Veľmi pekný okamžite obývateľný rodinný dom v kľudnej lokalite. Dom je posledný v slepej uličke, zabezpečuje maximálne súkromie. Má 2 vchody. Na prízemí je predsieň, veľká izba, kuchyňa s východom na zadnú terasu, ďalšia izba, kúpeľňa, WC, pod schodami je úložný priestor. Na poschodí je galéria, 2 samostatné izby a kúpeľňa so sprchovacím kútom. Pod domom je garáž a technická miestnosť s novým kotlom na tuhé palivo. Dom ešte nie je napojený na kanalizáciu, tá je pred domom.

0917 922 956
48 000,- €

ID 8652 Family house
Fugod, Hungary
For sale family house Fugod, Maďarsko
Extent: 1330 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
100 m2 yes communal yes sump
Number
of rooms:
Heating
Material: tehla, kváder gamatky, črepané kac

Rodinný dom z tehál a kvádrov so škridlovou strechou. Má 4 izby, kuchynu, kúpeľňu a WC. V izbách sú plávajúce podlahy a parkety. Kúrenie je riešené kachľovými pecami a gamatkami. Kuchyňa a kúpeľňa prešla kompletnou rekonštrukciou pred 4 rokmi. Je okamžite obývateľný. Vedľa domu je garáž s montážnou jamou. Záhrada je upravená, časť parkovo, druhá ovocnými stromami. Cena nehnuteľnosti je iba informatívna vzhľadom na pohyblivosť kurzu.

0917 922 956
25 500,- €

ID 8642 Family house
Gonc, Hungary
Na predaj rodinný dom Gonc, Maďarsko
Extent: m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes city no canal
Number
of rooms:
Heating
Material:

Tehlový rodinný dom so škridlovou strechou. Má predizbu, 3 izby, kuchyňu, špajzu. Zo špajze je vchod na povalu a pivnice. V dome nie je ústredné kúrenie, ale sú tu dva komíny. Plyn je pred domom. Pod pol domom je pivnica. Dom je v tichej lokalite. Cena nehnuteľnosti je iba informatívna vzhľadom na pohyblivosť kurzu.

0917 922 956
20 500,- €

ID 8597 Family house
Encs, Hungary
For sale family house Encs, Maďarsko
Extent: 1600 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
220 m2 yes city yes canal
Number
of rooms:
Heating
Material: ústredné plyn

Novší veľký rodinný dom vhodný pre viacpočetnú rodinu. Je z Porothermu, strecha Bramac. Je dvojpodlažný a celý podpivničený. Na prízemí je predsieň, veľká obývačka s jedálenským kútom a kuchynským kútom - tu je aj krb, špajza, 2 malé izby, kúpeľňa, WC, šatník a východ na zadnú terasu. Na poschodí je galéria, 2 väčšie a 2 menšie izby, kúpeľňa s 2 sprchami a WC. Kúrenie v dome je ústredné na plyn, na prízemí je podlahové, na poshhodí sú radiátory. Za domom sú 2 garáže. Cena nehnuteľnosti je iba informatívna vzhľadom na pohyblivosť kurzu.

0917 922 956
65 000,- €

ID 7711 Family house
For sale family house Boldogkovaralja, Maďarsko
Extent: 1760 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
200 m2 yes communal yes sump
Number
of rooms:
Heating
Material: ústredné plyn alebo

VÝRAZNÁ ZĽAVA ZO 72.000 €. Veľký rodinný dom, ktorý slúžil aj na podnikanie. V prízemnej časti bolo pohostinstvo, ktoré je stále zariadené a nie je zrušené povolenie na jeho prevádzku. Na prízemí je garáž, technická miestnosť s kotlom na tuhé palivo aj plyn, vstup do pivnice, jedna veľká miestnosť s barovým pultom, kde bolo pohostinstvo, WC, sprcha a výstup na zadnú terasu. Tu je aj vchod na prvé poschodie, kde je obytná časť domu. Je tu vstupná hala, 3 izby s balkónmi, kuchyňa, kúpeľňa a WC. Na podlahe sú drevené parkety a dlažba.

0917 922 956
35 000,- €

ID 8608 Family house
Na predaj rodinný dom Felsoregmec, Maďarsko
Extent: 800 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
130 m2 yes communal yes sump
Number
of rooms:
Heating
Material: kameň ústredné

Kamenný pekný rodinný dom vhodný na okamžité nasťahovanie. Má 4 vchody, ktoré sú pod veľkou krytou vydláždenou terasou. Prvý vedie cez predsieň do 3 izieb, WC a kúpeľne, druhý do kuchyne a špajze, kde je kotol na plyn. Tretí a štvrtý vchod sú hospodárske časti - kotol na tuhé palivo a dreváreň. V dome sú aj 2 črepané kachle. V izbách sú parkety a plávajúca podlaha. Dom je napojený na verejný vodovod, ale má aj vlastnú studňu. Vedľa domu je samostatne stojaca garáž. Cena nehnuteľnosti je iba informatívna vzhľadom na pohyblivosť kurzu.

0917 922 956
22 300,- €

ID 8609 Family house
For sale family house Felsoregmec, Maďarsko
Extent: m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes communal   sump
Number
of rooms:
Heating
Material:

Starší dom z kameňa a tehál na veľkom pozemku. Má kuchyňu, špajzu, 2 izby a kúpeľňu s WC, zimnú záhradu, z ktorej je druhý vchod do domu. Dom je podpivničený, jedna časť pivnice slúži ako technická miestnosť, kde je kotol na tuhé paliv. Voda v dome je obecná, ale pozemok má aj studňu. Dom potrebuje rekonštrukciu. Cena nehnuteľnosti je iba informatívna vzhľadom na pohyblivosť kurzu.

0917 922 956
10 000,- €

ID 8612 Family house
For sale family house Felsoregmec, Maďarsko
Extent: 1500 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes communal no sump
Number
of rooms:
Heating
Material: lokálne

Pekný kamenný dom s vysokými stropmi s drevenými hradami. Má 2 vchody, veľkú kuchyňu s veľkou komorou, kde sa dá urobiť kúpeľňa, keďže odpad a voda nie sú zavedené do domu a 3 izby. Vedľa domu je hospodárska časť a vonkajšia pivnica v zemi. Dom je zachovalý, suchý, drevo je zdravé, strecha v dobrom stave. Cena nehnuteľnosti je iba informatívna vzhľadom na pohyblivosť kurzu.

