http://klreality.sk/en/
SK EN
0
?X
Search
ok

Business premises - Sale - Other premises

ID 4777 Other
For sale business object Michalovce, Košický kraj
Extent: 14000 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2        
Number
of rooms:
Heating
Material:

Multifunkčný objekt s 3 výrobnými halami -zateplené s vlastnou kotolňoou, 2 administratívne budovy a kaštieľom - kultúrna pamiatka a prislúchajúci park. Možnosť sprostredkovania EUROFONDOV.

0917 922 956
200 000,- €

ID 7564 Other
For sale business object Kráľovský Chlmec, Trebišov, Košický kraj
Extent: 8464 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes well no sump
Number
of rooms:
Heating
Material:

Veľký oplotený pozemok s vlastnou trafostanicou, generátorom, studňou a filtračným zariadením a úpravou vody vhodný na rôzne účely. Má 3 vstupné brány, samostatne stojacu murovanú dvojgaráž, obmurovaný bazén, vedľa ktorého sú sprchy, WC, príprava na saunu a ďalšie technické a iné miestnosti. Objekty slúžiace na uskladnenie dreva s možnosťou využiť ich ako stajne, alebo inak upraviť. Objekty ako dielne, koterce. Na pozemku je aj dom, slúžiaci na bývanie s veľkou terasou, presklennou verandou, obývačkou spojenou s jedálenskou časťou a kuchyňou. V kuchyni sú všetky spotrebiče. Z kuchyne je špajza. Na prízemí je ešte WC a kúpeľňa. Na poschodí je galéria a 2 samostatné izby. Celý objekt má rôzne využitie, plánované boli rôzne aktivity - to je už na osobný kontakt s maklérom.

0917 922 956

ID 7051 Other
For sale business object Viničky, Trebišov, Košický kraj
Extent: 46694 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2        
Number
of rooms:
Heating
Material:

Na predaj bývalé kúpele HATFA vo Viničkách, krásne tiché prostredie, 46 694m2 pozemok, vhodné na agroturistiku, dom pre seniorov.., na pozemku vyviera minerálny prameň, budova-nutná rekonštrukcia.

199 000,- €

ID 9107 Other
For sale business object Abaújszántó, Maďarsko
Extent: 1500 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes well yes canal
Number
of rooms:
Heating
Material: ústredné plyn aj tuh

Dva domy + pohostinstvo na jednom pozemku. V mestečku Abaújszántó ponúkame na predaj zabehnuté pohostinstvo na prízemí a 2,5 izbový byt na poschodí v jednom dome. V druhom ,samostatnom, dome sú 2 izby, kuchyňa, špajza, kúpeľňa s WC. Každý z domov má možnosť samostatného kúrenia - ústredné na plyn aj tuhé palivo, lokálne vykurovanie na tuhé palivo. Menší z domov je novostavba z porothermu, zateplený. Vo veľkom dome, kde je na prízemí pohostinstvo sa nachádza 2,5 izbový byt s kuchyňou, špajzou, kúpeľňou a WC. Pohostinstvo má barovú časť, 2 miestnosti na posedenie, vonkajšiu terasu, miestnosť s biliardovým stolom a stolným futbalom, sociálne zariadenia pre personál a hostí, skladové a prevádzkové miestnosti. Polovica domu je podpivničená. Starší kamenný dom prešiel kompletnou rekonštrukciou, nová strecha, rozvody vody, elektriny. Voda v dome je z výdatnej vlastnej studne cez domovú vodárničku. Na upravenom pozemku je menší , do zeme zapustený bazén. Z domu je prístup do veľkej garáže. Okolie je tiché, pekné.

0917 922 956
87 000,- €

ID 6946 Other
For sale business object 24 km od hraníc, Maďarsko
Extent: 50 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
150 m2 yes communal yes sump
Number
of rooms:
Heating
Material: drevo

Vínne pivnice o dĺžke 692 m (z 12. storočia s historickou minulosťou) rozvetvujúcich sa na 7 strán. Pivnica je 10m pod zemou s vetracími otvormi na povrch, zrekonštruovaná, so zavedenou elektinou. Niektoré časti sú upravené a zariadené na konzumáciu vína aj stravy , iné slúžia na uskladnenie vína v sudoch, aj ako vinotéka. Ako bonus je menší penzión s kuchyňou, kúpeľňou, 2x WC, 2 spálne, konferenčná miestnosť cca pre 18 ľudí.

0917 922 956

Do pozornosti

Z dôvodu, aby sme k Vám boli bližšie, meníme naše priestory. Od 01.07.2013 nás nájdete na novej adrese Južná trieda č.25 Košice.

villa kosice vizualizacia
OC Cassovia