http://klreality.sk
SK EN
0
?X
Hľadanie
ok

Chaty Chalupy - Predaj - Košice I

ID 8229 Chata
Na predaj chata Červený Breh, Sever, Košice I
Výmera: 1692 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno studňa    
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál:

Na predaj chata so záhradou v lokalite Červený breh, situovaná neďaleko zjazdovky. Chata sa nachádza v krásnom tichom prostredí na rozľahlom pozemku (vhodný aj na výstavbu rodinného domu) s ovocnými stromami a pekným výhľadom na Košice. Chata je murovaná, čiastočne podpivničená, má plastové okná. Chata má kuchyňu, spálňu, kúpeľňu, WC, kumbál na chodbe s možnosťou rekonštrukcie podkrovia. Na pozemku je murovaná studňa s elektrickým čerpadlom, nové rozvody elektriny a plynová bomba, vykurovaná dvoma pieckami.

65 000,- €

ID 6771 Chata
Na predaj chata Ťahanovce, Košice I
Výmera: 400 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno mestská nie žumpa
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: Ytong

Murovaná chatka v záhradkárskej lokalite Ťahanoviec asi nad úrovňou tunela. Chatka postavená v roku 2001 je z Ytongu, strecha je z Bramacu. Je celá podpivničená, v pivnici je predpríprava na saunu a sprchu a toaletu. Je zavedená voda, elektrika a odpad zvedený do žumpy. Na prízemí je predsieň a 1 veľká izba. Na poschodí je 1 miestnosť s dreveným obkladom. Pozemok je ešte v Zväze záhradkárov. Vedľa na pozemku je dreváreň a bazén. Je vytvorené parkovné miesto na auto.

0917 922 956
22 000,- €

Do pozornosti

Z dôvodu, aby sme k Vám boli bližšie, meníme naše priestory. Od 01.07.2013 nás nájdete na novej adrese Južná trieda č.25 Košice.

logo ovb
villa kosice vizualizacia
OC Cassovia