0917 922 956
9 000,- €

ID 8622 Family house
Forro, Hungary
Na predaj rodinný dom Forro, Maďarsko
Extent: 1666 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes city yes canal
Number
of rooms:
Heating
Material: ústredné

K pôvodnému vaľkovému domu bola urobená prístavba z tehál. V staršej časti je vchod do predsiene, jednej izby, z ktorej sa ide do druhej izby a ešte jedna samostatná izba, kúpeľňa s WC. V tehlovej prístavbe je kuchyňa, špajza. Kúrenie je ústredné plynové a 2x gamatky. Sú tu aj 2 funkčné komíny. V izbách sú kvalitné zachovalé parkety. Dom má 2 pivnice, garáž a aj studňu. Cena nehnuteľnosti je iba informatívna vzhľadom na pohyblivosť kurzu.

0917 922 956
25 800,- €

ID 8623 Family house
Fugod, Hungary
For sale family house Fugod, Maďarsko
Extent: 1711 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes communal yes sump
Number
of rooms:
Heating
Material: ústzredné

Veľmi pekný zrekonštruovaný rodinný dom. Má predsieň, 2 samostatné izby, obývačku s kuchynským kútom, špajzu, samostatné WC a kúpeľňu. Ďalšia časť domu s druhým vchodom nie je zrekonštruovaná. Tu sú 3 miestnosti, slúži ako odkladací priestor, ale dá sa tu vytvoriť samostatná bytová jednotka. Kúrenie je ústredné plynové, ale v obývačke je aj pec na tuhé palivo. Dom je okamžite obývateľný bez úprav. Na zemi je dlažba a plávajúce podlahy. Cena nehnuteľnosti je iba informatívna vzhľadom na pohyblivosť kurzu.

0917 922 956
19 000,- €

ID 8624 Family house
Encs, Hungary
For sale family house Encs, Maďarsko
Extent: 717 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes city yes canal
Number
of rooms:
Heating
Material: ústredné plynové

Zateplený vkusne zrekonštruovaný dvojpodlažný rodinný dom v najkrajšej lokalite mestečka Encs. Má dva vchody. Zo zadného vchodu zo záhrady je vstup do obývačky, spojenej s jedálenskou časťou a kychyňou. Predný vchod má vstup do predsiene, 2 samostatných izieb, kúpeľne a WC. Na poschodí je galéria, z ktorej je vstup do 3 samostatných izieb, balkón a kúpeľňa so sprchou a WC. V celom dome je podlahové kúrenie na plyn. Dom je podpivničený. Vstup do pivnice je zvonku aj z prízemia domu. Na upravenom pozemku je vybetónovaný bazén a studňa. Vedľa domu je garáž a kryté sedenie. Cena nehnuteľnosti je iba informatívna vzhľadom na pohyblivosť kurzu.

0917 922 956
66 000,- €

ID 8625 Family house
For sale family house Abaújdevecser, Maďarsko
Extent: 700 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
190 m2 yes city yes sump
Number
of rooms:
Heating
Material: ústredné plynové

Dvojpodlažný kvádrový rodinný dom s prekrásnym výhľadom na mestečko Encs. Na prízemí je predizba, jedáleň, kuchyňa, technické miestnosti, východ do dvora a vstup do garáže, kúpeľňa s WC. Na poschodí sú 3 izby, kúpeľňa a WC. Kúrenie je ústredné na plyn. Cena nehnuteľnosti je iba informatívna vzhľadom na pohyblivosť kurzu.

0917 922 956
35 000,- €

ID 8563 Family house
Encs, Hungary
For sale family house Encs, Maďarsko
Extent: 729 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
165 m2 yes city yes canal
Number
of rooms:
Heating
Material: porotherm ústredné

Novostavba postavená z 38 cm porothermu, zateplená 5 cm polystyrénom, bez fasádnej farby. Strecha je škridla, zateplená, odizolovaná. Dom má 2 vchody, veľkú predsieň, obývačku spojenú s kuchyňou a jedálenskou časťou, 3 samostatné izby, špajzu, technickú miestnosť, 2 x WC, kúpeľňu so sprchovým kútom a vaňou. Všetky okná sú drevené eurookná, udržujúce teplotu a izolujúce hluk. Na oknách sú vonkajšie žalúzie. Dvere bezpečnostné, drevené, sklá na nich zvonku nepriehľadné. Kúrenie je ústredné plynové - okrem izieb, kde je podlahové kúrenie. V pivnici je pripravené miesto pre kotol na tuhé palivo, ak by niekto chcel kúrenie na tuhé palivo. Na podlahe je dlažba a plávajúce podlahy. Dom je v novovzniknutej lokalite, všetky domy v okolí, sú novostavby. Pozemok zatiaľ nie je oplotený, pretože susedia ho ani medzi sebou neplánovali.

0917 922 956
95 000,- €

ID 8554 Family house
For sale family house Telkibánya, Maďarsko
Extent: 1014 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes communal yes canal
Number
of rooms:
Heating
Material:

Tehlový dom so škridlovou strechou. Dom má 2 izby s parketami, kuchynskú časť, kúpeľňu a WC. Potrebuje rekonštrukciu, ale je v peknom prostredí vo vyhľadávanej lokalite. Vhodný je aj ako sídlo firmy. Za pozemkom tečie potok, ktorý nikdy nerobil problémy.

0917 922 956
31 000,- €

ID 8534 Family house
Gonc, Hungary
For sale family house Gonc, Maďarsko
Extent: 1800 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes city yes sump
Number
of rooms:
Heating
Material: kameň

Starší kamenný dom gazdovského typu vhodný na rekonštrukciu. Má 3 izby, kuchynskú časť, kde je nová pec, 2 x WC, kúpeľňu. Na dom naväzuju hospodárske časti. Pozemok je pri dome užší, za domom sa dvojnásobne rozširuje. V dome je voda, elektrina, plyn pri dome. Pod časťou domu je pivnica. Na dvore je studňa. Pozemok má množstvo rodiacidh ovocných stromov a kríkov. Možnosť odkúpiť aj menšiu časť pozemku.

0917 922 956
20 000,- €

ID 8208 Family house
Vilmány, Hungary
For sale family house Vilmány, Maďarsko
Extent: 1800 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes communal yes sump
Number
of rooms:
Heating
Material: lokálne

Zrekonštruovaný rodinný dom. Má 2 izby, kuchyňu, kúpeľňu s WC a s 2 oknami. Pri dome sú ďalšie miestnosti, ktoré slúžia ako garáž a hospodárska budova, aj zastrešené posedenie. Na peknom rovnom pozemku je nový altánok, zrekonštruovaná stará kamenná studňa a malé chlieviky, kde majú majitelia psov. Kúrenie v dome je lokálne, voda obecná, plyn na pozemku.

