http://klreality.sk/en/
SK EN

How to use bookmarks and notes

Bookmarks

Záložky slúžia na označenie ponúk nehnuteľností, ktoré Vás nejakým spôsobom zaujali, máte o ne záujem. Záložku vytvoríte pripnutím spinky na kartu nehnuteľnosti. Na stránkach ponúk nehnuteľností sa v pravej časti nachádza box so spinkou, ktorý je stále viditeľný. Kliknutím na spinku a potiahnutím na príslušnú kartu vytvoríte záložku.

V hornej časti boxu je ukazovateľ počtu, koľko záložiek ste si vytvorili. Po kliku na na túto časť sa zobrazia všetky Vami označené karty, teda všetky karty so záložkou. V dolnej časti boxu je symbol otáznik ?, čo je odkaz na tento návod a symbol X, pomocou ktorého môžete jednoducho vymazať všetky záložky a poznámky.

Notes

Ak ste na karte nehnuteľnosti vytvorili záložku, pripli ste spinku, môžete si ďalej k tejto ponuke napísať poznámku. Po kliku na pripevnenú spinku sa zobrazí okienko pre poznámku. Napíšte poznámku a kliknite niekam mimo poznámky. Poznámka sa uloží - zapamätá. Ak je kurzor myši mimo karty, okienko s poznámkou sa stiahne. Ak nájdete myškou na kartu, okienko s poznámkou sa zväčší. Po kliku na poznámku môžete obsah meniť. Ak nájdete myšou na šípku v ľavom dolnom rohu zobrazia sa 4 farebné štvorčeky. Po kliknutí na príslušný štvorček sa zmení farba poznámky.

V ľavom hornom rohu poznámky je dátum poslednej zmeny. V pravom hornom rohu je symbol X pomocou ktorého môžete poznámku zrušiť. Záložka však stále ostáva.

Záložku zrušíte tak, že na ňu kliknete a potiahnete ju niekde mimo karty nehnuteľnosti. Ak zrušíte záložku, zruší sa aj poznámka s ňou spojená.

Privacy

Informácie o záložkách a poznámkach sa neposielajú na server, sú Vašou súkromnou záležitosťou. Sú ukladané vo Vašom prehliadači techológiou WebStorage - LocalStorage. Ak zavriete prehliadač a neskôr opäť navštívite naše stránky, záložky ostanú uchované. Tak môžete opäť nájsť to čo Vás zaujalo bez zdĺhaveho hľadania. Ak používate na Vašom počítači viacero prehliadačov, každý prehliadač si uchováva svoje informácie nezávisle. Čiže záložky z jedného prehliadača nie sú viditeľné v druhom.

Print

Ak Vás niektorá ponuka zaujala a rozhodnete sa ju vytlačiť, môžete si takto vytlačiť aj poznámku k tejto ponuke.