http://klreality.sk/en/
SK EN
0
?X
Search
ok

Business premises - Sale - Industrial premises

ID 9282 Industrial premises
Šaca, Košice II
For sale industrial premises Šaca, Košice II
Extent: 18000 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2        
Number
of rooms:
Heating
Material:

Podnikateľský areál v Košiciach-Šaci POZEMOK 16 079 m2 VÝROBNÁ HALA 1 188 m2 ADMINISTRATÍVNA BUDOVA 726 m2 SPEVNENÉ PLOCHY A CESTY 8 650 m2 POLOHA - Výborné dopravné napojenie - pri hlavnej ceste E 571 „KOŠICE-ZVOLEN-BRATISLAVA“ - 14 km od centra krajského mesta Košice - 2 km od areálu U.S.Steel Košice - dostupnosť košickej mestskej hromadnej dopravy, železničnej a leteckej prepravy ĎALŠIE VYBAVENIE AREÁLU - napojenie na inžinierske siete - plyn, elektrická energia, vodovod, kanalizácia, žumpa, studňa - plynová kotolňa - budova čistiacej stanice - vlastná trafostanica - čerpacia stanica PHM s výdajným stojanom a zastrešením - parkovisko VÝROBNÁ HALA zateplená, vykurovaná, s mostovým žeriavom - výmera haly: 1 188 m2 - hala je zhotovená v stavebnej sústave HARD - unifikovaný súbor dielcov pre obvodový a strešný plášť - rozmery haly sú 18,0 m x 66,0 m (11 polí po 6,0 m) - výška haly je 8,7 m - založenie haly je na ihlanových pilótach s priamym kotvením vrchnej stavby do telesa pilóty - sokel obvodového plášťa haly je z pórobetónových tvárnic hr. 300 mm - hala je zateplená s hrúbkou izolácie 120 mm - strecha je zateplená izoláciou Nobasil hrúbky 40 mm - svetlíky sú zdvojené oceľové, hrebeňové šírky 6,0 m - presvetľovacie okná sú osadené do obvodových stien plášťa - vonkajší plech strechy je lakovaný KOB, ktorý je dodávkou HARD - súčasťou haly je elektroinštalácia, osvetlenie, ústredné vykurovanie - súčasťou haly je taktiež mostový žeriav 3,2 t - vjazd kamiónom do haly je možný zo 6 vchodov SOCIÁLNO - ADMINISTRATÍVNA BUDOVA - výmera budovy: 726 m2 - budova je dvojpodlažná, typová - systém KORD (nosný systém KORS) - pôdorysný rozmer - 26,0 m x 15,2 m - konštrukčná výška podlaží - 2 x 3,6 m - na 1.podlaží sa nachádzajú sociálne zariadenia pre 110 mužov, 10 žien a 11 osôb s telesným postihnutím, bufet, sklad bufetu, sociálne zariadenie a miestnosť vrátnika - na 2. podlaží sú administratívne priestory navrhnuté typu „open space“, ako aj 3 samostatné, uzavreté kancelárie, sklad, kuchynka a toalety PLYNOVÁ KOTOLŇA - obsahuje dva plynové teplovodné kotly, ktoré zabezpečujú výrobu TV 110/70C, ako aj dva plynové zásobníkové ohrievače TÚV - Inštalovaný tepelný výkon kotolne 1,32 MW TRAFOSTANICA - výkon transformátora 2 x 630 kVA STANICA PHM s výdajným stojanom - zastrešená - výdajný stojan umožňuje čerpanie PHM pomocou identifikačných elektronických kariet SPEVNENÁ PLOCHA - výmera spevnenej plochy: 4 125 m2 - cestný betón so zahladeným povrchom – hr. 200 mm - izolácia proti zemnej vlhkosti – Optifol - podkladový betón vystužený sieťovinou – hr. 150 mm - drvené kamenivo – hr. 150 mm - vysokopecná troska pr. 60 mm – hr.200 mm Na požiadanie pošleme mailom znalecký posudok. Cena: 950.000,-

1,- €

ID 6900 Industrial premises
For sale industrial premises Nad jazerom, Košice IV
Extent: 3200 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2        
Number
of rooms:
Heating
Material:

Ponúkame do prenájmu skladový priestor ,ktorý je možné využiť aj ako klimatizovaný sklad. Priestor o výmere 300 m2/výška cca 6m/ a 100 m2 je dobré prístupný po spevnenej ceste aj kamiónmi. Parkovanie možné v objekte a taktiež renajatia volnej plochy.