0917 922 956
27 000,- €

ID 8531 Family house
Vilmány, Hungary
For sale family house Vilmány, Maďarsko
Extent: 1800 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes communal yes sump
Number
of rooms:
Heating
Material:

Okamžite obývateľný rodinný dom z kvádrov. Na prízemí je predizba, hala, kuchyňa, špajza, technická miestnosť, zadný vchod na terasu, WC a kúpeľňa. Na poschodí je galéria, 3 samostatné izby, WC a kúpeľňa. Kúrenie v dome je ústredné - kotol na tuhé palivo. V kuchyni je kvalitná drevená linka. Okolie domu je upravené, záhrada má rodiace stromy, časť je parkovo upravená.

0917 922 956
56 000,- €

ID 8451 Family house
For sale family house Tornyosnémeti, Maďarsko
Extent: 951 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes communal no  
Number
of rooms:
Heating
Material: vaľok

Starší gazdovský dom v obci Tornyosnémeti, 3 izby, samostatná pivnica + záhradný dom, studňa. more »

0917 922 956
19 000,- €

ID 8452 Family house
Ináncs, Hungary
For sale family house Ináncs, Maďarsko
Extent: 2946 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
281 m2 yes city yes canal
Number
of rooms:
Heating
Material: Krb

Na predaj novorekonštruovaný dom (nie je podpivničený) v Maďarsku - Ináncs, neďaleko Košíc. more »

0917 922 956
34 000,- €

ID 8401 Family house
For sale family house Abaújszántó, Maďarsko
Extent: 1245 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes well no canal
Number
of rooms:
Heating
Material: lokálne na tuhé pali

Starší kamenný dom v tichej lokalite mestečka Abaújszántó. Dom má presklenenú predizbu, 2 veľké izby, kuchyňu, špajzu, kúpeľňu s WC. V kuchyni a jednej izbe sú črepané kachle, na podlahe sú drevené parkety a dlažba. Kanalizácia je pred domom, treba sa iba napojiť. Voda je mestská, ale dom má aj studňu. Pri dome je zeleninová pivnica.

0917 922 956
21 000,- €

ID 8418 Family house
Fancsal, Hungary
Na predaj rodinný dom Fancsal, Maďarsko
Extent: 1450 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes communal yes sump
Number
of rooms:
Heating
Material: Ytong ústredné

Rodinný dom pozostávajúci z novej 4 ročnej stavby z Ytongu - kuchyňa, kúpeľňa, WC, hala a 2 izby. Zo staršej časti je 1 izba ešte nedokončená, kotolňa, vstup do veľkej garáže. Kúrenie aj TUV je na plynový Junkers kotol. V izbách sú plávajúce podlahy a dlažba. Dom je okamžite obývateľný v tichej lokalite 3 km od mestečka Forró, bez neprispôsobilých občanov.

0917 922 956
51 200,- €

ID 8408 Family house
Vilmany, Hungary
For sale family house Vilmany, Maďarsko
Extent: 1600 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes communal yes sump
Number
of rooms:
Heating
Material: kváder ústredné

Rodinný dom z kvádrov. Má 4 izby, kuchyňu, kúpeľňu s WC. Vedľa domu sú skladové priestory v jednej miestnosti kotol na tuhé palivo a sklad dreva, v druhej plynový kotol. Vedľa je vysoká garáž, kde sa dajú parkovať aj 4 autá s montážnou jamou. Pozemok je rovinatý s ovocnými stromami a udržiavanou záhradou.

0917 922 956
27 000,- €

ID 8419 Family house
For sale family house Boldogkóújfalu, Maďarsko
Extent: 1000 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
120 m2 yes communal yes sump
Number
of rooms:
Heating
Material:

Starší kamenný, čiastočne opravený rodinný dom. Má 4 izby, kuchyňu, kúpeľňu s WC, špajzu a presklennú verandu. V izbách sú plávajúce podlahy, v jednej drevené parkety. Kúrenie je ústredné na tuhé palivo. Vedľa domu je garáž a hospodárske budovy. Voda v dome je obecná, ale na pozemku je aj studňa. Celková plocha domu je 120 m2, pozemok 100 m2.

0917 922 956
17 300,- €

ID 8343 Family house
For sale family house Boldogkoujfalu, Maďarsko
Extent: 1200 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes communal yes sump
Number
of rooms:
Heating
Material: kameň gamatky

Kamenný dom v pôvodnom stave. Má dva vchody, 3 izby, kuchyňu, kúpeľňu s WC , špajzu, presklenenú verandu. V dome je zavedená obecná voda, kúrenie je gamatkami. V dome sú 2 funkčné komíny -možnosť kúrenia tuhým palivom. Na pozemku je studňa, garáž, hospodárske budovy a pivnica v zemi. Strecha je škridľová.

0917 922 956
13 800,- €

ID 8443 Family house
Gonc, Hungary
Na predaj rodinný dom Gonc, Maďarsko
Extent: 1380 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes well   sump
Number
of rooms:
Heating
Material: kameň

Dva staršie kamenné domy na užšom pozemku. V jednom z domov je bývalá krčma s vodou a WC. Druhý dom má 3 miestnosti so zavedenou vodou.

0917 922 956
28 500,- €

ID 8367 Family house
Forró, Hungary
For sale family house Forró, Maďarsko
Extent: 2182 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes city yes canal
Number
of rooms:
Heating
Material: tehla ústredné-tuhé+plyn

Tehlový rodinný dom po rekonštrukcii s eurooknami, ústredným kúrením na tuhé palivo aj plyn. Má predizbu, 3 izby kuchyňu, komoru WC, kúpeľňu. Na podlahe sú plávajúce podlahy a dlažba. Dom je okamžite obývateľný bez úprav. Vedľa domu je murovaná budova, ktorá slúži ako odkladací priestor a garáž. Pod celým domom je pivnica, kde sú kotle, zásobník dreva a uhlia a ďalšie odkladacie priestory. Zvlášť je ešte zeleninová pivnica. Pozemok je pekný rovný, široký. V záhrade sú ovocné stromy. Vedľa domu je studňa, ktorá slúži na polievanie.

