http://klreality.sk
SK EN
0
?X
Hľadanie
ok

Chaty Chalupy - Predaj

ID 9334 Chata
Na predaj chata Kalvária, Sever, Košice I
Výmera: 454 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
55 m2 áno nie nie nie
Počet
izieb:
2 Kúrenie
Materiál: tehla lokálne - tuhé paliv

Na predaj útulná murovaná chata s krásnym výhľadom na Kalvárii. viac »

0949 527 779
40 000,- €

ID 8229 Chata
Na predaj chata Červený Breh, Sever, Košice I
Výmera: 1692 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno studňa    
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál:

Na predaj chata so záhradou v lokalite Červený breh, situovaná neďaleko bývalej zjazdovky. Chata sa nachádza v krásnom tichom prostredí na rozľahlom pozemku 1692 m2, s ovocnými stromami a pekným výhľadom na Košice. Chata je murovaná, čiastočne podpivničená, má plastové okná. Chata má kuchyňu, spálňu, kúpeľňu, WC, kumbál na chodbe s možnosťou rekonštrukcie podkrovia. Na pozemku je murovaná studňa s elektrickým čerpadlom, nové rozvody elektriny a plynová bomba, vykurovaná je dvoma pieckami. Ku chate možnosť pristavať na betónovej deke.

59 000,- €

ID 9271 Chata
Na predaj chata Nižná Úvrať, Vyšné Opátske, Košice IV
Výmera: 881 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
60 m2 áno úžitková nie žumpa
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: Kváder + tehla Lokálne - tuhé + ele

Na predaj pekná murovaná chata, ktorá sa momentálne využíva na celoročné bývanie. viac »

40 000,- €

ID 8324 Chata
Na predaj chata Nižný Klátov, Košice - okolie
Výmera: 1055 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno obecná áno kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál:

Na predaj murovaná chata v Nižnom Klátove postavená na pozemku o výmere 1055m2. Nachádza sa na slnečnom mieste, kde celý deň svieti slnko. Cez pozemok preteká vyregulovaný Myslavský potok. Chata je situovaná v zadnej časti a v prednej časti je garáž. Napojená na elektrinu, možnosť vyvŕtania studne a možnosť napojenia sa na plyn, vodovod a kanál.

32 000,- €

ID 6906 Chata
Na predaj chata Ružín - Bradan, Košice - okolie
Výmera: 200 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
68 m2 áno studňa   septik
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál:

Dvojpodlažná chata na pozemku 200 m2, s obytnou plochou 68 m2, zastavanou plochou 27 m2, základ kameň a betón a vrch drevostavba, chata má na prízemí kuchynku, na poschodí halu s krbom a v podkroví spálňu. V chate je WC

29 900,- €

ID 5926 Chata
Na predaj chata Nižný Klátov, Košice - okolie
Výmera: 461 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno studňa áno žumpa
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: tehla ÚK - plyn

Veľmi pekná atraktívna celoročne obývaná chata na 461 m2 pozemku priamo pri lese. viac »

165 000,- €

ID 8724 Chata
Na predaj chata Trebejov, Košice - okolie
Výmera: 650 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
70 m2 áno prameň nie žumpa
Počet
izieb:
2 Kúrenie
Materiál: Tehla Lokálne na tuhé pali

Na predaj celoročne obývateľná chata v nádhernom prostredí za obcou Trebejov. viac »

41 000,- €

ID 6913 Chata
Na predaj chata Geča, Košice - okolie
Výmera: 296 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2        
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál:

Na predaj murovaná chata v chatovo-záhradkárskej lokalite "Štrkovisko Geča". Podpivničená chata, zastavaná plocha 20 m2, má na prízemí kuchynku s jedálenským kútom a kúpeľňou (umývadlo + sprchová batéria). Na poschodí v podkroví sa nachádza spací priestor 4x posteľ. K chate je vybudovaná murovaná prístavba (WC). Na pozemku je altánok, krb, vlastná studňa, ovocné stromy. Chata sa predáva s kompletným zariadením. Chata je vzdialená 200-300m od vody, dobre dostupná, na slnečnom mieste.

29 950,- €

ID 8602 Chata
Na predaj chata Veľká Lodina, Košice - okolie
Výmera: 1000 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno studňa nie žumpa
Počet
izieb:
3 Kúrenie
Materiál: Tehla ÚK - elektrika, kach

Pôvodne chata, teraz prerobená na celoročné bývanie s možnosťou nahlásenia trvalého pobytu a vybavenia hypotéky ako na rodinný dom. Nehnuteľnosť sa nachádza v nezáplavovej oblasti na kopci s prekrásnym výhľadom. Zabezpečuje súkromie a kľud. Susedia tu bývajú trvale. Dom je zateplený z dvoch strán 5 cm polystyrénom(severná a východná strana), postavený je do svahu, v spodnej časti je terasa, izba s kachľovou pecou, kúpeľňa + WC, technická miestnosť(kotol + bojler) a na prízemí je vstupná chodba, špajza, kuchyňa, obývacia hala s teplovzdušným krbom, spálňa a terasa. Nutné dokončovacie práce ale s možnosťou okamžitého nasťahovania. Celý dom je zároveň vykurovaný cez elektrický kotol s radiátormi, pričom mesačné náklady na elektriku sú do 100,-Eur. Možnosť rozdelenia pozemku, postavenia ďaľšej stavby, prípadne možný odpredaj zostávajúcej časti pozemku.

0917 922 956
60 000,- €

ID 7507 Chata
Na predaj chata Domaša, Kvakovce, Dobrá, Prešovský kraj
Výmera: 81 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
36 m2 áno nie nie nie
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál:

Drevená chatka s elektrinou bez vody.

