http://klreality.sk
SK EN
0
?X
Hľadanie
ok

Byty - Predaj - Prešovský kraj

ID 8036 2 izbový byt
Na predaj 2 izbový byt Smokovec časť Sibír, Prešovský kraj
Metráž: 60 m2 Poschodie: 1/3
Materiál: porotherm s loggiou

Na predaj 2 izbový byt v Tatrách - Smokovec časť Sibír. Byt o výmere 60 m2 s loggiou. Nachádza sa na 1/3 poschodí bez výťahu. Vlastníctvo OV. V byte sú nové stúpačky, murované jadro, plávajúca podlaha, nová kuch. linka z masívnej jelše, plastové okná...

87 500,- €

ID 6133 2 izbový byt
Na predaj 2 izbový byt Vyšné Hágy, Prešovský kraj
Metráž: 42 m2 Poschodie: 4/4 OV
Materiál: panel 2x zasklenený balkón

Na predaj 2-izb. byt o výmere 42m2, nachádza sa na 4/4 poschodí. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou - nové plastové okná, 2 zasklenené balkóny, . Pri bytovke je možnosť parkovania, v jej blízkosti sa nachádza aj autobusová zastávka. Byt sa predáva aj so zariadením.

51 000,- €

ID 8125 3 izbový byt
Na predaj 3 izbový byt Tatranská Štrba, Prešovský kraj
Metráž: 65 m2 Poschodie: 5/6
Materiál: Balkón 8m2

Na predaj apartmán v krásnom vysokohorskom prostredí Tatranskej Štrby na 5/6 poschodí o výmere 65m2+ 8m2 plocha balkóna. Apartmánový dom bol sklolaudovaný v roku 2011, má 6 podlaží. Na výstavbu boli použité stavebné materiály vysokej kvality. Atraktívne architektonické riešenie stavby. Veľké parkovacie boxy v podzemných garážach. Mimoriadne výhodná investícia pri zakúpení apartmánu firmou (platcom DPH) – zákonné právo na uplatnenie odpisov a vrátenie DPH. Tatranská Štrba má vynikajúce cestné, železničné i letecké dopravné spojenie. V blízkosti sú rôzne atrakcie – aquaparky v Poprade a Liptovskom Mikuláši, lyžiarske vleky.

118 800,- €

ID 7933 viac izbový byt
Na predaj viac izbový byt Tatranská Štrba, Prešovský kraj
Metráž: m2 Poschodie:
Materiál: s balkónom

Na predaj apartmány v krásnom vysokohorskom prostredí Tatranskej Štrby. Apartmánový dom bol sklolaudovaný v roku 2011, má 6 podlaží a poskytuje apartmány o výmere od 36m2 do 190m2, súčasťou každého apartmánu je aj balkón. Ceny apartmánov sa pohybujú od 52.000,- Eur bez DPH do 280.000,-Eur bez DPH. Na výstavbu boli použité stavebné materiály vysokej kvality. Atraktívne architektonické riešenie stavby. Veľké parkovacie boxy v podzemných garážach. Ak majiteľ svoj apartmán prenajme, príjem z prenájmu pokryje všetky jeho výdavky vrátane splátky úveru. (možnosť kúpy prostredníctvom výhodného úveru na bývanie). Mimoriadne výhodná investícia pri zakúpení apartmánu firmou (platcom DPH) – zákonné právo na uplatnenie odpisov a vrátenie DPH. Tatranská Štrba má vynikajúce cestné, železničné i letecké dopravné spojenie. V blízkosti sú rôzne atrakcie – aquaparky v Poprade a Liptovskom Mikuláši, lyžiarske vleky.


Do pozornosti

Vybavíme hypotekárny úver v madarských bankách na tam zakúpenú nehnutelnost.

logo ovb
villa kosice vizualizacia
OC Cassovia