0917 922 956
39 900,- €

ID 8334 Family house
Korlát, Hungary
For sale family house Korlát, Maďarsko
Extent: m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes communal yes canal
Number
of rooms:
Heating
Material: ústredné

Rodinný dom s bývalou prevádzkou pohostinstva. Obývacia časť má 2 izby, kuchyňu, kúpeľňu a WC. Vedľa je kotolňa. Bývalé pohostinstvo je jedna veľká otvorená miestnosť a 2x WC. Kúrenie je centrálne na tuhé palivo. Všade sú nové rozvody, radiátory. Voda je obecná. Dom sa dá využívať na bývanie, ale aj na podnikanie. Cena nehnuteľnosti je iba informatívna vzhľadom na pohyblivosť kurzu.

0917 922 956
25 000,- €

ID 8323 Family house
Encs, Hungary
For sale family house Encs, Maďarsko
Extent: 695 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes city yes canal
Number
of rooms:
Heating
Material:

Novostavba rodinného domu z Ytongu. Na prízemí je predsieň, veľká hala, jedna veľká samostatná izba, kuchyňa, kúpeľňa s WC, východ na vonkajšiu terasu. Na poschodí sú 4 izby a príprava na veľkú kúpeľňu. Kúrenie je zatiaľ riešené pieckami na tuhé palivo, ale všetky rozvody sú umiestené v stenách, treba iba kúpiť kotol na aké palivo chcete riešiť kúrenie. Na prízemí sú plávajúce podlahy a dlažba, na poschodí je iba betón. Treba dokončiť vonkajšiu terasu. Pozemok je pekný rovný. Dom je v tichom prostredí medzi rodinnými domami.

0917 922 956
57 000,- €

ID 8309 Family house
Encs, Hungary
For sale family house Encs, Maďarsko
Extent: 1000 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes communal yes canal
Number
of rooms:
Heating
Material: kváder ústredné

Rodinný dom v tichej lokalite mestečka Encs. Dom má predsieň, 3 izby, kuchyňu, komoru, kúpeľňu, WC. Celý je podpivničený. V suteréne je kotol na tuhé palivo, elektrický bojler na teplú vodu a skladovací priestor na drevo. Pozemok je upravený, rovinatý. Vedľa domu sú 4 garáže. Na pozemku je aj studňa. Cena nehnuteľnosti je iba informatívna vzhľadom na pohyblivosť kurzu.

0917 922 956
49 500,- €

ID 8314 Family house
Miskolc, Hungary
For sale family house Miskolc, Maďarsko
Extent: 740 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
120 m2 yes city yes canal
Number
of rooms:
Heating
Material:

Rodinný dom v tichej lokalite na upravenom pozemku. Má 3 izby, halu, kuchyňu, jedáleň kúpeľňu, WC, komoru a kotolňu.

0917 922 956
110 000,- €

ID 8256 Family house
Encs, Hungary
For sale family house Encs, Maďarsko
Extent: 1441 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
300 m2 yes communal yes canal
Number
of rooms:
Heating
Material: tehla, BRAMAC

Dvojposchodový rodinný dom postavený v roku 2007 z tehál, zeteplený, dvojkomorové okná, strecha Bramac. Na prízemí sú 2 prevádzkované obchodné priestory, dvojgaráž. Na prízemí je podlahové kúrenie, všetky médiá sú merané zvlášť. Na poschodí je opäť všetko merané zvlášť, kúrenie je riešené podlahovým kúrením a krbom. Tu je hala, kuchyňa a jedálenská časť - spolu 70 m2, 2 x izba po 15 m2, hosťovská kúpeľňa, spálňa 23 m2, detská izba -12 m2, kúpeľňa 11 m2, šatník so zabudovanými skriňami 14 m2, komora, ktorá slúži ako práčovňa a tu je aj kotol na ústredné kúrenie. Pozemok za domom je pekný, udržiavaný, zatrávnený.

0917 922 956

ID 8267 Family house
Hejce, Hungary
For sale family house Hejce, Maďarsko
Extent: 1100 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes communal no no
Number
of rooms:
Heating
Material:

Na predaj kamenný rodinný dom postavený na pozemku o výmere 1100m2 a zastavanou plochou 125 m2 (36,7m x 5,5m). Dom má škridľovú strechu. IS - elektrina, voda, plyn a odpad nie sú v dome zavedené. Dom má 4 izby a predizbu a 4 vchody. Jeden vchod do kuchyne a sprc. kútu, druhý vchod do bývalej maštale a tretí vchod vedie k vonkajšiemu posedeniu. Cena nehnuteľnosti je iba informatívna vzhľadom na pohyblivosť kurzu.

0917 922 956
17 500,- €

ID 8236 Family house
Korlát, Hungary
For sale family house Korlát, Maďarsko
Extent: 1792 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes well no no
Number
of rooms:
Heating
Material: kameň

Starý kamenný dom so škridľovou strechou vhodný na rozsiahlu rekonštrukciu. V dome je elektrika, voda a odpad nie sú v dome. Na peknom širokom pozemku je studňa. Má 3 miestnosti. Na podlahe je hlina.

0917 922 956
9 500,- €

ID 8130 Family house
For sale family house Boldogkoújfalu, Maďarsko
Extent: m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes communal yes sump
Number
of rooms:
Heating
Material:

Starší kamenný dom s 2 izbami, kuchyňou, kúpeľňou a WC. Vedľa domu je letná kuchyňa, v ktorej je pec na pečenie chleba. Na dvore je aj studňa. Hospodárske časti vedľa domu sa dajú prestavať na vonkajšie posedenie. Na pozemku sú rodiace ovocné stromy.

0917 922 956
19 000,- €

ID 8207 Family house
Vilmány, Hungary
For sale family house Vilmány, Maďarsko
Extent: 1800 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes communal no sump
Number
of rooms:
Heating
Material: tehla lokálne-tuhé palivo

Tehlový menší rodinný dom so škridľovou strechou. Má kuchyňu s jedálenskou časťou, 2 izby a kúpeľňu s WC. Kúrenie je lokálne na tuhé palivo. Pozemok je pekný, upravený. Vedľa domu je aj letná kuchyňa a veľká vínna pivnica.

0917 922 956
19 300,- €

ID 8184 Family house
Vizsoly, Hungary
For sale family house Vizsoly, Maďarsko
Extent: 800 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes communal yes sump
Number
of rooms:
Heating
Material:

Čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom. Má 3 izby, kuchyňu bez zariadenia, kúpeľňu, WC, komoru a predsieň. V dome nie je riešené kúrenie - treba kotol - podľa zváženia nového majieľa kúrenie na plyn, tuhé palivo, alebo elektrinu. V stenách sú pripravené konzoly na radiátory. V podlahe v kuchynskej časti a kúpeľni je podlahové kúrenie, ktoré sa napojí na kotol. Podlahy sú dokončené - plávajúce a dlažba. Dom je zateplený, okná a dvere neboli menené. Pozemok je rovinatý.