0917 922 956
11 000,- €

ID 6672 Chata
Na predaj chata Vranov nad Topľou- Girovce, Prešovský kraj
Výmera: 180 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
75 m2 áno obecná   kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: drevo

Na predaj celoročne obývateľná zateplená zrubová chata 5 km od Domaše s rozlohou 18á z toho obytná plocha je 75 m2. Pozemok sa nachádza v tichom a krásnom prostredí, je rovinatý, za domom s časťou lesa, pred domom je veľká plocha s možnosťou dostavania tenisového kurtu poprípade bazénu. Chata nie je podpivničená, na prízemí sa nachádza izba 5x6m, kúpeľňa + 1 miestnosť 2x4m. Na prvom poschodí je izba 6x4 + balkón. V chate je zavedená elektrina, taktiež je tam kachľová pec, nové obytné zariadenie- kuch. linka, chladnička, gaučová súprava. WC je suché, drevené- vonku na pozemku, vo vnútri je takisto, ale zatiaľ sa nepoužíva- odvod je urobený. Voda je pripojená na vlastnú studňu. Odpad je vyvedený cez kanál. Pozemok je bez oplotenia, z jednej strany je stromová alej. Prístupová cesta je vyložená drobnými kameňmi. Na pozemku sa nachádzajú dva objekty- na náradie a drevo.

0917 922 956
38 000,- €

ID 8779 Chata
Na predaj chata 60 km od Košic, Maďarsko
Výmera: 2000 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno obecná nie žumpa
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: kachľová pec.

Menšia murovaná chata cca 60 km od Košíc v prekrásnom horskom prostredí ďaleko od civilizácie. Dedinka so 40 domami a 12 trvalo žijúcimi obyvateľmi poskytuje maximálny oddych a kľud. Väčšinou sú tu nehnuteľnosti slúžiace ako víkendové obydlia. Sú krásne zrekonštruované, dedina je udržiavaná, nádherne upravená. Okolie je raj pre hubárov, turistov... Dedinka má malý kostolík, v ktorom sú omše 1 x za mesiac, malý cintorín, dom smútku, ale aj obecný úrad. Do dediny jazdia pojazdné obchody s mliekom, chlebom, zeleninou, mäsom. Je tam aj výborná reštaurácia. Všetci obyvatelia sa poznajú, takže je to také domáce prostredie bez strachu z krádeže, alebo iného obťažovania. Samotná chatka má na prízemí kuchyňu, WC, kúpeľňu a 2 menšie izby. Je tu aj menšia terasa s výhľadom na upravený pozemok. Celé podkrovie je otvorené, zobytnené, sú tu postele a ešte priestor na relax. Je tu aj východ na hornú terasu. K nehnuteľnosti patrí aj veľká garáž stojaca samostatne.

0917 922 956
26 000,- €

ID 8067 Chalupa
Na predaj chalupa Tisovec, B. Bystrický kraj
Výmera: m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno obecná áno kanál
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: Tehla + vaľok kachle + plyn

Na predaj chalupa v malebnom prostredí národného parku Muránska Planina v meste Tisovec. Nehnuteľnosť sa nachádza v dosahu viacerých stredísk: lyžiarske a rekreačné stredisko Mýto pod Ďumbierom (cca 40 km), Čertovica (cca 50 km), Vysoké Tatry (cca 70 km), Slovenský raj (cca 70 km). Na pozemku ležia na ňom 3 objekty: 1. objekt je celoročne obývateľný s možnosťou celoročného trvalého bývania alebo chalupárskeho využitia. Je napojený na verejný vodovod s vlastnou vodomernou šachtou, elektrickou prípojku 380V s dvojtarifným meraním a plynovou prípojkou. Kúrenie je plynové (prietokový ohrievač vody Junkers) alebo na tuhé palivo. Má 2 obývacie izby (v jednej je otvorený krb a v druhej krbové kachle), kuchyňa, WC + sprcha, predsieň, špajza a 2 štvorposteľové podkrovné spálne. Stavba je z časti podpivničená, postavená z tehál a hlinených vaľkov + zateplenie. Strecha je plechová. 2. objekt je postavený z tehál a v súčasnosti napojený len na verejný vodovod. Plyn a elektrina sú v súčasnosti odpojené. 3.objekt je využíteľný ako dreváreň alebo úložný priestor na pracovné náradie atď. K týmto nehnuteľnostiam prislúcha cca 41 árov pozemkov, ktoré sú z polovice svahovité a z časti zalesnené.

29 500,- €

ID 9074 Chalupa
Na predaj chalupa Kluknava, Gelnica, Košický kraj
Výmera: 405 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
130 m2 áno obecná áno žumpa
Počet
izieb:
4 Kúrenie
Materiál: Tehla ÚK - plyn

Na predaj chalupa v krásnom prostredí v obci Kluknava, okres Gelnica. viac »

55 000,- €

ID 6993 Chalupa
Na predaj chalupa Švedlár, Košický kraj
Výmera: 750 m2 Elektrina Voda Plyn Odpad
Úžitková
plocha:
m2 áno studňa nie  
Počet
izieb:
Kúrenie
Materiál: kváder

Starší dom vhodný na chalupu, kde je potrebná rekonštrukcia. V dome sú 3 izby, miestnosť plánovaná na kuchyňu, kúpeľňu a WC. V dome nie je zavedená voda ani odpad. Dom má vlastnú studňu, obecná voda je pred domom, v dedine je začatá výstavba kanalizácie. Vedľa domu je tzv, letná kuchyňa.

0917 922 956
15 500,- €

Do pozornosti

Z dôvodu, aby sme k Vám boli bližšie, meníme naše priestory. Od 01.07.2013 nás nájdete na novej adrese Južná trieda č.25 Košice.

villa kosice vizualizacia
OC Cassovia