http://klreality.sk
SK EN
0
?X
Hľadanie
ok

Chaty Chalupy - Predaj - Košice-okolie

ID 8724 Chata
Na predaj chata Trebejov, Košice - okolie
Výmera: 650 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
70 m2 áno studňa nie žumpa
Počet
izieb:
2 Kúrenie
Materiál: Tehla Lokálne na tuhé pali

Na predaj celoročne obývateľná chata v nádhernom prostredí za obcou Trebejov. viac »

45 000,- €

ID 8720 Chata
Na predaj chata Zdoba, Košice - okolie
Výmera: 400 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno obecná nie nie
Počet
izieb:
2 Kúrenie
Materiál: Tehla

Na predaj rekreačná chata v záhradkárskej lokalite pred Zdobou po ľavej strane viac »

16 000,- €

ID 8688 Chata
Na predaj chata Nižný Klátov, Košice - okolie
Výmera: 599 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
100 m2 áno studňa áno žumpa
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: kváder lokálne

Celoročne obývateľná chata 5 minút od centra Košíc. Postavená je z kvádrov s plechovou strechou. Má 3 miestnosti, kuchyňu, kúpeľňu, WC. Z boku je novopristavený zastrešený altánok. Vzadu drevená prístavba na odkladanie náradia a dreva. Chata sa dá prekvalifikovať na rodinný dom. Susedné chaty sú trvalo obývané. Kúrenie je riešené črepenými kachlami, na prízemí aj na poschodí. Za chatou tečie regulovaný bezproblémový potok. Keďže aj na druhej strane potoka sú chaty, od lesa je chránená. Odpad je zatiaľ riešený žumpou, ale pred pozemkom je zavedený kanál, čaká sa len na jeho kolaudáciu. Prístup je po asfaltovej ceste. Keďže chata je postavená vzadu na pozemku, poskytuje kľud a súkromie.

0917 922 956
80 000,- €

ID 6913 Chata
Na predaj chata Geča, Košice - okolie
Výmera: 296 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2        
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál:

Na predaj murovaná chata v chatovo-záhradkárskej lokalite "Štrkovisko Geča". Podpivničená chata, zastavaná plocha 20 m2, má na prízemí kuchynku s jedálenským kútom a kúpeľňou (umývadlo + sprchová batéria). Na poschodí v podkroví sa nachádza spací priestor 4x posteľ. K chate je vybudovaná murovaná prístavba (WC). Na pozemku je altánok, krb, vlastná studňa, ovocné stromy. Chata sa predáva s kompletným zariadením. Chata je vzdialená 200-300m od vody, dobre dostupná, na slnečnom mieste.

29 950,- €

ID 8602 Chata
Na predaj chata Veľká Lodina, Košice - okolie
Výmera: 1000 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno studňa nie žumpa
Počet
izieb:
3 Kúrenie
Materiál: Tehla ÚK - elektrika, kach

Pôvodne chata, teraz prerobená na celoročné bývanie s možnosťou nahlásenia trvalého pobytu a vybavenia hypotéky ako na rodinný dom. Nehnuteľnosť sa nachádza v nezáplavovej oblasti na kopci s prekrásnym výhľadom. Zabezpečuje súkromie a kľud. Susedia tu bývajú trvale. Dom je zateplený z dvoch strán 5 cm polystyrénom(severná a východná strana), postavený je do svahu, v spodnej časti je terasa, izba s kachľovou pecou, kúpeľňa + WC, technická miestnosť(kotol + bojler) a na prízemí je vstupná chodba, špajza, kuchyňa, obývacia hala s teplovzdušným krbom, spálňa a terasa. Nutné dokončovacie práce ale s možnosťou okamžitého nasťahovania. Celý dom je zároveň vykurovaný cez elektrický kotol s radiátormi, pričom mesačné náklady na elektriku sú do 100,-Eur. Možnosť rozdelenia pozemku, postavenia ďaľšej stavby, prípadne možný odpredaj zostávajúcej časti pozemku.