0917 922 956
40 000,- €

ID 8177 Family house
For sale family house Boldogkovarujfalu, Maďarsko
Extent: 1100 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes communal yes sump
Number
of rooms:
Heating
Material:

Starší kamenný rodinný dom s veľkou záhradou s ovocnými stromami. Dom je na užšom, ale veľkom pozemku. Má 2 izby, kuchyňu, kúpeľňu s WC. Vedľa sú ďalšie hospodárske časti, z ktorých sa dajú vytvoriť izby. Oproti domu je letná kuchynka, v ktorej je funkčná pec na pečenie chleba. Dom potrebuje rekonštrukciu. Na dvore je studňa, v dome je voda z obecného vodovodu.

0917 922 956
13 000,- €

ID 8154 Family house
Vilmány, Hungary
For sale family house Vilmány, Maďarsko
Extent: 814 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes communal yes sump
Number
of rooms:
Heating
Material: tehla

Novší tehlový dom s plastovými oknami a vonkajšími dverami. V dome sú 3 izby, predizba, jedálenská časť, kuchyňa, kúpeľňa, WC a špajza. Kúrenie je plynovými gamatkami a pecou na tuhé palivo. Na podlahe je dlažba a plávajúce podlahy.

0917 922 956
43 000,- €

ID 5571 Family house
For sale family house Maďarsko Méra, Maďarsko
Extent: 958 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
90 m2 yes communal yes canal
Number
of rooms:
Heating
Material: tehla plyn aj tuhé palivo

Novostavba RD s 3 izbami, kuchyňou riešenou americkým systémom spojenou s halou, modernou kúpelňou. Kúrenie je riešené centrálne plynom a, krbom na tuhé palivo. Dvor je upravený. Dom bol v roku 2006 zateplený.

0917 922 956
53 000,- €

ID 6566 Family house
For sale family house Mogyoroska, Maďarsko
Extent: 1900 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes well no sump
Number
of rooms:
Heating
Material: kameň pevné palivo

RD v tichej vyhľadávanej lokalite v horách 53 km od Košíc. V dome sú 3 izby, kuchyňa, kúpeľňa, WC. Kúrenie je riešené lokálnym vykurovaním na tuhé palivo - kachľové pece. Teplá voda elektrický kotol. Dom je okamžite obývateľný. Za domom je ešte jedna miestnosť - bývalá hospodárska časť. Za domom vybetónoaná plocha na letné vonkajšie sedenie a vonkajšie ohnisko. Pozemok je veľký.

0917 922 956
33 000,- €

ID 7946 Family house
Hejce, Hungary
For sale family house Hejce, Maďarsko
Extent: 1800 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes communal no sump
Number
of rooms:
Heating
Material:

Starší kamenný dom s 3 izbami, kuchyňou, WC na veľkom pozemku. Vedľa domu je veľká hlboká vínna pivnica. Dedina je v prekrásnom horskom prostredí bez problémových občanov.

0917 922 956
31 000,- €

ID 7945 Family house
Hejce, Hungary
For sale family house Hejce, Maďarsko
Extent: 1800 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes communal no sump
Number
of rooms:
Heating
Material:

Starší rodinný dom bez zavedenej vody do domu. Má 2 izby a kuchyňu. Zaujímavé sú obrovské vínne pivnice nielen pod celým domom, ale aj pod pozemkom. Obec je v prekrásnom horskom prostredí bez neprispôsobivých občanov.

0917 922 956
16 000,- €

ID 7957 Family house
Forró, Hungary
For sale family house Forró, Maďarsko
Extent: 1000 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes communal yes canal
Number
of rooms:
Heating
Material: ústredné plyn aj tuh

Rodinný dom v obci takmer spojenej s mestom Encs na hlavnom ťahu na Miskolc. Má 3 izby, halu, kuchyňu, kúpeľňu, WC, garáž a pivnicu. Kúrenie je ústredné na plyn, ale je možnosť kúriť aj kotlom na tuhé palivo.

0917 922 956
36 000,- €

ID 7135 Family house
For sale family house Tiszaújváros, Maďarsko
Extent: 1400 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
220 m2 yes city yes canal
Number
of rooms:
Heating
Material: tehla ústredné plynové+pod

Dvojpodlažný rodinný dom vzdialený 300 m od známeho termálneho kúpaliska. Dom má 2 obývačky, 5 samostatných izieb, 2x kúpeľňu, 2x WC, 2 komory, 2x kuchyňu. Dom je podpivničený s možnosťou využitia týchto priestorov na vinotéku, fitnes...V prízemných priestoroch je garáž. Kúrenie v izbách je centrálne plynové v izbách, v kúpelniach a kuchyni je podlahové. Má veľkú terasu 50 m2, a upavenú veľkú záhradu. Je vhodný na podnikanie v oblasti cestovného ruchu, ako aj na dvojgeneračné bývanie.

0917 922 956

ID 7958 Family house
For sale family house Boldogkóváralja, Maďarsko
Extent: m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes communal yes sump
Number
of rooms:
Heating
Material:

Pekný zachovalý dom pod hradom. Má veľkú presklenenú predsieň, 2 samostatné izby, jedáleň, kuchynský kútik, kúpeľňu s WC. Kúrenie je gamatkami, v jednej izbe kachľová pec.

0917 922 956
16 500,- €

ID 7001 Family house
For sale family house okolie Tokaja, Maďarsko
Extent: 571 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
120 m2 yes communal yes sump
Number
of rooms:
Heating
Material: ústredné plynové

Gazdovský typ rodinného domu s dvomi vchodmi. Väčšia časť domu bola zvnútra zrekonštruovaná - 2 izby, kuchyňa, kúpeľňa, WC a komora. Druhá je čiastočne zrekonštruovaná. Výmera pozemku je 571 m2.

0917 922 956
17 500,- €

ID 7689 Family house
Vilmány, Hungary
For sale family house Vilmány, Maďarsko
Extent: 1800 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes communal yes sump
Number
of rooms:
Heating
Material: lokálne tuhé palivo

Na predaj starší, ale okamžite obývateľný dom s 2 izbami, kuchyňou, kúpeľňou a WC. Kúrenie je riešené novou krbovou vložkou, ktorá vykúri celý dom. Pozemok je pekný, veľký.