€/m2

ID 9260 Industrial premises
, Košice IV
Na predaj priemyselný areál Krásna, Košice IV
Extent: 5819 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
404 m2 yes communal yes canal
Number
of rooms:
Heating
Material: Ytong Ústredné

Ponúkame na predaj priemyselný objekt s administratívnou budovou a so skladovacími priestormi v Košiciach - Krásnej. Prevádzková budova (dvojpodlažná) sa nachádza na pozemku o výmere 202m2. Sklady, zastavané plochy a nádvoria sú na ploche 5 617m2. Budova (rozmerovo 20x10m) je vo výbornom stave, postavená z Ytongu (375mm) a strecha je zateplená izoláciou (300mm). Okná sú plastové. Funkčne je budova rozdelená na dve samostatné časti. Na prvom nadzemnom podlaží (prízemie) sa nachádza predajňa s tromi kanceláriami, kuchyňou a sociálnym zariadením. Na druhom nadzemnom podlaží (1. poschodie) sa nachádza zasadacia miestnosť, štyri kancelárie, kuchyňa a sociálne zariadenie. Poschodie je možné využívať aj ako samostatnú bytovú jednotku. Na spevnenom dvore (väčšia časť plochy je panelová) sa nachádzajú unimobunky, uzamykateľné plechové aj murované sklady, prístrešky ako aj veľká voľná plocha na uskladnenie akéhokoľvek materiálu.

0911 188 901
1,- €

ID 5878 Industrial premises
For sale industrial premises Jarmočná, Košice IV
Extent: 3328 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
m2 yes city yes canal
Number
of rooms:
Heating
Material: ÚK - plyn

Areál v priemyselnej časti Košíc, 10 min. od centra mesta. Príjazd priamo z hlavnej komunikácie(výborná viditeľnosť). Komplet siete + studňa. Na pozemku sa nachádza jednopodlažná administratívna budova - montovaná oceľová konštrukcia s možnosťou nadstavby, sendvičový plášť dodatočne zateplený izoláciou o hrúbke 10cm. V celej budove sú osadené nové plastové okná, plávajúce podlahy, dlažby, omietky, inštalácie. Rekonštrukcia bola robená v roku 2006. Pre príjmaných hostí je vybudovaný vonkajší altán s grilom. Areál je svojou výbornou polohou vhodný na vybudovanie autosalónu, veľkoskladu, obchodu... Cena: dohodou.


ID 2312 Industrial premises
Jazero, Košice IV
For sale industrial premises Jazero, Nad jazerom, Košice IV
Extent: 4383 m2 Eletricity Water supply Gas supply Refusal
Area
for use:
  m2 yes non-drinking yes canal
Number
of rooms:
0 Heating
Material:

Na pozemku sa nachádza murovaná hala o výmere 500 m2, čiastočne vykurovaná, v hale sú kancelárie a výrobné priestory so zázemím, nutná rekonštrukcia haly. Vhodné aj ako stavebný pozemok. Prístup na pozemok je z dvoch strán. Možnosť kúpy celého areálu - 7871 m2. Cena: 48,-Eur/m2 + DPH

210 384,- €

Do pozornosti

Z dôvodu, aby sme k Vám boli bližšie, meníme naše priestory. Od 01.07.2013 nás nájdete na novej adrese Južná trieda č.25 Košice.

villa kosice vizualizacia
OC Cassovia