0917 922 956
60 000,- €

ID 7058 Chata
Na predaj chata Ružín, Košice - okolie
Výmera: 1000 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
310 m2 áno obecná   kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: tehla elektrina

Murovaná chata vo veľmi peknej lokaline pri penzióne Lesanka a Sivec s možnosťou wellnes, bowlingu, tenisu a reštaurácie v blízkosti. Zastavaná plocha 144 m2. Chata má tri podlažia s10 miestnosťami a je vhodná na rekonštrukciu, buď ako chata na podnikanie alebo na bývanie. Prízemie 60 m2, 1NP - 90 m2, 2 NP - 90 m2, Podkrovie - 70 m2.

50 000,- €

ID 4612 Chata
Na predaj chata Malá Lodina priamo pri vode, Košice - okolie
Výmera: 900 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno úžitková nie žumpa
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: drevo

Chata pôdorysu 90 m2, drevostavba ihlan, strecha plechová, prízemie: predsieň s bezpečnostnými dverami, kuchyňa s linkou, kúpelňa s vaňou s WC a domácou vodárňou s filtrom, obývacia hala s kachlovou pecou, ktorá slúži na vykurovanie celej chaty, sú výduchy aj na poschodie, z haly sa dá výjsť na pozemok cez veľké otváracie dvere, poschodie: dve izby a úložný priestor. Na pozemku je altánok s krbom, bazénik pre ryby, vlastné betónové mólo. Na pozemku je aj zapustená murovaná kamenná pivnica 10 m2 a menší sklenník. Chata je priamo pri vode ideálna pre rybárov, dobre dostupná z hlavnej komunikácie a na slnečnom mieste.

49 900,- €

ID 5926 Chata
Na predaj chata Nižný Klátov, Košice - okolie
Výmera: 461 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno studňa áno žumpa
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: tehla ÚK - plyn

Veľmi pekná atraktívna celoročne obývaná chata na 461 m2 pozemku priamo pri lese, kompletne renovovaná pred rokom, murovaná základ kameň, murivo tehlové, strecha odizolovaná, škrídľa Bramac, chata má kompletné upravené zázemie pre náročných a to : altánok, detské ihrisko, hojdačky, 3 zakryté terasy s krbom a grilom a hojdacími kreslami, garáž, ohnisko v lese s hojdačkou, sauna, parková úprava, udržiavané kríky aj trávnik, alarm, telefónna linka, satelit, osvetlenie na čidlá, okná zdvojené so žalúziami a vonkajšími roletami, chata sa predáva s kompletným zariadením, nábytkom aj záhradným, spotrebičmi, elektronikou, náradím atď..., Chata má vlastný kotol, kúrenie cez nové radiátory, dvoj okruhové čerpanie vody so zásobníkom, kopanú studňu, Na prízemí je menšia kuchynka pre obsluhu pri oddychu na terase, kúpelňa s WC a vaňou, kotolňa s domácou vodárňou, sušiareň, práčovňa so sprchou a saunou, pri kuchynke je obývačka s krbom a točitými schodami do poschodia, kde je kuchyňa so zabudovanými spotrebičmi, loggiou, obývačkou, menšou izbou, a na chodbe WC, východ na zadnú veľkú terasu, súčasťou je drez. Podkrovie má dve izby, so šatníkovými a úložnými skriňami. Pri chate tečie potok, ktorý sa nevylial. Za chatou je vstup do lesa. Foto z interiéru v kancelárii. Cena dohodou.

165 000,- €

ID 6906 Chata
Na predaj chata Ružín - Bradan, Košice - okolie
Výmera: 200 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
68 m2 áno studňa   septik
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál:

Dvojpodlažná chata na pozemku 200 m2, s obytnou plochou 68 m2, zastavanou plochou 27 m2, základ kameň a betón a vrch drevostavba, chata má na prízemí kuchynku, na poschodí halu s krbom a v podkroví spálňu. V chate je WC

42 000,- €

ID 5962 Chata
Na predaj chata Baška, Košice - okolie
Výmera: 400 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno     žumpa
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: tehla

Murovaná tehlová chata s prístavbou s plechovou strechou. V chate je elektrina -aj 380 V, žumpa. Do konca roka 2010 bude zavedená aj obecná voda. Bezproblémový prístup. Po zavedení vody to bude oficiálny stavebný pozemok.

0917 922 956
48 000,- €

Do pozornosti

Z dôvodu, aby sme k Vám boli bližšie, meníme naše priestory. Od 01.07.2013 nás nájdete na novej adrese Južná trieda č.25 Košice.

logo ovb
villa kosice vizualizacia
OC Cassovia