0917 922 956
22 000,- €

ID 7717 Family house
Extent: 2000 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes communal yes sump
Number
of rooms:
Heating
Material:

Veľký dom vhodný aj na podnikanie, ubytovacie možnosti, chov koní...Dom má na prízemí 5 izieb, 2 x kúpeľňa, 2 x WC, halu, predizbu, kuchyňu.. Na 1.poschodí je veľká hala, veľká kuchyňa, predizba, 2 izby, sprcha, WC. Vedľa je hospodárska budova vhodná je aj ako stajne pre kone.

0917 922 956
63 000,- €

ID 7245 Family house
For sale family house Hollóháza, Maďarsko
Extent: 800 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes communal yes sump
Number
of rooms:
Heating
Material: kváder ústredné

Rodinný dom postavený z kvádrov. Na prízemí je technická časť - kotolňa s dvoma kotlami na kúrenie - na tuhé palivo a na plyn, a jedna veľká miesnosť. Na obytné poschodie sa vchádza cez presklennú verandu, ktorá je využiteľná ako zimná záhrada. Tu sú 3 izby, kuchyňa, kúpeľňa, WC a komora s WC, kde je aj vchod do pivnice a na povalu. V dvoch izbách sú drevené klasické parkety, v jednej betón, inde je dlažba. Pozemok je svahovitý.

0917 922 956
42 000,- €

ID 7722 Family house
Vilmány, Hungary
For sale family house Vilmány, Maďarsko
Extent: 800 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes communal yes sump
Number
of rooms:
Heating
Material: kameň

Rodiný dom s predizbou, 2 izbami, kuchyňou, kúpeľňou, WC. Má lokálne vykurovanie, nevyžaduje veľké úpravy. Pozemok je pekný, rovný.

0917 922 956
22 000,- €

ID 6920 Family house
For sale family house Hernádbúl, Maďarsko
Extent: 1160 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
120 m2 yes communal yes canal
Number
of rooms:
Heating
Material: plynové ústredné

Zateplená tehlová novostavba s obývačkou spjenou s kuchyňou, a 2 samostatnými izbami, 2x WC ,2x kúpeľňa.Vedľa domu je garáž s automatickou bránou 38 m2, a terasa o výmere 30 m2. Na pozemku je prameň s pitnou vodou.

0917 922 956
71 000,- €

ID 6952 Family house
For sale family house Tornyosnémethy, Maďarsko
Extent: 1958 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes communal yes sump
Number
of rooms:
Heating
Material: kameň, tehla válok

Rodinný dom zo zmiešaných materiálov. Má 2 izby, kuchyňu, kúpeľňu a WC. Kúrenie je lokálne - plynové gamatky a v izbách sú aj kachľové pece. Vedľa domu je hospodárska budova, v ktorej je vlastná studňa a vchod do pivnice. V obci sa robí aj kanalizácia, na ktorú sa bude dať napojiť v dohľadnom čase. Výmera pozemku je 1958 m2.

0917 922 956
48 000,- €

ID 6950 Family house
For sale family house 24 km od hraníc, Maďarsko
Extent: 1073 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes communal yes sump
Number
of rooms:
Heating
Material: tehla ústredné kombinované

Veľký dvojpodlažný tehlový rodinný dom v prekrásnom prostredí pod hradom. Na prízemí sú 3 miestnosti, kuchyňa, kotolňa a garáž. Na poschodí sú 3 miestnosti a hala, WC, kúpeľňa. Na zemi sú parkety, dlažba, na prízemí betón. Dá sa upraviť na dvojgeneračné bývanie. Kúrenie je ústredné - 2 kotle: plynový a na tuhé palivo. Pozemok je rovinatý. Výmera 1073 m.

0917 922 956
38 500,- €

ID 7744 Family house
For sale family house Hollóháza, Maďarsko
Extent: 1400 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes communal yes sump
Number
of rooms:
Heating
Material: kameň lokálne

Starší, ale zachovalý rodinný dom gazdovského typu s letnou kuchynkou vedľa domu. V letnej kuchyni je zavedená voda, v dome voda nie je. V dome sú 3 izby.

0917 922 956
23 000,- €

ID 7742 Family house
For sale family house Holloháza, Maďarsko
Extent: 1360 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes communal yes sump
Number
of rooms:
Heating
Material: kameň, tehla ústredné plyn, tuhé

Zrekonštruovaný rodinný dom vhodný aj na dvojgeneračné bývanie v tichej uličke. Má samostatné dva vstupy do domu. Dom je v spodnej časti postavený z kameňa, poschodia sú z tehly. Strecha je škridľová. Na prízemí je apartmánovo riešený byt s vlastným kúrením a to vstupná chodba, jedna izba, kúpeľňa a WC. Tu je ďalej 2 x skladová miestnosť -možnosť prerobenia na ďalšie izby, kotolňa a garáž. Z prízemia sa dá dostať schodiskom na prvé poschodie. Tu sú 3 izby, z jednej je zaujímavo riešený balkón, kuchyňa, kúpeľňa, WC. Dom má 2 veľké terasy. Kúrenie je zabezpečené dvoma kotlami. jeden je na plyn, druhý na tuhé palivo - uhlie, drevo a pelety. Vonku sú 3 hospodárske budovy, kameňom ohradené sedenie s vonkajším krbom. V celom dome sú plastové okná a dvere, plávajúce podlahy, parkety, dlažba. Celé podkrovie je možné upraviť do obývateľného stavu.

0917 922 956
55 000,- €

ID 7743 Family house
For sale family house Hollóháza, Maďarsko
Extent: 630 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes communal yes sump
Number
of rooms:
Heating
Material: kameň lokálne

Staré kamenné domy na jednom pozemku. 3 menšie a jeden väčší-2 miestnosti. Vedľa je klasická pivnica vo svahu. Všetky domy potrebujú rozsiahlu rekonštrukciu.

0917 922 956
11 000,- €

ID 7841 Family house
Korlát, Hungary
For sale family house Korlát, Maďarsko
Extent: 1000 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes well yes sump
Number
of rooms:
Heating
Material: kameň ústredné tuhé palivo

Starší ale zachovalý dom z kameňa. Má 2 izby, kuchyňu, kúpeľňu s WC, špajzu a predizbu. Pri dome je garáž a kotolňa. Voda je do domu zavedená zo studne ale je možnosť napojiť sa na obecný vodovod. Kúrenie je ústredné s kotlom na tuhé palivo. Vedľa domu sú hospodárske budovy a pivnica v zemi.

