http://klreality.sk
SK EN
0
?X
Hľadanie
ok

Chaty Chalupy - Predaj - Prešovský kraj

ID 7172 Chata
Na predaj chata Domaša časť Dobrá, Prešovský kraj
Výmera: 253 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno studňa nie žumpa
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál:

Ponúkame na predaj rekreačné zariadenie- chatu s celoročnou prevádzkou v rekreačnej oblasti Domaša časť Dobrá v k.ú. Kvakovce. Nachádza sa v krásnom tichom prostredí 190 m od vody s kapacitou 40 miest na spanie na ploche 253 m2. Objekt je vhodný na rekreáciu pre väčšie skupiny ľudí - firmy, rybárske združenia atď. V blízkosti sa nachádza aj lyžiarske stredisko. Na prízemí sa nachádza kuchyňa /funkčná,zariadená/ ,jedáleň ,bufet, sklad, šatňa , kancelária a spoločné priestory , na 1.poschodí sa nachádzajú dva apartmány majú vlastnú kúpelňu so sprchou, TV, chladničku, balkón s výhľadom na jazero, 4 izby a spoločenská miestnosť. V podkroví na druhom poschodí je 6 izieb. Zo zadnej časti budovy sa nachádzajú dve garáže pre osobné mot.vozidlá , skladový priestor a prístrešok taktiež slúžiaci na parkovanie vozidiel. Rekreačné zariadenie slúžilo ako podniková chata, ktorá je 5 r. v OV a prešla miernou rekonštrukciou . Rekreačné zariadenie tvorí: chata, garáž, oceľový prístrešok, ako aj vonkajšie úpravy a to: vodovodná prípojka, kanalizačná prípojka, žumpa, príjazdová komunikácia a spevnená plocha, trafostanica stĺpová, tenisové kurty, domáca vodáreň, studňa, oplotenie tenisových kurtov a terasy.

122 000,- €

ID 7507 Chata
Na predaj chata Domaša, Kvakovce, Dobrá, Prešovský kraj
Výmera: 81 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
36 m2 áno nie nie nie
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál:

Drevená chatka s elektrinou bez vody.

0917 922 956
11 000,- €

ID 6672 Chata
Na predaj chata Vranov nad Topľou- Girovce, Prešovský kraj
Výmera: 180 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
75 m2 áno obecná   kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: drevo

Na predaj celoročne obývateľná zateplená zrubová chata 5 km od Domaše s rozlohou 18á z toho obytná plocha je 75 m2. Pozemok sa nachádza v tichom a krásnom prostredí, je rovinatý, za domom s časťou lesa, pred domom je veľká plocha s možnosťou dostavania tenisového kurtu poprípade bazénu. Chata nie je podpivničená, na prízemí sa nachádza izba 5x6m, kúpeľňa + 1 miestnosť 2x4m. Na prvom poschodí je izba 6x4 + balkón. V chate je zavedená elektrina, taktiež je tam kachľová pec, nové obytné zariadenie- kuch. linka, chladnička, gaučová súprava. WC je suché, drevené- vonku na pozemku, vo vnútri je takisto, ale zatiaľ sa nepoužíva- odvod je urobený. Voda je pripojená na vlastnú studňu. Odpad je vyvedený cez kanál. Pozemok je bez oplotenia, z jednej strany je stromová alej. Prístupová cesta je vyložená drobnými kameňmi. Na pozemku sa nachádzajú dva objekty- na náradie a drevo.

0917 922 956
38 000,- €

ID 5276 Chata
Výmera: m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno obecná   žumpa
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál:

Dve drevené chatky - každá má samostatný vchod, kuchyňu, kúoeľňu, WC, jednu väčšiu a jednu menšiu izbu. Predávajú sa iba spolu. Sú bez pozemku, ale okolie je upravené a možnosť parkovania pri chatke. Chatky sú neďaleko vody s pekným výhľadom na vodu.

0917 922 956
35 000,- €

Do pozornosti

Z dôvodu, aby sme k Vám boli bližšie, meníme naše priestory. Od 01.07.2013 nás nájdete na novej adrese Južná trieda č.25 Košice.

logo ovb
villa kosice vizualizacia
OC Cassovia