http://klreality.sk/en/
SK EN

Career

Sme realitná kancelária pôsobiaca na trhu od roku 2003. Zaoberáme sa kompletným sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností. Zabezpečujeme kompletný právny a poradenský servis ako pri nehnuteľnostiach, tak aj v zabezpečovaní hypotekárnych úverov pre našich klientov. Hľadáme spolupracovníkov na pozíciu:tipovanie zápasov

Realitný maklér/maklérka

Miesto práce

Košice
Košice - okolie

Náplň práce

Aktívne vyhľadávanie nehnuteľností a kompletná starostlivosť o klienta, správa a aktualizácia portfólia nehnuteľností, po dohode a zaučení možnosť vybudovania vlastného tímu maklérov.

Iné výhody

Flexibilný pracovný čas, zaújmavá a rôznorodá práca, zaškolenie, príjemné a mladé pracovné prostredie s veľkou chuťou a nasadením pracovať.

Platové podmienky

Provízia podľa dosiahnutého výkonu a obratu (motivačné ohodnotenie priamo úmerné schopnostiam makléra/ky). NADŠTANDARDNÉ PROVÍZIE!!!

Termín nástupu

Ihneď

Pracovný pomer

Živnostenský list

Požadované vzdelanie

Úplné stredoškolské s maturitou

Požadovaná prax

Bez praxe (pozícia vhodná pre absolventa)

Požiadavky na zamestnanca

Komunikatívnosť, flexibilita, reprezentatívne vystupovanie, bezúhonnosť, organizačné schopnosti, zodpovednosť, samostatnosť, vlastné auto, mobil, PC (internet aj doma). Znalosť cudzieho jazyka a prax v tejto oblasti je vítaná (nie je podmienkou). Hľadáme do nášho mladého tímu uchádzača/ku so záujmom o dlhodobú perspektívu. Ak si chcete len privyrobiť, prosím, nekontaktujte nás, táto ponuka nie je pre Vás vhodná. Živnosť na začiatku nie je podmienkou. Vybavíme neskôr.

Informácie pre záujemcu

Ak Vás naša ponuka oslovila a spĺňate nami uvedené požiadavky, zašlite nám svoj životopis na e-mailovú adresu: . Vybraným uchádzačom/kám sa ozveme a budú pozvaný/é na osobný pohovor.