0917 922 956
16 000,- €

ID 7839 Family house
Fony, Hungary
For sale family house Fony, Maďarsko
Extent: 2200 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes communal   sump
Number
of rooms:
Heating
Material:

Bývalá turistická ubytovňa. Sú to dva samostatné domy. Väčší má jedáleň, kuchyňu, 2 izby, kúpeľňu s WC a kuchyňu. Menší dom má 1 izbu, kuchyňu, kúpeľňu s WC a rokovaciu miestnosť. Domy sú z kameňa a tehly. Na celej ploche pozemku je parková úprava s peknými kríkmi a stromami, vonkajšie posedenie s ohniskom, preliezka.

0917 922 956
63 000,- €

ID 7838 Family house
Fony, Hungary
For sale family house Fony, Maďarsko
Extent: 1000 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes communal    
Number
of rooms:
Heating
Material:

Starý dom vhodný na rozsiahlu rekonštrukciu s veľkým pozemkom 2200 m2. Voda je na dvore. Má 3 miestnosti.

0917 922 956
7 500,- €

ID 7842 Family house
For sale family house Mogyoróska, Maďarsko
Extent: 1000 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes communal no sump
Number
of rooms:
Heating
Material: lokálne tuhépalivo

Pekný dom v horskom prostredí s 2 izbami, kuchyňou, kúpeľňou s WC. Dom je kamenný. Kúrenie je riešené kachľovými pecami.

0917 922 956
28 600,- €

ID 7863 Family house
For sale family house Mogyoroska, Maďarsko
Extent: m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes communal yes sump
Number
of rooms:
Heating
Material: podlahové plynové -P

Novostavba rodinného domu s ešte nedokončeným podkrovím, ktoré je pripravené na zobytnenie. Nachádza sa v novej vilovej štvrti v peknom prostredí. V dome sú použite nadštandardné materiály, majitelia si to stavali pre seba, ale z vážnych dôvodov ho nevedia nedokončiť. Na prízemí je veľká garáž, kotolňa, vstupná predsieň s veľkými zabudovanými skriňami, veľhá hala s mramorovým krbom spojená s americkým typom kuchyne, východ na veľkú zastrešenú zadnú terasu a jedna izba, kúpeľňa s WC a samostatné WC. Po mramorových schodoch sa vchádza na podkrovnú časť domu, kde je zatiaľ jeden veľký nedokončený otvorený priestor, kdeje možné urobiť 5 samostatných izieb so sociálnym zariadením. Vonku je príprava na vonkajšie posedenie, vybetónované stĺpy-drevené hranoly sú zakúpené, iba nie sú namontované. Taktiež je zakúpený kameň na príjazdovú cestu, dlažba na terasy, a iný materiál. Kúrenie je podlahové, ústredné na PB plyn. Kotol je obojživelník.

0917 922 956
107 000,- €

ID 7868 Family house
For sale family house Mogyoroska, Maďarsko
Extent: 3200 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes no no no
Number
of rooms:
Heating
Material: kameň

Kamenný dom 80 m2 s 2 izbami, kuchyňou, špajzou bez zavedenej vody do domu. Dom má veľký pozemok 3200 m2.

0917 922 956
15 600,- €

ID 7987 Family house
Pányok, Hungary
For sale family house Pányok, Maďarsko
Extent: 1800 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
100 m2 yes communal yes sump
Number
of rooms:
Heating
Material: kameň

Zrekonštruovaný rodinný dom v prekrásnom prostredí malej dedinky, ktorá bude po ukončení cesty cez Trstennú vzdialená asi 6 km od hraníc. Dedina je bez problémových obyvateľov. V dome sú 3 izby, kuchyňa, komora, kúpeľňa a WC. Kúrenie gamatkami alebo pecami na tuhé palivo. Všetky rozvody IS sú nové, nový je aj kotol na TÚV. Dom sa predáva aj so zariadením. Vedľa domu je ešte hospodárska časť.

0917 922 956
39 000,- €

ID 7988 Family house
Pányok, Hungary
For sale family house Pányok, Maďarsko
Extent: 1000 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes communal yes sump
Number
of rooms:
Heating
Material:

Zrekonštruovaný rodinný dom, má nové rozvody vody, elektriny, plynu. Má 2 izby, kuchyňu, kúpeľňu, WC. Vedľa domu je garáž a komora. Dom má aj pivnicu. Vchod do domu je spoločný so susedom, ale pozemok je dlhý a na konci je druhý vchod z druhej ulice.

0917 922 956
23 500,- €

ID 8045 Family house
Kéked, Hungary
For sale family house Kéked, Maďarsko
Extent: 2400 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes communal yes canal
Number
of rooms:
Heating
Material: kameň

Pekný zrekonštruovaný dom v tichej lokalite. Má 2 veľké izby, predsieň, presklennú verandu, šatník, kuchyňu, z ktorej je vchod do pivnice, kúpeľňu s WC. V dome je zavedená obecná voda, ale na pozemku je aj studňa. Súčasťou domu je veľká garáž, z ktorej je vstup na povalu a bývalá hospodárska miestosť. Dom je kamenný, ale novovytvorená presklenná veranda je tehlová so zaujímavo riešeným vysokým stropom. V dome sú repasované drevené podlahy, v nových častiach plávajúce podlahy a v kúpeľni dlažba. Pozemok je veľký s množstvom ovocných stromov. Keďže v pôvodnom dome nebola voda ani kanalizácia, všetky rozvody sú nové, dažďová voda bola zvedená do kanalizácie.

0917 922 956
58 000,- €

ID 8128 Family house
For sale family house Boldogkovaralja, Maďarsko
Extent: 1300 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes communal   sump
Number
of rooms:
Heating
Material: kameň ústredné na tuhé pal

Starší rodinný dom v peknom prostredí. Má dva samostatné vchody. V jednej časti má 2 izby, kuchyňu, kúpeľňu s WC, v druhej sú 2 miestnosti - jedna s vodou a odpadom, druhá ako izba. V zadnej časti domu sú hospodárske miestnosti. Dom má ústredné kúrenie na tuhé palivo. Je napojený na obecný vodovod. Plyn je na pozemku.

0917 922 956
31 500,- €

ID 7551 Ranch
For sale Kráľovský Chlmec, Trebišov, Košický kraj
Extent: 8464 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes well no sump
Number
of rooms:
Heating
Material:

Veľký oplotený pozemok s vlastnou trafostanicou, generátorom, studňou a filtračným zariadením a úpravou vody vhodný na rôzne účely. Má 3 vstupné brány, samostatne stojacu murovanú dvojgaráž, obmurovaný bazén, vedľa ktorého sú sprchy, WC, príprava na saunu a ďalšie technické a iné miestnosti. Objekty slúžiace na uskladnenie dreva s možnosťou využiť ich ako stajne, alebo inak upraviť. Objekty ako dielne, koterce. Na pozemku je aj dom, slúžiaci na bývanie s veľkou terasou, presklennou verandou, obývačkou spojenou s jedálenskou časťou a kuchyňou. V kuchyni sú všetky spotrebiče. Z kuchyne je špajza. Na prízemí je ešte WC a kúpeľňa. Na poschodí je galéria a 2 samostatné izby. Celý objekt má rôzne využitie, plánované boli rôzne aktivity - to je už na osobný kontakt s maklérom.

0917 922 956

ID 8030 Apartment building
Extent: 1378 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
400 m2 yes communal yes canal
Number
of rooms:
Heating
Material: Tehla ÚK - plyn

Na predaj lukratívny bytový dom v krásnej a neporušenej časti Vysokých Tatier postavený okolo roku 1940, zastavaná plocha o výmere 120 m2, 4 podlažia, 3 samostatné byty a 1 podkrovný byt. Byt na prízemí bol zrekonštruovaný cca v roku 2002. Vhodný je po rekonštrukcii na penzión, luxusnú rodinnú vilu, sídlo firmy, prípadne po prístavbe vhodné aj ako hotel. Možnosť dokúpenia stavebného pozemku o výmere 8.290 m2. Platné územné rozhodnutie na výstavbu apartmánových domov a koliby, schválená EIA. Platnosť schváleného územného rozhodnutia je časovo neobmedzená. Projekt je súčasťou kúpnej ceny(500.000,-Eur). Viac info priamo v kancelárii.

400 000,- €

ID 9059 Apartment building
For sale Gelnica, Košický kraj
Extent: 2624 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes city yes sewage tank
Number
of rooms:
Heating
Material:

Na predaj novostavba rodinného domu v Gelnici s pekným výhľadom na okolie a mesto. Vek stavby 4 roky, záhrada a skalky 2 roky udržiavané. Na prízemí : vstup, kúpeľňa s WC, hosťovská izba, obývačka s východom na pozemok, jedáleň s kuchyňou, garáž. Poschodie: 3 izby, kúpeľňa, WC, Vstavaný šatník cca 5 metrov. Dom je postavenýz tehál porotherm 38 P+D, zateplnie 7 cm tvrdená čadičová vata Rockwool, strecha Bramac, omietka Baumit, Okna NOVES 5 komorové, podlaha laminát 8 mm + keramická dlažba. Kúrenie v dome plynové: kotol Viessman Vitodens 200 + 300l zásobník + solárne panely 5,2 m štvorcového ktoré postačujú na zohriatie vody v plusových teplotách, radiátory Korad. KRB: kozubové kamna HAAS + SOHN. Kúpeľne: dolná kúpeľňa: sprchovací kút RAVAK, + nábytok. Hore: WC Geberit, kúpeľňa: sprchovací kút KOLO a vaňa RAVAK, nábytok do kúpelne KOLO. PLOT : vpredu tvárnice PREMAC + drevo, ďalej okolo celého pozemku poplastované pletivo 150 cm, dlažba vonku okolo domu PREMAC + príjazdová cesta + schody (palisády) PREMAC ODPAD : ČOV VH 6 Oporné múry: tvárnice Hačko plus obklad imitácia kameň. Terasy : svahové tvárnice PREMAC Detské ihrisko vek 1 rok. Koterec pre psa. Altánok cca 7x6 m, strecha altánku BRAMAC, podlaha kuchyňa altánku keramická dlažba + drevo Garáž: brána el. zatváranie. Vonkajšia brána dvojkrídlová el. pohon. Platby: el. energia: 52 eur / mesiac plyn: inkaso 63 eur / mesiac (600 eur vrátka každý rok skrz kúrenia drevom počas celého vykurovacieho obdobia spotreba 10 metrov dreva ročne), solárne panely stačili na zohriatie na teplú vodu od cca februára do októbra. voda : cca 12 eur / mesiac (veľa išlo na polievanie trávnikov) Cena : 180.000,-

180 000,- €

ID 9198 Villa
Regéc, Hungary
For sale Regéc, Maďarsko
Extent: 5000 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
600 m2        
Number
of rooms:
Heating
Material: tehla, Bramac podlahové ústredné +

Nadštandartný dom, rodinná vila, menší penzión, sídlo firmy. Je vzdialený asi 48 km od centra Košíc. Dedina je bez problémových obyvateľov. Nehnuteľnosť je z tehál, zateplená, na steche je Bramac. Kúrenie je podlahové - ústredné s kotlom na drevené pelety a prídavným kotlom na tuhé palivo pre radiátory. Teplú vodu zabezpečujú 2 bojlery. Tento objekt má 2 veľké terasy, vonku veľké zastrešené posedenie, pec, gril, 2 pivnice - vínnu a na uskladnenie zelenin a podobne. Je tu dvojgaráž. Na prízemí je predizba, hala s barovým pultom, veľká zasadačka, pracovňa s trezorom a kamerovým systémom pre zabezpečenie celého objektu, 2 sauny s WC a sprchou, 2x WC s umývadlami, veľká kuchyňa v tvare L kompletne zariadená s drevenou na mieru robenou linkou. Na prvom poschodí je hala s kozubom s východom na terasu zariadená kvalitným nábytkom, koženou gaučovou súpravou,klavírom, menším barom, kúpeľňa s WC a zvlášť WC, a dve izby. Na ďalšom poschodí sú 4 izby, terasa a sociálne zariadenia. Z terasy je vchod do dvoch apartmánov s vlastými sociálnymi zariadeniami. Celý objekt a jeho oklie je upravené. Nehnuteľnosť sa predáva so zariadením, vybavením kuchyne... Cena nehnuteľnosti je dohodou. Okolie je raj pre poľovníkov.

0917 922 956
1,- €

Do pozornosti

Z dôvodu, aby sme k Vám boli bližšie, meníme naše priestory. Od 01.07.2013 nás nájdete na novej adrese Južná trieda č.25 Košice.

villa kosice vizualizacia
OC Cassovia